Мнение за Д-р. М.Генов-Тина Киркова

Модератори: ALEKS, Ianitza

Мнение за Д-р. М.Генов-Тина Киркова

Мнениеот SEXY на 16 Ное 2007 15:57

Здравейте момичета искам да Ви питам дали някой е раждал при доктор Методий Генов от Тина Киркова или има впечатления от него като човек и лекар. Ориентирала съм се при него но бих искала да знам повече отзиви и мнения. :?:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
SEXY
Жител на Mamaibebe
 ---

Re: Мнение за Д-р. М.Генов-Тина Киркова

Мнениеот dimitrova.d на 16 Ное 2007 16:10

SEXY написа:Здравейте момичета искам да Ви питам дали някой е раждал при доктор Методий Генов от Тина Киркова или има впечатления от него като човек и лекар. Ориентирала съм се при него но бих искала да знам повече отзиви и мнения. :?:

Аз раждах при него преди 4 години и другата седмица ще раждам пак и пак при него.Виж в "Някой знае ли нещо конкретно за инфекцията в Тина Киркова".Там съм писала за него.Аз на друг доктор не бих се доверила.ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ НА НЕГО И ЦЕЛИЯ ЕКИП. :lol:
Аватар
dimitrova.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот SEXY на 16 Ное 2007 16:17

dimitrova Здрасти отново от мен Деси много се радвам че ми отговори. В момента ходя при него да ме следи в частната си клиника и за сега съм доволна но моля те искам да ми разкажеш повече за него ти кога ражда при него леко раждане ли имаше как се отнесе с теб и всичко :?: :nothappy: Защото да ти кажа много ме е страх от раждането и в момента разчитам на него. :oops:
Аватар
SEXY
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dimitrova.d на 16 Ное 2007 19:09

Аз отидох при него, защото не можех да забременея.Лекувах се и го слушах без никакво съмнение.Раждаж секцио,заради проблеми със сърцето ми.Нямах никакви проблеми по време и след раждането и съм много доволна от неговото отношение.Още тогава казах че ако имам второ дете,пак ще раждам при него.При всички нещастия,които претърпя този човек, той не спира да се отдава изцяло на семействата и техните бъдещи дечица.Когато видях теста си за бременност(втория),първо се обадих на него и после на мъжа ми.историята е много дълга, но какво да ти кажа-наричам го втори баща на детето ми.Мен също ме е страх въпреки че ми е за втори път.Просто първия път всичко беше толкова добре че ме е страх че няма да се повтори.Пожелавам ти успех и мога само да те посъветвам да слушаш Генов.Ако наистина си решила да раждаш при него, не се съмнявай в думите му. :lol: Ако има още нещо, питай.
Аватар
dimitrova.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот deskata_6 на 19 Ное 2007 14:15

Аз също мога да ти кажа само много хубави работи за него.Прекрасен човек и лекар. :flowers:
ИзображениеИзображение
deskata_6
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот SEXY на 19 Ное 2007 20:38

Благодаря Ви момичета тези отзиви могат само да ме радват и да вдьхват надежди че наистина всичко ще бьде добре и ще мога да му имам пьлно доверие. :P И все пак се радвам че има хора които го познават по един или друг начин са стигнали до неговата помощ и компетентност и най вече са останали наистина доволни и са успели с негова помощ да реализират мечтите си само за по добьр живот. :clap: Поздрави от мен и леко бременеене на тези който сега са бременелки. :oki:
Аватар
SEXY
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот SEXY на 04 Дек 2007 15:55

Хайде момичета някой друг не знае ли повече :?: за този лекар. Пишете.......
Аватар
SEXY
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dimitrova.d на 06 Дек 2007 16:56

Здравей отново! Вече родих и съм горда мама на бебе Стефан.Какво да кажа: БЛАГОДАРЯ ДОКТОР ГЕНОВ!!!!!!!!!!! :clap: неотлъчно до мен и мъжа ми във и извън болницата.Желая ти успех :oki:
Аватар
dimitrova.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот SEXY на 07 Дек 2007 15:56

Здрасти dimitrova.d Честит син НЕКА ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МНОГО ДА ТЕ РАДВА Е МОЖЕ И ПО МАЛКО ДА ТЕ ЯДОСВА-ШЕГУВАМ СЕ РАЗБИРА СЕ... :P Желая ти бьрзо вьзстановяване и всичко най хубаво за малкия СТЕФАН :sm_smile3522:
ЧЕСТИТО........... :party: :party2: :group:
Е мила ще чакам да ми разказваш пиши ми моляте нали знаеш че и мен това ме чака. :)
Аватар
SEXY
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tedi_ivanova на 07 Дек 2007 16:24

И аз мога да кажа само положителни неща за този човек - невероятен специалист е :!: Аз ходих на консултация при него и той назначи кой лекар да ми направи секциото .
Изображение
Аватар
tedi_ivanova
Модератор
 ---

Мнениеот SEXY на 07 Дек 2007 16:31

tedi_ivanova
Разкажи ми повече за теб как мина всичко и с какви впечатления си от него :?:
Аватар
SEXY
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dimitrova.d на 07 Дек 2007 16:34

Какво да ти кажа.Аз раждах секцио.Беше ме ужасно страх,защото не съм добре със сърцето.При предното раждане загубих съзнание за малко.Просто не ми стигна въздух.Сърцето ми направи някакъв проблем.Както и да е, всичко мина успешно.Сега много ме беше страх именно това да не се повтори.Екипът на доктор Генов обаче беше невероятен и тогава и сега.Сега даже се бяха подготвили по-добре или на мен поне така ми се стори.Всичко мина идеално.Ужасно съм доволна.Просто се оставих в техните ръце.Знай, че на доктора ,при който ще раждаш,трябва да имаш страшно доверие.ДА - беше ме страх,защото все пак раждам, но за секунда дори не съм се съмнявала в способностите на доктора и в това че поверявам в ръцете му моя и живота на детето ми.Желая ти много успехи! :oki: :oki: :oki: Ако имаш някакъв конкретен въпрос - питай!
Аватар
dimitrova.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот SEXY на 07 Дек 2007 16:37

dimitrova.d Да ти кажа аз днес сьм с малко приповдигнато настроение преди малко се вьрнах от училище ходих в Тина Киркова и сьм доволна пьрво малко лекция за разни продукти за тяло които били хубави за нас след това филмчета ама толкова нагледно се видя всичко едното беше за нормално раждане а другото за секцио е като отбележа факта и че поне за мен си беше малко страшничко.После ни разведоха из болницата да разгледаме родилна зала вип зали и стаи предродилна и накрая по отделенията видях доста вече станали мами сьс бебоците и ми беше доста забавно.Е момичета ако имате вьзможност отидете на такава лекция интересно е.
Ама да ти кажа и май доста се понаплаших може би от гледката из болницата.
Аватар
SEXY
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dimitrova.d на 07 Дек 2007 17:29

Спокойно!И аз ходих на това у-ще.Много е интересно.Нормално е да се изплашиш.Все пак осъзнаваш,че раждането така или иначе ще дойде.Но трябва да ти кажа че като видиш детето и забравяш всичко наистина.Иначе щяха ли такива като мен да се навиват втори път?!Успех!Сега отивам малко да се опъна при малкия,че след малко ще се приберат и другите ми двама мъже.
Аватар
dimitrova.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот gabinki на 07 Дек 2007 21:49

Аз ходех при д-р Генов преди да забременея,именно защото имах проблем със забременяването,мога да кажа само хубави неща за този човек,но в последствие се насочих при друга лекарка след като забременях,причините затова обаче НЕ са ,защото съм се разочаровала от него,а съвсем странични,затова няма да се впускам в подробности.Бях много доволна от него,мисля че той ми помогна много за да забременея,особено с ентусиазма,който ми вдъхваше и не само с това,разбира се.Той беше и човекът,при който за първи път чухме сърцето на Дими,така че никога няма да забравим с мъжът ми приятните емоции,които са свързани и с д-р Генов все пак.
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
gabinki
Жител на Mamaibebe
 ---

Следваща

Назад към София