зелена енергия

Как да избегнем и да се справяме с болестите на децата. Tози форум е за обмяна на личен опит, а не за назначаване на лечения. Препоръчва се дадените в него съвети да се съгласуват със специалист.

Модератори: Nifada, kama4e, deia80

Мнениеот av4e на 24 Окт 2007 10:52

Хайде пак да се включа, най накрая се наканих да взема, днес го поръчах но не зел. енергия ами водорасли на капки, казаха че за нашата възраст са добри, дано има ефект, че незнам вече с какво да го тъпча.
Аватар
av4e
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот slanceto на 24 Окт 2007 14:34

Аз и цялото ми семейство сме супер доволни и от зелената енергия, но най-вече от коластрата/колактив/! Винаги имам и при най-малки съмнения за разболяване веднага го пресичам. В момента давам на детето, защото има хрема, надявам се бързо да се оправи.
Изображение
Изображение
Аватар
slanceto
Сериозен
 ---

Мнениеот av4e на 24 Окт 2007 15:04

slanceto написа:Аз и цялото ми семейство сме супер доволни и от зелената енергия, но най-вече от коластрата/колактив/! Винаги имам и при най-малки съмнения за разболяване веднага го пресичам. В момента давам на детето, защото има хрема, надявам се бързо да се оправи.

много се радвам че ви помага, дано и на нас да помогне. бързо да се оправя детенцето ти!
Аватар
av4e
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот slanceto на 30 Окт 2007 15:49

Благодаря ти! Да ти кажа честно точно цяла седмица му слагах в нослето какво ли не:капките, изписани от педиатърката, витамин с, физиологичен разтвор, капки, приготвени специално за детска клиника и накрая реших да разтворя една капсула коластра с малко водичка и само след три пъти поставяне в нослето се оправи-за моя голяма радост! Аз го бях чувала това, но за първи път го изпробвах и затова бързам да ви споделя-коластрата наистина прави чудеса!!!
Изображение
Изображение
Аватар
slanceto
Сериозен
 ---

Зелена енергия

Мнениеот wichi на 06 Ное 2007 23:22

Мили мами ако някой има желание можем да се комбинираме при поръчката и да вземем 60+20 капсули до края на месеца такава е промоцията само за 42.00 лв.Промоцията е до изчерпване на количествата
Изображение
Аватар
wichi
Начинаещ
 ---

Re: Зелена енергия

Мнениеот av4e на 07 Ное 2007 10:14

wichi написа:Мили мами ако някой има желание можем да се комбинираме при поръчката и да вземем 60+20 капсули до края на месеца такава е промоцията само за 42.00 лв.Промоцията е до изчерпване на количествата

а ти откъде си?
товаза коластрата ли е, аз сега давам водораслите
Аватар
av4e
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот wichi на 07 Ное 2007 13:12

това е за зелената енергия,а коластрата е 58.00.Аз съм от софия
Изображение
Аватар
wichi
Начинаещ
 ---

Мнениеот PocuHka на 14 Ное 2007 23:20

Следващия път като ходим при педи ще я питам...
Много ме заинтригувахте,аз съм чувала,че са много хубави тези водорасли :wink:
PocuHka
 ---

Мнениеот wichi на 19 Ное 2007 18:15

ako нещо решиш ми пиши
Изображение
Аватар
wichi
Начинаещ
 ---

Мнениеот av4e на 20 Ное 2007 09:35

да ви питам, като давам водораслите които са течните могали ако има хрема да капвам от тях в нослето или само с коластрата става дума.

Роси мила педитата не ги знаят тези неща, ако искаш влез в страницата на аквасорциум и там разгледай
Аватар
av4e
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот fan_fan на 20 Ное 2007 13:16

Моята свекърва е дистрибутор на продуктите на Аквасорс.От опит знам,че коластрата помага дори при ранички(по бързо заздравяват)и обриви.Моята сестра имаше много странен обрив и белене на кожата м/у пръстите на ръцете и само коластрата и мастните киселини я оправиха.Тези мастни киселини стават също за рани,пъпки - общо взето за всичко.
Аз по време на бременността пия коластра и се чувствам много добре,дори личната ми лекарка ги препоръчва и използва.В началото на бремеността имах някаква постоянна кашлица,може би алергия и се оправих като започнах да пия тези мастни киселини.Те смазват гърлото и са съставени само от естествени продукти.След като хванах една хрема,кашлицата ми се върна.Започнах пак да пия мастни киселини и за около седмица се оправих.Сега ще си изпия цялата опаковка.
Не всички продукти стават за бременни,кърмещи и деца,но ако това е така то си го пише на опаковката.Зелената енергия,коластрата,мастните киселини и чистите водорасли-стават.
Изображение
fan_fan
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот eldepa на 20 Ное 2007 16:13

Давала съм на дъщеря ми преди около година и половина,но не забелязах кой знае какъв ефект и го спрях,после ми препоръчаха http://www.goldenapple-bg.net/display.p ... =products2 това ,било също много добро,но при нас нямаше голям ефект и и него спрях,но при всеки е различно,някои познати са много доволни и от едното и от другото. :)
Изображение
Аватар
eldepa
Сериозен
 ---

Re: зелена енергия

Мнениеот jumil на 16 Фев 2008 00:43

Момичета,само да ви кажа, че тези продукти можете да ги купувате на дистр. цени около 30% по-ниски от тези,които са ви казали, ако се регистрирате като дистрибутор срещу 30 лв., а също така можете да се възползвате и от някои промоции.Някои ако се интересува от това, може да ми пише на личния.Имам почти 6 годишен опит с тези продукти, като на сина ми ги давам от 3 годишен-тогава ги открих, а дъщеря ми е закърмена с тях/ и през цялата бременност/.
А само на 17.02. неделя регистрацията може да стане срещу 22 лв. вместо 30 лв. на срещата във Варна, където ще гостува шефката на офиса.Да не ви притеснява това, ако не сте от Варна, защото във всеки град можем да ви насочим към такъв човек.А ако сте от София, ще имате късмета да общувате с Д-р Вилма Михайлова-една от най-добрите класически хомеопати, която е спонсор в нашата мрежа.На разположение съм за всякакви въпроси.
jumil
 ---

Мнениеот mama_Beti на 18 Фев 2008 03:03

За пръв път чувам,но ме заинтригувахте.
Изображение
Изображение
Аватар
mama_Beti
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот skarabei на 19 Фев 2008 13:58

Повече от 10 месеца вече, давам Зелена енергия + Колактив на моята дъщеря и съм изключително доволна!
Детето ми се промени. Стана по енергична и започна да се храни много добре.Повечето от вирусите ги пропуска или ги кара с лекота. На този етап не бих го спряла.
Познавам деца които също го пият, но няма кой знае каква промяна. За това си мисля, че все пак зависи от детето.
Аватар
skarabei
Фен на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Здраве и Имунизации