Лазерна епилация в къщи ?

Модератори: ALEKS, deia80, mam4eto

Лазерна епилация в къщи ?

Мнениеот mama_roza на 25 Апр 2009 14:49

Здравейте, една приятелка ми каза че имало вече и такива уреди
Аз точно бях сабрала 700лв да си мина целите крака , корема и още няколко местенца (разбира се това са парички само за първата процедура в студио за лазерна епилация)
Та според това което ми каза моята приятелка и това което предлагат тук:
Нежелана реклама!
за тези пари ще си направя всичките процедури и даже ще ми остане и уреда. Всичко звучи много хубаво, дори твърде добро за да е истина

Дайте мнения по въпроса.
mama_roza
 ---

Re: Лазерна епилация в къщи ?

Мнениеот BoBo4 на 25 Апр 2009 15:38

На мен тази цена ми звучи подтискащо ниска.... Не знам.... Никъде не намерих какъв точно е лазерът.
В козметичните центрове козметичките минават специален курс за работа с лазер. Аз съм ходила в Борекс, там лазерът е рубинов. Или пък нещата толкова са напреднали... :roll:
Изображение Изображение...ИзображениеИзображение..

...когато дъщеря ми се усмихва на сън ... съм щастлива!
Изображение
Аватар
BoBo4
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ianitza на 25 Апр 2009 19:02

BoBo4 написа: Или пък нещата толкова са напреднали... :roll:

По- точно хората правят боклуци и ги рекламират по форумите с надежда някой да се излъже и да си купи поредната простотия.
А това с приятелките вече много се изтърка, като правите реклама бъдете по- креативни, че много тъпо и пошло звучи историята с приятелката.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Ianitza
Модератор
 ---

Мнениеот mama_roza на 26 Апр 2009 01:16

Ти пък нещо не ми е ясно как така правиш експертни оценки за качеството на продукт който не само не си виждала ами дори и не си чувала.
Така, след като това са 'боклуци' защо се произвеждат в англия и покриват всички норми и изисквания на ЕС за лазереи продукти прилагани върху кожата.
защо Английската марка rio се продава с добър успех в Сащ, а защо ли тя се предлагат в Цяла Европа (Франция, Германия Испания Полша и др.) Защо този продукт го има във всеки голям световен онлайн магазин с подобна насоченост, да не споменавам че само в EBAY.CO.UK има 10 магазина Които продават по над 50 лазерни епилатора. А защо ли г-жо Всезнайкова продукти на тази марка могат да се намерят и в Япония, защото някй ги е правил в час по трудово за да ти ги продава във форума - :lol: хахаха съмнително

а и за малко да забравя
Резултати 281 - 290 от около 52 700 за rio hair removal system. (0.42 секунди -това ми каза google за този продукт
mama_roza
 ---

Мнениеот intense® на 26 Апр 2009 09:50

mama_roza написа:Ти пък нещо не ми е ясно как така правиш експертни оценки за качеството на продукт който не само не си виждала ами дори и не си чувала.
Така, след като това са 'боклуци' защо се произвеждат в англия и покриват всички норми и изисквания на ЕС за лазереи продукти прилагани върху кожата.
защо Английската марка rio се продава с добър успех в Сащ, а защо ли тя се предлагат в Цяла Европа (Франция, Германия Испания Полша и др.) Защо този продукт го има във всеки голям световен онлайн магазин с подобна насоченост, да не споменавам че само в EBAY.CO.UK има 10 магазина Които продават по над 50 лазерни епилатора. А защо ли г-жо Всезнайкова продукти на тази марка могат да се намерят и в Япония, защото някй ги е правил в час по трудово за да ти ги продава във форума - :lol: хахаха съмнително

а и за малко да забравя
Резултати 281 - 290 от около 52 700 за rio hair removal system. (0.42 секунди -това ми каза google за този продукт

Много обстоен е бил разкара на приятелката ви. Постарала се е да ви запознае добре с продукта, който е открила :mrgreen:
Как празно е... и боли...
"Скръбта е като пиян гост,
от когото не можете да се отървете,
защото все се връща да ви прегърне за сбогом!" -
Стивън Кинг
Аватар
intense®
Модератор
 ---

Мнениеот Ianitza на 26 Апр 2009 10:38

Мен пък ми е странно защо пък в нито един козметичен салон не съм срещала това велико произведение на 21 век :roll:
Много са назад нашите козметици, тц, тц...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Ianitza
Модератор
 ---

Мнениеот intense® на 26 Апр 2009 10:48

Може би няма, кой да ги открехне на длаверата :roll:
Стивън Кинг
Аватар
intense®
Модератор
 ---

Мнениеот xaoc777 на 30 Апр 2009 16:48

Аз имам такъв. На последната процедура съм и вече тотално спряха да растът. Сега с процедурите започва и майка ми. Видя ефектаи много го хареса и... направо ми каза - искам и аз. :) За мене има ефект,така че си вземай.. пък и не са скъпи.. в сравнение с парите които бях дала миналата годинав едно студио за епилация само на ръцете... тва направо си е без пари..
А пък по въпроса защо го нямало по козметичните салони - доста тъпо е да си мислиш че нещо персонално може да бъде ползвано професионално - причината е елементарна - уредчето което имам работиидеално в домашни условия но не виждам как би работило в козметичен салон по причина че не се третира мястото толкова бързо колкото професионалните машини.... аз вместо да ходя на салон, да чакам таксита и да си записвам часове - намирам си няколко часа вкъщи когато трябва само за това и - се заемам...
Аз за мен съм доволна от ефекта който виждам. Това ми спести много пари, а за напред и много време, а нямам никакви косми.
xaoc777
 ---

Мнениеот Lus на 01 Май 2009 11:33

Ако действа и аз бих се навила да купя, защото после и дъще ще я ползва, ама кой да ти каже с точност.
На таз хубавелка с 2 мнения не и вярвам
БОГ е сътворил всички ни... Но само човекът съди кои са ненужни...!!!

Детето ми се забавлява
http://www.youtube.com/watch?v=Sc1dxHhtDIk
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Camellia на 02 Май 2009 10:34

Аз я засяках и в на мама часът във форума! И там се включих в темата! Ама ако това е истина много ми се ще да си закупя подобно нещо, защото наистина е евтино! Най-скъпия го гледах, беше 700лв. Аз и там написах, че ние българите сме свикнали да ни свалят по две-три кожи, за да сме сигурни че продукта, който купуваме е качествен, което изобщо не е гаранция всъщност! Интересното е, че сайта на тея лазерни епилатори е на български. А английския не го видях никъде като препратка! Ама едва ли се регистрира мацката по всички форуми специално за да сподели как се е натъкнала на тая далавера! На мен ми мирише на дистрибутор!
Аватар
Camellia
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот uleto888 на 13 Май 2009 22:58

Оооооооооо ако има такова нещо,веднага си го взимам.Стига да е по джоба ми,а не на някоя безбожна цена. :D
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
uleto888
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veronika13 на 14 Юни 2009 00:23

Не зная точно за какви епилатори говорите, но за мен това са глупости. Наистина има голямо производство на такива джвъчки, но всяка самоуважаваща се, а смятам и интелигентна жена не би се вързала на това. Истината е, че лазерната епилация е най-добрият и признат метод за обезкосмяване- говорим за трайно- 1-2-3-5 години, разбира се може би с поддържаща процедура веднъж годишно след края на курса от 5-7 процедури.
Няколко истини,които открих в последните 3-4 месеца проучвания и разговори с експерти в тази област, а и разговори с дерматолози. Дерматолозите казват каквото и ние виждаме- пробелмите при кола маската върху кожата са очевидни. От дърпане може да станете на дупки, ако си късате кожа...да, виждала съм такова нещо- хич не беше естетично и търсен ефект. Другото е бръсненето, всеки ден или през ден- не си е работа..а и порезни рани долу ниско- не мерси. Експертите какво ми казаха- 95% от салоните за красота които са спестили някой лев почват да предлагат сладката услуга- фотоепилация, от което да печелят много...но ефекта е слаб и вие сте го чували вече от съседката ви...която е била и вече не е доволна.
За това истината си остава в скъпата ни лазерна епилация. Тя не случайно е скъпа, тъй като е ефективна! една ми говореше, как ходила за 58лв на триъгълник и мишници и нямало да даде 160 за това същото "само щото е лазер", то нали било същото :) Както и да е, за блондинки не ми се говори. Въпросът е като си давате парите изкарани с много труд и искате качество...да си го търсите по-обстойно. Аз такива студиа няма да ви пиша сега къде има в София, тъй като ще е реклама. аз просто исках да ви кажа как да гледате на нещата. И за съжаление качествените студия са може би само 2-3 в цяла България...
Ако има някой с въпроси да ми пише на мейла... olikere@gmail.com
veronika13
 ---

Мнениеот intense® на 14 Юни 2009 08:01

Camellia написа:Интересното е, че сайта на тея лазерни епилатори е на български. А английския не го видях никъде като препратка! Ама едва ли се регистрира мацката по всички форуми специално за да сподели как се е натъкнала на тая далавера! На мен ми мирише на дистрибутор!

Защото масово всичко е внос от Китай и Пакистан :wink:
Стивън Кинг
Аватар
intense®
Модератор
 ---

Мнениеот Lus на 14 Юни 2009 09:20

И аз искам такъв уред.

Изход само един момичета, ако имате наблизо студио за лазерна епилация, а най-добре ако има
позната или приятелка, която да се занимава с такава услуга, да помогне на всички желаещи да
закупят такъв уред.

Да се пита какъв лазерът, какви са му параметри или какво там пише на уреда за да сравним с предлаганите лазери и готово, а това че всичко е от Китай е ясно, дори най-известни марки са преместили там, за съжаление
БОГ е сътворил всички ни... Но само човекът съди кои са ненужни...!!!

Детето ми се забавлява
http://www.youtube.com/watch?v=Sc1dxHhtDIk
Аватар
Lus
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mousy на 14 Юни 2009 17:32

Лазерът не е безопасен, все пак. Не е ли рисковано да се ползва непрофесионално?
Маркови НОВИ дрехи и обувки, останали от моето дете : http://mousy2006.snimka.bg/other/drehi-i-obuvki.401566.19487803
mousy
Начинаещ
 ---

Следваща

Назад към Красота и Мода