ЧЕРЕН СПИСЪК ГИНЕКОЛОЗИ

Форум за обмяна на информация за болници, клиники и АГ при раждане

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: ЧЕРЕН СПИСЪК ГИНЕКОЛОЗИ

Мнениеот вени2202 на 12 Юни 2009 20:27

За всички бъдещи майки от Панагюрище ,не ходете при ДР Бътовски.Втретия месец от бремеността прокървих леко,и отивам при него по спешност,а думите му бяха''природата неиска вашето дете'' :twisted:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
вени2202
Сериозен
 ---

Мнениеот alekkssandra на 19 Юни 2009 16:52

Здравейте, и аз искам да се включа обявявайки д-р Емма Добрева гинеколог от 13ДКС София за най-меркантилната докторка която съм срещала.На всички поставя едни и същи диагнози - раничка ,гъбички и течение и ги препраща в частния си кабинет като ги мотае с месеци и ги трови със скъпо струващи лекарства без да има смисъл.Естественно тези неща не можех да зная когато отидох за първи път при нея, но правейки си преглед при други двама гинеколози установих това . Вие си правете сами изводите дали трябва да ходите при нея!
alekkssandra
 ---

Мнениеот lqli на 29 Юни 2009 14:44

Искам да кажа на бъдещи майки от Петрич - Не ходете при д- р Дуевска........тази да си скъса дипломата, за нищо не става!!!!
Изображение
Аватар
lqli
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zashto на 18 Авг 2009 16:12

Не ходете при Паньова от Търново. Внимавайте с гинеколозите от отделението и кого избирате!
Прочетете трагедията на едно бебе - вече ангелче и неговата майка.
http://babyvela.blogspot.com/
zashto
 ---

Мнениеот Lus на 21 Авг 2009 09:28

МАЗНЕЙКОВА - детоубийца!!!!!
БОГ е сътворил всички ни... Но само човекът съди кои са ненужни...!!!

Детето ми се забавлява
http://www.youtube.com/watch?v=Sc1dxHhtDIk
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mmoonnii на 24 Авг 2009 18:01

Lus написа:МАЗНЕЙКОВА - детоубийца!!!!!

на тази жена май някой трябва да и отнеме правата на доктор
mmoonnii
Начинаещ
 ---

Мнениеот metal_mommy на 18 Сеп 2009 18:09

др цветков от 2ра градска в софия за малко не уби бебчето ми като в 6тата седмица ми каза че сам го загубила и реши че трябва да ме изчисти добре 4е е некадарен и дори не е засегнал матката защото сега сам в 11 седмица и вси4ко е наред дано и за напред е така само кадето ми изписа един антибиотик които пих ципрофлоксацин които е много противопоказен за бременни сега чакам бх скрининг и феталната морфология но толкова сам се наплашила да не изгубя бебето че сам си взела болнични и седа вкащи :( :( :( та моля ви не ходете при него заслужава да го застрелям за всичко това :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Изображение Изображение Изображение
Аватар
metal_mommy
Отличник
 ---

Мнениеот galia 81 на 13 Дек 2009 19:26

ne hodete pri mariana sav4eva v mai4in dom sofia

Не ходете при Мариана Савчева в Майчин дом- София.

Писането на кирилица във форума е задължително. Ако нямате кирилизираща програма използвайте КРЕДОР. Следващите Ви мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Модератор
galia 81
 ---

Мнениеот Nikito на 04 Яну 2010 23:38

Момичета от Бургас,в никакъв случай не ходете при "д-р" Р.Ангелов от МЦ "Св.София".Не случайно поставих д-р в кавички.За съжаление,освен там работи и в Отделение "Гинекология",в МБАЛ.На 20-ти декември започнаха да ми изтичат околоплодни води (в 24-та г.с.) и се наложи да ме хоспитализират.За цяла седмица престой,/през която Ангелов изкара 4 дежурства/,нито веднъж не ме прегледа,нито ме попита как съм,имам ли някакви оплаквания или нещо такова.Когато съпругът ми най-накрая почти насила го доведе в стаята,той вместо да ми назначи антибиотик(което направи по-късно същата вечер неговия колега),директно ни каза,че положението едва ли не е безнадеждно.И то при положение,че не е положил и минимални усилия да овладее ситуацията.И понеже видя,че няма да стоим и да чакаме да стане някакво чудо,а настояваме за някакво лечение,познайте какво измисли?!Да съм си сложела една възглавничка под кръста,а мъжа ми да донесе летвички и да ги постави в долния край на леглото,за да се получи наклон.На 24-ти(Бъдни вечер),аз вече бях на системи и не ми даваха да ставам от леглото,а той дойде за нощна смяна и вместо да ме попита как съм,изгони майка ми и съпруга ми,защото времето за свиждане било свършило.Опитахме се да му обясним,че с тая система на дясната ръка,а и като не мога да седна,няма как да се храня,затова са при мен,плюс това бях сама в стаята,но той си знаеше неговото.Оказа се,че в празничната нощ човекът е решил да поработи на частно.През деня 2 момичета отишли на преглед в частния му кабинет(и двете бяха бременни,но прокървили) и той ги извикал за кюртаж вечерта в болницата.Най-възмутителното беше,че едното от тях го накара да става и да си ходи 15-20 минути след манипулацията,(даже още не беше се съвзело от упойката),защото щели да заключват.Тя ми каза,че и поискал и 50 лв./при положение,че е здравноосигурена/.На сутрешната визитация, коментарът му към мен беше:"А,да,теб те знам,ти си лежи!".Момичета,пазете се от такива псевдолекари, особено когато носите живот в себе си!Моята история има и продължение,но засега ще спра дотук.
Аватар
Nikito
Редовен
 ---

Мнениеот JANKA на 05 Яну 2010 00:40

Nikito написа:Момичета от Бургас,в никакъв случай не ходете при "д-р" Р.Ангелов от МЦ "Св.София".Не случайно поставих д-р в кавички.За съжаление,освен там работи и в Отделение "Гинекология",в МБАЛ.На 20-ти декември започнаха да ми изтичат околоплодни води (в 24-та г.с.) и се наложи да ме хоспитализират.За цяла седмица престой,/през която Ангелов изкара 4 дежурства/,нито веднъж не ме прегледа,нито ме попита как съм,имам ли някакви оплаквания или нещо такова.Когато съпругът ми най-накрая почти насила го доведе в стаята,той вместо да ми назначи антибиотик(което направи по-късно същата вечер неговия колега),директно ни каза,че положението едва ли не е безнадеждно.И то при положение,че не е положил и минимални усилия да овладее ситуацията.И понеже видя,че няма да стоим и да чакаме да стане някакво чудо,а настояваме за някакво лечение,познайте какво измисли?!Да съм си сложела една възглавничка под кръста,а мъжа ми да донесе летвички и да ги постави в долния край на леглото,за да се получи наклон.На 24-ти(Бъдни вечер),аз вече бях на системи и не ми даваха да ставам от леглото,а той дойде за нощна смяна и вместо да ме попита как съм,изгони майка ми и съпруга ми,защото времето за свиждане било свършило.Опитахме се да му обясним,че с тая система на дясната ръка,а и като не мога да седна,няма как да се храня,затова са при мен,плюс това бях сама в стаята,но той си знаеше неговото.Оказа се,че в празничната нощ човекът е решил да поработи на частно.През деня 2 момичета отишли на преглед в частния му кабинет(и двете бяха бременни,но прокървили) и той ги извикал за кюртаж вечерта в болницата.Най-възмутителното беше,че едното от тях го накара да става и да си ходи 15-20 минути след манипулацията,(даже още не беше се съвзело от упойката),защото щели да заключват.Тя ми каза,че и поискал и 50 лв./при положение,че е здравноосигурена/.На сутрешната визитация, коментарът му към мен беше:"А,да,теб те знам,ти си лежи!".Момичета,пазете се от такива псевдолекари, особено когато носите живот в себе си!Моята история има и продължение,но засега ще спра дотук.

Съжалявам мила.....Не си първата от която чувам "хубави"впечатления от Ангелов.Надявам се няма да оставиш всичко това да продължи.....Сезирай този случай в по горни инстанции :|
Ще чакам продължение...УСПЕХ :!:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
JANKA
Пристрастен
 ---

Мнениеот neli_love на 05 Яну 2010 16:03

Какви изторий :cry: Толкова съжелявам за премеждията който сте минали за вас и вашите деца.Аз плаках на всяко разказано трагично нещастастие, клетите майчици и дечица :cry: :(само ако можеше да върнем времето :( Но за съжаление лекарите"специалисти" ги има и ще продължава да ги има и то се разрастват :( Добре е,че има такива теми във форумите за да могат бъдещите и настоящи майки който посещават форумите да са наясно или поне да си имат едно на ум и да не се предоверяват на лекарите следящи бременноста .И това е което научих ,че винаги да търсим второ мнение , верно може да е загуба на пари за някой но за други това се онтася за живота на бебето им.
Meinе liebe Tochter, mein Leben
Аватар
neli_love
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Atyla на 13 Яну 2010 00:41

Здравейте !
Искам да "похваля" една "лекарка" д-р Величка Славова ,понастоящем в клиника Кооператор над барче "формула"-град Варна
То некъдърността и е дълга за обяснение ако искате ще обясня подробно.....но накратко родих близнаци момиче и момче,в първия ден на 9-тия месец(при един страхотен лекар). Но д-р Славова ми следи бремеността ,момченцето ми е с такива тежки малформации че в Телк-а няма такъв случай изобщо в българия да съществува......липсват му изцяло двете бедрени кости,половината лява ръка и пръсти на дясната.....съврзах се със специалисти у нас Русия ,Израел,Франция....всички лекари от всички области при които ходихме казаха че няма начин това да не се види и на наи обикновен видеозон и от наи-обикновен гинеколог,и то още в 12-та гестационна седмица.....
Та аз предлагам на тази тъй наречена д-р.....да си избере от двата вариянта....
1-аубсолютно некадърна,много лекари потвърдиха че няма как да не се види
2-грам липса на лекарска етика и елементарно човешко отношение

.......................... оставям ви да предцените вие дали Тази...е достойна за черен или бял списък...

Много ми се иска да не може да практикува за да не наранява никой повече така....
За мен тя не е Лекар и не е Човек,та ве пак е Жена,Майка и Баба..............................:madd:
Изображение
Изображение
Atyla
 ---

Мнениеот Angellova на 03 Фев 2010 13:07

Ева Атанасова-Ямбол
Angellova
 ---

Мнениеот ralipotter на 04 Мар 2010 13:57

д.р Косев или Кьосев- забравила съм фамилиата от Г.ОРяховица- родих бързо и без викания , но той ми крещеше като на куче- жената до мен която беше вече родила плачеше от отношението му. Аз бях претръпнала и не обръщах внимание, но имах уговорка с него а той се изгаври. не му платих и стотинка, жена след мене беше вного доволна- мъжът и дори видео направил- но очевидно тя нямаше идеа че ще плащат солидно след това.
Аватар
ralipotter
Сериозен
 ---

Мнениеот kre4etalo на 08 Мар 2010 22:34

ZDRAVEITE,PISHE VI EDNA MAIKA KOIATO IMA ZA CEL DA VI PREDPAZI OT DVE NEKADARNI DOKTORKI,OT 2RA GRADSKA,DR.KALEVA,I DR TOSHEVA,KOIATO PRIEMA I V 30TA POLIKLINIKA V OBELIA,ZARADI KOITO ZAGUBIH DETETO SI PREZ 2006GODINA,A I NE VLIZAITE I V 2RA GRADSKA.TAZI NEKADARNICA TOSHEVA IZNUDVA I ZA PARI BREMENNITE MAIKI.A PAK TAZI KALEVA NE STAVA NISHTO OT NEIA.MOLIA VI NE HODETE DA RAJDATE V TAZI TAPA BOLNICA,S TEZI NEKADARNICI.BLAGODARIA VI,4E ME POSLUSAHTE.NE PRAVETE MOITA GRESHKA MILI BADESHTI MAIKI.

Здравейте. Пише ви една майка, която има за цел да ви предпази от две некадърни докторки от 2-ра градска- д-р Калева и д-р Тошева, която приема и в 30-та поликлиника в ж.к. "Обеля" , заради които загубих детето си през 2006г. А и не влизайте и във 2-ра градска. Тази некадърница Тошева изнудва и за пари бременните майки. А пък тази Калева- не става нищо от нея. Моля ви не ходете да раждате в тази тъпа болница с тези некадърници. Благодаря ви, че ме послушахте. Не правете моята грешка мили бъдещи майки.

Благодарим Ви за участието във форумите на Мама и бебе.
Писането на кирилица във форума е задължително. Ако нямате кирилизираща програма, използвайте кредор. Следващите Ви мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Модератор
kre4etalo
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Болници, клиники, АГ и други лекари