Еротично бельо

Модератори: ALEKS, deia80, mam4eto

Харесвате ли еротично бельо?

Да харесва ми и имам такова
83
62%
Да харесва ми и бих си купила
48
36%
Не не ми харесва
3
2%

Общо гласове : 134

Мнениеот mimonzik на 29 Окт 2007 15:44

Adamant написа:много искам да си купя жартиери. Голям мерак са ми. Искам и корсет, но незнам дали ще ми е удобен...Засега най-еротичното което съм слагала са прашки, сутиен и силиконови чорапи :oops:

На мен също са ми голям мерак, обаче като се замислиш къде ще ги носиш.Според мен единствено стават да съблазняваш мъжо, иначе незнам дали са удобни за носене..................
Аватар
mimonzik
Начинаещ
 ---

Мнениеот mimonzik на 29 Окт 2007 15:51

Замалко да забравя, как бихте реагирали ако видите, че мъжа ви си сваля снимки на еротични модели от мрежата(ката става въпрос за еротика, аз да питам.....)
Аватар
mimonzik
Начинаещ
 ---

Мнениеот MISTIKA на 29 Окт 2007 22:39

mimonzik написа:Замалко да забравя, как бихте реагирали ако видите, че мъжа ви си сваля снимки на еротични модели от мрежата(ката става въпрос за еротика, аз да питам.....)

Бих се постарала да му се представям с подобни 8)
Аватар
MISTIKA
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Bishkotina на 29 Окт 2007 23:55

mimonzik написа:Замалко да забравя, как бихте реагирали ако видите, че мъжа ви си сваля снимки на еротични модели от мрежата(ката става въпрос за еротика, аз да питам.....)

Не ми се е случвало и не би,защото мъжът ми си е задоволен от всякъде,а и ме познава и не би ме унижил по този начин :wink: Но в случай,че живея с подобен задник,ще го оставя да се прави на мъж пред виртуалната си заигравка :lol: Нека се труди над тях :lol:
Bishkotina
Пристрастен
 ---

Мнениеот alex76 на 30 Окт 2007 10:15

Купих си жартиери :wink:
Полека лека се приготвям да изненадам мъжо като се върне :wink: :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimonzik на 30 Окт 2007 11:10

Bishkotina написа:

Не ми се е случвало и не би,защото мъжът ми си е задоволен от всякъде,а и ме познава и не би ме унижил по този начин :wink: Но в случай,че живея с подобен задник,ще го оставя да се прави на мъж пред виртуалната си заигравка :lol: Нека се труди над тях :lol:

Аз мисля да направя същото и ще видим кой по-дълго ще издържи без секс.Относно задоволяването в нашият случай аз не съм задоволена.На този човек просто не му се прави секс или го мързи.Не мисля, че не го привличам,защото не съм дебела нито грозна нито мириша лошо.......нали, искам да ви дам по ясня картинка за мен тъй като вашето въображение работи и сигурно като ви пиша тези неща вие си представяте бог знае какво.
Понякога си мисля, че той има проблем с това, но пък от друга страна сме още млади и сме сравнително от скоро заедно(около четири години)
Аватар
mimonzik
Начинаещ
 ---

Мнениеот MISTIKA на 30 Окт 2007 11:18

Добре,де,аз значи като си свалям от нета добре изглеждащи модели по бельо-мъже и жени и кво от това?Харесвам добре изглеждащи тела,това прави ли ме не-в-ред?Нещо не разбрах.Значи е проблем ако той или аз влизаме секс сайтове ли(защото аз го правя)?!
Аватар
MISTIKA
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот MISTIKA на 30 Окт 2007 11:20

Няма по-глупав начин за наказание на мъжа от това,да го лишиш от секс :?
Аватар
MISTIKA
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimonzik на 30 Окт 2007 12:08

Нямам предвид, че не в ред защото харесва голи тела, а защото не прави секс и не само, че не го прави , но мисля, че не разбира значението му за една връзка.А това за лишаването от секс беше метафора от моя страна,а пък и мисля, че аз съм лишена от секс а не той за около три дена.Това, за което говоря не е толкова повърхностно колкото смята Мистика. Аз наистина мисля, че има проблем с усещането от секса.Мислех, че може някоя от вас да го е преживявала, дали със сегашният си партньор или с предишен.............?
Аватар
mimonzik
Начинаещ
 ---

Мнениеот MISTIKA на 30 Окт 2007 14:02

А-А-А,не прави?!Не знам,не ми се е случвало,кофти работа...ами опитай да го предизвикаш,ако те облъсне явно,постави въпроса ребром и разговаряйте...Те по принцип трудно споделят такива неща,така че,бъди мила,може да е някакъв психологичен проблем.Но внимавай да не го засегнеш и да се получи обратен ефект-още повече да не иска :wink:
Аватар
MISTIKA
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Bishkotina на 30 Окт 2007 16:21

MISTIKA написа:Няма по-глупав начин за наказание на мъжа от това,да го лишиш от секс :?

Ако на теб ти харесва варианта да те чука,възбуден от wallpaper-а на голата мацка на компютъра ви,мен не ме.Въпрос на комплекси :wink:
Bishkotina
Пристрастен
 ---

Мнениеот MISTIKA на 30 Окт 2007 17:51

Bishkotina написа:
MISTIKA написа:Няма по-глупав начин за наказание на мъжа от това,да го лишиш от секс :?

Ако на теб ти харесва варианта да те чука,възбуден от wallpaper-а на голата мацка на компютъра ви,мен не ме.Въпрос на комплекси :wink:

М-да,бе,ти сигурно и капаци му слагаш като излизате,и ТВ сигурно си му забранила да гледа,за да си сигурна,че му става единствено от божественото ти появяване?!!Леле,ами постерите по улиците??Ами колежките??Как реши тези проблеми??Или го наказваш на пост и вода,ако случайно е хвърлил някой поглед...
Айде стига,то бива изхвърляне,бива,ама чак пък толкоз...ако си нервна,защото в момента е наказан,ние не сме виновни,така че,не се притеснявай в каква точно поза е мацката на Десктопа ми.Успех с Егоцентризма,удивяваш просто :roll:И не се притеснявай да се чудиш как да ме захапеш,няма да те притеснявам повече в тази тема,звездей си на спокойствие :wink:
Аватар
MISTIKA
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimonzik на 30 Окт 2007 17:56

Няма нужда да си съскате, че вече съжалявам, че подхванах темата....
Аватар
mimonzik
Начинаещ
 ---

Мнениеот Bishkotina на 30 Окт 2007 18:09

MISTIKA написа:
Bishkotina написа:

М-да,бе,ти сигурно и капаци му слагаш като излизате...

Не е нужно да му слагам капаци,няма да ме вижда,иначе :wink:
Bishkotina
Пристрастен
 ---

Мнениеот MISTIKA на 30 Окт 2007 19:10

А,няма,ще те вижда,нали си му завзела ума напълно,той и като спи,пак те вижда :lol: :lol: :lol:
Мимонзик,споко,ама Бишкотинка просто яко ме изкушава да я захапя понякога :wink: :wink: :wink:
Аватар
MISTIKA
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Красота и Мода