БИЛКАТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ НА Д-Р ЛОЗАНОВ

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: БИЛКАТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ НА Д-Р ЛОЗАНОВ

Мнениеот mortishathebest на 30 Мар 2009 23:56

Аз работя в куриерска фирма, Д-р Лозанов ни е клиент доста отдавна, разпраща си билката чрез нас, ние с колегите я наричаме боза, всъщност това е билка, на която основното предназначение е да лекува проблеми с простатата при мъжете, така че не очаквайте чудеса.
Изображение
Изображение
Аватар
mortishathebest
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nikita_perez на 31 Мар 2009 09:37

mortishathebest написа:Аз работя в куриерска фирма, Д-р Лозанов ни е клиент доста отдавна, разпраща си билката чрез нас, ние с колегите я наричаме боза, всъщност това е билка, на която основното предназначение е да лекува проблеми с простатата при мъжете, така че не очаквайте чудеса.

Аууу , как може да лъже този доктор така хората !? :shock: Добре ,че хвърлихме бозата :lol: .
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Мнениеот bamze на 04 Апр 2009 08:12

zdraveite ,edna poznata q pie6e izvestno vreme i be6e otslabnala dosta,no sled kato q sprq ka4i kilogramite troino.
здравейте ,една позната я пиеше известно време и беше отслабнала доста,но след като я спря качи килограмите тройно.

Писането на кирилица е задължително във форума .Ако нямате кирилизираща програма , моля използвайте Кредор .
Следващи Ваши мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Модератор
bamze
 ---

Мнениеот анбета на 05 Апр 2009 17:49

Момиче, не си правете експерименти с организма си !!!! Опитах това противно нещо - стойте на страна !!!!
анбета
 ---

Мнениеот tibkata на 28 Май 2009 14:45

Искам да споделя опита си с билката на Д-р Лозанов. Започнах да я пия през 2003 година, м. май. Цяло лято бих билката, ядох салати и работих страшно много. До 15 септември бях свалила 15 кг. Спрях да пия билката и започнах да се занимавам с фитнес, защото новото ми тяло желаеше да се движи. Така стигнах до перфектния резултат, който търсех-60 кг. После зарязах фитнеса заради липса на време и най-вече небрежност. Повече от 4 години бях спокойна за фигурата си, докато зимата на 2007-ма започнах да дебелея. Ей така изведнъж.И о ужас!!! Днес съм отново със старите си килограми, дори с 5 отгоре.
Но билката тогава даде резултат, сега надебелях не защото я спрях, а защото трябваше да си променя начина на живот след като станах 60кг, а аз се главозамаях, забравих какво е да няма дрехи с моя размер... В момента съм в този сайт, защото отново търся начин да отслабна :(
Изображение
tibkata
Начинаещ
 ---

Мнениеот teoleo на 05 Юни 2009 21:23

я дайте къде да я търсим тази билка emma_b кажи ни на нас дето не сме от софия та да можемда си купим,а някакви специални условия докъто я вземаш?
teoleo
 ---

Мнениеот tibkata на 10 Юни 2009 14:49

teoleo може да я поръчаш и ще ти я пратят с куриер. Имах някъде адрес и телефон...ще потърся. :)
Изображение
tibkata
Начинаещ
 ---

Мнениеот tibkata на 29 Юни 2009 22:27

София ул."Елин връх"21
бл.66 вх.А ет1 ап.2 тел:622158
Д-р Борис Христов Лозанов
Инфото е доста старо, но ако мога да помогна на някой бих го направила с цяло сърце :)
Изображение
tibkata
Начинаещ
 ---

Мнениеот Diana123 на 07 Окт 2009 18:23

Zdravejte,
Ne iskam da si nalagam mnenieto,no ot vaprosnata bilka otslabnah 10 kg za po malko ot 2 meseca.Vqrno che pri vseki e razlichno,imam i poznata na koqto i ne i ponese izobsho.Az lichno sam mnogo dovolna i dori sega sled kato ne sam q pila ot 4 meseca nqmam oplakvaniq

Здравейте,
Не искам да си налагам мнението,но от въпросната билка отслабнах 10 кг за по малко от 2 месеца.Вярно че при всеки е различно,имам и позната на която и не и понесе изобшо.Аз лично сам много доволна и дори сега след като не съм я пила от 4 месеца нямам оплаквания

Писането на кирилица е задължително във форума .Ако нямате кирилизираща програма , моля използвайте Кредор . Следващи Ваши мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение .

Модератор
Diana123
 ---

Мнениеот stasi_75 на 08 Окт 2009 14:38

Здравейте! Някой може ли да ми каже дали все още се продава тази билка? Защото званях по тел. преди няколко дни, но ми казаха ,че вече не се продава.Питам за това защото не съм от София и няма как да проверя лично за какво точно става въпрос.Благодаря ви предварително.
stasi_75
 ---

Мнениеот galinko75 на 12 Окт 2009 18:02

ако кърмиш,може ли да се пие тази билка и къде я продават
galinko75
 ---

Мнениеот mariamihaela на 19 Дек 2009 21:46

Чаят се продава.Адреса който прочетох по горе е верен. Аз си го поръчвам със ЕКОНТ.Преди 2 год. отслабнах с него. Сега го пия за да ям и да не се ограничавам.Нито пълнея нито отслабвам
Изображение

Изображение

Изображение Изображение
mariamihaela
Начинаещ
 ---

Мнениеот petial на 19 Дек 2009 22:39

Аз не бих си правила експерименти с такива съмнителни работи . Ами ако увружда нещо което ще си проличи чак счед време.не мажеш да измамиш природата .За да отслабниш трябва глад и движение :cry: :cry: :cry:
Изображение
Аватар
petial
Сериозен
 ---

Мнениеот 141209 на 16 Фев 2010 12:19

zdraveite!znae li niakoi ot vas kade moga da nameria 4aia na lozanov?do skoro go pora4vah ot interlogistika vav varno no mi kazaha 4e sa go spreli,pak az razbrah 4e moge vse o6te da se pora4va.dori ot drug grad da e!!!!!blagodaria vi predvaritelno!!!!!
здравейте!знае ли някои от вас къде мога да намеря чая на лозанов?до скоро го поръчвах от интерлогистика във варно но ми казаха че са го спрели,пак аз разбрах че може все още да се поръчва.дори от друг град да е!!!!!благодаря ви предварително!!!!!

Писането на кирилица е задължително във форума .Ако нямате кирилизираща програма , моля използвайте Кредор . Следващи Ваши мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение .

Модератор
141209
 ---

Мнениеот eli26 на 18 Фев 2010 18:34

petial написа:Аз не бих си правила експерименти с такива съмнителни работи . Ами ако увружда нещо което ще си проличи чак счед време.не мажеш да измамиш природата .За да отслабниш трябва глад и движение :cry: :cry: :cry:

За глада не мисля... Правилно хранене да! Движение също. Преди мисля че писах, сега пак ще напиша за билковите добавки за отслабване на Тянши - напълно са безвредни, а ефект наистина има. В комбинация с колана за отслабване... ефекта се удвоява.
Наистина внимавайте какво и от кой купувата. Дръжте на натуралното и природното. В природата има лек за всичко!
eli26
Начинаещ
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети