РЕДУКТИЛ ! ! !

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: РЕДУКТИЛ ! ! !

Мнениеот bogdana на 16 Яну 2009 16:20

лус,разбирам те и аз съм така.затова започвам -без захар,без брашно,без консерви,колбаси,безалкохолни./и аз пушех преди брем.по 2 кутии.вече съм враг на пушенето,ха-ха-народен враг.за да не ти се яде сладко-яж повече месо.всичко е до производство на инсулин.като ядеш захар-колкото повече ядеш,толкова повече ти се яде-като мечо пух.а на мен по ми харесва идеята да отслабна и да си купя парцалки,вместо да давам по 200лв.за цигари. а ще си купя като се харесам как изглеждам-така че се изпарява плюскането през зимния сезон.а и още малко остана до март месец.хаиде,мила,за 2 мес.да си с 5кила по-малко.яж всичко,без горните изкушения и ще видиш разликата в огледалото.аз съм с теб.подкрепям те.от март започват разходките с децата ,излизат сезонни благинки,ако се ядат зеленчуците и плодовете на сезоните ,ще има плавен ,бавен,но невъзвращаем резултат.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот didimama на 16 Яну 2009 20:16

.
Последна промяна didimama на 08 Апр 2011 15:58, променена общо 1 път
didimama
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ester на 17 Яну 2009 00:00

:emon23: :emon33: :emon11: :emon33: :emon19: :emon35: :emon11: :emon20: :emon15:
А да знаеш,това :sm_newsm39: е по добро от всяко хапче за отслабване.......Уесно нЕма.....
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот viktoriia на 17 Яну 2009 10:39

Момичета не бълвайте змии и гущери , просто Редуктила не е за всеки т.е. не на всеки действа и не всеки го понася добре!А и той се приема само като ДОБАВКА към диета , за да има резултат , а не е заместител на на храната.Така че тази тема е да могат хората да се информират за въпросния Редуктил и да преценят дали да го пробват или не ! :emon12:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
viktoriia
Отличник
 ---

Мнениеот bogdana на 17 Яну 2009 19:27

предлагаи си каквото си искаш.темата не е за краставици,екскюз,и съм коментирала не бостана на дядти и баба ти/с уважение към възрастните хора/.ам пии колкото сиискаш,ама няма да отслабнеш нивгаш. :mrgreen:
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот ester на 17 Яну 2009 20:39

Докато има наивни хора,ще има и тарикати,които ще печелят на техен гръб......Защо някои хора се заблуждават,че могат да постигнат нещо хубаво по лесния начин?Защото ограничения в храната и хапченца си е лесен начин,все пак.Спорта е трудното,а?И?Дори да отслабнат,какво ще се случи с висящите,отпуснати МЕСЦА,А?По-добре да са си дебели и стегнати,щото слаби и отпуснати е още по-грозно,на голо имам предвид.....А на плажа лъсва голата истина.......Пак ще го кажа,нека ме мразят,нека ме оплюват хората,които ги мързи да спортуват "УЕСНО НЕМА".Банално,но вярно.Край :mrgreen: ,пийте си Редуктил-а и си бъдете дебели.......Край :mrgreen:
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bogdana на 19 Яну 2009 19:46

негарско дебело,но стегнато тяло-няма тресяши елементи
отслабнало бело момиче-желе,особено като застане в по-деликатна поза-уж слаба,но туб,туб,туббббб,тресе се като желето между 2 блата.а за вътрешната страна на ръцете немам кво да кажа-естетика.едва ли мъжът се кефи като стисне и да се плока в ръцете му нещо наподобяващо кожа.по-добре дебел и стегнат задник,отколкото слаба земетръсна зона.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот didimama на 20 Яну 2009 16:28

.
Последна промяна didimama на 08 Апр 2011 15:57, променена общо 1 път
didimama
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Nifada на 20 Яну 2009 16:59

Естер и Богдана, разбрахме за отношението ви към Редуктила. Всичко друго, което сте написали е спам в темата . Бихте ли спряли да кометинрате и провокирате теми, които не ви засягат?
ИзображениеИзображение
Аватар
Nifada
Модератор
 ---

Мнениеот bogdana на 20 Яну 2009 21:19

от уважение към nefada спирам простотиите ,а и честно казано вече ми писна да спамя тук.много се вържат всички и се разводнява темата.всичко добро,момичета,нищо лично. :cake: :cheers2:
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот didimama на 22 Яну 2009 11:18

.
Последна промяна didimama на 08 Апр 2011 15:54, променена общо 1 път
didimama
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lusijna на 23 Яну 2009 14:45

Здравейте момичета, доста дълго време проучвах и четох информацията за Редуктил. И реших вече съвсем спокойно и уверено да се присъединя към вашия отбор - "жените, който вярват и отслабват с лекарството Редуктил"
Аз съм изключително заета жена. Имам две деца и работя по 12-13 часа на ден. Това е през седмицата, а през почивните дни работя друга работа, която е изключително доходоносна, но е свързана с публични изяви и се налага да изглеждам перфектно. Нужно ми е да отслабна с около 5кг., както ви споделих от работа и ангажименти нямам никакво време за спорт, затова съвсем уверено реших да се доверя на "Рудуктила". Чувствам се уверена, защото ви има Вас жените, от който научих много неща, като например какво да очаквам, и как да реагирам.
Днес си купих лекарството от 15мг., за 78лв. малко по скъпо е от тези в големите градове но мисля, че е поносимо. Решила съм да го започна от понеделник, и Ви обещавам често да пиша какво се случва с мен как се чувствам, и как ми действа .
Много неща са се изписали в тази тема, затова аз няма да ги повторям, само ще помоля дамите с негативните и вулгарни мнения да спрат да пишат, защото един възпитан човек, ако неможе да каже нещо хубаво, просто премълчава. Едно е да си изкажеш мнението Богдана, но съвсем друго и унизително е да го налагаш по такъв вулгарен начин. Мога да оборя всяка една твоя теза, затова се надявам вече да си премирила.
Както хиляди пъти много жени са казвали, всеки има правото сам и свободно да взема решения, без да бъде притискан и подтикван от други хора и обстоятелства. Мисля, че този форум е чудесен за всички, който са избрали и прилагат отслабването с медикамента "РЕДУКТИЛ"
lusijna
 ---

Мнениеот Lus на 25 Яну 2009 10:41

Айде мила, ще чакаме резултати. Че моят редуктил от 20 хапчета(10 изпих преди) стоят си в чекмеджето.
БОГ е сътворил всички ни... Но само човекът съди кои са ненужни...!!!

Детето ми се забавлява
http://www.youtube.com/watch?v=Sc1dxHhtDIk
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lusijna на 26 Яну 2009 11:17

Днес взех първата таблетка, все още е прекалено рано да има каквито и да е действия, било то хубави или лоши, но след два три, дена ще ви паша каква е ситуацията и как действа лично при мен.
Засега желая на всички Ви хубава и успешна седмица във всички начинания.
lusijna
 ---

Мнениеот kalimira74 на 27 Яну 2009 21:31

Здравейте,момичета аз съм нова в това начинание.От днес започнах да пия Редуктил 15мг защото имам 20кг за сваляне.Преди да си го купя прочетох форума от край до край и вашите думи много ме мотивираха.Надявам се че с вашата подкрепа и мотивация ще се спавя.Успех на всички щом има резултат веднага ще се отчета
kalimira74
Начинаещ
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети