Татуировки

Модератори: ALEKS, deia80, mam4eto

Re: Татуировки

Мнениеот lyubomira_naidenova на 21 Юли 2012 11:34

hristinchet0 написа:
intense® написа:
PetiaM написа:Някой правил ли си е на ребрата, знаете ли дали боли много? :?

Това е, като въпроса "боли ли раждането?"
Всеки човек има различен праг на болка, никой не може да ти каже боли ли много или малко. Не е особено приятно, но щом искаш там - търпиш :wink:

Като цяло повечето хора казват че "на кокал" боли много... и все пак всичко зависи от това какъв праг на болка имаш.. аз имам татуировка която е и на гръбнака и малко на ребрата.. като цяло боли леко в началото.. после свикваш.. въпреки че мен не ме пръскаха с разни обезболяващи... Така че не питайте дали боли или не.. при всеки е различно... с една дума не е болка за умиране.. :)

Напълно съм съгласна!
А предния коментар не си заслужава да се коментира изобщо. ;)
Изображение

Изображение
Аватар
lyubomira_naidenova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Emma84 на 15 Авг 2012 14:19

Почти винаги боли, някои просто повече търпят на болка. Обикновено обаче мястото изтръпва след малко. То зависи и колко голяма е тауировката. Ако така или иначе вече са започнали да ви правят тауировката, боли не боли, ще търпите, че по-гадно от недовършена татуировка няма :).
Аватар
Emma84
Редовен
 ---

Мнениеот soniK на 13 Окт 2012 10:27

Имам 3 на различни места на глезен, на кръста и на стомаха отиваща към кръста..най болеше на гръбнака ,но тази на стомаха и тя не се дава въобще откъм болка,но просто е по малка и стана по бързо..може би заради това я слагам на второ място.Предстои ми 4 която вече знам каква ще е ..но след определено нещо което чакам да ми се случи..Моите неща така се случват. :D
Всичко идва точно на време за тези които умеят да чакат :)

Изображение
Изображение
Аватар
soniK
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот KaTTu на 05 Мар 2015 15:18

Имам 2 една на китката и една на плешката,като че ли не беше кой знае каква болката,като все едно с епилатор :twisted:
Изображение
Изображение
Аватар
KaTTu
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот viksi на 10 Мар 2015 22:41

Най-гадното при татуировките е, че повечето ти приятели споделят каква е болката. На мен са ми казвали, че имах хора, които буквално припадат от болка и това ме демотивира да си направя татус, а много искам. Човекът от студиото ми каза, че дяволът, не бил толкова черен, ама аз нещо не вярвам :)
viksi
Начинаещ
 ---

Мнениеот petkova88 на 11 Мар 2015 15:01

Аз не съм майка, но имам татуйровки. Много хора се "шарят" просто ей така, а за други има измислен смисъл цялата тази работа. Относно болка... при всеки има различен праг на търпимост, а и разбира се има голямо значение мястото, на което ще се рисувате. Аз съм ЗА :)
petkova88
 ---

Мнениеот DesitoSlava на 08 Май 2015 20:06

А вярно ли е, че може да припаднеш от болки на мен така са ми казвали и за това ме е страх да отида да си направя. Искам да си татуирам едно лъвче на рамото, много е симпатично, видях го в едно студио и татуиста ме увери, че нямало кой знае каква болка, но приятелките ми казват друго?
DesitoSlava
Начинаещ
 ---

Мнениеот desislavailieva на 09 Окт 2015 21:53

Аз имам пеперуда на кръстта, много е готина.
Аватар
desislavailieva
Сериозен
 ---

Мнениеот soniK на 05 Ное 2015 16:36

DesitoSlava написа:А вярно ли е, че може да припаднеш от болки на мен така са ми казвали и за това ме е страх да отида да си направя. Искам да си татуирам едно лъвче на рамото, много е симпатично, видях го в едно студио и татуиста ме увери, че нямало кой знае каква болка, но приятелките ми казват друго?

Чак пък да припаднеш невярвам.Ако не издържаш на болка по добре е да не ходиш да си правиш. :) Всеки човек си знае прага на болката.Моите станаха вече 5 на брой. :)
Всичко идва точно на време за тези които умеят да чакат :)

Изображение
Изображение
Аватар
soniK
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот denidimitrova на 26 Ное 2015 12:46

Направих си първата татуировка след година и половина обмисляне и чакане да видя дали идеята не е била нещо моментно. Трябва наистина да си сигурен, защото има хора, които после съжаляват (особено ако са по-млади). Избрах и да не е на много видно място - най-горе на бедрото. Със сигурност това не е най-болезненото място, но щом толкова болеше не искам да знам как ще е примерно на гръбнака хаха. Сега съм в процес на създаване на втората. Имам си я нарисувана, но отново чакам да мине повече време. Гледам си я всяка сутрин и за сега си казвам "Да точно теб искам". Ще бъде на рамото - мандала. След първата според мен човек много по-лесно се престрашава и дори му е кеф. Чувала съм от някой приятели, че като започнеш веднъж няма спиране... :D
Безкрайното търпение поражда незабавни резултати. http://jardin.bg/
denidimitrova
Начинаещ
 ---

Мнениеот valentinaivanova на 19 Дек 2015 19:55

Aз доскоро имах татуировка с името на бившия ми мъж, но след като се разделихме, трябваше да я махна. Премахнах я с лазер, вижте повече за самата процедура https://www.youtube.com/watch?v=NleQ2TtMHj4 . Преди да си направите татуировка, обмисляйте каква ще бъде, за да не съжалявате след това. както се случи с мен. Сега сигурно ще си направя някаква нова, но няма да е свързана с мъж, със сигурност.
valentinaivanova
Отличник
 ---

Мнениеот desislavailieva на 21 Дек 2015 19:44

Вярно е, че трябва много да се обмисля преди да си направим ,защото това не е нещо, което ще отидеш на чешмата и ще го изтриеш. По-добре е,ако ще си правиш да е свързана с любимия по някакъв начин, но в никакъв случай името му или после трябва да си търсиш приятел със същото име :D :D
Аватар
desislavailieva
Сериозен
 ---

Предишна

Назад към Красота и Мода