Диета "Японско чудо" 2

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Диета "Японско чудо" 2

Мнениеот alex_miss на 01 Авг 2012 10:27

Здравейте има ли някои които в момента е на тази диета или мисли дали да я започне :?: Аз реших да пробвам защото на 12 отивам на море а не се харесвам изобщо в бански :cry: Ще бъда доста щаастлива ако някои ме подкрепи в това начинание :D . И ако някои има опит или я е пробвал нека да ми сподели ако може какви са били резултатите и има ли смисъл даа се подлагаш на това мъчение :D защото си е ГЛАД :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: . Аз съм на 2рия ден :)
alex_miss
Начинаещ
 ---

Мнениеот alex_miss на 01 Авг 2012 11:05

Вече 3ти ден :( момичета помагайте :D
alex_miss
Начинаещ
 ---

Мнениеот Lus на 01 Авг 2012 12:01

Алекс - не се отказвай. Диетата си я бива, не всеки отслабва с 8 кила, но дори 2-3 да свалиш - запазват се. Ако все пак трудно ти е - опитай с друга. преди 10 години на 2 пъти свалих по 7 кила, а преди 2 - не можах за седмица и 2 да сваля... Зависи от много неща....
БОГ е сътворил всички ни... Но само човекът съди кои са ненужни...!!!

Детето ми се забавлява
http://www.youtube.com/watch?v=Sc1dxHhtDIk
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nikita_perez на 01 Авг 2012 17:03

Lus написа:
nikita_perez написа:Люси , според мен стават и зеле и домати , и краставици , и цвекло ...

Дано да стане!!! Ще пробвам... Нещо пак се Удупах това лято.... пак съм 68.... :cry:

Ще успееш , воля му е майката .С 90-дневната не е ли по-добре :?: Тази диета си е чист глад ...
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Мнениеот Lus на 01 Авг 2012 19:13

Офф, нещо волята ми я няма - цяла година започвам диета "от утре" - то към ЧРД, то към ЧНГ, то към лятото..... :mrgreen:

Детето ми се забавлява
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex_miss на 02 Авг 2012 12:26

Благодаря ти много за подкрепата за сега съм с 4кг по лека бях 64 днес се мерих и съм 60кг надявам се да отслабна с още 5кг до края на 2рата седмица. Старая се да я изпълнявам стриктно. Просто е срамота на 21години не раждала да изглеждам така. И отделно да попитам някои има ли някаква представа как се предотвратя появата на стрий :( ако някой е наясно и с тази тема моля за съвет :D :roll: :champagne: :congratulations:
alex_miss
Начинаещ
 ---

Мнениеот alex_miss на 02 Авг 2012 18:40

Lus и моята воля я нямаше но като разгледах снимки тук там на разни мои приятелки които са постигнали доста с телата си и май може да се каже от завист :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: за което малко се срамувам защото като цяло не съм завистлива ноооо ....... ! Така че стягаи се и даваи смело напред помисли за себе си колко по-добре ще се чувстваш и изглеждаш.
alex_miss
Начинаещ
 ---

Мнениеот Lus на 02 Авг 2012 19:50

Знаеш ли колко трудно да започнеш... Но трябва, защото на тези години отпуснеш ли се - ставаш лелка... не, че не съм, но с тези малки деца минавам за доста по-младичка :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Детето ми се забавлява
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Vani4ka на 03 Авг 2012 12:07

Извинете за въпроса,но тези зеленчуци от 3 ден само сурови ли трябва да са или може ориз,картоф :oops:
Изображение
Vani4ka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex_miss на 03 Авг 2012 12:55

Мисля че не може бобени като царевица,ориз,грах,боб и картофи :( Общо взето избягвай ги ако искаш да постигнеш максимален ефект от диетата по скоро яж домати,краставици,цвекло,моркови,прясно зеле,зелени чушки,марули . . . . Колкото до плодовете мисля че грейпфрут,лимон,портокал и ябълка са най-добре банана мисля че също се изключва защото е най-калоричния плод :( :( :( :( :( Общо взето ГЛАД :mrgreen: :champagne: Но има ефект и то по-скоро не толкова до това че сваляш килца а и че стомха се свива доста и това ти помага в дългосрочен план да не качваш .
Момичета днес ми е 5ти ден без вечеря :x :evil: :evil: :evil: :| :( :? :roll: :roll: :roll: ноооооооооо така е като съм позволила да стигна до тук .... !
alex_miss
Начинаещ
 ---

Мнениеот Vani4ka на 03 Авг 2012 13:20

Мерси,alex_miss .
За бананите зная,че трябва да се избягват.
правила съм я тази диета за около 3-4 дни,повече не издържах и ми се повръщаше от яйца,само това помня.
Свива корема,да.И после ги върнах,
Това ми бе първия опит с диетите.
Наскоро приключих с 90 дневната,ама нямам такъв главозамайващ резултат като другите :cry:
10 кила още трябва да ги махна....
Изображение
Vani4ka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex_miss на 03 Авг 2012 13:38

Ами може би се е получило така защото не си се захранила както трябва нз :? :? :? :? Аз например мися ако издържа до края на 2рата седмица да се захранвам с нещо по-леко като слатки плодове не мисля пак да наблягам на тестеното и сладкото като ненормална :D :D :D :D Въпреки че ще съм на море и ще ми е малко трудно нооо трябва . Какво да ти кажа за мен най-важна е психическата нагласа.Ако вярваш ,че ще отслабнеш с колкото искаш ще стане но трябва да си го наложиш като принцип като нещо което да ти е сред първите неща по важност. Всичко е психика .... . Нали знаеш всичко зависи от теб постиггни това което искаш и ще си много по-самоуверена във всичко което правиш . Ще издържиш аз съм с теб и с всички които имат същите цели като мен :congratulations: :congratulations: :congratulations: :congratulations: :champagne: :champagne: :) :) :balloons:
alex_miss
Начинаещ
 ---

Мнениеот alex_miss на 03 Авг 2012 13:39

искла съм да напипша салатки не слатки :D :D :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
alex_miss
Начинаещ
 ---

Мнениеот viki7 на 04 Авг 2012 12:00

аз днес започвам диетката и през ден ще докладвам какво се случва :D дано заварши успешно
viki7
 ---

Мнениеот alex_miss на 04 Авг 2012 12:49

дано :D :D :D :D уапех :champagne: :champagne: :champagne: :champagne: :champagne: :balloons: :balloons: :balloons: :balloons: :balloons:
alex_miss
Начинаещ
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети