Адаптирано мляко???

Споделете вашия опит за кърменето и детското хранене.

Модератори: ALEKS, nikita_perez, Nifada

Re: Адаптирано мляко???

Мнениеот elladas на 02 Яну 2009 22:16

Ние се храним с Лактана Био от самото начало и не съм и помисляла да пробвам с друго , бебо много си го харесва даже яде повече от колкото трябва той е на 2м и 10 дни и изспива по 140 - 160мл по 6 - 7 пъти за 24 часа
elladas
Начинаещ
 ---

Мнениеот jishka на 04 Яну 2009 23:52

здравей Rumy,а би ли ми казала каква е цената на лактана био и какъв грамаж е ?ако не стане с фризолак +фризовом ще мина на него.
Аватар
jishka
 ---

Мнениеот Rumy на 05 Яну 2009 13:59

jishka написа:здравей Rumy,а би ли ми казала каква е цената на лактана био и какъв грамаж е ?ако не стане с фризолак +фризовом ще мина на него.

jishka

Аз купувам и за двамата шошковци Лактана БИО 3 и цената и е 22 лева. Кутията е от 600 гр. За Фризолак и Фризовома нищо не мога да ти кажа. Не съм им фенка и не съм чувала много добри отзиви.
Аватар
Rumy
Отличник
 ---

Мнениеот mira_slavi на 05 Яну 2009 15:53

ние вече от около месец сме на Лактана Био 1 и съм доволна ака по веднъж на ден млякото струва 22 лв и е 600гр
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
mira_slavi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kikki на 06 Яну 2009 15:30

Ние сме на АПТАМИЛ Комфорт 1 и съм доволна, малката ака само по веднъж на ден, но си е спокойна, спинка си по 6-7 часа през нощта и по час и половина-два м/у дневните хранения, които са през3.5ч. Няма и колики /да чукам на дърво/, само се смее и бърборка. Преди това пиеше обикновен аптамил, но не се изхождаше редовно. Като почнах да ч дохранвам педито ми каза да и взема ХИП, но бебка не му се кефеше много, а и аптекарката ми го даде с особено мнение. Тя ми е позната и каза, че ги е сравнявала всички млека за нейното детенце и Аптамила бил най- пълен и богат като хранителни в-ва. Останалите млека не съм ги и опитвала даже, надявам се и така да си остане :)
Изображение
Изображение
Изображение
Рядко в малко момче може да се забележи обещание за мъж, но почти винаги в момиченце може да се види заплаха за жена.
Аватар
kikki
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот jishka на 06 Яну 2009 17:41

пробвах да смеся фризолак с фризовом,но мойта сладурана само като отпие и го изплюва,не и харесва,купих лактана био,харесва и и го пие с апетит,но преди изяждаше по 120-130мл на хранене,а сега по 80-90мл,като преди се хранеше по 5-6 пъти на ден,а сега е като новородените-през 2-3 часа.И при вас ли е така?нормално ли е?
Аватар
jishka
 ---

Мнениеот chikki на 29 Яну 2009 21:10

здравей те мами аз също започнах с аптамил и се запече после минах на фризовом и се оправи но като се порових се оказа 4е несъдъжа нищо това АМ и не е хубаво да се дава постоянно смесих с фризолак и пак запек мИНАХмЕ НА ХИП рОЗОВ И ПАК .......и пак търсене на нова АМ и така открих лактана био :P :P :P най страхотното АМ и вече бебка ака и всичко е ок :P
chikki
 ---

Мнениеот Athina на 31 Мар 2011 09:02

ЗДравейте мамчета :) Ние сме моето бебо сме изцяло на Фризовом от 1 месец..Лично аз съм много доволна,Крис си ходи нормално до голяма нужда ,помага за коликите и е за лесно храносмилане..Ходи по 2-3 пъти на ден и е като кашичка..Мисля да изкараме до 6 месец с него и след това да мина на Фризо 2..Малко съм против тия млека,защото са пълна химия,но като му доиде времето ще пробваме с кисело мляко..
Изображение
Аватар
Athina
Начинаещ
 ---

Мнениеот Tedi32 на 05 Яну 2012 06:13

Здр.мами, изпробвала съм всичките млека,моят бебок не ги понася, голям проблем ми беше, търсих инфо за друг залестител, намерих една статия. там се говореше за Медисойя, реших да пробвам и съм очарована, кърмата ми се увеличи значително, освен това излиза много по-евтино от млеката, ето и линк към статията Реклама!!!
Tedi32
 ---

Мнениеот sabi-stz на 06 Яну 2012 12:56

Tedi32 написа:Здр.мами, изпробвала съм всичките млека,моят бебок не ги понася, голям проблем ми беше, търсих инфо за друг залестител, намерих една статия. там се говореше за Медисойя, реших да пробвам и съм очарована, кърмата ми се увеличи значително, освен това излиза много по-евтино от млеката, ето и линк към статията Реклама!!!

Няма ли кърма, няма и това е. Ако ще и от космоса работи да ти носят да пиеш.
Аз имах кърма до 6-7 ден, течах....купих помпа на Авент, да се изцеждам след хранене, че нон стоп ходих мокра....и така както сутринта преливах, вечер в 24,00 нямах и капка ....ей така от раз....незнам какво стана. Не беше наливане с бози, млека, чайове и т.н. нищо и нищо....
Минахме на НАН, страшно ни запече. След това на фризолак...много повръщахме и без това имахме рефлукс, със фризолака стана страшно. Аптамил пак страшен запек, Селия много повръщахме и накрая на Фризовом...много бях доволна. Не повръщаше така много и на фонтани, а само от рефлукса. За акото ....ние до година и половина акахме по 5-6 пъти на ден. Всеки организъм е иднидидуално и няма точен брой за тези неща.
Аватар
sabi-stz
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот valentina0577 на 22 Яну 2012 00:47

Аз останах много доволна от Хип Био и розовия Хип.Малката си акаше по 2-3 пъти на ден.
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот viktoria180115 на 16 Мар 2015 18:02

tsvetkova75 написа:здравей, аз храня от началото на 2 месец с фризовом и нямам никакъв проблем с малката. За коликите и давах чай хип, и като свърши имах на бюпхен и него изпи в комбинация с експомизан и всичко беше окей. плачи само като е гладна, за спането си спи спокойно. А и това мляко е против колики , повръщане и да не се запича. Ако искаш пробваи него ще останеш доволна.

а как го разбиваш за да няма пяна
viktoria180115
 ---

Мнениеот viktoria180115 на 16 Мар 2015 18:04

Athina написа:ЗДравейте мамчета :) Ние сме моето бебо сме изцяло на Фризовом от 1 месец..Лично аз съм много доволна,Крис си ходи нормално до голяма нужда ,помага за коликите и е за лесно храносмилане..Ходи по 2-3 пъти на ден и е като кашичка..Мисля да изкараме до 6 месец с него и след това да мина на Фризо 2..Малко съм против тия млека,защото са пълна химия,но като му доиде времето ще пробваме с кисело мляко..

как го разбижаш за да няма пяна
viktoria180115
 ---

Предишна

Назад към Здравословно хранене и Рецепти