Маска за коса

Модератори: ALEKS, deia80, mam4eto

Мнениеот PocuHka на 24 Май 2007 21:27

Аз ползвах на Gilss Kur ,немога да се оплача,ама не съм и много доволна.Сега май ще си взема от тези,които Stefy спомена.Stefy На каква цена са горе-долу?
PocuHka
 ---

Мнениеот PocuHka на 24 Май 2007 21:30

Имах една тетрадка с много рецепти за домашни маски за коса и лице,трябва да я намеря и да понапиша тук някоя друга :wink:
PocuHka
 ---

Мнениеот ekita на 17 Юни 2007 14:01

От няколко години използвах маската за коса на Дева с силикон за изтощена коса.Наистина съм нмгоо доволна.Преди 3 години ми бяха подарили маска на Avon i mi be[e haresala,no promeniha opakowkite i we`e ne q poznah.Но сега пак си взех на AVON за изтощена коса,че да видим.
Аватар
ekita
Пристрастен
 ---

Мнениеот Ninkata на 21 Юни 2007 00:05

На Ейвън маската с маслина е страхотна! Вече две години почти я ползвам - косата става много жизнена след нейното нанасяне. Препоръчвам я :D
Аватар
Ninkata
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот gabi_mama на 02 Юли 2007 23:23

darididi написа:аз ползвам на миосотис червената с костен мозьк и плацента и сьм много доволна засега.ползвала сьм и на avon,но тя ми деиства по скоро като обикновен балсам.Етова мнение си лично мое разбирасе,иначе използвам доста други продукти на avon и ми харесват

аз същоползвам нея ..и ампули потив косопад но засега нияма резолтат косата ми продалжава да пада по много
Изображение
Аватар
gabi_mama
Редовен
 ---

Мнениеот Stefy на 02 Юли 2007 23:48

kloie написа:Stefy,не ме е страх всичко се прави с мярка по схема и т.нт...на определени периоди се прави пауза от определени продукти ,абе всичко си е цяла наука.А относно омазняването на скалпа и сухите краища позволи ми да знам малко повече,поне в моя случай :D
Защо не качиш твоя снимка в гръб за да огледам добре косата ти?И поздравления хубавата дълга коса,освен ако не е заложена генетично се отглежда много трудно!! :D

Никой от нашите няма такава коса, това си е мое постижение сама съм си я гледала вече толкова години и какво ли не е преживяла горката но щом още я има и е хубава спокойна съм. А сега през бремеността нещо не иска да расте, но е страхотно мека чак ме дразни да е такава като перушина.
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Stefy
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот MAlena на 04 Юли 2007 15:35

аз използвам маска на GENERA с кокосово масло/оранжева капачка/ вече няколко години и съм страшно доволна :nodd:
Аватар
MAlena
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот neylli на 04 Юли 2007 17:21

MAlena написа:аз използвам маска на GENERA с кокосово масло/оранжева капачка/ вече няколко години и съм страшно доволна :nodd:

На мен пък от нея ми излезе пърхут,ама не лекичко ами направо пърхутище!Различна кожа :wink:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
neylli
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bimbo_07 на 05 Окт 2007 17:23

deskata_6 написа:Аз ползвам на Gliss Kur без измиване и съм много доволна

И аз от тази съм много доволна, но подкрепям и тази на Ейвън!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
bimbo_07
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот snejanav на 05 Окт 2007 23:27

:lol: АЗ СЪМ ПОЛЗВАЛА МНОГО МАСКИ КАКТО КУПЕНИ ТАКА И ПРАВЕНИ В ДОМАШНИ УСЛОВИЯ. НАПРИМЕР-КЛИСКЮР/ ЦЯЛОСТНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ/, ГАРНИЕР, И МНОГО ОТ БЪЛГАРСКИТЕ МАСКИ И ТЕ СА С КАЧЕСТВО .НО ВСЯКА КОСА СИ Е ИНДИВИДУАЛНА И ПРЕДПОЧИТА РАЗЛИЧНИ НАЧИНИ НА ПОДЪРЖАНЕ. НАПРИМЕР СЕГА ПРЕЗ ЕСЕНТА СЪМ ЗАБЕЛЯЗАЛА ЧЕ МИ ПАДА ПОВЕЧЕ КОСАТА/ОБНОВЯВА СЕ/. ТЯ И ФРИЗЬОРКАТА МИ КАЗА ДА НЕ ЗАБРАВЯМ ЧЕ И СЛЕД РАЖДАНЕТО ИМА ВЪЗСТАНОВИТЕЛЕН ПЕРИОД.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
snejanav
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pile82 на 06 Окт 2007 08:56

аз си правя маска,която ми подхранва косата страхотно с бадемово масло,мед,яйце и др неща,ако някой прояви интерес бих я споделила.Имам коса до кръста благодарение на нея.за себе си мога да твърдя,4е ми предпазва косата от цъфтеж,а преди го имах този приблем.Но разбира се вси4ко е строго индивидуално,тъй като всяка коса е разли4на,структура на косъма,влажност,степен на омазняване и т.н
Аватар
pile82
Пристрастен
 ---

Мнениеот alex76 на 07 Окт 2007 00:02

pile82 написа:аз си правя маска,която ми подхранва косата страхотно с бадемово масло,мед,яйце и др неща,ако някой прояви интерес бих я споделила.Имам коса до кръста благодарение на нея.за себе си мога да твърдя,4е ми предпазва косата от цъфтеж,а преди го имах този приблем.Но разбира се вси4ко е строго индивидуално,тъй като всяка коса е разли4на,структура на косъма,влажност,степен на омазняване и т.н
Сподели миличка :wink: И аз искам хубава коса :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pile82 на 07 Окт 2007 08:25

маската съдържа следните съставки:
1-2 яйца-белтък и жълтък(броя на яйцата зависи от дължината на косата)-трябва да са със стайна температура
1с.л бадемово масло или от стимуланта на Икаров
1с.л разтопен мед
1с.л водка
2-3 дражета вит.С,разтворени в 1ч.л вода
яйцата ги разбивам,добавям останалите съставки и нанасям на 4иста коса,за да можа да прониква по-добре в кожата.Втривам в корените,след което разнасям надолу с рядък гребен,за да не я скубя.Завивам с найлон и хавлия и стоя 2-3ч.При мене ефекта е е страхотен-по-бърз растеж и страхотен блясък освен това,4е ми помага в борбата с цъфтежа.Надявам се и при вас да е така и да съм била полезна.Успех,моми4ета! :love1: :love1: :love1:
Аватар
pile82
Пристрастен
 ---

Мнениеот snejanav на 07 Окт 2007 16:33

:lol: И АЗ Я ПОЛЗВАМ ТАЗИ МАСКА :P
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
snejanav
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот MISTIKA на 07 Окт 2007 19:05

Аз също,наистина ефекта е невероятен...въпреки,че понякога ме домързява да се плескотя...а вие колко време стоите с нея?
Аватар
MISTIKA
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Красота и Мода