АКУШЕР - ГИНЕКОЛОЗИ - гр.Варна

Модератори: ALEKS, Ianitza

въпрос за др давидков

Мнениеот maya0208 на 03 Ное 2007 13:44

Здравеите момичета аз съм нова в този форум и имам много въпроси незная от къде да започна но като за начало искам да ви кажа че съм на 31години и съм от варна и от 7години правим опити за бебе но без резултат .отскоро ходя при др давидков за лечение на стерилитет и искам да попитам ходила ли е някоя от вас при него идали е имала положителен резултат или пък е чувала нещо за него.
maya0208
 ---

Мнениеот uanda на 03 Ное 2007 16:02

Здравей:)И аз съм от Варна:)Ходила съм няколко пъти при др.Давидков,но за фетална морфология.Бях бременна,но за съжаление се наложи да прекъсна бременноста.Добър специалист е,отделя много време за преглед,апарата ми е чудесен,а и умее да работи с него.Незнам как подхожда по отношение на стерилитета...Ще чуеш много противоречиви мнения за него,сигурна съм.Аз обаче съм доволна.Успех:)
uanda
 ---

Мнениеот mim4ето на 03 Ное 2007 20:08

И аз съм ходила при него на фетална морфология. Малко прекалява с цените и с мнението за себе си, но на мен ми беше полезно и интересно, плюс това и успокояващо, че всичко е ОК. Една приятелка ходи отдавна при него на гинеколог и също е доволна. Но за лечение на стерилитет не съм чувала нищо.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
mim4ето
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот maya0208 на 04 Ное 2007 21:31

Благодаря ви за отговорите
maya0208
 ---

АКУШЕР - ГИНЕКОЛОЗИ - гр.Варна

Мнениеот tedi_ivanova на 06 Мар 2008 15:08

Тема , в която можете да изкажете мнение , както и да поискате такова относно акушер - гинеколозите в гр.Варна
Изображение
Аватар
tedi_ivanova
Модератор
 ---

Re: АКУШЕР - ГИНЕКОЛОЗИ - гр.Варна

Мнениеот tedi_ivanova на 06 Мар 2008 15:10

Изображение
Аватар
tedi_ivanova
Модератор
 ---

Мнениеот ninabebe на 16 Мар 2008 13:23

доктор: ЕЛЕНА ДИМИТРОВА преглежда в МЦ,, еквита,, много е готина като човек и като специалист.раждах секцио при нея в окръжна блница и съм страшно доволна от вниманието.дори в почивните си дни идва даме види как съм...горещо я препоръчвам :balloons:
ИзображениеИзображение
Аватар
ninabebe
Пристрастен
 ---

Мнениеот iki_de на 20 Мар 2008 13:44

Здравейте, Ще раждам в АГ Варна. Всички, които израждат във ВИП родилното са много добри. Препоръчвам Георгиев, Ковачев ,Александров
УСПЕХ на всички
iki_de
 ---

Мнениеот Наталия на 21 Мар 2008 08:52

Здравейте, аз горещо препоръчвам д-р Юлия Бейлерян от "Майчин дом", гр. Варна. Невероятен човек и професионалист. Обиколих доста гинеколози в целия град, но за мен беше истиско щастие, че попаднах на нея и родих второто си дете без абсолютно никакви проблеми!
Изображение
Изображение
Аватар
Наталия
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Lizy на 21 Мар 2008 12:29

Здравейте,имам нужда от добър и добре обесняващ гинеколог,защото съм такава паника.Декември ми бе прекъсната бременоста по медицински причини и още нямам менструация, а искаме пак да опитаме да си направим бебче.Ходих при двама гинеколози досега но само ми изписват лекарство за да я предизвикат, а не търсят причината.
Последна промяна Lizy на 24 Мар 2008 17:25, променена общо 1 път
Lizy
 ---

Мнениеот iveto* на 21 Мар 2008 17:44

Без абсолютно никакво колебание препоръчвам д-р.Г.Георгиев - АГ Варна.Този Човек е наистина ПРОФЕСИОНАЛИСТ - много добър специалист,съвестен,изключително внимателен и спокоен,човек който върши работата си с любов,а не по задължение.Жалко само,че го срещнах толкова късно(7-ми месец на бременността).Родих при него през Септември 2007 и от тогава насам и за миг не съм си помислила да отида при др. лекар.
Lizy, от все сърце ти желая успех! :oki:
Изображение
Аватар
iveto*
Редовен
 ---

Мнениеот Lurline на 24 Мар 2008 00:45

Др. Яков и др.Георгиева в МД.Всъщност там всички лекари са добри при който и да отидете няма да съжелявате :)
Изображение
Lurline
Редовен
 ---

Мнениеот Lizy на 24 Мар 2008 12:55

Благодаря момичета, но ми се иска лекар,който да работи с здравната каса... а да знаете нещо за д-р Сариев?
Lizy
 ---

ХЕМАТОМИ И ВЬЗЛИ ПРИ БРЕМЕННОСТ

Мнениеот ALI-GI на 20 Апр 2008 12:21

ЗДРАВЕИТЕ НА ВСИЧКИ!АЗ САМ ПОЧТИ В 18 Г.С .ХОДИХ ДВА ПЬТИ НА ПРЕГЛЕД ПРИ ДР ДАВИДКОВ,ЗАРАДИ ВИДЕОЗОНА РАЗБИРА СЕ.ТОИ МИ КАЗА,ЧЕ ИМАМ КИСТИ И ХЕМАТОМ,КОИТО СЕ Е ПОЛУЧИЛ ОТ КОНТРАКЦИИ,НО МНЕНИЕТО НА МОЯТА ЛЕКАРКА ДР П.ЦВЕТКОВА Е ЧЕ ТОВА Е ВЬЗЕЛ 3/4СМ.АЗ И ИМАМ ПЬЛНО ДОВЕРИЕ,НО ВСЕ ПАК СЕ ОБЬРКАХ.ТЯ КАЗА ,ЧЕ ЩЕ СЕ РАЗБЕРЕ ПРИ РАЖДАНЕТО.ПРЕТПОЛАГАМ,ЧЕ ТОВА Е МИОМЕН ВЬЗЕЛ И ЩЕ СЕ НАЛОЖИ СЕКЦИО.КАЗВА ,ЧЕ ПРИТИСКА МАЛКО БЕБЕТО,НО НЯМА ОПАСТНОСТ.ДОСЕГА ПИХ ДУФАСТОН,А СЕГА ДИАСПОРАЛ,ВИТАМИНИ И НОШ-ПА ПРИ НУЖДА.ЩЕ ПОСЕТЯ И ДОЦ. БАЛЕВ,А ЗА РАЖДАНЕТО СЬМ СЕ УГОВОРИЛА С ДР ТАНЕВ,ЖИВОТ И ЗДРАВЕ!НЕЩО ДРУГО,КОЕТО МЕ ПРИТЕСНЯВА Е ,ЧЕ ПОЧТИ ВСЕКИ ДЕН МИ ТЕЧЕ КРЬВ ОТ НОСА,ЗАРАДИ СЛАБИТЕ МИ КАПИЛЯРИ МОЖЕ БИ И ИМАМ ЧЕСТО ГЛАВОБОЛИЕ,КАЗВАТ,ЧЕ Е НОРМАЛНО,НО ВСЕ ПАК...ДАЛИ ЧЕСТИТЕ ВИДЕОЗОНИ СА ВРЕДНИ?ПОСЛЕДНИЯТ МИ ВЬПРОС Е СВЬРЗАН С КОНСУМАЦИЯТА НА ЯГОДИ,ЗАЩОТО МНОГО ГИ ОБИЧАМ.ТЕМАТА СТАНА ДОСТА ОБШИРНА,ЗА КОЕТО СЕ ИЗВИНЯВАМ,НО ВСИЧКО ТОВА МНОГО МЕ ИНТЕРЕСУВА.ЩЕ СЕ РАДВАМ ,АКО СПОДЕЛИТЕ МНЕНИЕТО СИ ЗА ЛЕКАРИТЕ,КОИТО СЬМ ИЗБРАЛА И ПРИТЕСНЕНИЯТА КОИТО ИМАМ.БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ЗА ВНИМАНИЕТО! П.С И ЕДИН СЬВЕТ ОТ МЕН,АКО МОЖЕ ОГРАНИЧЕТЕ ПОСЕЩЕНИЯТА ПРИ ДР ДАВИТКОВ И НЕГОВАТА НЕПРИЯТНА АСИСТЕНТКА КОЛЕВА.МОЖЕ ДА МУ Е ДОБЬР ВИДЕОЗОНА,НО ОТНОШЕНИЕТО ИМ БЕШЕ УЖАСНО,ДА НЕ ГОВОРИМ, ЧЕ ПРИ УГОВОРЕН ПРЕГЛЕД ОТ 80 ЛВ ПЛАЩАХ ПО 100/120,НО ВСЕ ПАК ПОЗНА ПОЛА НА БЕБЕТО И ВСИЧКИ ПОЛОЖИТЕЛНИ НЕЩА НАДЯВАМ СЕ,ЗА КОЕТО СЬМ МУ БЛАГОДАРНА.А И МНОГО ВАЖНО:ПРИ СПЕШНА КОНСУЛТАЦИЯ -СЛЕД 18Ч.ТОВА ТАКА И НЕ ГО РАЗБРАХ. ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ И ЛЕКА БРЕМЕННОСТ НА БАДЕЩИТЕ МАИКИ!
ALI-GI
 ---

Re: ХЕМАТОМИ И ВЬЗЛИ ПРИ БРЕМЕННОСТ

Мнениеот ALEKS на 20 Апр 2008 13:20

А би ли казала от къде си, защото такива лекари с тези имена може да има навсякъде.
ИзображениеИзображение
Аватар
ALEKS
Модератор
 ---

Следваща

Назад към Варна