АКУШЕР - ГИНЕКОЛОЗИ - гр.Пловдив

Модератори: ALEKS, Ianitza

Добър АГ в Пловдив

Мнениеот batsi на 19 Ное 2007 14:02

Здравейте, от Пловдив съм и търся добър АГ от Пловдив. Ако може дайте ми име и координати. Предпочитам да от ВМИ, но приемам и други предложения.
Моля, дайте ми име и коордимати (ако може)на добър АГ в Пловдив
batsi
 ---

Мнениеот adi75 на 19 Ное 2007 14:11

Аз ти препоръчвам д-р Йончев.Той ме лекува и съм много доволна.
adi75
Отличник
 ---

Мнениеот batsi на 19 Ное 2007 14:13

[къде работи, имашли някакви координати
batsi
 ---

Мнениеот adi75 на 19 Ное 2007 14:15

да разбира се - ул. Иван Вазов 78
0888 705 864
работи с предварително записан час
adi75
Отличник
 ---

Мнениеот batsi на 19 Ное 2007 14:19

а в коя болница работи, освен в частен кабинет
batsi
 ---

Мнениеот avienda на 19 Ное 2007 14:26

Препоръчвам ти д-р Крумов, работи във ВМИ, но има и частен кабинет, намира се на Леонардо Да Винчи ...номера не помня, но ето ти телефон 0888351435. За мен е добър специалист, а и съм чувала от различни хора положителни отзиви за него.
Изображение
Когато се обърнат към теб с молба, започваща така:"Моля те, кажи ми честно..." с ужас разбираш,че след малко ще почнеш да лъжеш доста.
Аватар
avienda
Пристрастен
 ---

Мнениеот batsi на 19 Ное 2007 14:36

Благодяря, avienda при него ли си раждала?
batsi
 ---

Мнениеот avienda на 19 Ное 2007 16:56

batsi написа:Благодяря, avienda при него ли си раждала?

Да, при това с проблемно раждане. Когато отидох нямах никаква представа за него. Впоследствие имам приятелка лекарка и я питах за информация за АГ във ВМИ , понеже лекарите си се знаят и тя ми каза две имена д-р Димитрова и д-р Крумов. След време от други майки разбрах, че д-р Крумов е много добър специалист, тъй че ти го препоръчвам. Незнам какво друго да ти кажа за всеки лекар може да чуеш от "о санна" до "разпни го" ....
Изображение
Когато се обърнат към теб с молба, започваща така:"Моля те, кажи ми честно..." с ужас разбираш,че след малко ще почнеш да лъжеш доста.
Аватар
avienda
Пристрастен
 ---

Мнениеот batsi на 19 Ное 2007 17:12

Аз доста съм се притеснила защото съм на 35 и се водя "рискова бременна" , чета че трябва да направя много генетични изследвания за които моя АГ не ми спомена даже
batsi
 ---

Мнениеот avienda на 19 Ное 2007 18:12

batsi написа:Аз доста съм се притеснила защото съм на 35 и се водя "рискова бременна" , чета че трябва да направя много генетични изследвания за които моя АГ не ми спомена даже

Не се настройвай непременно, че като си на 35 и ще имаш усложнения .....това е божа работа. Трябва преди всичко да си спокойна и позитивно настроена, а за лекар ... изборът е твой ...моята бременност е наблюдаваше АГ-то от груповата практика на личната ми лекарка и накрая той ме посъветва да се обърна към д-р Крумов. Да ти кажа има много уж изтъкнати специалисти, но за всеки можеш да чуеш и отрицателни отзиви. Ако имаш конкретно нещо от което се притесняваш просто вземи няколко паралелни мнения и сама ще разбереш на кого да се довериш.
Изображение
Аватар
avienda
Пристрастен
 ---

Мнениеот Vily на 19 Ное 2007 20:07

batsi написа:Аз доста съм се притеснила защото съм на 35 и се водя "рискова бременна" , чета че трябва да направя много генетични изследвания за които моя АГ не ми спомена даже

Аз родих на 38, и единствено докторите ме плашеха че съм рискова :) Имах високо кръвно преди да забременея и нося очила. Износих здраво и съвсем нормално детенце. Така че, не се навивай от начало, бъди спокойна, вярвай че всичко с бебенцето ще е наред и се радвай на бременността си.

Правят се нормалните изследвания по здравната каса - кръв, урина, а от генетичните изследвания първо се прави изследване на кръвта, и след това при резултат над нормата - се прави Амниоцентеза. Ако те интересува ще ти пиша, но самата аз не стигнах до там.
Затова не се притеснявай за нещо, което още не е станало..
ИзображениеИзображение
Аватар
Vily
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот batsi на 20 Ное 2007 09:57

Благодаря ти много Вили за успокоението, но доста съм се шашнала, чета за "биохимичен скрининг", "амниоцентеза", "спина бифа", "фетална морфология" и други такива съвсем неясни за мен термини. А се колебая за лекар между Крумов, Димитрова и Малинова. Моя позната роди при Димитрова и е доволна, а за другите само чета по форумите. Кажи ми ти как роди - нормални или секцио. Аз също съм с диоптър
batsi
 ---

Мнениеот adi75 на 20 Ное 2007 10:03

Честно да ти кажа не съм очарована от ВМИ болницата . В 18 г.с. се оказа че имам мъртъв плод - шока е едно на ръка , който преживях - но изтезанията си бяха дастойни за светата инквицизия . И накрая никой не ми даде отговор защо се е случило. Бях при д-р Димитрова .
След първия цикъл ходих при нея на преглед - всичко било ок , мал шанс и т.н. , а се оказа че имам доста голяма миома , която е причинила леталния край на моето бебче.
adi75
Отличник
 ---

Мнениеот batsi на 20 Ное 2007 11:02

Съжелявам за преживяното, май няма да се насоча към Димитрова, това ми звъчи по скоро като недоглеждане отколкото като "мал шанс". Остава да избера между Крумов и Малинова
batsi
 ---

Мнениеот veselata mama на 20 Ное 2007 12:28

Здрасти мила "batsi",аз родох в "Селена" при д-р Топалова и съм много доволна!Тя е добър специалист и много слънчев човек!По здравната каса ходих на ЖК при д-р Вили Муратев,препоръча ми го моя приятелка!Пред кабинета му винаги има опашка,доста добър АГ(и от др.жени чувам много хубави отзиви)!!!
Изображение
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=157066&photo=5
[url=http://images23.snimka.bg/004980383-big.jpg][img]
Аватар
veselata mama
Отличник
 ---

Следваща

Назад към Пловдив