Бъдещи майки 2014/2015-тема 2

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Бъдещи майки 2014/2015-тема 2

Мнениеот lqli на 23 Сеп 2014 15:43

Хайде нова темичка :champagne: Честита да ни е,да има много нови майчета и пухкави бебоци!!!!
Леко предстоящо раждане на всички!!!!
Изображение
Аватар
lqli
Фен на Mamaibebe
 ---

Re: Бъдещи майки 2014/2015-тема 2

Мнениеот sissa на 23 Сеп 2014 15:55

Айде запис :D Първа съм :lol:
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Alexsandra_Rudnitska на 23 Сеп 2014 16:03

Втора :D :balloons: Да ни е честито :balloons: :balloons:
Изображение
Изображение
Brigita-11.01.2015
Alexsandra_Rudnitska
Пристрастен
 ---

Мнениеот diseq на 23 Сеп 2014 16:26

Здравейте!

Честита темичка :balloons: :champagne: да се напълни само с положителни емоции.

С мен всичко е ок и бебка,но малкия се разболя :( :( :( Вчера вдигна много висока температура и цяла нощ не спа.В 5 сутринта се събуди с много брутален рев и накарах Тихомир да стане да го гушка ,че аз нали не мога да го вдигам много много ....и вика целия гори :?
Като го пипнах направо пареше :( 39.2 имаше и за норматив изхвърчахме от нас към спешното. Има вирусна инфекция :( Предписаха АБ и сега се лекуваме. Тръгна и гърч да прави :( аз не разбрах,че е такова (не съм виждала ) Докторката каза,че почват да треперят /тресат и като се замислих той през цялото време се тресеше :| мислех,че му е студено защото го бях съблякла гол до кръста :|
.....та така :( Сега сме си в нас и се надявам бързо да се оправи.
Изображение
21.06.12- 3200/50см.

Изображение
05.01.15- 2700/48см.
Аватар
diseq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lqli на 23 Сеп 2014 16:28

Силве,качва си се през цялата бременност,може да варира,но мисля,че винаги ще е над нормата.Не се притеснявай.
Ох,миличкия Християн :( бързо да оздравява
Изображение
Аватар
lqli
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sissa на 23 Сеп 2014 17:20

Дани, Християн от кога е на градина? Май от скоро беше. За съжаление всички ми казват ,че когато детето тръгне на ясла или градина колкото и здраво да е било започват непрестанните заразявания взаимно. Но то какво да правиш, не може да го изолираш напълно от другите деца.
На мен всички ми казваха, че дънките за бременни били много грозни и широки :mrgreen: но след като всичко ми утесня реших да се поразходя из мола и по-специално в H&M, защото там отдавна съм им забелязала модата за бременни и наистина има много хубави неща и набързо си напазарих едни дънки, тип пура въобще не личат, че са за бременни и са ми мнооого удобни. Много съм си доволна от покупката, а си мислех, че цяла бременност ще съм с клинове и туники.
Охххх това време, развали се и операцията ми от апандисит започна много яко да се обажда, дано само не е някакво възпаление от настинка. :?
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот desitani на 23 Сеп 2014 17:27

И аз да се запиша в новата тема. Ляли като те чета много ти се радвам че не те е страх от раждането - леко и безпроблемно .
Дисея бързо оздравяване на малкия.
И при мен малко остана а нищо не съм вземала все си мисля че е рано а то ще си дойде толкова бързо. Имам някакви противоречиви чувства към бебка - в смисъл дали ще се справя и подобни. Имали ли сте такива.
desitani
Начинаещ
 ---

Мнениеот sissa на 23 Сеп 2014 17:33

oooo не мисля, че има жена, която да е нямала такива.
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lqli на 23 Сеп 2014 18:15

Desitani,разбира се,че съм имала такива чувства,наскоро го минах този период,но реших да не го мисля,нещата си се подреждат.Така и за раждането правя-абе не го мисля просто...тая тактика я изпробвам от скоро,много спокойствие ми внася :wink:
Силве,аз си изкарах цялата бременност с едни дънки за бременни,е няма такова удобство.Аз бях в 4 месец като ги взех,тънки летни и по-широки.Супер удобни.И блузки за бременни си накупих.Всичко от LW Waikiki.В моловете ги има и са на много добри цени.Иначе и клинове си бях взела,но много ме стягаха.А на теб няма да са ти нужни зимата.
Изображение
Аватар
lqli
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lqli на 23 Сеп 2014 18:19

Силванке,стига си мислила негативно...сега за тая операция...абе какво възпаление,бе жена,я да се стегнеш....каквото мислиш,това ти се случва...мисли хубави неща.....направо ми иде да те набия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение
Аватар
lqli
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lyubomira_naidenova на 23 Сеп 2014 19:22

Цъмбур и аз в новата темичка :)
Деситани, всяка от нас е имала такива мисли.
И аз се тревожа в момента как ще се оправя с 2 деца и разни страхове от раждането имам, нали съм го изпитвала вече и знам какво е...
Ама ще мине всичко като по вода... вярвам в силата на положителното мислене :)
Дани, да оздравява бързо батко Хриси. Миличкия...
И аз днес водих Анджело на лекар, докторката видя гърлото, слуша гърдите и каза, че гърлото им жесток възпалителен процес, но моето лечение е чудесно и да си просължавам с него до края на седмицата. Усъвършенствала съм се в диагностицирането на болни дечица :roll:
Изображение

Изображение
Аватар
lyubomira_naidenova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот *merian* на 23 Сеп 2014 20:06

И аз мисля, че всяка от нас има някакви страхове от раждането, от отглеждането след това или нещо друго, но и аз силно вярвам в положителното мислене. Трябва да се мислят само хубави неща... :balloons: . Бързо да оздравява малкия Християн. Бубе и ние сме със зачервено гърло, водих го на лекар миналата седмица и сега сме на хомеопатия (поне засега). Не ми се мисли зимата, разболее ли се бате незнам...
Аватар
*merian*
Сериозен
 ---

Мнениеот NoMoreTears на 23 Сеп 2014 20:07

Хей, да ви оздравяват по-бързо дечицата. :(
Сиси, верно са удобни дънките, но в 5м имах контракции и с този ластик ставаше още по-зле. Сега ги подносих пак и мисля, че ще изкарам с тях до края на зимата, защото ми топлят на кръста. Изкарах цялата бременност с 2 клина.
Излишно съм се притеснявала, че започнахме късно с ремонта. Освежено, изчистено и дивана ни дойде днес - готови сме да посрещнем бебето. Обаче сега проблем холната масата идва ниска. :D Моят нали е сръчко каза, че ще я повдигне.
Друго си е да ти е новичко и чистичко...
Аватар
NoMoreTears
Отличник
 ---

Мнениеот delpierod на 23 Сеп 2014 20:18

за противоречивите мисли относно бебто-да и аз мисля,че вдяка жена минава през това. а що се отнася до шевовете- не са ми слагали упойка,то всичко беше толкова изтръпнало,че единственото,което усетих беше щипането,когато ме поливаха с йод.тези шевове включват и епизотомията.абе като за учебник бях,да се учат младите доктори как се прави! :lol: препоръчват ми секцио заради дисковите хернии ,защото при напъването при нормално раждане може да се влоши ситуацията и да остана инвалид :twisted: как звучи само :( та за това!
Аватар
delpierod
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот delpierod на 23 Сеп 2014 20:20

забравих за дънките- 2 чифта н§м + един панталон-изключително съм доволна! и от уайкики също си вземах дрехи- няколко тениски и от тях съм много доволна. с първата бременност изкарах с един широк панталон и 2 клина и си бях казала,че сега ще си купя дрехи за бременни за да се чувствам удобно
Аватар
delpierod
Фен на Mamaibebe
 ---

Следваща

Назад към 2015