Дрехи втора употреба?

Модератори: ALEKS, deia80, mam4eto

Дрехи втора употреба?

ЗА
85
67%
Против
41
33%

Общо гласове : 126

Re: Дрехи втора употреба?

Мнениеот drum4eva на 14 Мар 2008 12:25

lisana написа:
plamba_bo написа:Твърдо НЕ!Не ги разбирам тия хора където пазаруват от такива магазини!По добре нещо евтиничко,ама новичко!

Аз също съм против такива крайни мнения.Няма лошо,всеки знае с какви средства разполага,а и повечето ''лачени''мадами си пазаруват от там това съм го виждала с очите си,как една мацка спря с джипа си и влезе изрови си разни неща,купи си ги и хайде пак в джипа

:emon25: И аз съм на същото мнение.При нас има и адвокати които си пазаруват от такива магазини.
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
drum4eva
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Silvi 26 на 18 Мар 2008 18:13

Имам едно потниче и една лятна рокля от такъв магазин и трябва да ви кажа,че който ги е видял не е познал,че са втора употреба.Още повече,че искат същите,ама нямааааааа!!!!Те са едни от любимите ми дрехи!
Изображение
A daughter is someone you laught with, dream with and love with all your heart
Аватар
Silvi 26
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот jul4e на 19 Мар 2008 15:19

и аз имам едно две неща, при сестра ми например има такъв и е само на маркови дрехи-Esprit H&M и други да не изброявам, ами тя има страхотни попадения и аз покрай нея, та много си зависи от магазина според мен :wink:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
jul4e
Пристрастен
 ---

Мнениеот danisia на 20 Мар 2008 19:34

Да зависи от магазина .Ние в кичука като бяхме там имаше магазинче за втора употреба дрехи за деца .Всичко е марково и много хубаво масово майките си взимаха от там .Дори сега в Тракия има два магазина големи за двора употреба но като влязох толкова хубави работи видях дори някои бяха с етикета от производителя
Изображение
Изображение
Ден преди раждането си дете попитало Бог:Не знам защо ще се появя натози свят?Какво трябва да правя?Бог отговорил:Ще ти подаря ангел,който винаги ще е с теб.Той всичко ще ти обясни.Но как ще го разбирам, аз не знам езика на ангелите?Ангелът ще те научи на своя език.Той ще те пази.А как е името на този мой ангел?Не е важно как се казва,той има много имена.Ти ще го наричаш Мамо
Аватар
danisia
Фен на Mamaibebe
 ---

Re: Дрехи втора употреба - магазин Uk Fashion

Мнениеот Matzkata на 21 Мар 2008 13:55

Zdraveite na vsi4ki fenove na magazinite za drehi vtora upotreba. Az toku 6to se registrirah, poneje vijdam, 4e tuk se izkazvat interesni mneniya po temata. Ot Plovdiv sam i obikalyam iz tezi magazini ot dosta vreme i moga da kaja, 4e predpo4itam drehite ot tam, otkolkoto kitaiskite ili turski boklutsi, koito kato gi izpere6 dva pati i stavat 1-2 nomera po-malki ili si smenyat tsveta. Predi okolo sedmitsa namerih nov magazin. Drehite sa ot Anglia i sa otvorili predi 2-3 sedmitsi. Kazva se UK Fashion i se namira v na4aloto na Kapana, to4no do klub Petnoto (do RDVR - Plovdiv, sled barierata sre6tu Okrajniya sad). Mislya, 4e ulitsta e "Yoakim Gruev". Ta drehite v tozi magazin sa super, vaob6te ne miri6e vatre, abe 6te si pomisli6, 4e e za novi drehi. Vsi4ki drehi sa razdeleni po artikuli na otdelni zaka4alki, i ako si tarsi6 ne6to konkretno moje da si gleda6 samo opredeleniya 6tender. Pove4eto sa damski, no ima i dosta detski, po-malko majki. Markite sa French Connection, Esprit, Topshop, Marks&Spencer, Benneton, Oasis, Next, Adams, i drugi. Detskite drehi sa kato novi i sa mnogo ka4estveni Ima mnogo hubavi sportni dolni6ta na Nike, Adidas, Ellesse. Prodavat i 4anti i kolani, asortimentat im ne e golyam, no az utselih mnogo dobra 4anta, estestvena koja na Mango za 10lv. Ot magazina kazaha, 4e iskarvat drehi vseki den i ne lajat, poneje proverih nyakolko pati i vinagi ima novi ne6ta.

Здравейте на всички фенове на магазините за дрехи втора употреба. Аз току що се регистрирах, понеже виждам че тук се изказват интересни мнения по темата. От Пловдив съм и обикалям из тези магазини от доста време и мога да кажа, че предпочитам дрехите от там, отколкото китайските или турски боклуци, които като ги изпереш 2 пъти и стават 1-2 номера по-малки или си сменят цвета. Преди около седмица намерих нов магазин. Дрехите са от Англия и са отворили преди 2-3 седмици. казва се UK Fashion и се намира в началото на Капана, точно до клуб "Петното" (до РДВР П-в, след бариерата с/у Окр.съд).Мисля, че улицата е "Йоаким Груев". Та дрехите в този магазин са супер, въобще не миришеше вътре, абе ще си помислиш, че е за нови дрехи. Всички дрехи са разделени по артикули на закачалки, и ако си търсиш нещо конкретно може да си гледаш само определения щендер. Повечето са дамски, но има и доста детски, по-малко мъжки. Марките са French Connection, Esprit, Topshop, Marks&Spencer, Benneton, Oasis, Next, Adams и други. Детските дрехи са като нови и са много качествени . Има много хубави спортни долнища на Nike, Adidas, Ellesse. Продават и чанти, и колани, асортимента им не е голям, но аз уцелих много добра чанта, ест. кожа на Манго за 10 лв. От магазина казаха, че изкарват дрехи всеки ден и не лъжат, понеже проверих няколко пъти и винаги има нови неща.

Писането на КИРИЛИЦА е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.
Ако нямате кирилизираща програма, моля ползвайте КРЕДОР.
ПОСЛЕДВАЩИ МНЕНИЯ НА ЛАТИНИЦА ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ.

Модератор
Matzkata
 ---

Мнениеот danisia на 21 Мар 2008 23:02

Трябва да се види този магазин.
Изображение
Изображение
Ден преди раждането си дете попитало Бог:Не знам защо ще се появя натози свят?Какво трябва да правя?Бог отговорил:Ще ти подаря ангел,който винаги ще е с теб.Той всичко ще ти обясни.Но как ще го разбирам, аз не знам езика на ангелите?Ангелът ще те научи на своя език.Той ще те пази.А как е името на този мой ангел?Не е важно как се казва,той има много имена.Ти ще го наричаш Мамо
Аватар
danisia
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот peperuda на 22 Мар 2008 15:35

Много зависи какъв е магазина.Аз си имам любими такива и съм си намирала доста хубави неща.
Аватар
peperuda
Пристрастен
 ---

Мнениеот Misss на 24 Мар 2008 19:09

Благодаря много на Matzkata за информацията за този магазин UK Fashion. Много лесно го на мерих до РДВР-Пловдив. И ам съм от Пловдив и обикалям из този тип магазини от време на време, та реших да го посетя. Останах много приятно изненадана. Магазинът е много добре подреден и наистина дрехите не миришат. Купих си за 30 лева страхотно палто точно за този сезон с голяма яка и широки 3/4 ръкави с етикета на CCDK. На етикета пишеше 150 евро!? Имат супер голям избор от блузки, потници,туники и ризи. Взех си една блузка на TOPSHOP (Kate Moss е рекламно лице) за 8лв. Имат и хубави рокли, за жалост нямаше моя номер. За дъщеря ми купих прекрасна дънкова рокличка за 8лв. Не мога да мисля, ако ги купувах нови колко щяха да струват.
Misss
 ---

Мнениеот kalinak на 04 Авг 2015 16:17

Аз съм против. Предпочитам да дам пари за хубави неща, които само аз си ги нося или ще нося или съм носила.
kalinak
Начинаещ
 ---

Мнениеот gabiivanova на 06 Авг 2015 16:21

Същата история съм и аз. Може да си купувам рядко дрехи. Ама като си взимам си взимам качествени. Например наскоро имах рожден ден и си събрах парички за нещо бутиково и аз. Виж на този линк какво си взех. Оказа се, че това е сайт за бутикови дрехи и то доста евтин сравнение с тези по моловете. Е как при такива цени човек да си вземе нещо втора употреба...
Последна промяна intense® на 07 Авг 2015 11:14, променена общо 1 път
Причина: Потребител с повече от един профил, скрита реклама
gabiivanova
Начинаещ
 ---

Мнениеот Roklichki на 27 Сеп 2015 12:26

Много рядко може да попадне човек на дрехи втора употреба който да са качествени. Аз лично избягвам.
Roklichki
 ---

Мнениеот desislavailieva на 09 Окт 2015 21:50

Аз съм на мнение, че не трябва да се купуват дрехи втора употреби, никога не се знае кой ги е носил. Аз съм против тях.
Аватар
desislavailieva
Редовен
 ---

Мнениеот mina99 на 10 Окт 2015 22:37

Преди всяка седмица си купувах дрехи втора употреба, всичко беше супер, до един ден, когато облякох една дреха от втората употреба и цялата се обринах, въпрекиче я бях изпрала. Накрая след поредица от изслдвания се оказа, че съм получила алергия към химиите, с които се обработват тези дрехи. От тогава не съм казах не на дрехите втора употреба. След известно време си намерих сайт за дрехи, казва се Карамела Фешън и пазаеувам само от там. В момента очаквам поредната ми поръчка страхотна жилетка за есента.
Аватар
mina99
Сериозен
 ---

Мнениеот shishkova на 29 Окт 2015 23:05

Може би си имала някаква алергия към някой от препаратите, с които се обработват дрехите.
Аватар
shishkova
Сериозен
 ---

Мнениеот poki4 на 05 Ное 2015 09:46

Мами здравейте искам да ви покажа какво намерих:) интересен сайт , в които може безплатно да си качваш обяви за нови и използвани детски дрешки и обувки и тн. http://www.kidsbazar.bg/index.php?route ... uct_id=268
poki4
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Красота и Мода