Д-Р ОГНЯН СИМЕОНОВ

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Д-Р ОГНЯН СИМЕОНОВ

Мнениеот zaxarinka на 10 Фев 2009 17:56

Писането на кирилица е задължително! Ако нямате кирилизираща прогама, ползвайте кредор.
Последващи мнения на латиница ще бъдат изтривани без уведомление!
Модератор
zaxarinka
 ---

Мнениеот zaxarinka на 11 Фев 2009 13:17

Здравйте хора,искам да попитам как може за 3-месеца да отслабнете 20кг, на мен ми се струвадоста невазможно.Някои ще ми отговори ли?Благодаря ви предварително за отговора.
zaxarinka
 ---

Мнениеот zaxarinka на 12 Фев 2009 13:02

Ехо има ли някои коието ще ми отговори?Каде избягаха всички?
zaxarinka
 ---

Мнениеот Uliana на 12 Фев 2009 21:17

Кое ти се струва невъзможно??? Попитай конкретни въпроси какво т еинтересува! Важно е баланса, това е според мене разковничето!
Изображение
Изображение
Аватар
Uliana
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zaxarinka на 13 Фев 2009 13:28

НЕВАЗМОЖНО МИ СЕ СТРУВА ТОВА ДА ОТСЛАБНЕШ 30КГ ЗА 30-ДНИ.НЕТРЯБВА ДА ХАПВАШ НИЩО ЗА ДА УСПЕЕШ ДА СМАКНЕШ ТЕЗИ КИЛЦА.
zaxarinka
 ---

Мнениеот Uliana на 14 Фев 2009 12:18

zaxarinka написа:НЕВАЗМОЖНО МИ СЕ СТРУВА ТОВА ДА ОТСЛАБНЕШ 30КГ ЗА 30-ДНИ.НЕТРЯБВА ДА ХАПВАШ НИЩО ЗА ДА УСПЕЕШ ДА СМАКНЕШ ТЕЗИ КИЛЦА.

КОЙ КАЗВА ТАКОВА НЕЩО???????????????????? КЪДЕ ВИДЯ 30 КГ ЗА 30 ДНИ????????????????????????
Недоумявам точно тук някой да е казвал такива цифри и дни?
Изображение
Изображение
Аватар
Uliana
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zaxarinka на 17 Фев 2009 16:41

Ами аз не си измислям,чети и ще видиш.Много враждебно си настроена,или така ми се струва?
zaxarinka
 ---

Мнениеот intense® на 17 Фев 2009 16:56

zaxarinka написа:Ами аз не си измислям,чети и ще видиш.Много враждебно си настроена,или така ми се струва?

Не се опитвай да провокираш, грешката е в твоя пост. Да не кажа, че във всичките ти мнения пишеш за различен период. Като цяло, първите ти "стъпки" във форума са си на хлъзгава повърхност :wink:
Как празно е... и боли...
"Скръбта е като пиян гост,
от когото не можете да се отървете,
защото все се връща да ви прегърне за сбогом!" -
Стивън Кинг
Аватар
intense®
Модератор
 ---

Мнениеот дидони на 10 Мар 2009 19:48

Здравейте!Бих искала да попитам тези дни дали някой се е свързвал с О.Симеонов.Днес звънях на номер 024807176 в центъра, в който мислех, че работи /Е.Логинова/, но ми казаха , че вече не работи там и не знаят как може да бъде намерен.В скайпа винаги е отпочиващ.Предварително благодаря!
дидони
 ---

Мнениеот ani25ani на 18 Мар 2009 13:12

здравейте мами.искам да ви споделя и моето мнение за огнян симеонов.на 25.02.2009г. имах среща с него по скайпа и останах много доволна от това което ми каза.изготви ми диетката но досега все не можех да я започна защото първо бях болна после имах симптоми на бременност но най накрая вече съм добре слава богу и ще мога да я започна без никакъв проблем.ако има някой на тази диета нека да сподели как се чувства след като я е започнал.и ако има някой койта да я започва сега нека да станем двама.ако сте съгласни
Аватар
ani25ani
 ---

Мнениеот Константина на 13 Апр 2009 11:23

Здравейте мами,
чета ви редовно, но съм с бебенце и нямам време да пиша, защото се грижа за много неща сама, но непременно искам да напиша за това лице, което коментирате в тази тема.
Много мои близки си изпатиха от неговата некомпетентност и некадърност. Обявява,че лекува диабет в резултат на което леля ми се свърза с него, дойде от провинцията, спря и инсулина, и след няколко дни я приеха в болница, колабирайки. Майка ми започна да звъни, да го пита какво му е образованието, заяви че е е завършил диетология в Гърция. Звъняхме до там, нямаше такова лице, завършило там! Искахме да разберем истината наистина ли е доктор за какъвто се представя. УВИ - завършил е спортно училище и е един елементарен човек, който се опитва да печели пари на гърба на болните хора. Диетата, която практикува е ЗОНАТА на д-р Сиърс и за всичките си -пациенти, това което съставя като режим се покрива на 99,9% - за жените количествата са по-малки, за мъжете по-големи. Свалят се килограми и когато трябва да се задържат и го потърсиш да ти даде съвет, трудно го намираш или те вика на консултация отново, за да ти вземе още 20 лв за вторичен преглед. ИЗУМЕНИ сме от некадърността и НАГЛОСТТА на този човек, който си е намерил хубав начин да печели пари! Естествено, не получавате никакъв документ за дадените пари, че е и нагъл да иска пари и да прави съвети по скайп.
Не се лъжете...потърсете диетата ЗОНАТА - ще научите много повече и няма да ви струва пари, още повече няма да имате достъп до този нагъл и недостоен човек, който в началото е мазен и усмихнат, прави се на загрижен, но като види че се е провалил и става злобен и нагъл.
Константина
 ---

Мнениеот Uliana на 14 Апр 2009 12:02

Константина искам аз лично д ати отговоря на теб :)
Според мене, всеки човек сам си решава какво е най-добре за него! НЕка оставиме хората сами да преценят! Аз мога да кажа само хубави неща, за Симеонов и не само аз, НО искам да те поптам! Ти чела ли си книгата 'Зоната'!? И наясно ли си, че човек обикновен като мен и теб, не би могъл да си изготви сам режима!
Не се зяждам, яд ме е просто че има такива коментари! Има недоволни и от Дюкан и от 90 дневната диета, и от Японско чудо и от ..... да изброявам ли още колко диети има и съм запозната със почти всички!!! За това хората са различни, защото имат различни организми, но лично според мене единственИЯ БАЛАНСИРАН РЕЖИМ, БЕЗ ОГРАНИЧЕНИЯ ОТ НИЩО Е ТОЗИ НА СИМЕОНОВ!!!!
Съжалявам за леля ти и и желая скорошно възстановяване!
Изображение
Изображение
Аватар
Uliana
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Константина на 15 Апр 2009 15:28

Uliana, очаквах подобни реакции. Да, чела съм "Зоната", стоеше ми като Библия на нощното шкафче. Идеята на поста ми беше съвсем друга. И малка поправка - това не е диетата на Симеонов, това е диетата "Зоната" на Бари Сиърс. Симеонов явно е достатъчно хитър да се възползва от доброто и действие- да, аз я харесвам тази диета и се радвам, че я има. Въпросът тук е - ако имаме да свалим няколко килограма, попаднали сме на него - добре - хубаво, помага диетата, доволни сме - както бях една от всички доволни, заедно с още много хора около мен, които заведох при него. Какво става обаче, когато този некомпетентен човек се набърка в здравето или по-точно нездравето на хората, с претенциите, че е специалист? Това, мила Uliana е въпросът, за това си направих труда да напиша този пост, защото ако ставаше дума за майка ти, недай Боже, или за някой твой близък, надали ще се радваш толкова много на Симеонов. Написах поста си, за да знаят хората, защото това е форум и за щастие имам чистата съвест,че не съм седнала да си губя времето като плюя по някой - ОГНЯН СИМЕОНОВ НЯМА МЕДИЦИНСКО ОБРАЗОВАНИЕ, НЕ Е УЧИЛ ЗА ДИЕТОЛОГ, КОМПЕТЕНТЕН Е ДО ТОЛКОВА, ДОКОЛКОТО МОЖЕ ДА РАЗПЕЧАТА ЕДНА ДИЕТА ОТ ПРОГРАМКАТА МУ НА КОМПЮТЪРА И ДО ТАМ.
Замисли се! Успех на всички със свалянето на килограми и здравословния начин на живот!
П.с. ДАНО на никой не се случва това, което ние преживяваме заради некомпетентността на този човек! ДАНО!
Константина
 ---

Мнениеот Uliana на 26 Апр 2009 21:20

Константина, аз изказах мнение единствено, за самият режим! И аз имам книгата 'Зоната', но това което предлага Симеонов е синтезирано и е краен продукт!!!
Тук не говорим за лечение на болести!
Изображение
Изображение
Аватар
Uliana
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот denizaet на 03 Юли 2009 23:27

Защо вече никой непише да не сте се отказали от режима? Аз 12 дена вече съм на него и съм 3 кг. минус. Е понякога несъм много стриктна, но все пак..... Хайде кажете как е при вас.
denizaet
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети