Мнение за ЛиДа ?

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Мнение за ЛиДа ?

Мнениеот intense® на 04 Юни 2010 06:37

antoniq78 написа:Аз оставам с убеждението че само влизаш в този сайт да си търсиш с кой да се заядеш..Това е моята глена точка,не налагам мнение всеки има право да решава какво да прави с тялото и живота си,няма нужда да опрекваме хората какво трябва и какво не всеки има глава на раменете и може да решава сам ,понякога просто човек има нужда да сподели с някой,който е в неговото положение,а не с хора който са с нормални килограми и да ти казват че имало и друг начин и че те били пълни преди и как били отслабнали и така нататък

Оооо, я стига! След пост издържан в такъв псевдо поучителен тон не очаквайте топли думи и подкрепа!
Гледна точка е едно, грешната информация в нея и тънкото изпращане на потребителите на ма***та им - друго!
Изконно Ваше право е да си запазите убеждението и занапред.
Как празно е... и боли...
"Скръбта е като пиян гост,
от когото не можете да се отървете,
защото все се връща да ви прегърне за сбогом!" -
Стивън Кинг
Аватар
intense®
Модератор
 ---

Мнениеот mama_vily на 07 Юли 2010 23:12

Наистина Лидата действа на всеки различно.Аз лично я пих месец и половина.Не ми подейства както очаквах,макар че буквално гладувах,ходех и на фитнес...свалих само някакви си 2-3 килограма.Аз просто първите килограми ги свалям адски трудно и от там нататук мога да свалям по 2 кг на ден.Проблема ми е докато започна.И сега съм се въоражила с търпение и воля.Тренирам и ям само праскови :P а докога праскови....незнам,зимата мандарини :wink: .А Лидата китайците да си пият :!:
mama_vily
 ---

Мнениеот mimonka на 27 Ное 2010 10:46

здравейте! Аз имам бебе на почти 6 месеца. Качих 25 килограма през бременноста си. През първите 3 месеца свалих 12 а останалите ги свалих с лида. Аз много съм доволна,те ти притъпяват апетита и не се сещаш дори за ядене.100% гарантирам, че няма йо-йо ефект останах си на същите килограми които свали и сега си хапвам нормално и не съм мръднала в кантара!!!
mimonka
 ---

Мнениеот blockerin на 01 Дек 2010 15:21

Ооо, моля ви се, не я пийте тази Лида! Да, на всеки действа различно, но не се знае какво може да ви направи. Сестра ми пи Лида 2 седмици и свали 5 кг, НО освен главоболие, гадене и безсъние косата й уредя ужасно и имаше силно сърцебиене(преди никога не е имала такива проблеми). Сега, 2 месеца по- късно, вече си е върнала всичко свалено :!:
blockerin
 ---

Мнениеот mimonka на 03 Дек 2010 08:38

То на опаковката пише при кои случаи да не се пие при високо или ниско кръвно при пиене на антибиотици или алкохол при проблеми с бъбреците.........и там други подобни забравих ги вече незнам аз съм си доволна косата ми е на мястото добре съм и се чуствам страхотно дори сега чакам пак да ми донесат ще ги пия за втори път :P
mimonka
 ---

Мнениеот inna333 на 28 Дек 2010 13:47

Здравейте!Тук прочетох доста противоречиви мнения за китайските капсули.Включвам се в темата,защто имам една цяла опаковка мейзитанг,която щях да започна да пия след нова година,н пораи една специална прина няма да мога да започна прима им.Ако някой я иска нека пише ******

Коригирано от Модератор
Последна промяна inna333 на 12 Юни 2011 09:17, променена общо 1 път
inna333
 ---

Мнениеот siladi на 08 Мар 2011 15:45

ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ,ОТДАВНА НЕ СЪМ СЕ ВКЛЮЧВАЛА В ТОЗИ ФОРУМ,ПОСЛЕДНИЯ ПЪТ БЕШЕ КОГАТО РЕШИХ И АЗ ДА ПИЯ ЛИДА. ДА ПИХ Я И ТО НЕ ВЕДНЪЖ И НЕ ОТ ЕДИН И СЪЩИ САЙТ,НО УВИ НИЩО И ПОЛВИНА.СЛЕД ТОВА РЕШИХ ДА ПИЯ КЛЕНОВИЯ СИРОП НА Д-Р ГАРИБАЗОВ ОТ НЕГО СВАЛИХ 8 КГ. ОТ ТОГАВА МИНАХА ДВА МЕСЕЦА И СЪМ ГИ ВЪЗТАНОВИЛА ДВОЙНО……..УЖАС
ОБАЧЕ ВЪВ МОМЕНТА ПИЯ НАЙ -СИЛНИЯТ АНТИОКСИДАНТ КОЙТО МОЖЕ ДА СЪЩЕСТВУВА В ПРИРОДАТА И ОТ КОЙТО ТЯЛОТО МИ СЕ ЧУВСТВА ТАКА КАКТО НИКОГА ДО СЕГА.СПОДЕЛЯМ ВСИЧКО ТОВА ПОНЕЖЕ НАДАЛИ НЯКОЙ ИМА НУЖДА ОТ ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ ОТРОВИ И ХИМИКАЛИ В ТАЗИ ЛИДА.ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА ИЗБИРА
ЖВЛАЯ ВИ УСПЕХ
siladi
 ---

Мнениеот antoniq__78 на 13 Ное 2011 17:47

Да бе да, направо ти повярвахме аз пих от този боклук преди месец, и кило не свалих лидата си е лида но качествената. Пробвай лидата от този сайт и после ще си говорим www. РЕКЛАМЕН СПАМ за мен по ефикасно нещо няма. :cheers2:

Коригирано от Модератор
antoniq__78
 ---

Мнениеот gala11 на 28 Ное 2011 09:36

Здравейте!Казвам се Галя Иванова,от гр.Созопол съм.Включвам се в темата,не за да правя реклама на някой,или да оплювам друг-а за да споделя.
Родих миналата година прекрасно синче и съм много щастлива от този факт.Но,и след раждането дойде съпътстващата борба с килограмите.Имах отгоре 33килограма.Идваше ми --направо да почна сама да си режа сланинките-чесно/колкото и грубо да звучи/.Никаде не ми се ходеше,никаде не ми се излизаше.Почнах Дюкан,но успях да сваля само 9кг,-нищо на фона на оставащите ми24-5кг....През лятото всички излизаха с бебетата навън,приятели ходеха кой на плаж-кой на море....свекито.,ми казваше-"иди да се разсееш,аз ще пазя малкия...."но аз просто нямах желание за живот-дебела,депресирана...Реших да пробвам Лида.Попрометох тук-там за какво става на въпрос и ес подплаших....после попаднах на това премахнат линк от Модератор попрочетох отзиви,инфо.и реших да се доверя,но на мейзитанг-а.От този на пакетите.
Взех си една опаковка-започнах.Нещата започнаха да се променят-не ми се ядеше,наложих си да спазвам пак дюкан,и така-за през юли месец,свалих още 10кг...усетих че има надежда....после си поръчах още две пакета и продължих.Много вода пиех,иначе не ми е било лошо или да съм имала проблеми-не.
Така с другите два пакета свалих и другите излишни кг.Просто станах нов човек.Върна се желанието ми за живот.Започнах с лекота да се навеждам и да уча малкия да ходи....припкаме заедно.Не знам дали някой ще ми повярва,но това е моята истина.Влключих са тук ,не за да агитирам,а просто да просна и моето мнение-имам право,нали така :D Ако някой не им вярва-нека ми пише и снимки имам за доказателство,но просто едно да знаете от мен-мисията не е невъзможна!!!
gala11
 ---

Мнениеот adelaidaa на 10 Дек 2011 14:50

здравейте майчета,искам да си закупя хапчета лида ,но незнам от кой сайт
adelaidaa
 ---

Мнениеот intense® на 11 Дек 2011 21:25

adelaidaa написа:здравейте майчета,искам да си закупя хапчета лида ,но незнам от кой сайт

www.google.com :wink:
Как празно е... и боли...
"Скръбта е като пиян гост,
от когото не можете да се отървете,
защото все се връща да ви прегърне за сбогом!" -
Стивън Кинг
Аватар
intense®
Модератор
 ---

Мнениеот Lus на 12 Дек 2011 10:24

intense® написа:
adelaidaa написа:здравейте майчета,искам да си закупя хапчета лида ,но незнам от кой сайт

http://www.google.com :wink:

:) :D :D :D :D
БОГ е сътворил всички ни... Но само човекът съди кои са ненужни...!!!

Детето ми се забавлява
http://www.youtube.com/watch?v=Sc1dxHhtDIk
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот gala11 на 16 Дек 2011 12:31

Lus написа:
intense® написа:

http://www.google.com :wink:

:) :D :D :D :D

виж в предния ми пост,по-горе :D
gala11
 ---

Мнениеот anelia_888 на 05 Яну 2012 13:46

Здравейте!Регистрирах се трокущо именно заради тази тема.От 1 месец разглеждам и чета по форумите за този продукт и проучвам сайтовете,от които може да се поръча.При мен има едни 6-7 килограма,които искам да сваля,но нямам нито време,нито желание,нито воля да го направя чрез диети или фитнес.Истината е,че ходя доста,но само с ходене не става..Ходила съм и съм си правила Вега тест и наистина имаше ефект,но диетата ми изтече декември месец,а и има мног неща,които не трябва да ям,но го правя.Та..Вчера ми доставиха Лидата и днес сутринта изпих първото хапче..В момента се чувствам добре.Сутринта ми се гадеше леко,но това каточели отмина.Не ходя често до тоалетна,не съм пила никаква вода,пресъхва ми устата,но чак пък толкова,колкото се изписа..Ще вписвам всичко най-важно и дано да има ефект от цялата тази история.. :) лек ден :)))
anelia_888
 ---

Мнениеот anelia_888 на 07 Яну 2012 20:41

Здравейте отново!Днес е третия ден,в който пия хапчетата.Гаденето изчезна още на 2рия ден,както и виенето на свят.Определено има влияние върху съня.Не мога да кава,че страдам от безсъние,просто спя по-леко и по-лесно се будя,но за сметка на това са ми необходими само около 5-6 часа за да се наспя,а преди това ми трябваха по 10-11..Сега ще говоря в цифри..1вия ден,когато се теглих кантара показваше 61.900,а днес на третия ден сутринта кантара ми показа 59.100 (сега се теглих пак и показваше 59.500,но това е нормално).Останових,че действието на хапчето е между 28-30 часа,което не е за вярване но е факт.За тези три дни сам се "хранила" 6 пъти.Слагам хранила в кавички,защото закуската ми е 1-2 мандарини или половин филия хляб,а вечерята е 2-3 мандаринки и 40-50 гр. ориз.Просто това за мен е нищо,защото до преди това вечерях в 9-10 и в 12 отново бях гладна,а сега хапвам в 8-9 и то не защото сам гладна,а за да не ми е празен стомаха.Казвам ви,ако някой ми беше разказал за този ефект (пълната липса на апети) никога нямаше да повярвам,но вече се уверих!Надявам се да няма никакви последствия именно заради това ви препоръчвам и вие да хапвате по нещо,дори и една обилна закуска няма да ви навреди.Направо съм потресена от ефекта!Това е за сега от мен :) Лека вечер!Ако имате някакви въпроси - ще се радвам да ви отговоря (стига да мога ) :cheers:
anelia_888
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети