Защо не се получи

Модератори: ALEKS, Ianitza

Мнениеот duda на 29 Дек 2007 12:03

ваня написа:НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ И НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ ДА ТЕ ОБЗЕМА ВСЕ ЕДНА И СЪЩА МИСЪЛ ЧЕ НЕ СТАВА СПРИ ДА МИСЛИШ ИЗОПЩО ЗА ТОВА И ЩЕ ВИДИШ КАК ВСИЧКО ЩЕ СЕ НАРЕДИ КАЗВАМ ГО ОТ ОПИТ
Наистина е така,чакахме дъщеря ни 5 години и наистина в момента,в който се отказахме се получи.
ИзображениеИзображение
Аватар
duda
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ewka на 30 Дек 2007 20:03

ще ти разкажа как стана при нас. Значи бях при лекар,който ми направи куп изследвания+ цветна снимка и накрая ми каза,че трябва лапароскопия и може би след това инвитро. Отидох при друг,който каза че цветната снимка е полезна и задължителна,за да се види проходимостта на тръбите,която при мен беше горе-долу наред,защото едната ми тръба беше без пропускливост,а другата със слаба,но все пак осн.проблем се оказа слаба овулация и лекаря каза Клостилбегит за 3 месеца без да ме гледат за фоликули и т.н. Каза още,че на първия месец почти няма шанс,а на втория и третия съответно е най-голям.Така моята схема беше клостилбегит от 3 ден на цикъла по 2 таблетки.Не съм ходила на прегледи след като го изпих,но чудото стана още на първия месец.Но знаеш ли,мисля че наистина когато най-малко очакваш,тогава става,защото аз бях сигурна,че няма да стане от първия месец на стимулацията и го бях приела като етап от лечение,но в никакъв случай не и край на това лечение,но ето че съм сгрешила и дори доста се шашнах,защото не очаквах.УСПЕХ-СИГУРНА СЪМ,ЧЕ СКОРО ЩЕ ИМА + резултат!!!
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Aдриан - 21/07/2008 3150,52
Виктор - 10/06/2012 3050,51

Човек не може да намери успокоение нито в работата, нито в удоволствията, нито в манастира, а само в собствената си душа..." (Съмърсет Моъм, "Цветният воал")
"DON'T FORGET TO PRAY TONIGHT BECAUSE GOD DIDN'T FORGET TO WAKE YOU UP THIS MORNING..."
Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Re: Защо не се получи

Мнениеот dezmandd на 21 Фев 2008 01:48

Здравей миличка :) Пожелавам ти спокойствие и силна вяра.Две години се опитвахме с моя приятел да си имаме бебче и резултата винаги отрицателен.Бях отчаяна и силно притеснена....няма да обяснявям всичко,знаеш как е :( Но един сланчев ден се събудих и си казах край,спирам да се тормозя, явно още не съм истински готова и когато дойде момента ще стане.Успокоих се , но наистина, спрях да го мисля и тогава се случи и то само след 2 месеца.През цялото време не съм спирала да вярвам,че един ден Бог ще ми прати бебенце, само трябваше да чакам.Не губи вяра,моли се и не се отчайвай.Мисли положително.Пожелавам ти от все сърце да се сбъдне мечтата ти :sm_065:
dezmandd
 ---

Мнениеот vili_30 на 23 Апр 2008 14:12

Мила, не се отчайвай - следващия път ще успеете, трябва да го вярваш и да се настроиш позитивно ! Много важна е психическата нагласа ! Аз също знам за много случаи, когато след осиновяване на бебче, жената забременява без проблем !
vili_30
Начинаещ
 ---

Мнениеот vesielina на 03 Май 2008 16:01

Не позволявай на отчаянието да те обзаме.Аз чаках цяла година да забременея този период беше най тежкия и травмиращ за мен,през главата ми минаваха какви ли не неща,но дойде ден в който реших ще животът продължава каквото и да стане започнах работа срещах се с приятелки и си казах че даже и бог да не ми даде този дар детето все пак има много изоставени деца и едно от тях ще бъде моето слънце,ще му дам това което и на моето ако имах.И така един прекрасен ден разбрах че съм бременна.Само ще ти кажа не се предавай и всичко ще си дойде на мястото.
Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. Джон Максуел

Изображение
Аватар
vesielina
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mariq_ivanova на 17 Май 2008 14:54

ЗДРАВЕЙ МАЯ! ИСКАМ ДА ТИ КАЖА ДА НЕ СЕ ОТЧАЙВАШ! МИНАЛА СЪМ ПО ТОЗИ ПЪТ И ЗНАМ КАКВО ИЗПИТВАШ СЪС СЪПРУГА МИ СМЕ ЗАЕДНО ОТ 5ГОД. И ЕДВА СЕГА УСПЯХ ДА ЗАБРЕМЕНЕЯ АЗ СЪЩО БЯХ МНОГО ОТЧАЯНА, НО ЕТО ЧЕ ЩАСТИЕТО МИ СЕ УСМИХНА! ТРЯБВА ПРОСТО ДА БЪДЕШ МНОГО СПОКОЙНА И ДА НЕ ТИ СЕ ПРЕВРЪЩА ВЪВ ФИКС ИДЕЯ! ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ И ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ НАРЕД! :)
mariq_ivanova
 ---

Мнениеот patroon на 23 Май 2008 08:01

ЗДРАЖЕЙ.Aз също чаках цели шест години моето красиво детенце което се казва МАЯ.Минах през много лекари които вси4ки ми казжюваха различни неща едното от които беше че имам анти тела и няма да мога да забременея и да си осиновя.Но аз не се отчаях и зашочнах да се ровя в интернет да намеря добър лекар в София.(АЗ СЪМ ОТ ПЛОЖДИВ)Чух за клиниката на др.Щерев намерих телефона и си записах час при случайна лекарка-др.Савова.Направиха ми разни изследвания и ми откриха полип в матката и казаха че трябва да се премахне.Махнахаго с хистероскопия и трябваше да почнем да пражим инсеминация ,но имахме малко лични проблеми и отложихме нещата.При съпруга ми откриха че спермограмата му е сповишен вискизитет(това в пловдив никои не го откри)и затова ни предложиха инсеминция.Първият път беше неуспешна,но втория чудото стана.Изкам да ти кажа ако не стане още веднъж смени лекаря бори се докрай ,пробвай всички възможности.ПОВЯРВАЙ УСПЕХ
Изображение
patroon
 ---

Re:

Мнениеот niki_dimi на 23 Май 2008 08:09

Elisha написа:Мая, не се отчайвай, това са Божи работи! Когато му дойде времето ще те споходи това щастие. Само не превръщай забременяването в постоянни сметки и изчисления, защото накрая ще се побъркаш от това. Остави нещата на естествения им ход и може би като се успокоиш всичко ще си дойде на мястото. Чувала съм неведнъж истории за жени, които се вманиачават в идеята да имат деца и след като се успокоят се получава. Само не се тревожи, всичко ще бъде наред! Отиди, прегърни мъжа си и почерпи от неговата сила. Вярвай и много скоро може да се случи това толкова чакано събитие. Пожелавам ви успех!!!
niki_dimi
Редовен
 ---

Мнениеот sneji8601 на 23 Май 2008 11:14

Мая,наистина всичко зависи от Бог,а не ние кога какво искаме.Вярвай силно в него и той ще те възнагради за искрената си обич!
Дерзай и ще получиш!!!! :sm_174: :hugg:
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
sneji8601
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Margarita на 19 Юни 2008 11:04

И аз смятам че трябва да се успокоиш.
Моя АГ ми обясняваше преди да забременея как се прави :) - има три начина за правене на секс - за собствено удоволствие, заради партньора и за да правиш бебе. Бебета стават когато правиш секс за собствено удоволствие - без графици, без мерене на температура и дебнене на овулация (едва ли не по задължение). Започни да си правиш кефа, спри да мислиш дали е станало и ще се получи :)
Успех, стискам палци!
Изображение

Изображение
Margarita
Отличник
 ---

Предишна

Назад към Опитвам се да забременея