зелена енергия

Как да избегнем и да се справяме с болестите на децата. Tози форум е за обмяна на личен опит, а не за назначаване на лечения. Препоръчва се дадените в него съвети да се съгласуват със специалист.

Модератори: Nifada, kama4e, deia80

Re: зелена енергия

Мнениеот adian на 20 Фев 2008 15:08

Зелена енергия и коластра давам на сина си отпреди две години по съвет на педиатър. Тогава имахме астма. Сега - не. Антибиотици не сме пили оттогава, а преди това често ни се налагаше. Спирам му ги само лятото, за кратко. Аз докато бях бременна взимах и сега започнах да давам на дъщеря си (тя е на два месеца) Бифидус (друг продукт на Аква сорс, подходящ за нейната възраст,той също е комбиниран с водорасли). Много съм доволна
ИзображениеИзображение
Изображение
С Дюкан от 26.01.09
Аватар
adian
Сериозен
 ---

Мнениеот wichi на 20 Фев 2008 21:31

„Зелена енергия” е една от най-предпочитаните клетъчни храни. Съчетанието от умната AFA (Кламат), силната Спирулина (Хавай) и най-богатото на хранителни вещества растение - Органична алфалфа-Люцерна (Калифорния) в капсула, снабдява организма не само с необходимите ензимно свързани минерали и витамини, незаменими аминокиселини и мононенаситени мастни киселини, ензими и фикопигменти, но и ценни недостижими за масовата трапеза вещества.
Например, наличието в спирулина на висока доза гама-линоленова киселина (дефицитна есенциална мастна киселина), е поставена от Създателя в основата на много физиологични процеси в нашия организъм. За новороденото неин източник е кърмата, но за възрастния човек доставянето и е истински проблем. Заради жизнено важната си съставка (гама-линоленовата киселина), в букет с цялото и хранително богатство, спирулината носи прозвището „майчиното мляко на планетата Земя”.
В продукта Зелена енергия много ярко се изявява природният принцип за усиленото синергично въздействие на взаимно допълващи се съставки. Уникалният профил на кламатските синьо-зелени водорасли + алкалната и с висока биологична активност Спирулина + известната от векове като възстановително природно средство Люцерна, правят Зелената енергия мощен източник на всички необходими за обмяната на веществата натурални съставки.
Ефектът от употребата:
• • Подобрява имунната система
• • Прилив на жизнена енергия /синдрома на хроничната умора/
• • Качествено клетъчно хранене за всяка тъкан и орган в тялото, включително и за ставните връзки
• • Повишава ниския хемоглобин –съвършен натурален източник на големи количества хлорофил и органично Fe
• • Подобрява храносмилането и усвояването на другата храна
• • Изключително положително въздействие върху физиката и психиката на децата
• • Укрепва организма и е истински щит по време на грипни епидемии
• • Широкоспектърна алкализираща минерална и витаминна добавка по време на боледуване
• • Отлично средство за възстановяване при спортисти и учащи.
Бодрост, сила, лекота, добро настроение – все синоними на Зелената енергия. Достъпна и приложима при всяка възраст.
ОБИКНОВЕНАТА ДОЗА: за деца – от 1 капсула на ден до 3 и повече. При възрастни – от 2-3 до 5-6. При настинки, вируси и други неразположения – количеството на капсулите може да превишава двукратно, и 3-кратно профилактичния прием: по 2-3 капс през няколко часа до спадане на температурата или през първите 2 дни след това се намалява дозата.
ТОВА Е ХРАНА, ИСТИНСКА КЛЕТЪЧНА ХРАНА.
Аз станах дистрибутор и си ги взимам с 30% отстъпка ако имате въпроси desitodorova1@abv.bg
Изображение
Аватар
wichi
Начинаещ
 ---

Мнениеот slanceto на 22 Фев 2008 15:34

И аз съм ЗА зелената енергия, въпреки че предпочитам Коластрата-винаги имам и давам по една капсула на детето.А новото ми откритие е направо революционно-при най-малък симптом за хрема, слагам разтворена коластра с малко водичка в ноздрите и край-веднага стопирам. Препоръчвам я постоянно и на всички майки!
Изображение
Изображение
Аватар
slanceto
Сериозен
 ---

Мнениеот Ninkata на 22 Фев 2008 15:48

Хайде и аз да се изкажа в подкрепа на продуктите на "Аква Сорс" :)
Ние не сме имали чак толкова сериозни и тежки боледувания, слава на Бога, но откакто тръгна на градина малкият има-няма я с хрема, я с кашлица, я с температура. Омръзна ми постоянно да съм нащрек, да се притеснявам и да се налага да давам постоянно лекарства, сиропи, капки и т.н. Затова се обърнах към хомеопат. Така го лекувахме 2-3 месеца, но жената ми каза, че докато не му се балансира имунната система, той все ще е податлив на такива заболявания. Дори и само от един прием на антибиотик се нарушава естествената чревна флора в организма /Алекс е пил 2 пъти/, унищожават се полезните чревни бактерии, а при деца, родени със секцио, може и изобщо да липсват, тъй като те се предават от майката на бебето при преминаването му през родовия канал. Поради тези причини тя ми препоръча да започна с т.нар. "пакет за лесно начало" на Аква Сорс, иначе всяко стимулиране на имунната система с коластра, водорасли или други от продуктите на Аква Сорс би било неефикасно. Може би затова по-горе срещнах мнения, че при някои продуктите нямали ефект, може би просто подходът не е бил правилен.
Пакетът включва Бифидус и Ацидофилус /полезните чревни бактерии/, ензими и водорасли AFA. Пие го вече повече от месец и смятам, че ефектът е налице. Ще се допитам като го приключим дали да даваме нещо и какво, но определено мога да кажа, че съм доволна и препоръчвам продуктите на Аква Сорс. Като се замисля колко "витаминни" сиропчета сме изпили и какво ли още не, нищо е нямало такъв ефект :oki:
Аватар
Ninkata
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Gabsy на 05 Мар 2008 21:49

Аз лично употребявам редовно Спирулина профилактично- за кожата, ноктите, косата и съм много доволна. Взимам Спирулина "Буров" - най- чистата спирулина без никакви примеси.
Спирулината съдържа повече бета каротин отколкото други храни. Бета каротина определя как нашите клетки да се свързват с други. Отваря мембраната на свързващите канали от раковите и пре- раковите клетки, позволявайки на тялото да сигнализира за разделянето на раковите клетки. Затова, храни, богати на бета каротин, не могат да само бъдат способни да предотвратят но също така да анулират ракът. Проучването демонстрира, че бета каротина може да намали холестерола, третирайки раните и намалявайки размера на туморите. Естественият бета каротин е много по- синтетичен, и химично и физически. То се абсорбира по-добре в тялото отколкото синтетично и няма да нараства в тялото и да стане токсично. Спирулината няма никакви странични токсични ефекти.
То е най-богатия източник на естествени антиоксиданти от всички видове източници на храна. То съдържа всеки естествен известен антиоксидант включително цинк, манган, селений и мед, methionine с аминокиселини, витамин Е, витамин - В1 и B6, и естествено бета каротин.
Gabsy
 ---

Мнениеот semiramida на 05 Мар 2008 22:06

Откакто давам зелена енергия и на двете ми щерки, не са боледували.
Да не говорим, че преди това се бях разсипала с тези болести и вируси!
Съвестта иде неканена посред нощ и буди хората, за да се вгледат в себе си.
/Халил Джубран/
Аватар
semiramida
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ninkata на 16 Мар 2008 22:24

Мами, аз си набавих най-после зелената енергия, но не мога да намеря отговор на следния въпрос: кога се дава? Преди или след хранене и колко време от храненето, или пък преди сън?! Иска ми се още тази вечер да му дам, така че ще ви бъда благодарна за бързи отговори :sm_174:
Аватар
Ninkata
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот semiramida на 17 Мар 2008 00:53

Аз лично я давам със сокче или с млекото, хубаво разбито. Давам я сутрин, както и коластрата. :wink:
Съвестта иде неканена посред нощ и буди хората, за да се вгледат в себе си.
/Халил Джубран/
Аватар
semiramida
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ninkata на 17 Мар 2008 07:52

semiramida написа:Аз лично я давам със сокче или с млекото, хубаво разбито. Давам я сутрин, както и коластрата. :wink:

Благодаря, semiramida! :love1: Аз снощи преди да легне му дадох 1 капсула, защото водораслите от пакета за лесно начало точно така ги давах :roll: А пък и той като ходи на градина, сутрин понякога пие мляко вкъщи, а след това там понякога закусва, друг път - не, и не знам дали е подходящо....Ще трябва да питам някого, ама снощи не успях, та затова реших да се допитам до вас :)
Аватар
Ninkata
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Цветиана на 26 Мар 2008 21:49

Зелена енергия се дава сутрин иначе ще играете цяла нощ :emon20: :emon20: :emon20:
Изображение
Аватар
Цветиана
 ---

Мнениеот Ninkata на 26 Мар 2008 22:58

Цветиана написа:Зелена енергия се дава сутрин иначе ще играете цяла нощ :emon20: :emon20: :emon20:

:emon15: Разбрах аз, ама впоследствие :wink:
Аватар
Ninkata
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот gali0987 на 06 Апр 2008 21:43

АЗ ДЯВЯМ НА МОЯ СИН ОТ ЕДНА СЕДМИЦА И ОЩЕ НЕ МОГА ДА ПРЕЦЕНЯ ДАЛИ ИМА РЕЗУЛТАТ.КУПИХ ГИ ОТ Д-Р ДЖОКЛО БУРГАС.ПО 0,60ЛВ. ИЗЛИЗА ЕДНАТА БРОЙКА
gali0987
Начинаещ
 ---

Мнениеот karolina_s на 12 Апр 2008 08:31

Беба е на 2 месеца и дали мга да и давам и аз от Зелена енергия или е още рано?
Изображение
Изображение
Аватар
karolina_s
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот fan_fan на 12 Апр 2008 09:51

Karolina _s,ще попитам свеки и ще ти кажа.
Аз лично давах на Катето Бифидус като беше на месец и много добре ни се отрази на стомахчето.Вече не давам защото си го приемаме с млякото. Сега по препоръка на педиатира ще пием по половин коластра и една капка мастни киселини.Също много полезна била течната Афа.
А за зелената енергия със сигурност мога да кажа,че ако се приеме при първи симптоми на грип или настинка в малко по-големи количества,веднага действа и на другия ден все едно е нямало нищо.
Миналата зима пиехме с мъжо и не се разболяхме нито веднъж!
Изображение
fan_fan
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nasi177 на 25 Ное 2008 16:41

здравейте мамита!И аз искам да кажа за продуктите на аквасорс.синът ми е на 7г.и от седмия ден от раждането му давам водорасли,по точно започнах с бифидус,продължавам с зелена енергия+коластра+ЕМК и до днес.Дъщеря ми е на 5 месеца и от 5-ия ден съм започнала със същите продукти и с нея.Децата ми са здрави,е не че не боледуват но всичко минава без антибиотици,тогава просто увеличавам дозата.А смятам знаете,училището какъв развъдник на болести е.При батко ученик е неизбежно да не се зарази малката,но аз пак всичко лекувам с водорасли.наскоро фирмата пусна Хималайска кристална сол която е супер за носът, от нея разтварям и капвам-така лекувам хремата.Мога много да пиша но не искам да досаждам.Ако някой иска повеяе инфо нека ми пише на zusa@abv.bg готова съм да помогна на всеки :)
ИзображениеВЯРВАЙ И щЕ СЕ ПОЛУчИ''[mp3][/mp3]Изображение
Аватар
nasi177
Начинаещ
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Здраве и Имунизации