Д-Р ОГНЯН СИМЕОНОВ

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Д-Р ОГНЯН СИМЕОНОВ

Мнениеот Uliana на 13 Яну 2009 14:02

bogdana написа:браво,естер,абе вие с юлето сте много амбицирани да отслабнете и да изглеждате добре.аз щом съм такава хромозома незнам....сигурно щото си имам други ядове и вместо да пуша и пия-ям.ама от утре и аз ще започна да говоря на санскрит ,да припявам ом намах шивая,да стоя в лотус,да пазя моята гадна диета/налага се/.и кво-само моето малко чочи ще ми ръкопляска/то е на 11мес./

А татко му на Чочито няма ли да ти ръкопляска?!!! Каква диетка спазваш? И хареса ли ти филма :)
Изображение
Изображение
Аватар
Uliana
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bogdana на 13 Яну 2009 21:28

не знам дали ще ръкопляска-ще видим след 3-4 мес. таината -смисъла е ми е известен,а късометражките не ме кефят.но положителното мислене си е наи-доброто.ако почна да разсъждавам за филма ,ще стане много дълго.всички съвременни психолози издават такива книжки.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот bogdana на 16 Яну 2009 16:06

каква диета?ами то е по-скоро ограничителен режим.ям всичко,без брашно и захар и продуктите,в които се съдържат.от днес,защото все я гости,я черпавка и отлагах.надявам се до края на март да съм махнала 5-6кила.а от април-то е ясно-зеленчукови салатки със зехтин и сиренце,черешки,ягодки.ако ми донесат коприва/надявам се/ще си направя 2 седмична копривена диета-всеки ден на обяд ям супа от к.колкото си искам,после пак сезонните салати и плодове.аз имам да махам 10 и за 8-10 мес.ще ги махна.не бързам.
днес си направих един много вкусен бъркоч,които дадох и на детето си,но в пасиран вид.овес.ядки-6с.л.,1 коф.верея к.мляко,6сл.счукани орехи,3с.л мед,1лимонче нарязано,1 зелена кисела ябълка.друг път слагам1с.л. канела.сега без,но пък за 1път слагам лимон-страхотно е.в тези грипни времена е гриповзрив.да обобщя:
без брашно,без захар,без консерви,без колбаси,без безалкохолни,без консерванти,маионези ,без цигари ,без алкохол.ако се спазват -ще се отслабне траино ,постепенно и без възвръщане.и изобщо не се вманиячавам с,об,сл,в-когато почувствам глад ,тогава ям.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот miglena76 на 27 Яну 2009 05:19

АМА МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО СТОПИХТЕ ЛИ СЕ?
miglena76
 ---

Мнениеот Uliana на 28 Яну 2009 10:48

miglena76 написа:АМА МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО СТОПИХТЕ ЛИ СЕ?

Защо?
Изображение
Изображение
Аватар
Uliana
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zlat на 28 Яну 2009 10:59

Здравейте момичета.....кажете кординати на този доктор най-добре скайп да видим каква диета ще ми направи .....че нещо пак съм хвръкнала с килограмите....аз съм почти на 40г не съм от най-спортните личности макар в къщи да си имам кростренажор /май така се казва , аз му викам щуромер/ Има едни 7-8 кг излишни направих ги последните години на три пъти ми се налага да пия хормони и всеки път си качвах 2-3 кг ей така ....но да си призная до преди година всяка сутрин по 30м. бях на уреда , от годините ли от какво от известно време имам страшни болки в кръста и десния крак иииииии това си ми е извинение за прекратените занимания на уреда сутрин .Знам че трябва пак да почна ,но и с подходящо хранене може би ще имам по добър резултат.......И наистина не яжте боклуци ....през деня.....
Аватар
zlat
Начинаещ
 ---

Мнениеот bogdana на 31 Яну 2009 13:06

miglena76,не те разбрах-какво влагаш в думата стопихме,кои? аз не съм и не искам да се топя,да не съм снежинка.храня се рационално и махам бавно,на мен не ми е целта да смъкна кила и кожата ми да стане на хармоника.аз искам да бъда здрава,освен това съм достатъчно красива,магнетична и интелигентна и мога да впечатля не с външния си вид хората.така че СТОПЯВАНЕТО не ми е никакъв приоритет.виж секса и т.н. и т.н. да ,не не искам да си мисля че мога да падна до там ,да разчитам само на тялото си за да имам социален живот.черпя те и на здраве. :blow_out_candles: :cheers:
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот Nifada на 01 Фев 2009 11:33

Като се има предвид, че въпросното мнение е единствено, мисля, че потребителката просто си убива времето с глупави коментари.
ИзображениеИзображение
Аватар
Nifada
Модератор
 ---

Мнениеот bogdana на 01 Фев 2009 17:24

да ,правилно глупави коментари в глупав форум.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот bogdana на 01 Фев 2009 17:39

надявам се да ме изхвърлиш този път за 1 год.,че наистина си губя времето да ви давам съвети,за които колегите вземат по 45лв.на час.и понеже търсиш с кво да ме провокираш за да ми треснеш вратцата ,няма да те затрудня ,колкото по -малко потребители,толкова по-зле ха ха ха :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: неам време за губене ,че да ти изкарвам заплатата.добре, че има стотици да се зарибяват,че иначе ко ли ша праиш -у някоя кръчма сигурно сервитутка.
bogdana
Отличник
 ---

Мнениеот intense® на 01 Фев 2009 18:20

bogdana написа:надявам се да ме изхвърлиш този път за 1 год.,че наистина си губя времето да ви давам съвети,за които колегите вземат по 45лв.на час.и понеже търсиш с кво да ме провокираш за да ми треснеш вратцата ,няма да те затрудня ,колкото по -малко потребители,толкова по-зле ха ха ха :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: неам време за губене ,че да ти изкарвам заплатата.добре, че има стотици да се зарибяват,че иначе ко ли ша праиш -у някоя кръчма сигурно сервитутка.

Bogdana, смекчи тона. Като не ти харесва - прав ти път.
Форуми дал господ.
Никой не е длъжен да търпи нервните изблици на недоклатени персони.
Как празно е... и боли...
"Скръбта е като пиян гост,
от когото не можете да се отървете,
защото все се връща да ви прегърне за сбогом!" -
Стивън Кинг
Аватар
intense®
Модератор
 ---

Мнениеот Nifada на 01 Фев 2009 19:03

И да смегчава, и а не смегчава - ще си ползва вкъщи този тон. Тук вече няма да може.
ИзображениеИзображение
Аватар
Nifada
Модератор
 ---

Мнениеот intense® на 01 Фев 2009 19:16

Еееее, днес си щедра. Богданка е късметлийка :mrgreen:
Как празно е... и боли...
"Скръбта е като пиян гост,
от когото не можете да се отървете,
защото все се връща да ви прегърне за сбогом!" -
Стивън Кинг
Аватар
intense®
Модератор
 ---

Мнениеот Uliana на 04 Фев 2009 11:30

Ако това което ще напиша е спам, се извинявам предварително!
Искам да кажа някои неща ....
В този форум съм от .... две години, срещнах много приятели и много ми харесва! Винаги съм се стремяла да не обидя никой, да не го засегна, но и да си кажа каквото мисля ... Имам мнение за повечето тук, които са редовни ....
Няма да забравя няколко случки ...
Бях бременна в 6-7 месец във нашата темичка пишеш една майка , която 2 пъти прави аборт с тризнаци, после я оперираха, после уж си осинови дете .... всичко бе лъжа, всички се потресохме, а зго приех много тежко и написах един пост в който и казах какво мисля аз и че никойняма да и повярва!
Следващата случка беше с една майка, която явно модераторите са блокирали, защото вечно беше нанож с повечето потребители! Толкова грубости не бях чувала и виждала от една жена, която е майка!
Дессита беше написала че е изтрила снимките от дома си, защото е получила ЛС, в които я 'поздравяват' за уютния дом!
Аз когато пусна тема го правя, защото имам нужда от съвет, от реален съвет от хора които не познават мен, семейството ми и биха оценили лошите и добрите страни!
Мразя да се заяждам, не обичам интригите, но това ми дойде в повече .....
АБЕ ХОРА, ТЕЗИ ФОРУМИ НЕ СА ЗА ЗАЯЖДАНЕ, ЛИЦЕМЕРНИЧЕНЕ, УБИВАНЕ НА ВРЕМЕТО, ПРИСМЕХ ИЛИ КАКВОТО И ДА Е Е ДРУГО!!!! ТОЛКОВА ПРОСТАНИЩА МЕ КАРА ДА СЪЖАЛЯВАМ ТАКИВА ХОРА, УЖ СЕ ПРЕСМИВАТ НА ДРУГИТЕ, А НЕ ВИЖДАТ КОЛКО ИМ Е УМСТВЕНИЯ БАГАЖ!!!
Отвратена съм, какви хора може да има ....
В тази тема не мога да намеря хора с които да диетувам, а и явно няма интерес! Защо не я заключат Модераторите?!!!
Изображение
Изображение
Аватар
Uliana
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zaxarinka на 10 Фев 2009 11:42

Bix iskala da popitam bogdanka kak e vazmojno da otslabne za 3-meseza 30 kg?

Бих искала да попитам Богданка, как е възможно да отслабне за 3 месецас 30кг.?

Писането на кирилица е задължително! Ако нямате кирилизираща прогама, ползвайте кредор.
Последващи мнения на латиница ще бъдат изтривани без уведомление!
Модератор
zaxarinka
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети