Стрии

Модератори: ALEKS, deia80, mam4eto

Мнениеот yzynche на 06 Фев 2007 19:23

Аз ползвах няколко марки и нямах стрий, но като родих се появиха. Започнах се мажа с един крем на Avon и взеха да избледняват и изчезват. Доколкото знам по принцип избеляват, но не изчезват.
Изображение
Аватар
yzynche
Сериозен
 ---

Мнениеот Maria Kolovska на 07 Фев 2007 22:22

Аз използвах бебешко олио по време на бременността, а също така и антицелулитния на AVON. Не ми се появи нито една стрия, но твърдя, че това е по-скоро свързано с еластичността на кожата, отколкото с различните мазила. Ако дадена кожа е суха и склонна към образуване на стрии - каквото и да се ползва няма да има ефект.
Maria Kolovska
Сериозен
 ---

Мнениеот elid на 08 Фев 2007 13:40

аз се мажех с антицелулитния и против стрии на Avon.не бях много редовна забравях. и в крайна сметка докато бях бременна нямах нито една,появиха ми се 2-3 месец след като родих. бюста доста ми наедря и там получих малко.
Изображение
Аватар
elid
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот evdokiya_bayrami на 08 Фев 2007 13:49

elid написа:аз се мажех с антицелулитния и против стрии на Avon.не бях много редовна забравях. и в крайна сметка докато бях бременна нямах нито една,появиха ми се 2-3 месец след като родих. бюста доста ми наедря и там получих малко.

...и аз докато родих не получих,но сега виждам че а лявата гърда са се появили! :twisted: Искам да попитам,докато кърмя,може ли да се мажа и не е ли вредно за бебето?
Животът не се мери с брой вдишвания и издишвания, а с миговете, в които ни спира дъха!
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
evdokiya_bayrami
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот macka на 08 Фев 2007 13:58

евдокия не е хубаво да се мажеш докато кърмиш,крема попива в кожата и от там в кърмата,след като спреш тогава,може да пробваш да се къпеш със душ гел,тои омекотява кожата и я прави еластична,аз не ползвах сапун за гърдите си тои изсушава кожата и тя губи своята еластичност и се появяват стрий
Изображение
Изображение
Аватар
macka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот maimunche на 08 Фев 2007 14:24

Някои от вас са използвали антицелулитни кремове по време на бременноста, но не е ли вредно поради съдържанието на кофеин в тях? Или може да се използват само в областта на бедрата и дупето?
ИзображениеИзображение
Аватар
maimunche
Редовен
 ---

Мнениеот psihoterapevti на 08 Фев 2007 17:35

Моята гениколожка ми изписа 2 крема против стрии и целулит.Каза ми да си избера един от двата и да се мажа до края на бремеността с него, и след това също.Все още не съм купила нито един от тях, защото си имам на Avon и против стрии и против целулит както и този стягащия за Извайване на бюста.Искам да питам някоя от вас на Avon Anew против целулит използвала ли го е повреме на бременноста си?Нали е вредно използването на кремове с избелващ произход да се ползват по време на бременност както и пастите за зъби.Просто се чудя дали той е подходящ за сега за мен?
Lynolafoatti cremme е единия който тя ми е писала на рецептата а другия е Дермоластин cremme- Някоя от вас да ги е чувала тези или ползвала?Вероятно щом доктор ги препоръчва са хубави- незная до сега само на Avon съм ползвала?! :roll:
Изображение
Аватар
psihoterapevti
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот пуфа на 08 Фев 2007 23:37

мажа се по няколко пъти на ден но въпреки това се обзаведох с 3-4 стрии отстрни,явно спасение няма,дано не ми се нацепи много корема :jesus:
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
пуфа
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот maimunche на 09 Фев 2007 01:54

psihoterapevti не съм ползвала предписаните ти кремове, за да ти кажа дали са добри, но определено използвай тях, а не тези на Avon, защото все пак не са специално за бременни или си купи на Мустела 9 месеца, те поне са пробвани от доста хора, които са останали доволни! Доколкото знам и антицелулитните нетрябва да се използват, така че не рискувай!Успех :)
ИзображениеИзображение
Аватар
maimunche
Редовен
 ---

Мнениеот psihoterapevti на 09 Фев 2007 13:16

Благодаря за съвета maimunche
Изображение
Аватар
psihoterapevti
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот evdokiya_bayrami на 09 Фев 2007 13:16

maimunche написа:psihoterapevti не съм ползвала предписаните ти кремове, за да ти кажа дали са добри, но определено използвай тях, а не тези на Avon, защото все пак не са специално за бременни или си купи на Мустела 9 месеца, те поне са пробвани от доста хора, които са останали доволни! Доколкото знам и антицелулитните нетрябва да се използват, така че не рискувай!Успех :)

:oki: аз съм доволна от Мустела!
Животът не се мери с брой вдишвания и издишвания, а с миговете, в които ни спира дъха!
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
evdokiya_bayrami
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот eyoree на 09 Фев 2007 20:52

Аз използвам лосиона на Мустела и едно мазило за белези-контрактубекс! Имат невероятен ефект!
DOSIS SOLA VACID VENENUM...
Аватар
eyoree
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama reni на 10 Фев 2007 17:25

Аз не съм ползвала никакви мазила и до средата на 9-я месец нямах проблеми.Но последните 2 седмици от бременноста много ми наедря корема и набързо ми се появиха стрий.Сега вече почти не се виждат, ама имам друг проблем. Самия ми корем стои отпуснат.Знаете ли нещо за стягане?
Изображение
Изображение
Аватар
mama reni
Пристрастен
 ---

Мнениеот psihoterapevti на 10 Фев 2007 18:56

Спорт!Коремни преси.Иначе има различни стягащи лосиони, с временен ефект :lol:
Изображение
Аватар
psihoterapevti
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama reni на 11 Фев 2007 19:04

psihoterapevti написа:Спорт!Коремни преси.Иначе има различни стягащи лосиони, с временен ефект :lol:

Имаше един период в който се бях захванала сериозно да права коремни преси.Обаче детенцето като попорасна не ми оставаше време и спрях ама сигурно пак ще почна.Сега ми се иска да започна да ходя на курсове по танци(ако вече не ми е късно) обаче нямам никаква информация по темата.Ако някой има такава информация за софия може да пише.
Изображение
Изображение
Аватар
mama reni
Пристрастен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Красота и Мода