зелена енергия

Как да избегнем и да се справяме с болестите на децата. Tози форум е за обмяна на личен опит, а не за назначаване на лечения. Препоръчва се дадените в него съвети да се съгласуват със специалист.

Модератори: Nifada, kama4e, deia80

Re: зелена енергия

Мнениеот karolina_s на 25 Ное 2008 17:18

Здравейте, дистрибутор съм на зелена енергия, ако някой се интересува от нещо нека ми пише на лични.
Изображение
Изображение
Аватар
karolina_s
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот isi_75 на 25 Ное 2008 17:26

Аз също ползвам Зелена енергия,както за себе си,така и за Калоян.Много съм доволна от този продукт.Вземала съм и Коластра,но може би я ползвах малко и за това нямам конкретни наблюдения.Дори когато усетя неразположение при мен или баткото увеличавам дозата и нещата много бързо отшумяват.
ИзображениеИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
isi_75
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ester на 25 Ное 2008 21:26

Да бе,първо всички луднаха по Херба лайф.После по едно време,всеки втори беше дистрибутор на Аква сорс.....И накрая всички разбраха,че всичко това са....пирамидки......Продуктите им са пълни боклуци,бях дистрибутор преди 10г.Цените им са спекулативно високи,а всъщност не са нищо особено.Не бих дала на детето си.
Аватар
ester
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ninkata на 26 Ное 2008 10:26

Аз мога да говоря само от своя опит - миналата година по това време Алекс има-няма беше все с кашлица и 39 - 40 градуса Т :shock: Лекувах го с хомеопатия успешно, но ... до следващия вирус :roll: Реших да дам пакета за лесно начало на Аква Сорс по препоръка на хомеопата - ами, няма такова нещо - във времето на всички вируси и епидемии за два месеца и нещо нито веднъж не вдигна Т, нито веднъж не потекоха сополи, нито веднъж не се закашля.... После продължих със Зелената енергия и ефектът е налице - с малко хомеопатия и водорасли не е това, което беше :P
Колко до цената, мисля, че дистрибуторската е съвсем прилична и не излиза по-скъпо отколкото разни Киди-та и други подобни :wink:
Аватар
Ninkata
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот vanity на 05 Мар 2010 15:56

има ли мама дистрибутор от Варна че се интересувам за двете си деца
Изображение
vanity
Редовен
 ---

Мнениеот livorno на 29 Апр 2010 08:02

Здравейте!
От гр.Варна съм.Успяхте ли да намерите дистрибутор от гр.Варна на зелена енергия?
Оставам ви съобщение на лични
livorno
 ---

Мнениеот vanity на 29 Апр 2010 15:44

да аз станах дистрибутор
Изображение
vanity
Редовен
 ---

Мнениеот mira_staleva на 06 Май 2010 13:09

здравеите момичета. Виждам че няма голяма активност по тематано съм отчаяна и се надявам че все пак някои ще ми отговори на поста.
Детето ми е с храносмилателни проблеми от раждането. Имаше бактерия в червата 6 месеца (заради великата ни педиатърка която твърдеше че е здрав просто бил ревлив) проведохме 9 дневно лечение с антибиотик след което 3 месеца пи линекс, биогая и още един пробиотик и ефект никакъв. В последствие разви хранителни алергии които се изразяват най вече в белезнени и силни колики рядко се обрива. Препоръчаха ми пробиотиците на аквасорс ама искам да чуя мнения от гледна точка на майка а не от гледна точка на представител на фирмата. Защото в днешно време всеки гледа да ти вземе парите. Става въпрос за 10 месечно бебче което не спи боли го и плаче. Писна ми да давям пари и да гледам как страда и се мъчи. Искам да му помогна моля ви даиде мнение може и на ЛС. Благодаря на всички предварително
ИзображениеИзображение
роден на 09.07.2009 год. - 3 850 гр., 53 см.
на 1 годинка - 10 100 гр., 78 см.
Аватар
mira_staleva
Жител на Mamaibebe
 ---

Re:

Мнениеот ropotamo на 07 Май 2010 19:16

intense® написа:За деца , не зная дали става. Не е по лекарско предписание - хомеопатично е.

Продуктите АкваСорс не са лекарства - нито алопатични, нито хомеопатични. Като цяло най-общо може да се каже, че са суперхрани, които дават липсващите елементи на организма и които би трябвало да си набавяме с храната, ако беше истинска.
Фирмата е основана от хомеопати и доста хомеопати ги ползват, но за суплементация и детоксикация.
Може би оттам идва неправилното схващане, че са лекарства.
Произвеждат се при високи стандарти и наистина вършат работа.
Няма нищо чудотворно в тях - просто организма, като се нахрани и има енергия започва да е ОК.
В днешно време, при това замърсяване и кошмарната храна, която употребяваме такъв тип продукти, като AquaSource са страшно необходими.
ropotamo
 ---

Мнениеот smolenvil на 18 Дек 2010 11:53

Продуктите на Аквасорс наистина не са лекарства, но пък според много хора са достатъчно качествени. За маркетинговия план на Аквасорс ми е думата и според мен те направо ограбват дистрибуторите си, които работят за тях, а не получават достатъчно. Новите компании са с доста по-добри планове от тях - изтрит линк
Вече няма задължителни продажби, няма първоначални такси и се продава здраво през интернет, а не ходиш по хората да те гонят.
smolenvil
 ---

Мнениеот petyastefanova на 19 Дек 2010 17:48

mira_staleva написа:здравеите момичета. Виждам че няма голяма активност по тематано съм отчаяна и се надявам че все пак някои ще ми отговори на поста.
Детето ми е с храносмилателни проблеми от раждането. Имаше бактерия в червата 6 месеца (заради великата ни педиатърка която твърдеше че е здрав просто бил ревлив) проведохме 9 дневно лечение с антибиотик след което 3 месеца пи линекс, биогая и още един пробиотик и ефект никакъв. В последствие разви хранителни алергии които се изразяват най вече в белезнени и силни колики рядко се обрива. Препоръчаха ми пробиотиците на аквасорс ама искам да чуя мнения от гледна точка на майка а не от гледна точка на представител на фирмата. Защото в днешно време всеки гледа да ти вземе парите. Става въпрос за 10 месечно бебче което не спи боли го и плаче. Писна ми да давям пари и да гледам как страда и се мъчи. Искам да му помогна моля ви даиде мнение може и на ЛС. Благодаря на всички предварително

здравей. единственното което ще те посъветвам е да си заведеш детето на класически хомеопат.казвам го от опит.и аз имах бактерия, която трябваше да лекувам с антибиотик, който струваше 90 лв.,а и трябваше да се пие само веднъж седмично. естественно не го пих. отидох на хомеопат във Варна и само с едно лек., което се пиеше три дни по веднъж ми мина и сега не мога повече да се заръзя, защото организмът ми вече го разпознава и унищожава.Имам голяма дъщеря, която много боледуваше и пиеше антибиотици като вода. Вече е на 11 год, а от 8 се лекува само с хомеопатия. Не се замисляй а си заведи детето на хомеопат. Имам координати на лекар в София и Варна. Пиши ако искаш.
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petyastefanova на 19 Дек 2010 17:51

за зелената енергия само ще кажа, че ни я изписа нашия хомеопат. Давах на голямата си дъщеря. Щом се появеше хрема или я заболи гърлото увеличавах дозата и много бързо я пресичаше. Вече не пие, порасна и не боледува толкова.
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот vanity на 16 Яну 2011 16:23

това е темата за ЗЕ но да добавя че аз към нея добавям и ЕМК от които съм многооо доволна. Страхотни са и винаги ги давам по време на обяда или вечерята. Вече сме големи и затова от Колактив минахме на Колактив3 и се чудя дали него мога да го ползвам за капки за нос? Тук имаше мама която каза че е разтворила една капсула коластра и резултата е бил страхотен-няма сополи. За Колактив ли е ставало дума или за К3?
А благодаря на "Мак" за доверието-поръча си продукти от мен!
Изображение
vanity
Редовен
 ---

Мнениеот gynecomastia на 10 Сеп 2015 14:42

Написха това като мение в един друг форум , но ще го споделя и тук, защото съм възмутена!

Една моя позната ми разказа за Зелена енергия на аквасорс. Хубавите отзиви - добре, може и да са вярни, тези видове водорасли наистина са много полезни, НО ЦЕНАТА .... тя направо ме ОЗАДАЧИ. Не може да продаваш водораси на такава цена?!?!??!!!. Абсолютно същите съставки се продават в Айхерб на повече от 10 ПЪТИ ПО-НИСКА ЦЕНА!!!!! А доставката е само 3,3$ до БГ. Ето ви линк към 3 продукта, които са основните съставки на зелената енергия на Аквасорс Забележете, че в една таблетка на аквасорс има само по 100 мг. от всяка от съставките. Продуктите, които съм ви линкнал, не стига че са по около 200 таблетки всеки (аквасорса е само 120 таблетки), а и в тях има средно по 500 мг (5 пъти повече) водорасли. Хора, правете си сметката и не позволявайте да ви вземат паричките с хитри маркетингови номера!

А за коластрата, хората вече се научиха и купуват по-добър (Новозаландска коластра с фармацефтично качество) продукт на пъти по-ниска цена!
gynecomastia
 ---

Мнениеот lillu на 11 Сеп 2015 00:11

От известно време слушам за тази зелена енергия и реших да опитам. Мисля, че не обръщам достатъчно внимание на здравето си и ще е добре да направя нещо по въпроса. След последното мнение, искам да попитам откъде мога да си купя такава зелена енергия http://kolastra.v.bg/aquasource/zelena- ... letki-cena, на по-ниска цена. Като гледам навсякъде в българските магазини цените са почти еднакви. Някакъв проверен чужд сайт?
lillu
 ---

Предишна

Назад към Здраве и Имунизации