Мнение за ЛиДа ?

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Мнение за ЛиДа ?

Мнениеот freelove21 на 25 Ное 2008 17:59

Здравейте!
Дайте мнение за лида. Сега пак ги почнах. За сега всичко върви много добре и за 1 седмица 3 кг, като си хапвам пак нормално. За тези които не знаят за капсулите, те са за отслабване. Та, тъй като в БГ са ги пили доста жени, реших да ви попитам, защото няма начин някоя от вас да не ги е пила, да даде мнение и колко е отслабнала. Моя приятелка( тази която ме зариби по тях :lol: ) свали 11 кг за 1 месец и от тяло, получи телце. Аз свалих първия път 7 кг. ама от тогава минаха 2 години и пак ги започнах да ги пия. За 2 години си върнах 2 кг, сега мисля да не ги спирам 2 месеца и ... :cheers2: :cheers2: :cheers2: Проблема ми е, че изпускам хапчета. Малко съм несериозна, ноо както и да е ....да оставим моята персона на страна :))))
Вие от къде си ги набавяте? Аз от тук си купих тези. Работят! :) Има мн ментета, ама тези май са истински...поне свалям от тях. Колко свалихте? Колко време ги пихте? Изпускахте ли хапчета??
Последна промяна freelove21 на 14 Ное 2012 23:25, променена общо 2 пъти
Аватар
freelove21
 ---

Re: Мнение за ЛиДа ?

Мнениеот kate на 25 Ное 2008 18:22

Мнението ми е че няма такова нещо. :lol:
Ако беше истина-поне трябваше да дадат малко повече пари за сайта си...-от това си правя и извода за продукта!
Изображение Изображение

Няма неизпълнени мечти - има изоставени желания!Изображение
Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот freelove21 на 26 Ное 2008 11:16

kate написа:Мнението ми е че няма такова нещо. :lol:
Ако беше истина-поне трябваше да дадат малко повече пари за сайта си...-от това си правя и извода за продукта!

Съжалявам, ако ви е прозвучало като реклама. Ами за сайта не разбирам много, но ми ги пратиха. Ти пила ли си ги кате?
Аватар
freelove21
 ---

Мнениеот kate на 26 Ное 2008 12:59

Не-за глупости не давам пари
;)
За тия пари мога да си купя месо и зеленчуци за 2 седмици-и да отслабна здравословно и реално-а не да си представям как вълшебното хапче ще ми смъкне килограмите!
Изображение Изображение

Няма неизпълнени мечти - има изоставени желания!Изображение
Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ester на 01 Дек 2008 17:07

kate написа:Не-за глупости не давам пари
;)
За тия пари мога да си купя месо и зеленчуци за 2 седмици-и да отслабна здравословно и реално-а не да си представям как вълшебното хапче ще ми смъкне килограмите!
:emon25: :emon25: :emon25: .Моето мнение е абсолютно същото.Не вярвам в чудодейни хапчета и не давам пари за простотии .Ако беше измислено нещо чудодейно по улиците фидинка до фиданка щяха да се разхождат.
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bogdana на 23 Дек 2008 20:56

ето и моето мнение за тях/аз не веднъж съм се изказвала подобно/-лидадаида-худадаида.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот elby75 на 03 Яну 2009 20:20

A, какви са тези хапчета.На мен ми казаха за някакви китайски,розови.Дали са същите :?:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
elby75
Начинаещ
 ---

Мнениеот lusinka на 23 Фев 2009 17:08

Пробвала съм др.лекарствени продукти-без кой знае какви резултати.
Момичета,хубавите неща не стават лесно,така че,да се помъчим заедно.Кажете някоя и др.диета да пробвам
lusinka
 ---

Мнениеот niki1976r на 22 Юни 2009 21:49

nese zablujdavaite,ne si kupuvaite...........pulna glupost....... abgolutna luja......az probvah..... nikakuv razultat.... samo 6te si dadete parite..... izmamnici........... samo izmamnici............... ne im pulnete gu6ite......nevqrvaite,az probvah i nqma nikakuv efekt....absolutna luja
несе заблуждавайте,не си купувайте...........пълна глупост....... абголютна лъжа......аз пробвах..... никакъв разултат.... само ще си дадете парите..... измамници........... само измамници............... не им пълнете гушите......невярвайте,аз пробвах и няма никакъв ефект....абсолютна лъжа

Писането на кирилица е задължително във форума .Ако нямате кирилизираща програма , моля използвайте Кредор . Следващи Ваши мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение .
Модератор
niki1976r
 ---

Мнениеот antoniq78 на 23 Сеп 2009 14:13

Здравейте новичка съм тук ,но реших да си изкажа и моето мнение!Освен,че някои изкавания бяха като реклама и както винаги ние се съмняваме,други не бяха толкова надъхващи,а трети пък толкова омайни!Но ще кажа нещо,всеки има право ако иска да пие хапчета,ако иска да спортува всеки ден,ако иска да гладува .Методи много ,за различни хора!Аз съм на принципа ако имаш да сваляш до 1-2кг,направи го с диетичка и малко повечко разходки с малчугана,но ако са повече,защо да се затормозяваш а ?Като видиш покрай теб да минава "дебела жена" я сочиш нали,но тук се дават съвети да се спортува!Не всички могат да спортуват.АЗ например съм на 32 години и имам дископатия в следствие на раждането!Да и аз съм против хапчетата,но ако няма човек друг вариант какво правим?Оставаме си дебели,мъжете ни се заглеждат по по-хубавките и ние нерви,нерви,нерви ...
Аз бях 95 кг след раждането,с много мъки свалях по 1-2 кг после качвах 3-4 и така в продължение на две години не мърдах от килограмите колкото и усилия да полагах,каквото и да правех- фитнеси чайове разни диети историй,накрая видях една приятелка която не бях виждала от ученическите години напълно различна с около 20кг по слаба,попитах я как е отслабнала толкова много тя ми каза да вляза в сайта на .......... да прочета за какво става въпрос,когато разгледах сайта много си мислих докато най накрая се реших,въпреки че съм много против хапчетата но реших да опитам поръчах си 1 лида след няколко дни бях много учудена че дънките ми бяха почнали да ми падат след месеца се качих на кантара и се изцъклих бях свалила точно 12килограма направо не повярвах облякох се и отидох до майка си да се претегля,явно кантара ми беше верен,никога не съм очаквала че едни китаиски хапчета могат да имат толкова голям ефект,определено вече несъм против хапчетата вярно че вредят но както казват много хора какво ли не вреди в този живот важно е да се чустваш добре в кожата си и да имаш самочуствие като жена,а не да се чустваш като някоя разпусната кифла.Това е моята глена точка,не налагам мнение всеки има право да решава какво да прави с тялото и живота си,няма нужда да опрекваме хората какво трябва и какво не всеки има глава на раменете и може да решава сам понякога просто човек има нужда да сподели с някой,който е в неговото положение,а не с хора който са с нормални килограми и да ти казват че имало и друг начин и че те били пълни преди и как били отслабнали и така нататък!
antoniq78
 ---

Мнениеот bgmx на 07 Окт 2009 08:28

Не знам за вас, аз отслабнах с над 10 кг за два месеца и съм си екстра. Купих ги от тук: НЕЖЕЛАНА РЕКЛАМА странинчи ефекти освен за кафето няма, здрава съм си и ми е много хубаво.
bgmx
 ---

Мнениеот valentinna79 на 03 Ное 2009 19:15

няма ли някой добри отзиви за Лида
Изображение
Аватар
valentinna79
Начинаещ
 ---

Мнениеот intense® на 09 Ное 2009 08:11

Не се връзвайте на тези жалки линкове, които се публикуват в тази тема с цена на хапчетата 40лв, че и повече. Въпросните хапчета и още много други се продават с китайския магазин между Пиротска и Екзарх Йосиф на цени от 23 до към 29лв. Дали вършат работа е друга тема. Но, съм убедена, че няма по ефикасен и безвреден начин за отслабване от хранителен режим и спорт! Бъдете малко по-волеви и не се тъпчете с боклуци, всичко отива в черният ви дроб, а и 99,9% от техи хапчета съдържат Ефедрин.
Как празно е... и боли...
"Скръбта е като пиян гост,
от когото не можете да се отървете,
защото все се връща да ви прегърне за сбогом!" -
Стивън Кинг
Аватар
intense®
Модератор
 ---

Мнениеот milena_mimi81 на 09 Ное 2009 14:27

ЗДРАВЕИТЕ,ИСКАМ ДА ВИ СПОДЕЛЯ .ЧЕ С ЛИДА ДЕЙСТВИТЕЛНО СЕ ОТСЛАБВА ,НО ВНИМАВАЙТЕ ОТ КАДЕ Я ПОРАЧВАТЕ НИКОГА НЕ ГО ПРАВЕТЕ ОТ ПРЕМАХНАТ ЛИНК ХАПЧЕТАТА СА ГОЛЕМИ МЕНТЕТА А ТАКА ОБЕЩАНИЯТ шивашки сантиметър ЗА ПОДАРЬК ТАКА И НЕ ГО ПОЛУЧИХ .ДА НАИСТИНА ИМА ЕФЕКТ ОТ ТЕЗИ ХАПЧЕТА ПРЕДИ ТОВА СЪМ ПИЛА 2 ОПАКОВКИ И СВАЛИХ 10 КГ. НО ВНИМАВАИТЕ ОТ КАДЕ СИ ГИ ПОРАЧВАТЕ
milena_mimi81
 ---

Мнениеот Kategida на 15 Ное 2009 22:22

А можете ли да споделите какъв е хранителния режим при приемането на Лида, защото аз мисля да се пробвам и с нея. Последно време въпреки диетите т.е. гладуването и тренирането ефект НИКАКЪВ......само запек, който ме даржи ве4е 14 дни.....
Аватар
Kategida
 ---

Следваща

Назад към Диети