Стрии

Модератори: ALEKS, deia80, mam4eto

Стрии

Мнениеот Изабел на 06 Окт 2006 10:22

Моля споделете как се справяте с тези гадни стрии :( ? Интересно ми е дали и други имат този проблем. Някъде през 6-7 месец първо се появаиха сини резки по корема ми, после започнаха и да се нацепват и са едни такива морави на цвят. Мажа се с Бюбхен, но не виждам особен ефект. Моля споделете какво ползвате вие?
Изабел
 ---

Мнениеот fifi на 10 Окт 2006 09:27

Здравей Изабел
Аз в момента ползвам козметиката против стрии на Мустела, от рекламният им каталог има и козметика за заличаване на стрии и след раждане. Незнам до колко може да е ефикосна, но нищо не ти коства да пробваш.
Изображение
fifi
 ---

Мнениеот Lora на 10 Окт 2006 13:44

През цялата си бременност се мажех с бадемово масло и не получих нито една стрия. Можете да пробвате и вие. Относно стриите след бременността, съм чувала че има козметични центрове, които предлагат процедура заличаване на стрии чрез лазер.
Изображение
Аватар
Lora
Сериозен
 ---

Привет

Мнениеот evdokiya_bayrami на 12 Окт 2006 13:42

Аз се мажа с бебешко олио на Jhonson&Jhonson!Надявам се да предотврати появата им!
Животът не се мери с брой вдишвания и издишвания, а с миговете, в които ни спира дъха!
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
evdokiya_bayrami
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kama4e на 12 Окт 2006 14:14

Стрията е белег на кожата и веднъж появила се тя няма пълно заличаване.Никакъв крем,гел,лосион или дори Контратубекс няма да помогне за пълното им заличаване.Ужасни са.Мразя ги.Няма да казвам колко мноооогооооо имам. :cry:
Последна промяна kama4e на 14 Окт 2006 11:05, променена общо 1 път
Изображение Изображение
Аватар
kama4e
Модератор
 ---

Здравей kama4e

Мнениеот evdokiya_bayrami на 12 Окт 2006 15:14

Важното е да сме живи и здрави... и много обичани! :D Който ни обича май ще ни приеме и със стриите! :D Но определено не се чувстваш комфортно като жена..ее,нека не забравяме че няма перфектни хора!Нищо не е съвършено!Поздрав
Животът не се мери с брой вдишвания и издишвания, а с миговете, в които ни спира дъха!
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
evdokiya_bayrami
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот gala_mateva на 12 Окт 2006 16:30

kama4e написа:Стрията е белег на кожата и веднъж появила се тя няма пълно заличаване.Никакъв крем,гел,лосион или дори Контратубекс няма да помогне за пълното им заличаване.Ужасни са.Мразя ги.Няма да казвам колко мноооогооооо имам. :cry:

ТАКА Е:D
gala_mateva
 ---

Мнениеот tedian на 12 Окт 2006 18:14

И аз не съм чувала лек за появили се вече стрии, който да е дал резултат. Аз в това отношение съм галеничка на съдбата, сиреч не получих стрии по време на бременноста си. Трябва да кажа , че се мажех с крем Алпи фреш и едно масло на Етерика, против целулит и стрии. Не знам кое ме предпази обаче е факт. Дано съм полезна на някоя бъдеща мама. :wink:
Всичко е любов!!!
tedian
 ---

Мнениеот fiona на 12 Окт 2006 23:02

Аз измазах 3 туби на мутела по време на бременността и нямах нищо до края на 8ми месец- появиха е на корема и то много .Въпрос на кожа е -познавам жена, която не е е мазала с нищо и няма и чертичка.
fiona
 ---

Мнениеот didika на 14 Окт 2006 17:22

Мажех се през цялата бременост с олио на johnson's и нямах нито една стрия. След като родих и излязох от болницата и като започнаха да ми се пълнят гърдите с кърма ми се нацепиха сериозно. Успях да си опазя корема, но гърдите за съжаление не успях. Но .... най-важното е детенцето.
Изображение
Аватар
didika
 ---

Мнениеот Mili на 14 Окт 2006 17:48

Аз ползвах продуктите на Mustela през цялата бременност, общо взето съм доволна от тях.
Изображение
Mili
Сериозен
 ---

Мнениеот мама_на_ками на 15 Окт 2006 20:12

През бременността се мажех с крем против стрии на Чико.Нямах нито една стрия, но не е от крема, защото аз се мажех от дъжд на вятър, когато се сетя.Около 1 месец след раждането започнаха да се появяват по корема, бедрата и ханша :( В момента с нищо не се мажа, но те и повечето стрии избеляха и не се забелязват толкова вече.
Изображение
Аватар
мама_на_ками
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот elli на 18 Окт 2006 22:51

:oops: и аз имам ама не от бременоста, а от диети, който правех преди времи. по време на бременоста си мажех коремчето с масло от авокадо и сега нямам нито едничка, но незнам дали това е причината.
Аватар
elli
Пристрастен
 ---

Мнениеот emmy на 03 Ное 2006 14:07

kama4e написа:Стрията е белег на кожата и веднъж появила се тя няма пълно заличаване.Никакъв крем,гел,лосион или дори Контратубекс няма да помогне за пълното им заличаване.Ужасни са.Мразя ги.Няма да казвам колко мноооогооооо имам. :cry:

И аз така.Мазала съм се с какво ли не и нищо не помага :cry: .
Изображение
Аватар
emmy
Сериозен
 ---

Мнениеот evamartini на 03 Ное 2006 14:21

Въпрос на еластичност на кожата.Скъсат ли се колагеновите влакна,няма оправия.Рязкото покачване на теглото е проблем,но и рязкото отслабване също.
А дали пък няма нещо по козметичните салони за изглаждане на кожата на такива стари стрии :thinkk: ,някакви процедури с лазер ли,де да знам и аз!?!При мен има стари пуберски стрии по кръста като съм се източила на дължина в този така отдавна минал период от живота ми. :haha:
Изображение
Изображение
Изображение голяма мания...

Изображение
Аватар
evamartini
Пристрастен
 ---

Следваща

Назад към Красота и Мода