ДЕТСКАТА ГРАДИНА (новите приключения...;)

Всичко за нашите съкровища.

Модератори: Nifada, kama4e, intense®

Re: ДЕТСКАТА ГРАДИНА (новите приключения...;)

Мнениеот anabobi на 08 Фев 2011 10:21

Еми честит рожден ден на Алекс,да расте много здрава и щастлива и да има безгрижно детство
Аз преди малко изпратих Гери на ски училището и сега ми е странно.Не че е за първи път,ама все пак...... :roll: .
Бобо как е Алето,нищо не пишеш?
Боряна определено ми е много по-добре.Кашля още,но много рядко и не така влажно.Според мен си е просто остатъчна кашлица.Само така ми се изрина от изварения компрес и сега не знам с какво да я мажа :roll: .Но това е бял кахър в сравнение с другото :D .
Отивам да работя.
Изображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
anabobi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот BoBo4 на 08 Фев 2011 10:27

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКС!!!
ДА Е ВЕСЕЛА, ЗДРАВА, ИГРИВА И ЩАСТЛИВА!!!

Изображение

Еми, весел празник! :D Изображение
Изображение Изображение...ИзображениеИзображение..

...когато дъщеря ми се усмихва на сън ... съм щастлива!
Изображение
Аватар
BoBo4
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sn_vasileva на 08 Фев 2011 10:34

Еми, да ти е жива, здрава и много щастлива Алекс! Желая на цялото ви семейство здраве, щастие и сплотеност!
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение

Кърменето е начин на живот, а не просто начин на хранене. Dr.William Sears
Аватар
sn_vasileva
Модератор
 ---

Мнениеот BoBo4 на 08 Фев 2011 10:37

Скъсах си нервите с тоя гърлен секрет... Евентуално днес ще е готов. Той превтаса, братче! :evil: Ако трябваше да го чакам, пък тогава да почна АБ - не знам! Алето прави Т следобяд до 38, иначе няма нищо друго. Педи ме предупреди, че може да няма обрив, червено гърло и т.н. заради лекарствата, които пие. Можело нетипично да протече. Та затова гърления секрет ще е показателен, ама на! Аз пък карам една чудна ангина, не мога да преглъщам, каквото мина през градината - аз го лепнах :cry:
Една игра съм взела, да уплътняваме времето вкъщи. Динг динг се казва, интересна е, Алето се забавлява и все ме побеждава :wink:
http://www.game.store.bg/p48054/ding-ding-zabavna-logicheska-igra.html
Изображение

Изображение
Аватар
BoBo4
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sn_vasileva на 08 Фев 2011 10:42

Ох, Бобо и аз много мразя да чакам такива секрети :evil: ама нали пусто се прави посявка ... И ти ли си на АБ? НАли ангината и скарлатината се причиняват от стрептококи? Хайда да оздравявате докато сцепвате играта :D
Аз на Иван започнах да давам лимонов сок с мед, давам със спринцовката от Нурофена и за мое учудване го приема без възражения. То иначе не мога да го накарам да яде мед, камо ли лимони... :evil:
Ани, радвам се, че оздравява Борянка :D Ти как си? Имаш ли болки още? Нормално е да се притесняваш за Гери, но си мисли ,че на нея ще й хареса там и ще са забавлява и разнообразява :D
ИзображениеИзображение
Изображение

Кърменето е начин на живот, а не просто начин на хранене. Dr.William Sears
Аватар
sn_vasileva
Модератор
 ---

Мнениеот emirosi на 08 Фев 2011 13:18

Благодаря ви момичета за хубавите пожелания, Бобо значи няма да дойдете, :( ние в къщи сме в страшна еуфория сутринта ходихме да вземем котето на Алекс и тя е толкова щастлива тук направо е лудница, сега трябва да поизчистя :balloons: Ани вие ще дойдете нали?
emirosi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anabobi на 08 Фев 2011 13:42

Еми ще дойдем живот и здраве :D .
Изображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
anabobi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот emirosi на 08 Фев 2011 14:35

ЕЕЕЕЕЕЕЕ супер
emirosi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот BoBo4 на 09 Фев 2011 09:55

Еми, разказвай за празника :D . Давай снимков материал :D . Много съжалявам, че не можахме да дойдем

Изображение
Аватар
BoBo4
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот emirosi на 09 Фев 2011 10:05

ЗДравейте на всички, купона беше уникален естествено нямам време дори снимките да разгледам обаче обещавам да пусна по късно като се пооправим, Александра е толкова щастлива заради котето просто нямам думи, а Роската той направо пощуря с децата направи им голямо шоу! Беше супер не очаквах че у дома може да спретнем такъв купон, малко ми беше неудобно че беше доста тясно у дома, но накрая когато децата не искаха да си тръгват леле, почуствах се истински доволна :D
emirosi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот emirosi на 09 Фев 2011 15:00

Привет отново, големи вълнения у нас! Бобо как сте? Ани беше ми много приятно че се запознахме, но всички останали поздрави, ние след малко ще тръгваме на село, котето плаче нон стоп пред вратата за децата, Александра седи при него във всеки удобен случай много го обикна от първия миг, днес сутринта го изкъпахме даже с котешки шампоан, вчера не можеше заради ваксината!
Пускам всички снимки ето така не съм ги преглеждала просто няма време
http://s609.photobucket.com/albums/tt172/emirosi/
ще ви пиша пак
emirosi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот gabinki на 09 Фев 2011 20:23

Здравейте,мамчета :)
Еми,радвам се че празника е минал хубаво,жалко че Дими не е тук и не можа да присъства. А котето къде го държите че плаче пред вратата?
Снежи,Ани как са коремчетата :)
Снежи,доволна ли си от новото си АГ?
Ани,ще ходиш ли на 3Д,кога ще разберете пола :) Дано Гери си прекара хубаво на ски училището,а Борянчето да спре да кашля.Минава ли и обрива?
Ани,моля те да ми дадеш мнение за Ескимо кидс,купих да го давам на Дими,как мислиш добро ли е?
Бобо,да оздравявате с Алето.
Гери,има ли при вас още грипна ваканция?
Иначе ние сме добре :) Кърмим се,ще видим колко успешно на 16ти на първата консултация.Вече излизаме по час-два навън,престраших се да свалям сама количката вече,чувствам се значително по-добре тези дни,всмисъл операцията-вече по-слабо я усещам.Естествено нощем не си доспивам,а и денем хич не лягам,но засега се чувствам чудесно.Симонка май има колики в следобедните часове,но е търпимо,давам и био гайа.Доста се носим на ръце,но това не ме дразни,знам че е въпрос на време и то ще се изтъркули бързо и Симонка ще порасне.В събота най-вероятно ще си приберем Дими.Той е добре,прекарва си весело при баба и дядо,всеки ден ме пита по телефона за Симонка и иска да и говори.Като я чуе да плаче и ми вика-Мамо,тя плаче защото иска бати :) Наште ми казаха че се хвалел навсякъде че имал сестричка :)
Това е засега,целувки на всички :kiss3:
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
gabinki
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dami&geri на 10 Фев 2011 10:46

Добро утроооооооо,пак ще е хубав слънчев ден,хайде по кафенце: :D
Изображение

Еми,радвам се че празника ви е минал толкова весело. :D
Габи,грипната епидемия ни я отмениха и Дамито си е на градина тази седмица. :D Приятни разходки на вас с малката шушона. :D
Хайде всички болнички да оздравяват.Лек ден. :D
Изображение Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
dami&geri
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anabobi на 11 Фев 2011 13:10

Здравейте момичета,къде стеееее?
Еми на рождения ден на Алекс беше много хубаво.Не е важно къде и с какви средства се прави,а е важното децата да са щастливи.А те наистина бяха.А и мъжа ти наистина много добре се представи със забавлението им.Ще го ангажирам за следващия РД на децата :lol: .
Габи благодаря ти,коремчето е добре :D .Започва да рита все повече,даже днес и баща му го усети няколко пъти.Голямо ритане беше сутринта като се събудих и по точно Гери като ни събуди по телефона.Тя е добре на ски училището,но е много нещастна,че тези два дни дори на бейби влека не са я качвали,защото нямало с кой,а само са се катерили със ските нагоре и са се спускали после.Аз вчера бях бясна като ми го каза и веднага говорих с учителката и тя ми обеща,че ако трябва тя сама ще я качи днес на влека.Дано да е така,защото иначе какво ски училище е това :evil: :evil: :evil: .Утре ще ходим най-вероятно да си я вземем,хем тя да се радва,хем и ние да се поразходим.
На Борянка обрива вече изчезна и почти не кашля,но като знам и аз как кашлях една седмица остатъчно и не се притеснявам.
На 3D ще ходя на 10-ти март и тогава най-вероятно ще разберем пола.Иначе съм на женска консултация другата седмица,но там се съмнявам,че ще се види нещо,ако изобщо ме гледат :roll: .
Ескимо кидс не съм давала лично,но съм чувала добри отзиви,така че си го давай спокойно.
Изображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
anabobi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anabobi на 13 Фев 2011 16:59

Здравейте момичета,къде изчезнахте :shock: .
Ние вчера ходихме да вземем Гери от ски училището.Те караха на Мальовица.Отидохме около половин час преди да си тръгнат ,но после като взехме багажа на Гери от автобуса останахме още 3-4 часа,заедно с още едно приятелско семейство ,на което дъщерята е от групата на Гери .Децата се пързаляха със шейна(Гери и Боряна заедно и другите две деца на другата шейна) и си правеха състезание и бяха много доволни.След това седнахме да хапнем и когато тръгнахме към 3:30 и двете заспаха в колата и спаха чак до София.Времето беше невероятно и си прекарахме много добре.
Днес съм на работа и надничам от време на време,но няма никой :? .
Изображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
anabobi
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Бебето и детето