Спите ли,когато.......?

Всичко за нашите съкровища.

Модератори: Nifada, intense®, kama4e

Re: Спите ли,когато.......?

Мнениеот mamito85 на 04 Авг 2009 14:02

Зaешки сън!!!
И аз на сутринта съм като сънънбул....... :|
Последна промяна mamito85 на 10 Май 2011 21:04, променена общо 1 път
Изображение.Изображение
.Изображение.Изображение . Изображение
Аватар
mamito85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот duda на 04 Авг 2009 15:00

Ицето е вече на 10,от 6-7 години спи отделно,но и досега всяко негово промъркване насъм ме събужда :roll: Да не говорим за малката мишка.....Абееееее,докато не ги изпоженим така ще е :mrgreen:
ИзображениеИзображение
Аватар
duda
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот desi 21 на 07 Авг 2009 19:58

От както се е родил малкият сънят е много по различен прибуждам се всяка нощ но се е случвало като съм много уморена и да не се събудя!!!
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
desi 21
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот factory на 11 Авг 2009 23:13

Макар до сега да имам само месец опит,смело се присъединявам към всички бдящи и недоспали майчета.И аз спя много леко,а по принцип и трактор в леглото да има не може да ме събуди с разликата,че аз.....не мога да си затворя очите ако бебка не е при мен в леглото,ние спим на спалнята с нея и аз я гушкам,ако я сложа в кошарката(на 30 см от спалнята)или баща ѝ я вземе да я приспива,аз не мога да мигна,колкото и да ми се спи.Само като я гушна и запивам от раз........
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
factory
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот jabonka на 16 Авг 2009 12:08

factory написа:Макар до сега да имам само месец опит,смело се присъединявам към всички бдящи и недоспали майчета.И аз спя много леко,а по принцип и трактор в леглото да има не може да ме събуди с разликата,че аз.....не мога да си затворя очите ако бебка не е при мен в леглото,ние спим на спалнята с нея и аз я гушкам,ако я сложа в кошарката(на 30 см от спалнята)или баща ѝ я вземе да я приспива,аз не мога да мигна,колкото и да ми се спи.Само като я гушна и запивам от раз........

Ами и ние сме така.Спим си тримката за да има мир и да се спи наистина.Ама това е мечешка услуга да знаеш.После няма отучване.Ние свикнахме,купихме по голямо легло и ни е добре.Като поотрансе детенце и почне да разбира ще го местим в неговото креватче което седи неизползвано.Кой знае какъв зор ще видим тогава.....
ИзображениеИзображение
Аватар
jabonka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот slance_25 на 27 Авг 2009 14:13

Здравей и от мен.Незная на колко е твоето детенце,но моето е на 0.6 месеца и от самото му радждане,не съм имала една спокойна нощ.Имаше периоди,в които почти не спиш,защото сменяш пелени,кърмиш или просто люлееш плачещото си дете.Това е много изтущително,но искам да ти кажа,че се свиква.В началото бях като пребита,нищо не ми помагаше,нито кафета нито каквато и да е работа,която да те стимулира да се стегнеш през деня,докато дойде момента,в който просто претръпваш и това безсъние вече не ти пречи.Сега малкия уж е по-спокоен през ноща,но аз се будя вече от самосебе си.Това е навик,който придобиваш и не можеш да изкорениш.Не се спритеснявай,само в началото ще ти е трудно.Малкия се събужда около 6-7 ч. сутрин и купона започва....Дано поне вие да спите до по-късно.
slance_25
 ---

Мнениеот Bebe^Doni на 27 Сеп 2009 00:27

Spa написа:Да не те отчайвам и аз, но съм така вече цели 7 години. Почти през цялата нощ се будя да завия дъщеря си, да я чуя как диша, да видя дали е добре....Сигурно докато стане тийнейджърка и започне да си заключва стаята, дотогава ще е така :D
А пък живи и здрави скоро се започва отначало :D

О леле мале :( много обичам съня, но и аз спя вее много леко, само да ми званне алармата исам скочила даже понякога я изпреварвам, а пък не щешли да мръдне или да издаде някой звук малкия и пак съм будна :?
ИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
Bebe^Doni
Редовен
 ---

Мнениеот bl_velvet на 27 Сеп 2009 04:21

аз също не мога да заспя дълбоко, особено от както имаме колики. Единствения вариант е, ако мъжа ми я гледа :)
Изображение
Изчакай човека,който те целува по челото,който иска да ти покаже света когато си в затруднение,който държи ръката ти пред приятелите си.Този,който от време навреме ти напомня колко много държи на теб и какъв щастливец е,че те има.Този който се oбръща към приятелите си и казва: ТЯ Е ЕДИНСТВЕНАТА !
Аватар
bl_velvet
Пристрастен
 ---

Мнениеот Spa на 27 Сеп 2009 10:51

По-скоро предремвам :D Тъкмо каката ни стана вече по-голяма и сега всичко отначало :lol: Но пък съм доволна :wink:
ИзображениеИзображение
Аватар
Spa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот desundera на 29 Сеп 2009 11:32

Уфф и ние сме така..Сутрин приличаме на караконджули с мъжо и двамата вече спим толкова леко. Малкия се буди ПОНЕ веждъж през нощта, но винаги ставаме и двамата. Така сме свикнали, аз не мога да спя, докато той е с малкия и обратно. Може да звучи налудничево, но си правим компания и сме солидарни един с друг. Времето минава малко по-бързо и си лягаме пак заедно когато малкия заспи. А през деня въобще не мога да легна да дремна, защото все има нещо за правене и така вече почти 7 месеца. :) Ще видим до кога.
Изображение
Изображение
Аватар
desundera
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ADORA84 на 07 Окт 2009 16:59

Аз принципно спя много дълбоко-с матрака да ме изнесеш пред блока,няма да се събудя :oops: :mrgreen: :mrgreen: Но откато се е родила малката няма такова животно у нас :mrgreen: :mrgreen: И най-лекото изхриптяване от нейна страна ме вдига на крак.В началото през нощта се будеше много често,но в последно поспива по повечко,въпреки това сутнир съм доста бодра,рядко ми се приспива следобед,но явно съм по-издръжлива :roll: :D :D
ADORA84
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот stanka_iotova на 13 Окт 2009 14:21

това е нормално да не спип спокоино по цяла нощ,моето слънчице е на 9 месеца и от както го записах на кухня ми се буди само да си изпие млякото и заспива.след това мога да заспя спо :sleep: :sleep: :sleep: коино ,защото се буди чак сутринта
stanka_iotova
 ---

Мнениеот moni-agi на 13 Окт 2009 15:48

аз имам заешки сън откакто се е родила каката ама няма как трябва и жертви за малките сладурковци
ИзображениеИзображениеИзображение
moni-agi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот stasy321 на 29 Яну 2010 10:42

Ние имаме много колики и за това не можем да спим много ви моля кажете някакьв лек че горкото ми бебче страшно се мачи
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
stasy321
 ---

Мнениеот mimito083 на 28 Фев 2011 23:44

Да, като чета май всички една орисия ни гони - няма начин, като има дечица ще сме все полу-будни и това е. Да сме спали досега :D
Имам чувството, че живот и здраве чак след тинейджърските години може би ще може да споспим...
mimito083
Редовен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Бебето и детето