Има ли мами от Сливен?

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Мнениеот petito на 13 Май 2007 17:52

Здравейте, не ми остана време да се включа. Значи първият ден е плакала като са излизали да играят навън и след като се е събудила от сън. Аз като отидох да я взема я чух още от коридора как плаче. В петък е плакала само на обед - преди да заспи. Явно лесно ще свикне, но 2 дни няма да я пускам, защото сега е с гнойна ангина и се лекуваме. Не е от дома - тя понакашляше преди да я пусна, но педито явно не я е забелязала. Един път да дойде юни и ще я сменим.
krasito5, ще се радвам да се обадиш като си дойдеш. В коя част на Испания си? Моята приятелка е в Малага.
Изображение

Изображение
Аватар
petito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pupa83 на 14 Май 2007 10:47

пепи стискам палци да се оправи бързо.При коя лекарка ходите.Ние пък имаме зъбче вече :rabbit: ,обаче с много висока температура изби минахме на оспен и сега пък се е обринал целия.дано не на всеки зъб вдига такава температура.Добре дошла и на Красито. :wink2:
Аватар
pupa83
Начинаещ
 ---

Мнениеот petito на 14 Май 2007 14:46

Честито ви зъбче! Дано нямате проблеми с пробиването на другите. А обрива от антибиотика ли е?
Ние бяхме от както се е родила каката при Балулова, но тази година се отказа да работи като джи пи и се записахме при Бекриева (хиляди пъти съжалявам). На мен още в понеделник ми изписа оспексин, защото съм също с ангина - пих го 5 дни без никаква полза и в петък ми изписа нов АБ, но аз не го купих, а започнах с лекарствата на Симона. Иначе си ходим задължително на частно при Терзиева - тя лекува с хомеопатия. Утре сутринта я вика на контролен преглед - дано да се е изчистило гърлото, но все още понакашля.
Изображение

Изображение
Аватар
petito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pupa83 на 14 Май 2007 16:24

ами да от антибиотика е обрива ,някаква алергия и ни изписа капки.аз ходя при Илиева.За сега съм доволна.С внимание се отнася всеки път като отидем независимо за какво.Раждах при мъжа й Илиев и от него съм страшно доволна.
Аватар
pupa83
Начинаещ
 ---

Мнениеот jivka на 16 Май 2007 11:09

Добър ден :love1: Бързо да оздравявате всички :outta: Я какво е хубаво времето, а вие болнави :!: pupa83, пожелавам на малкото човече да му избиват зъбкте като на моята дъщеря. Добре че охапа комшийката за да разберем че има зъбче :ouuu: :haha: Приятен ден на всички :walkk:
Изображение

Изображение
Аватар
jivka
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ALMA на 17 Май 2007 09:28

petito написа:Честито ви зъбче! Дано нямате проблеми с пробиването на другите. А обрива от антибиотика ли е?
Ние бяхме от както се е родила каката при Балулова, но тази година се отказа да работи като джи пи и се записахме при Бекриева (хиляди пъти съжалявам). На мен още в понеделник ми изписа оспексин, защото съм също с ангина - пих го 5 дни без никаква полза и в петък ми изписа нов АБ, но аз не го купих, а започнах с лекарствата на Симона. Иначе си ходим задължително на частно при Терзиева - тя лекува с хомеопатия. Утре сутринта я вика на контролен преглед - дано да се е изчистило гърлото, но все още понакашля.

Лелее, ама и ние сме при Бекриева. За сега нямам оплаквания, много е внимателна, обръща ни внимание, но като чета тука...КАкво по-точно не и одобряваш. Да си знам и аз, че здравето на детето ми е най-важно!
ИзображениеИзображение
Аватар
ALMA
Пристрастен
 ---

Мнениеот krasito5 на 17 Май 2007 10:44

Дайте съвет мами!Като си доида в Сливен и недаи си боже да ми се наложи да търся доктор за Вики,кой да търся?И къде работи на частно?Благодаря ви предварително!
Изображение[Изображение
[url=http://www.glitterfy.com/]Изображение[/url
Аватар
krasito5
Редовен
 ---

Мнениеот s5777 на 25 Май 2007 16:57

Здравейте мамчета. Аз също съм от Сливен. Доскоро живяхме в Заимов у свекърва ми , но от началото на месеца се преместихме в нашия апартамент в Дружба. Чета, че споделяте за лекари-имате ли отзиви за д-р. Германова?
Аватар
s5777
Начинаещ
 ---

Мнениеот petito на 26 Май 2007 10:37

Здравейте момичета! С голямпо закъснение се включвам. Алма, знаеш, че винаги има доволни и недоволни от даден лекар. При нас за тези 3 месеца колкото пъти отидохме не ни позна диагнозите - аз започнах с настинка, минах през гнойна ангина и стигнах до бронхит. За малката също - била е с ангина, когато отидохме и ни каза, че й няма нищо. Просто така се случи. А ти щом си доволна - не се притеснявай. Две мои приятелки са при нея от самото начало и нямат никакви оплаквания.
Краси, нямам идея кого да търсиш. Дано не ви се налага. Аз съм на този хал в момента и си търся лекар. Иначе има дежурни кабинети в Миркович и ДКЦ 2.
Изображение

Изображение
Аватар
petito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petito на 26 Май 2007 10:39

Добре дошла, s5777! Тази Германова не беше ли гинеколог? Ако става дума за същата, то съм чувала, че е добър лекар.
Изображение

Изображение
Аватар
petito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот s5777 на 26 Май 2007 11:09

Да, Германова е гинеколог. Пропуснах да спомена, че още не съм родила, бременна съм в 4 месец. И аз съм доволна за сега, но времето ще покаже.
Аватар
s5777
Начинаещ
 ---

Мнениеот ALMA на 26 Май 2007 19:09

petito написа:Здравейте момичета! С голямпо закъснение се включвам. Алма, знаеш, че винаги има доволни и недоволни от даден лекар. При нас за тези 3 месеца колкото пъти отидохме не ни позна диагнозите - аз започнах с настинка, минах през гнойна ангина и стигнах до бронхит. За малката също - била е с ангина, когато отидохме и ни каза, че й няма нищо. Просто така се случи. А ти щом си доволна - не се притеснявай. Две мои приятелки са при нея от самото начало и нямат никакви оплаквания.
Краси, нямам идея кого да търсиш. Дано не ви се налага. Аз съм на този хал в момента и си търся лекар. Иначе има дежурни кабинети в Миркович и ДКЦ 2.

Ох, дано не ни се налага да ни консултира за болести и да си ходим само на месечната консултация.
ИзображениеИзображение
Аватар
ALMA
Пристрастен
 ---

Мнениеот Ralito на 13 Юни 2007 20:07

Здравейте.Отдавна не съм писала.На 14/05 родих момиченце Илеа Доника.Цялото ни ежеднениве се върти около нея.Много е кротичка,но все пак иска грижи непрекъснато.
Аз живея в Ново Село,прочетох всичките 5 страници ,за да наваксам с инфото.Май нямам съседки!
Ние другата неделя летим за Бг.Ще следя темата и ако се организираме за среща-пишете ме и мен:)
Аватар
Ralito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pupa83 на 15 Юни 2007 19:51

Да ти е честита дъщеричката :champagne: жива и здрава и много да ви радва :elephant1:
Аватар
pupa83
Начинаещ
 ---

Мнениеот silvina83 на 19 Юни 2007 14:00

Аз съм доволна от Караиванов
Аватар
silvina83
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Родени в...