Диетата на Bad Cat ( 90-дневна диета )

Тук споделяйте идеите си за премахване на излишните килограми. Спазването на диети публикувани във форума www.mamaibebe.com е изцяло на ваша отговорност.

Модератори: nikita_perez, Nifada, deia80

Re: Диетата на Bad Cat ( 90-дневна диета )

Мнениеот irini4 на 17 Яну 2010 12:33

duda написа:
irini4 написа:Аз си направих салатата Дипломат

Нито каза как е,ни рецептата видях :wink:

Ooo, Дуде, аз бях писала назад рецептата, но даже сега я изтрих - по-ужасно нещо не бях вкусвала. Дано някой не се е излъгал като мен :oops:

А сега здравейте!
Аз днес съм на боби и сме в свека поканени на боб с нещо - или ще е с ориз или с кисело зеле - и двете ги прави страхотно и много обичам, така че съм щастлива :P
А за следобед ще си направя веоятно една салатка - моркови, може и ряпа да сложа. И това ще е за днес.
Закусих банан с кафе :)
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
irini4
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот irini4 на 17 Яну 2010 12:55

Хей, момичета, да ви питам - може ли варено жито в тази диета и кога?
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
irini4
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kate на 17 Яну 2010 13:06

аз нямам апетит :(
само кафе ми се пие...въобще не ми се яде..
гофрети правя сега на емма...ама цък.-нещо става с мене..толкова отпаднала се чувствам..май анемията си казва думата :x

хубав ден, въпреки всичко мацки..да покажете много минуси след няколко дена.. :balloons:
Изображение Изображение

Няма неизпълнени мечти - има изоставени желания!Изображение
Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Стефче на 17 Яну 2010 13:11

Здравейте момичета аз днес съм на въглехидрати и съм страшно разочаровна от себе си. Оня ден мъжът ми донесе едни страхотни вкусотиики, едни пастички ама сухи и аз от оня ден си викам на въглехидратния за вечеря ще си хапна половин. Ама днес само ходя и за пастата си мисля и познайте не издържах и в 11 още изядох не половин не една а две.Ужас :oops: такова съм прасе, толкова обичам всичко сладко, сега вече съжалявам ама много ми са слаби ангелите. Не правете и вие като мен. Сега ще се опитам да компенсирам и до довечеря нищо да не ям а за вечеря тъничка филийка с лютеница а утре дано плодовете спасят положението. Сигурно не случайно плодовите дни са след въглехидратните. Ама страшен апетит ме е налегнал, сега ще отида да проверя да не е време да ми идва, защото обикновено тогава така освирепявам за сладко. Хайде целувки на всички диетушки.
Стефче
Сериозен
 ---

Мнениеот Стефче на 17 Яну 2010 13:13

Ох Катенце де и аз да имах същия проблем. :roll:
Стефче
Сериозен
 ---

Мнениеот duda на 17 Яну 2010 13:37

kate написа:май анемията си казва думата

Катенце,ще си направиш беля с тази диета,миличка!!!Внимавай!!!Здравето е на първо място!!!
Аз изядох една ябълка,но май ще излапам още една,че ми е гладничко :roll:
ИзображениеИзображение
Аватар
duda
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Kresti на 17 Яну 2010 14:19

Здарейте сладурани :emon11: !
Как сте днес.Аз за сега сум в супер настроение и надъхана с тая диета .
Кате мила много много благодаря за рецептата и другите пояснения .Вече казах сега се уча да съм домакиня.Мисля ,че готвя много добре или поне желанието ми е голямо ама доста неща незнам .Миличка взех да се претиснявам вече за теб все нещо не си добре .Я го дай по лабаво както се казва .Слабеенето си е слабеене ама здравето на къде.Аз от тези диетои още малко без коса ще остана(за което вече съм писала)и сега ме е яд ама няма на къде.Не мисля ,че точно тази диета ще ти навреди защото си приемаш всичко от което организма се нуждае ,ама не си позволявай да гладуваш.То апетита идва с яденето.ако трябва на сила яж по малко но гладна твърдо НЕ!!!Че иначе :emon30: .

Стефче привет и на теб .ЯЯЯЯЯЯЯЯ да ти се скарам какви са тези отчаяние.ГОЛЯМА РАБОТА ,ЧЕ СИ СЕ ИЗКУШИЛА!!!Все едно не е станало ,според мен нетрябва да гладуваш сега цял ден заради тези пасти ,защото организма ти ще ги слижи като запас .По- добре си хапни по режима ама по -чести ,но по -малко и изпии колкото можеш повече вода за да изхвирлиш каквото можиш вредно.Аз през предния Въгл.изядох една вафла ама не е фатално гарантирам ти.А и да има отражение ,удоволствието беше толкова голямо ,че си струваше нали.А и имаме толкова много до края на диетата ,че ще се реваншираме и пак ще свалим .Само не се оливаме с грешките ,ама че отвреме на време има по някоя здраве да е.

Иначе аз днес съм на варива и ще ям леща.Сега на обяд не съм гладна след кафето,ама ей така ми се дъвчеше нещо и изядох на малкия гризките.Те нали са от царевица така ,че може днес е не са много за препоръчване ,че са пържени ,но аз не ям всеки ден така ,че добре ми дойдоха и по късно като ме хване глада мятам лещата ,че много ми се ядеше и с голям кеф си я сготвих .Може странно да ви прозвучи ,но готвя за първи път леща че да видим как съм я скопосала.
Момичета да ва попитам вие позволявате ли си всеки ден да ядете хляб и ако да какъв ядете.
Хайде аз съм тук и чякам с нетърпение някоя от вас да напиши нещо.
Целувки и успех на всички днес!!!
Изображение[size=50][size=200][/size][/size]
Аватар
Kresti
Сериозен
 ---

Мнениеот Стефче на 17 Яну 2010 14:32

Ох аз първо се извинявам на Катето, че прочетах само за липсата на апетит а часта с анемията съм я пропснала. И Крестенце благодаря за окоражителните думи а относно хляба аз ям саво във въглехидратния и то бял че ме яд да си купувам само за мен и после взимам две филийки а другия в коша, никой друг у нас не го иска а иначе боба, лещата и другите такива ги правя по гъстички и без хляб.Хайде Чао
Стефче
Сериозен
 ---

Мнениеот dorinka на 17 Яну 2010 15:08

Здравейте,момичета!Ето ме и мен.Днес съм на въглехидрати и до сега съм хапнала 2-3 парчета помело за закуска,за обяд 2 малки филийки препечени с лютеница,малко бейкролс и парче черен шоколад :oops: Малко множко,но утре с плодчетата ще оправим нещата.За вечеря ще ям тиквеник и постни сладки.Мъжчо днес има имен ден и затова искам да ви почерпя по нещо режимно за всички...
ИзображениеИзображение
Изображение
Насладете се...

Kresti написа:...Доринче ,как си свалила толкова килограми сподели тайната и кажи колко си била и колко си сега ако не е тайна.
Аз също имам да свалям много .Доволна съм на всеки кг в минус,но за да съм така както искам ми трябват -27кг
Незнам дали ще ги постигна но и половината вършат работа....

Крести,в момента режима започнах от 79-80кг,а миналата година в началото на януари(точно след Нова година започнах диетка)бях 99 даже и 100 съм виждала на кантара :oops: :oops: :oops: Започнах с Дюкан и до април,май вече бях 85кг,лятото не съм спазвала режима,но много пътуване,плаж и разходки и не качих.Есента правих едно прочистване поради здравословен проблем и свалих още 5-6 килца и така сега започвам наново и с надеждата за още петнайсетина в минус.Вярвам,че ще успея,а с всички вас се надявам да си помагаме и да не грешим много.Далеч съм от мисълта,че ще бъда абсолютно стриктна,но дано да влизам бързо в правия път :nodd:
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
dorinka
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Silvi 26 на 17 Яну 2010 15:27

Хелоу! :emon20:
Дори честит ти именник! Да ти е жив и здрав-туй според мене е най-важно! :emon27:
И искам да ти кажа едно голямо БРАВО!!! Щом си успяла преди-значи и сега ще успееш!!!! :wink2:
Аз не мисля,ч е си яла много днеска.... :roll: Споко!
Катенцееееее :sm_action: Внимавай душице! Ти си знаеш де, ама аз да ти кажа пак.... :oops:
Дудинкоооо :tongue: Как е хубавата ми Виконка и още по-хубавия и батко? :feater:
Стефче-какво се кахъриш бе момиче! :wink: Голяма работа! Ти ако мислиш, че всички сме ме мегастриктни! :emon18: Тъй де, голяма работа, още малко ще се самонакажеш! :wink2:
Друг, друууууууг.....на другите по една голяма целуФФФанка! :sm_174:
Аз днес пак си смених деня! :emon18: Ще имам гости и ще правя пица-та днес това ще ям, а утре мисля ориз със спанак-дали бива??? Че имам помен за спанака,ч е се ядеше в месния ден ама не съм сигурна..... :emon26:
Изображение
A daughter is someone you laught with, dream with and love with all your heart
Аватар
Silvi 26
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот duda на 17 Яну 2010 16:28

Silvi 26 написа:Как е хубавата ми Виконка и още по-хубавия и батко?

Биват,сега лехтунят на спалнята и зяпат ТВ....
ИзображениеИзображение
Аватар
duda
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kate на 17 Яну 2010 18:07

Здравейте момичета..
ето ми вечерята от снощи, дето не успях да изям..едва изядох салатата и едно парче свинско :roll:
Изображение
днеска ми е едно зле..пих кафе и изядох една круша за да ида до ОО че..проблеми пак :? и не ми се ядеше на обяд..след 2 часа ще правя картофи, на мариян му се ядат(купил от бланшираните дето са за пържене) пека ги в тавата с малко олио поръсени, розмарин и подправки-стават хубави.
Крести, по-добре не ги яж тия зрънчовци-че първо са пържени, второ освен царевици слагат и брашна за сгъстяване и нишестета, както един милион консерванти и оцветители-ако си навън с детето, купи си една консерва сладка царевичка, и хапни. По-добре от колкото това :wink2:
Хляб..честно казано ядем когато ни се яде. от 4 дена не сме яли..защото така се случва..но иначе не съм го забранила за в къщи. Ако ни се яде, през Б и З ядем по филийка на ден. а въглехидратния 2-3.
Стефи, някой път и при мен се случва да си хапна нещо след 20 часа, не мисля че е голям проблем...особено въглехидр. ден мариян ме чака да се върна от работа в 24 часа че да си изядем блокчето шоколад заедно :lol: само гледай да не е в такива количества :D

аз изпих 1.5л зелен чай..
сега отивам в банята емма по чудо заспа :shock:
за анемията...гледам през Б ден да ям повече месо..ама като не ми се яде.. :roll: хапнах няколко парченца варени яйца поне.

Добавих някой снимки в котешкия рецептурник :lol:

айде, до скоро от мен!!!
Изображение Изображение

Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Kresti на 17 Яну 2010 20:57

Кате пак да те питам за тея мекици тестото гъсто ли го правиш или?
Така им се точа нямам търпение да си ги направя.о
Мога да ги ям със сладко или поръсени със захар нали.
Ама кажи за тестотот като обикновено тесто дето го продават ,такавагъстота ли,че и на формички ги правиш.
Изображение[size=50][size=200][/size][/size]
Аватар
Kresti
Сериозен
 ---

Мнениеот kate на 17 Яну 2010 21:49

За бухтичките ли говориш?
за мекици не съм давала рецепта :roll: да не е за нещо друго да се бъркаш..

рецептата си е точна.
Тестото си е със средна гъстота, не лепливо.

вечерята ни
Изображение

Ние с емка направихме сълзици че и тя имаше мерак, а и утре няма да имам време за тях..
Изображение
Изображение
Изображение Изображение

Аватар
kate
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот viki444 на 17 Яну 2010 21:51

Здравейте момичета.
Аз 2 дена яко оплесках нещата.Като се започне вчера с торта :oops: ,та се свърши днес с макдоналдс,шоколад и черно винце.Срам,срам и позор :oops: :x .Утре очаквам един голям + :(
Кате пази се.Оня ден сърцето вчера анемия ааа не е хубава тая работа.
Ох утре съм на сладичко ама мисля да го пропусна,че си наваксах здраво вчера и днес чак не искам да идват почивни дни вече :| ,ще чакам вторника тогава ми е плодов,че дано пак вляза в ритъм :?
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение
Аватар
viki444
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Диети