Стрии

Модератори: ALEKS, deia80, mam4eto

Мнениеот av4e на 25 Фев 2007 10:52

и аз се мажех и продължавам ама с какво ли не и не минават това е до кожата според мен
Аватар
av4e
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот пуфа на 25 Фев 2007 23:26

виждала съм реклама на крема Контратубекс,че заличавал стрии и белези от операции,дали помага :thinkk: ,е едва ли ще изчезнат напулно но от малко малко,ще взема после да пробвам
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
пуфа
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот psihoterapevti на 26 Фев 2007 14:51

Една приятелка го ползва контратубекса след операция и каза, че имало ефект, само че недостатъците му били, че имал трайност 14 дни след отаварянето му трябва да се изразходи.Той е малка туба така, че сигурно се слага по малко и сигурно има бърз ефект,щом на еня и помогна за операция от апандисит.
Изображение
Аватар
psihoterapevti
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ster.poly на 26 Фев 2007 23:31

здравейте момичета незнам дали ще Ви помогне това което ще ви кажа,но съм длъжна да го споделя с вас,едно от най-добрите неща e желатиновия хидролизат,това е добавка която се приема веднъж дневно със прясно мляко или нещо сладко,за да може да се усвои по добре от организма,има момичета които са го ползвали преди да забременеят и не се нацепват а още по хубавото е ,че им изчезват и старите стрии,не казвам,че на вас ще ви подейства на 100 % като при тях ,но това е нито нещо много скъпо нито вредно,аз лично също го ползвах преди да разбера,че съм бременна,но го спрях по време на самата бременност,поне така ме посъветва моя гинеколог,лошото е ,че и самия хидролизат не пише дали може да се ползва по веме на бременност"но и това ще науча"да чукна на дърво още не са ми излезли стрии,но моята кожа е по еластична и пия ужасно много вода и се мажа постоянно с масла на джонсън,така,че успех ако някоя има да пита нещо,ще отговоря,все пак във вкъщи си имам собствен диетолог и спец по добавките за хубаво тяло :wink3: и ще споделя и с вас ако нещо ви вълнува,аре да не досаждам,дерзайте и не се отчайвайте,ние сме силни и ще се преборим и със стриите :fight1:
лека бременност :love1:
Изображение

Изображение

Изображение

правете добрини
и безсмислено красиви неща
Аватар
ster.poly
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tanita-81 на 28 Фев 2007 15:37

и аз имам доста от тях-по корема и бедрата.
Появиха ми се около 7-мия месец,много са гадни.И аз се мажа с различни мазни кремове уж против стрии,но засега ефект не виждам :(
Изображение
Аватар
tanita-81
Начинаещ
 ---

Мнениеот ZLATNA на 02 Мар 2007 16:59

Мда, приемете ме в отбора!
От бременността имам по хълбоците и по бедрата :(
Мажа се с различни кремове, ампули ЛИЕРАК, крема на Чико, ама нещо .... :lol: пак са си там!?
Изображение
Изображение
Аватар
ZLATNA
Сериозен
 ---

Мнениеот teri_33 на 04 Мар 2007 10:25

Аз съм същата какви ли кремове не смених....ако кожата е предразположене оттарване няма.....дано поне да си заслужава и да си родя жив и здрав бебок :jesus:
Аватар
teri_33
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ster.poly на 13 Мар 2007 18:52

рових се в доста форуми и открих нещо доста любопитно ,това е цитата от самия форум:
Здравейте, не е вярно, че не можете да се спрпавите със стриите. Има много добра козметика, която се използва по време на бременност и след това. Щом не сте се опазили предварително, можете да си купите козметика от Лореал-която е доста скъпа в аптеките, Ейвън-15-20 лв, която не е много ефективна, но помага и най-доброто, което аз използвам е козметика на Вижън Милениум, спъко, целият комплект, защото може да се купи само така е 700 лв, но още на втората седмица белезите се заличават. Ако решите да се снабдите с това търсете в града си дистрибутори и най-добре станете дистрибутор сама са да купувате козметиката на по-достъпни цени. Не се отчайвайте- има решение.
Изображение

Изображение

Изображение

правете добрини
и безсмислено красиви неща
Аватар
ster.poly
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот desixxx на 13 Мар 2007 20:44

Добре, че са ми малко, че 700 лв. са доста
Аватар
desixxx
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nikita_perez на 22 Мар 2007 21:32

До петия месец растях само на гърди и ... нацепих се ужасно :nothappy: Сега лилавите линии са розови , но ... :verymad:
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Мнениеот ell на 23 Мар 2007 12:32

за съжаление зависи доколко кожата е предразположена :nothappy:
но си мисля ,че правя нещо с Mamma Donna на Chicco и маслото с/у стрии на Икаров :thinkk:

Изображение
ell
Редовен
 ---

Мнениеот vesi_127 на 23 Мар 2007 12:48

Това момиче подиграва ли се с нас?!? 700лв.!!! И то без да има 100% сигурен ефект. Това, че при един човек е помогнал цитираният комплект, не означава, че ще има ефект при всички останали. Аз, доколкото си спомням, в един епизод на "Пълна промяна" стана дума за стриите на една пацинтка (след липосукция ли какво беше) и казаха, че сега ще станат дори по-видими. От това аз съдя, че дори и с козметична операция не могат да се заличат пустите гадини, какво остава с крем! Но и аз измазах доста неща. По време на бременността 4-5 опаковки Мустела, без резултат :cry: . В началото бях доволна, но стриите започнаха да се появяват едва през последния месец и след това, като свалих някое и друго кило, станаха още по-видими. Измазах няколко тубички на Галеник, сутрин и вечер, както си му е редът и нищо! Вече съм се примирила.
Изображение
vesi_127
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama Veni _83 на 23 Мар 2007 12:57

И аз ползвам Mamma Donna ,до сега нне съм имала такива проблеми,но майка ми каза че всичко зависи от кожата на човек, тя не сее мазала с нищо, а имала 2 бременности и няма стрии
Изображение Изображение
Аватар
mama Veni _83
Пристрастен
 ---

Мнениеот Geritop на 12 Апр 2007 23:36

Аз имам стрии на дупето /от двете страни/ от преди да забременея. Винаги досега съм била кльощава и нито съм качвала, нито сваляла рязко килца. Ама си ги имам, но само там. От месец насам се мажа с Дева против стрии и по гърдите и корема нямам /ОЩЕ - може да ми е раничко/. Ама ще продължавам да мажа и мажа, и мажа, пък какото стане. :munch:
Изображение[/url]Изображение[/url]
Аватар
Geritop
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Dessita на 16 Апр 2007 17:32

Az se maja s gel na LIERAC, koito prevantivno pomaga srestu pojavata na strii. Az oste sum v 6ti mesec, ne znam dali ste mi se poqvqt po-natauk, nadqvam se 4e nqma. Ina4e ot gela sum dovolna, popiva mnogo burzo, nanasq se edin put na den i ne e mazen.
Аватар
Dessita
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Красота и Мода