Фетална морфология в Пловдив

Модератори: ALEKS, Ianitza

Фетална морфология в Пловдив

Мнениеот sunny на 02 Ное 2007 20:42

Здравейте, къде в Пловдив мога да ида на фетална морфология и каква е цената? Трябва ли предватително да спомена, че е за фетална морфология или просто да си запиша час за преглед.Благодаря :)
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
sunny
Отличник
 ---

Мнениеот Radoslava J на 03 Ное 2007 12:21

Здравей, Съни. Можеш да я направиш във ВМИ на Пещерска, но в поликлиникатар на 4 ДЕ при д-р Малинова, 4 ДЕ има и в Селена, 3 ДЕ в Торакс
била съм в Селена - 80 лв.
33363
Аватар
Radoslava J
Отличник
 ---

Мнениеот Iv4e на 03 Ное 2007 19:45

А къде точно трябва да се отиде на В.Априлов или Хирургиите?!И аз смятам тази седмица да отида, и още нещо да попитам дали ти дават диск със запис от прегледа?!
Iv4e &
Изображение
Аватар
Iv4e
Редовен
 ---

Мнениеот bimbo_07 на 03 Ное 2007 20:26

Дават диск, но си го поискай, ако не ти го дадат. Аз ходих в Селената при д-р Топалова, при която и ще раждам и съм много доволна, платих 80 лв.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
bimbo_07
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sunny на 03 Ное 2007 23:55

благодаря момичета, Ивче, сподели после как е минало :)
Бимбо, Радослава, виждам, че вие вече сте почти на финала...желая ви успех и леко раждане..и ще разказвате :)
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
sunny
Отличник
 ---

Мнениеот bimbo_07 на 04 Ное 2007 10:48

Ооооох, благодаря, аз съм планувана за утре сутринта и треска ме тресе. Хем искам да си видя бебока, хем умирам от страх. Ужасно много ме е страх.....
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
bimbo_07
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Radoslava J на 05 Ное 2007 11:37

И аз благодаря, Съни. ВМИ-то на Пещерска, там се примести или сега се казва УМБАЛ Св. Георги, това са хирургиите да, мисля, че и там дават диск, но както ти е казала и Бимбо и тя и аз сме били в Селена на 4 ДЕ, там ни дадоха диск.
Бимбо, а ти още ли чакаш, нали ще е секцио? Кога ще бъде?
33363
Аватар
Radoslava J
Отличник
 ---

Мнениеот Iv4e на 05 Ное 2007 12:31

Благодаря момичета.Дано тази седмица има свободни часове за да се запиша и непременно ще споделя впечатленията си след прегледа. Желая успех!
Iv4e &
Изображение
Аватар
Iv4e
Редовен
 ---

Мнениеот sunny на 05 Ное 2007 20:58

Ивче, не знам дали си решила окончателно къде да ходиш, но аз мисля да ида при д-р Даскалов в Медикус Алфа.Лично съм присъствала на преглед на моя приятелка при него и съм направо очарована..така че ще си запазя час за другата седмица..аз също ще пиша как е минало :)Пожелавам ти да видиш твоето бебоче и всичко да е наред :)
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
sunny
Отличник
 ---

Мнениеот Iv4e на 06 Ное 2007 16:42

Здравей Съни! Днес ходих на 4Д-то в хирургиите. Искам да кажа на всички които са решили да ходят там първо да се въоръжат с голямо търпение!Предишния ден се обадих в кабинета и си запазих час за 9.30ч. От вкъщи тръгнах по раничко,защото незнаех къде точно се намира кабинета...слава богу кабинета е точно до регистратурата по коридора 5 кабинет. И така някъде към 9ч. бях там, за съжаление се оказа че докторът който е на смяна Корсемов бил влезнал в операция и така стоях може би до 12.30ч. :x което си беше чиста лудост изнервих се.Към 13ч. се появи Доц. Малинова и ме прие.Много мила и отзивчива жена.Гледа ме някъде около 20мин. не ми обясняваше кой знае какво каза ми че всичко е ок, дори вървяло едро бебенцето,потвърди за пореден път че е госпожичка.Иначе докато те гледа диктува всичко на сестрата и тя вписва данните в един лист,който после ти дават. Мисля че малко ме притупаха на бързо,помислих че ще ми обясняват повече,но уви. После те таксуват 70лв.,дават ти диск и те изпращат по живо,по здраво. Като се прибрах разгледах снимките,но да ти кажа на повечето нищо не мога да видя и не мога да разбера какво са снимали.Единствено на една снимка ясно се вижда ръчичката на бебо с петте пръстчета, и на едното филмче как беб4е се опитва да си лапне голямото пръстче на крачето.За съжаление не можаха да видят личицето и защото се беше обърнала навътре главичката. Като крайно мнение за процедурата искам да кажа че на 3Д видях всичко много по-добре отколкото на 4Д.Съни ти къде реши да ходиш последно и там какъв е ехографа?!След посещението ти ще чакам и ти да споделиш как е било,може и аз да те последвам.Желая ти успех,дано си доволна и всичко с бебчето ти да е ок.
Iv4e &
Изображение
Аватар
Iv4e
Редовен
 ---

Мнениеот sunny на 08 Ное 2007 19:48

Ивче, по последни проучвания, в крайна сметка и аз се насочих към хирургиите..но като прочетох какво си писала почвам да се обърквам...засега съм се обадила на д-р Паскалева, която ме вика в понеделник, като не сме уточнявали час..уж всички лекари там са прехвалени, ама знам ли...за д-р Малинова съм чувала доста добри отзиви...все още обаче се чудя и за д-р Даскалов, но не знам какви са цените в Медикус Алфа, а като се обадих да питам за фетална морфология, момичето доста се учуди какво по дяволите е това...яде ли се, пий ли се :lol: та не знам де...ще ида някъде, но къде...уф..както и да е...не се ядосвай за чакането, сигурна съм че си е струвало, все пак си видяла бебчо и са казали, че всичко е наред, а това е най-важното :)Ще се радвам пак да си пишем, а защо не и да се видим някой ден..не познавам друго момиче, с което заедно да бремеенеем в Пловдив, а е хубаво ако има с кого да обменяш инфо..:)до скоро
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
sunny
Отличник
 ---

Мнениеот sunny на 09 Ное 2007 23:34

Ивче, писах ти лично съобщение, но дали съм го направила както трябва и дали ще го получиш не мога да ти обещая :lol: ако не успеш да го прочетеш пиши ми тук.
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
sunny
Отличник
 ---

Re: Фетална морфология в Пловдив

Мнениеот woman14 на 13 Май 2009 13:15

Аз ходих в "Селена" при д-р Кръшков.цената беше 80 лв.не сме чакали изобщо, защото имахме записан час.Обаснителен беше човекът,доволни сме
woman14
Начинаещ
 ---

Мнениеот dilqna_gk на 26 Сеп 2013 15:13

Здравейте!
На мене ми препоръчаха д-р Троянчев и д-р Даскалов.Аз ходих при Троянчев,доволна съм.Струваше ми 80лв.
Изображение
Аватар
dilqna_gk
Пристрастен
 ---

Мнениеот User на 27 Сеп 2013 23:21

За мен д-р Даскалов е верния избор. :tulips: Страхотен професионалист е според мен и внимателен в работата си. Аз ходих на ФМ в центъра по репродуктивно здраве и той ме гледа, не се хвърляше толкова да ми прави снимки за спомен и т.н., но пък видя всичко, което на предния преглед не беше гледано изобщо. :roll: Препоръчвам го, роднина роди при него и също е безкрайно доволна.
Изображение
Аватар
User
Пристрастен
 ---

Назад към Пловдив