витамините LIFEPAK JUNIOR

Как да избегнем и да се справяме с болестите на децата. Tози форум е за обмяна на личен опит, а не за назначаване на лечения. Препоръчва се дадените в него съвети да се съгласуват със специалист.

Модератори: Nifada, kama4e, deia80

Re: витамините LIFEPAK JUNIOR

Мнениеот nezi_bl на 04 Май 2012 00:24

Здравейте научих за витамините Lifepak Junior преди 3 години. Тогава ми ги препоръчаха защото дъщеря ми която беше на 5,5 имаше проблем с нощното напикаване. За 3 месеца решихме проблема и освен него забравихме пътя до кабинета на личната ни лекарка. Отървахме се от алергия към горските плодове. За последните 3 години е имала по 1 лека настинка на зимен сезон, която минава за 2-3 дни само с чай, мед, лимон и Lifepak junior - по 5-6 на ден. Продължавам да давам от детските витамини lifepak junior защото витамините и минералите в натурална форма са нужни всеки ден за всяко дете.Така тя расте здраво и будно дете . Който желае повече информация за тях и иска да си поръча да пише на nezi_bl@abv.bg.
Последна промяна nezi_bl на 09 Окт 2013 15:09, променена общо 1 път
nezi_bl
 ---

Мнениеот maryito на 27 Май 2012 20:03

Заинтригувахте ме с тези витамини но прочетох че са за деца над 4 години така ли е :?: :?: :?: :?:
Изображение
Аватар
maryito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veselka14 на 08 Юни 2012 19:16

Аз давам на Габи от втория и месец Лайфпак Джуниър.В началото и стривах по мъничко(1/5-1/6).Пих го през цялата бременност и по време на кърмене.Сега продължавам да и давам по 1 на ден.Рядко боледува,общо взето само постваксинални реакции прави.Веднъж беше малко по-сериозно болна,давах и от Класик Хит-а(те са за възрастни,но може да се дават на деца в по-малки дози).Да чукна на дърво,до сега антибиотик не е пила.Аз само с "Вижън"я лекувам.
Изображение

По-страшен от спина,по-опасен от рака...сега за сега си остава простака! Радой Ралин
Аватар
veselka14
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mi6o4eto на 31 Юли 2012 14:37

Сега остана и да намеря дистрибутор за Русе, защото в опитите си до момента ударих на камък... :roll: Някой ако има инфо по въпроса - нека ми пише, иначе ще поръчам онлайн... :sm_newsm05_01:
Изображение

Изображение
Аватар
mi6o4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот valia789* на 26 Мар 2013 22:36

http://www.visionzamen.com/valentina37

Найстина са много вкусни, в същото време качествени. Нано технологиите, криогенно дробене като метод на производство на чисти природни продукти и име като д-р Тамара Пшенникова с 22 години опит като лекар, която чете лекции на курсовете за повишаване квалификацията на лекари при Московска Медицинска Академия „Сеченов”. Преминала е специално обучение за работа с натурални продукти в Медицинския център към Администрацията на Президента на Русия. Има богат многогодишен практически опит в работата с Биологично Активни Добавки. Лауреат на Първата Национална премия на Русия „Здравото поколение на 21 век” и номинация „За личен принос в оздравяване на подрастващото поколение” - са доста добра основа за изграждане на доверие към продуктите им.

Сайт за директна поръчка,

http://client.visionshop.at/

само с необходим код 359-0669705 и Ваша регистрация, може за изберете България в менюто и ще се свържете директно с офиса, където ще регистрират поръчката Ви, за да я доставят до желан от Вас град в България.
:balloons:
Последна промяна valia789* на 17 Юни 2013 11:37, променена общо 2 пъти
valia789*
 ---

Мнениеот dilyanadi на 19 Май 2014 21:55

Здравейте,

Доста ми е трудно да направя поръчка на Лайфпак Джуниър. Някой може ли да ми каже какви са стъпките?
Благодаря ви предварително!
dilyanadi
 ---

Предишна

Назад към Здраве и Имунизации