ЩЕ СЕ СБЪДНЕ НАШАТА МЕЧТА ДО КОЛЕДА ДА ВИДИМ ВТОРАТА ЧЕРТА

Модератори: ALEKS, Ianitza

ЩЕ СЕ СБЪДНЕ НАШАТА МЕЧТА ДО КОЛЕДА ДА ВИДИМ ВТОРАТА ЧЕРТА

Мнениеот mimsi02 на 23 Окт 2014 17:39

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение montesa гушка батко Алек-16.02.2012г. и бебе Виана - 27.08.2014
Изображение bebeta гушка бебе Виктория- 06.10.13г.
Изображение Sonik гушка бебе Божидар - 04.12.13г.
Изображение yulka гушка бебе Юлиян

Изображение mama_stefi гушка бебе
Изображение lqli гушка бебе Ния - 02.10.2014
Изображение NoMoreTears гушка бебе Магдалена -05.10.2014
Изображение *merian* гушка бебе Мария -05.10.2014

Още мъничко остана и ще гушка бебе всяка мама
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
В ОЧАКВАНЕ НА ДВЕТЕ ЧЕРТИЧКИ
Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Последна промяна mimsi02 на 24 Окт 2014 21:51, променена общо 1 път
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Re: ЩЕ СЕ СБЪДНЕ НАШАТА МЕЧТА ДО КОЛЕДА ДА ВИДИМ ВТОРАТА ЧЕРТА

Мнениеот ilein на 24 Окт 2014 14:49

Здравейте,милички,отдавна не съм се вклювала.Положението при мен си е все същото,все още не засичам овулация и бебчето продължава да не става.Цикълът ми пак идва,когато си реши.Но сега взех номера на една лекарка в София(доктор Начева) някой чувал ли е нещо за нея,една позната каза че е ходила прои нея и е оправила проблема и с липсата на цикъл.Надявам се да е добра,имам час за четвъртък другата седмица.
Борянка, видам че и ти си се включила в темичката.Дано скоро да видиш мечтаните чертички.От колко време опитвате.Извинявай, ако си казала вече, не съм чела назад.:)
Другите момичета как сте,милички?
Калия, при теб има ли нещо ново?Как си?
Изображение
Изображение
Аватар
ilein
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Калия на 24 Окт 2014 14:54

Ех, че хубава новата темичка! Дано ни е на късмет! Аз съм добре, но не правим бебе, защото съм на лечение. Откриха ми Хашимото и инсулинова резистентност. Имам си направление за гинеколог и мислех като ми дойде и свърши да ходя на преглед, но ето, пак ми закъснява с 6 дена. Съвсем се побърка този мой цикъл :( Уж ще се нормализират нещата, така каза ендокриноложката, а то все по-объркано става. Хубав ден на всичкииииии :* :* :*
Изображение
Аватар
Калия
Отличник
 ---

Мнениеот ilein на 24 Окт 2014 15:36

Калия, съжалявам да го чуя.Цикълът ти се обърква заради хормоните.Но ти не чакай иди на гинеколог колкото се мове по-скоро.И аз отлагах постоянно.Все си казвах айде да мине това, хайде онова, хайде то може да стане тоя път и така до днеска, но вече съм решила да отида и се надяавам таи лекарка да е добра,а не да ми казва че щом един път е станало бебе,пак ще стане.
Такаа че хич не чакай нищо,ами щом имаш направление отивай на генеколог.
Дано скоро започнете отново с бебеправенето.:)
Изображение
Изображение
Аватар
ilein
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimsi02 на 24 Окт 2014 16:14

Здравейте :)
Илейн добре дошла,съжалявам за проблема ти дано скоро го разрешите.А за тази докторка,защо не провериш из нета някъде,може да има мнения за нея? :flowers: Ще стискам палци всичко да се нареди и съвсем скоро да видиш две чертички.
При мен няма нищо ново,тези дни трябва да ми свърши,и ще се захващаме отново.Надявам се този месец да имаме успех. :)
Илейн да те добавя ли към списъка с чакащите в темата? :)
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот ilein на 24 Окт 2014 19:54

Мерси,mimsi02 наистина не се бях сетила да поровя из форуми за мнения,ще проверя.Да добави ме към списъка,ще се радвам :)Ти мериш ли БТ?
Изображение
Изображение
Аватар
ilein
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimsi02 на 24 Окт 2014 21:56

Готово Илейн добавих те :balloons: Дано намериш нещо из нета.
Аз нищо не правя нито тестове за ову нито БТ меря,защото така още повече се навивам и мисля само за това и като не стане само рева :D
За това се отказах,сега ще пробвам,този месец през ден да видим какво ще стане,дано има успех.
А ти как следиш ову? С тестове или с БТ или ЦС ? :)
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот bebeta на 24 Окт 2014 22:35

Хоп и аз в новата тема да не ви изпусна! :balloons: :D Да ви е на късмет и скоро всички да се изнесете към друга тема. :P
Калия, майка ми е с Хашимото. Пие редовно лекарства за да поддържа хормоните в норма,(Л-тироксин ако не се лъжа :roll: ) и като ги вкара в норма си пуска периодично изследвания за да ги следи. При теб голямо ли е отклонението при хормоните? Дано скоро всичко влезе в норма, мисля си, че след това бързо ще забременееш. Успех!
Илейн, радвам се, че писа. Наистина беше изгубила нещо. :) Тази д-р Начева каква е? Гинеколог ли е? Аз не съм я чувала, но мога да разпитам мои познати дали знаят нещо за нея. В коя болница работи?
Мимси, кога не чакаш? Как ми се иска новата тема да тръгне с един хубав положителен тест. :D
Изображение
Аватар
bebeta
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот borqna.d на 24 Окт 2014 22:48

Честита нова темичка! Цялата да е пълна с много положителни тестове и здрави бебчета!
Калия , успех с лечението. Хубаво , че поне вече имаш яснота.
Нелка, от 1 година вече опитваме, точно на втория месец бях видяла двете черти отново , но ме удариха с колата (без последствия за мен слава богу) , но дали от стрес , дали е друга причината (примерно кухо яйце...) на следващия ден ми дойде обилен и болезнен (а и по-дълъг ) цикъл без да успея да потвърдя бременност от гинеколог. И от тогава нищо...
Иначе този месец все още не ми е дошъл цикъла :roll: Тотално откачи.Нямам все още и симптоми за нищо , и тест не съм правила отново. Ще взема скоро още един (почти съм сигурна , че ще е пак "-" )и вече трябва и на лекар да ида. Хич не е нормално.
bebeta написа: Тази д-р Начева каква е? Гинеколог ли е? Аз не съм я чувала, но мога да разпитам мои познати дали знаят нещо за нея. В коя болница работи?

Аз също мога да поразпитам. :wink:
Аватар
borqna.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimsi02 на 25 Окт 2014 00:24

Борянка,много съжалявам за случилото ти се :( :sm_156: Защо не вземеш да направиш един тест,може чудото да е станало :congratulations:
Ели добре дошла,радвам се,че си тук :) Но аз не чакам скоро сега,чакам да ми свърши и да се захващаме,но наистина ще е хубаво темата да започне с положителни тестчета,може пък Борянка да ни зарадва. :emon28: Ти как си, как е Вики,казвам ти аз да качиш някоя снимка,ама ти... :D :D :D
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот mimsi02 на 25 Окт 2014 09:51

Изображение
Добро утро и честит първи сняг. :emon01: Хайде грабвайте по едно кафенце и да пием. :D
Как сте,какво правите.
Аз си направих кафенце и се любувам на снега,ще ходя след малко да паля камината и чакам свекито да дойде да пием кафе.Имам да сготвя и цял ден мисля да почивам,то няма и какво да се прави де. :D
Хайде ще чакам да се включите :emon20:
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот borqna.d на 25 Окт 2014 11:00

Ще пийна едно кафе с вас, и тук вали сняг , малката полудя от щастие :mrgreen: Иначе чакаме мама и татко на гости довечера, та ще готвя по-късно.
Мимси , ще стискаме палци този месец да е твоят ! :wink:
Аватар
borqna.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Tais на 25 Окт 2014 16:04

Хайде и аз в новата тема с пожелание за много положитени тестове...при мен сняг няма само дъжд вали.Иначе нищо ново,продължааме с опитите за бебе и така.
Изображение
ИзображениеИзображение
Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!!
Аватар
Tais
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Калия на 25 Окт 2014 17:03

Да, Ели, доста голямо ми е отклонението. При 3.75 горна допустима граница, моя е 6.75. И аз пия Еутирокс, но за сега в много малка доза. След седмица ще пускам пак ТСХ за да видим дали се е повлияла жлезата и ако няма подобрение, ще ми коригират дозата. И на мен доки ми каза, че когато ТСХ влезе в норма, вероятността да забременея (естествено ако няма други причини) е доста голяма. Освен това за високия инсулин ми изписаха МЕТФОГАММА. От това пък се надявам да започна да свалям килограмите, че станаха адски много. На мен пак ми закъснява със 7 към момента, а няма никакъв вариант за бременност, че не сме правили нищо. Тотално ми се е побъркал организма. Ще взема да ида май на гинеколог таз седмица, ама не знам има ли смисъл изобщо...цитонамазката се прави след цикъл, а ми се иска и нея да направя като така или иначе ще ме преглеждат...не знам вече какво да правя. Ще звънна на док да я питам...
Изображение
Аватар
Калия
Отличник
 ---

Мнениеот mimsi02 на 26 Окт 2014 15:22

Здравейте,ох тук голяма зима,голям студ! :sm_smile3526: Нямахме ток до преди малко, и дано не го спират вече,защото запалих камината а тя е с водна риза и ако спре трябва да гася... Аз чистих докато чаках тока,сега мисля и една пералня да пусна и така.Навън продължава да си вали и трупа,хубаво ми е но без да спират тока,хвана ме едно коледно настроение та чак ми идва да извадя елхата,но поне Ноември да стане :D :D :D Вие как сте,какво правите?
Борянка благодаря за плачетата и аз стискам за всички вас! Дано скоро се преместим в другия раздел.
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Следваща

Назад към Опитвам се да забременея