Детска кухня

Споделете вашия опит за кърменето и детското хранене.

Модератори: ALEKS, nikita_perez, Nifada

Re: Детска кухня

Мнениеот Emi75 на 21 Фев 2011 16:18

Мили момичета, аз също съм била в голямо колебание дали да се възползвам от услугите на детска кухня или не и най-накрая жената, която гледа синът ми съвсем случайно попадна на детска кухня "Българче" и понеже ние живеем в центъра, а техния офис е в кв.Х.Димитър тя реши да се спрем на тях. Да ви призная стократно съжалих за този избор. Мъчних горкото си съкровище около две-три седмици и най-накрая се отказах, защото той получи някакви много неприятни обриви по цялото тяло. Нямах представа в какви условия приготвят храната и въобще що за хигиена и доставчици ползват и както очаквах се оказа, че са пълни аматьори и хабер си нямат от тази работа та аз се отказах в крайна сметка от тях и точно това исках да споделя, че все пак има много добри детски кухни в София. Сега ползвам услугите на детска кухня "Вълшебник" , които ми ги препоръча моя позната и те наистина са вълшебници за мен. Горещо ви ги препоръчвам и казвам ДА на детските кухни. Сташно улеснение са за всяка майка.
Emi75
 ---

Мнениеот PetiaM на 01 Ное 2011 14:43

Здравето е едно от най-важните неща и затова то трябва внимателно да се следи. Още по-важно е да се следи това на нашите деца. Най-малкото, което всеки родител може да направи е да внимава каква храна предлага на детето си у дома. За да се постигне това обаче, родителят трябва да е запознат с това кои храни са подходящи, както и какви и колко ценни съставки съдържат те. Има различни начини за установяване на тази информация, като един от тях е използването на специален калкулатор, като този: http://calculator.danonino.bg/, който да помогне на всеки да се грижи по-добре за здравето на детето си.
Аватар
PetiaM
Редовен
 ---

Мнениеот kuhniamladost на 14 Ное 2011 21:21

Ето и менюто на детска кухня "Младост" София:
http://kuhniamladost.wordpress.com
Изображение
kuhniamladost
 ---

Мнениеот milamama на 10 Фев 2012 14:48

Аз съм ЗА кухнята. Смятам, че е улеснение за майката и разнообразно меню за детето. Реших да пробвам първо с частна кухня, защото не мога сега да ходя да се занимавам със записване, бурканчета и т.н. Поръчах от "Ян Бибиян". Първия ден ми я донесоха и момчето, което я доставя нямаше и 30сек. да отговори на въпросите ми относно доставката, а изхвърча към асансьора. Храната на мен не ми хареса особено на вкус и мирис, но по-важното е, че синът ми, който по принцип е много ящен и всичко изяжда до последната лъжица, не иска и половината от манджите да изяде. А някои изобщо отказа категорично. Днес храната изобщо не дойде, а управителят не си вдига телефона. Обадиха ми се в 13.30 - "Предполагам още не са Ви донесли храната? Колата закъса в Панчарево." Всичко разбирам - и пътна обстановка, и коли, и проблеми, и всичко, но можеха поне да се обадят, за да знам какво ще яде детето ми и кога. Така че аз се отказах от услугите на "Ян Бибиян" по ред причини и се надявам с други кухни да нямам тези проблеми и на синът ми да му е вкусно.
Изображение Изображение

Изображение ИзображениеИзображение
milamama
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kristina iv iv на 21 Май 2012 10:17

Тази чана детска кухня ми изглежда много добра идея и хич не е скъпа!
Аз живея тоно до една детска градини и от там си взимаме принципно и храната не е лоша, но бих пробвала и тази :)
kristina iv iv
Начинаещ
 ---

Мнениеот valentina0577 на 22 Юли 2012 09:51

Аз записах Роси на детска кухня като направи 1 годинка.Тогава още не можеше да дъвче много добре и повечето го гълташе като гъсок,но лека-полека се понаучи.Кухнята е голямо улеснение за родителя! :D Но,много внимавайте в коя точно кухня ще запишете детето си,защото не всички са добри...
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Предишна

Назад към Здравословно хранене и Рецепти