Спите ли,когато.......?

Всичко за нашите съкровища.

Модератори: Nifada, intense®, kama4e

Re: Спите ли,когато.......?

Мнениеот bebeto_83 на 20 Фев 2009 09:24

ЕЛИЦА НИКОЛОВА написа:НИЕ СПИМ ДВАМАТА ЗНАЯ ЧЕ НЕЕ МНОГО ХУБАВО НО ЩЕ ВЗЕМА МЕРКИ В НАЧАЛОТО СИ СПЕШЕ В КОШАРАТА НО НА 7 МЕС. СЕ РАЗБОЛЯ И ГО ВЗЕХ ПРИ МЕН ДА СПИ И ОТ ТОГАВА КОШАРАТА Е НЕПОТРЕБНА ВЕЩ И ТОЙ НЕ ИСКА ДА СПИ В НЕЯ ОХ ДАНЕ КАЗВАМ ГОЛЯМА ДУМА АМА СЕ Е МЕТНАЛ НА МЕН СПИМ ТА ЧАК СИ И ПОХЪРКВАМЕ БУДЯ СЕ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ САМО ДА ГО ЗАВИЯ ИЛИ КОГАТО ПРОМРЪНКА ЗА ВОДА :emon22:

Ние сме същите,не иска да спи в :sm_newsm07: ,и то не че не иска,но нощем се буди няколко пъти,а това ме разбива,ако трябва да ставам по 4-5 пъти :roll: И затова си спинка ме и се гушка ме.........а таткото изолиран :emon11:

Изображение

http://prize.bg/zlatkova_83 ----дайте точка :D
В този живот трябва да работиш,като говедо за да живееш,като човек
Аватар
bebeto_83
Пристрастен
 ---

Мнениеот Rosi4ka 83 на 20 Фев 2009 20:46

Моята дъщеря от както се е родила попчти е нямала здрав и непробуден сън, спането за нея се превръща в мисия невъзможна. По цял ден се мъчим да се приспиваме, но тя не се дава. То е мрънкане то е чудо. Създаде си един неин режим и заспива вечер към 6-7 часа, събуждам я в 9и30 къпя и пак заспива, и като по часовник се буди в 5 сутринта. Притеснявам се и незнам дали е редно да не спи по цял ден, понякога имам чувството,че нервите ми няма да издържат. Дано го израсте, предполагам,че трябва да съм доволна за нощното спане, но тя ми е първо дете и доста неща са ми неизвестни. Нали всичко ще се нормализира, моля ви дайте ми кураж :)
ИзображениеИзображение
Rosi4ka 83
Начинаещ
 ---

Мнениеот bebeto_83 на 25 Фев 2009 00:02

Rosi4ka 83 написа:Моята дъщеря от както се е родила попчти е нямала здрав и непробуден сън, спането за нея се превръща в мисия невъзможна. По цял ден се мъчим да се приспиваме, но тя не се дава. То е мрънкане то е чудо. Създаде си един неин режим и заспива вечер към 6-7 часа, събуждам я в 9и30 къпя и пак заспива, и като по часовник се буди в 5 сутринта. Притеснявам се и незнам дали е редно да не спи по цял ден, понякога имам чувството,че нервите ми няма да издържат. Дано го израсте, предполагам,че трябва да съм доволна за нощното спане, но тя ми е първо дете и доста неща са ми неизвестни. Нали всичко ще се нормализира, моля ви дайте ми кураж :)

Знаеш ли,че имам една приятелка и тя беше по-същия начин,но малкия като направи 4-ри месеца всичко се оправи,но си е до детето :roll: Някой по-късно се успокояват.Тя колко е голяма? :wink:

Изображение

http://prize.bg/zlatkova_83-------дайте точка :D
В този живот трябва да работиш,като говедо за да живееш,като човек
Аватар
bebeto_83
Пристрастен
 ---

Мнениеот BIBOCHKA на 03 Май 2009 21:59

AMI DA.TOVA E NORMALNO DA NESPISH SPOKOINO.I AZ OT KAKTO RODIH NE SUM IMALA EDNA SPOKOINA NOSHT. :sm_newsm30:
BIBOCHKA
 ---

Мнениеот emi_viktoria на 04 Май 2009 16:21

Вече повече от две години не съм видяла сън.Всяка нощ са безброй пробуждания.Само като спи с нас на спалнята се събират няколко часа сън.
Изображение
Изображение[imgИзображениеimg]
Аватар
emi_viktoria
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот весито на 09 Май 2009 14:50

и аз вече втора година немога да спя постоянно го гледам да не падне,дали е хубаво завит,но това ми се отразява лошо на мен от недоспиване ,а нали знаете мили мами че сънят крепи човека :D затова използваите когато наобяд заспи и вие да си поспите макар и за малко ще ви се отрази добре,аз вече така започнах да правя :D
весито
Начинаещ
 ---

Мнениеот mama na gabi i stani на 09 Май 2009 15:42

bebeto_83 написа:
ЕЛИЦА НИКОЛОВА написа:НИЕ СПИМ ДВАМАТА ЗНАЯ ЧЕ НЕЕ МНОГО ХУБАВО НО ЩЕ ВЗЕМА МЕРКИ В НАЧАЛОТО СИ СПЕШЕ В КОШАРАТА НО НА 7 МЕС. СЕ РАЗБОЛЯ И ГО ВЗЕХ ПРИ МЕН ДА СПИ И ОТ ТОГАВА КОШАРАТА Е НЕПОТРЕБНА ВЕЩ И ТОЙ НЕ ИСКА ДА СПИ В НЕЯ ОХ ДАНЕ КАЗВАМ ГОЛЯМА ДУМА АМА СЕ Е МЕТНАЛ НА МЕН СПИМ ТА ЧАК СИ И ПОХЪРКВАМЕ БУДЯ СЕ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ САМО ДА ГО ЗАВИЯ ИЛИ КОГАТО ПРОМРЪНКА ЗА ВОДА :emon22:

Ние сме същите,не иска да спи в :sm_newsm07: ,и то не че не иска,но нощем се буди няколко пъти,а това ме разбива,ако трябва да ставам по 4-5 пъти :roll: И затова си спинка ме и се гушка ме.........а таткото изолиран :emon11:

Изображение

http://prize.bg/zlatkova_83 ----дайте точка :D

Няма какво повече да кажа,освен, че и двете ми деца са (малката)и бяха(баткото) по същия начин!
Но мен това да ви кажа не ме притеснява, защото, ако не сега докато са малки да ги гушкаме, то кога?!
А и е толкова сладко,даже нашия тати си спи при нас и на всички ни е добре!
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
mama na gabi i stani
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Silvi 26 на 11 Май 2009 13:09

Rosi4ka 83 написа:Моята дъщеря от както се е родила попчти е нямала здрав и непробуден сън, спането за нея се превръща в мисия невъзможна. По цял ден се мъчим да се приспиваме, но тя не се дава. То е мрънкане то е чудо. Създаде си един неин режим и заспива вечер към 6-7 часа, събуждам я в 9и30 къпя и пак заспива, и като по часовник се буди в 5 сутринта. Притеснявам се и незнам дали е редно да не спи по цял ден, понякога имам чувството,че нервите ми няма да издържат. Дано го израсте, предполагам,че трябва да съм доволна за нощното спане, но тя ми е първо дете и доста неща са ми неизвестни. Нали всичко ще се нормализира, моля ви дайте ми кураж :)

Не искам да те обезкуражавам,ама Емма беше точно така.Така си и остана.Благодарна съм поне,че спи през нощта... :wink:
Не е лесно да си мама все пак! :D
Изображение
A daughter is someone you laught with, dream with and love with all your heart
Аватар
Silvi 26
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот yakibo на 13 Май 2009 11:02

От моя личен опит мога да кажа,че се свиква.Нормално е докато спи бебето да се върти,да промърморва нещо.Аз ставам само ако започне да плаче или ако много се върти,за да проверя дали не е отвит.Няма да забравя с първото дете,първата нощ вкъщи- мъжа ми скочи още на първото хлипане.В началото всяка майка се притеснява,но не може да го проверяваме на всяко шаване
ИзображениеИзображение
Аватар
yakibo
Начинаещ
 ---

Мнениеот Bebe^Doni на 06 Юли 2009 19:16

yakibo написа:От моя личен опит мога да кажа,че се свиква.Нормално е докато спи бебето да се върти,да промърморва нещо.Аз ставам само ако започне да плаче или ако много се върти,за да проверя дали не е отвит.Няма да забравя с първото дете,първата нощ вкъщи- мъжа ми скочи още на първото хлипане.В началото всяка майка се притеснява,но не може да го проверяваме на всяко шаване

:congratulations: Здравейте, мами. Моят син е само на 14 дни, все още всичко за мен е ново, е и за него :) Не мога да свикна още с режима на хранене, напълно ме изтощава това сукане и след това изцеждане, а и съм с ужасни болки в кръста след секцио :| Мисля да последвам съвета на Якибо, иначе като не съм поспала малко съм много неадекватна "като ударен самолет" :mrgreen:
ИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
Bebe^Doni
Редовен
 ---

Мнениеот dessidido на 06 Юли 2009 22:36

Аз преди да забременея спях като пън-и с топ не можеш да ме събудиш.С напредването на бременността започнах да спа все по-леко и да чувам и най-малкия шум.И сдега вече като родих е така-само да измрънка лекичко и аз съм скочила!А тя си спи....!Явно майчиния инстинкт е много силен и се развива още от самото начало на най-прекрасното нещо на света!!!Нали?!А таткото ни спи ли спи.....нищо не чува...чак ме дразни! :mrgreen:
ИзображениеИзображение/home/Изображение
Аватар
dessidido
Редовен
 ---

Мнениеот soniK на 07 Юли 2009 22:31

А какво беше това сън..че немога да светна аз... :D :D Да спя но като на габърчета....
Всичко идва точно на време за тези които умеят да чакат :)

Изображение
Изображение
Аватар
soniK
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Spa на 10 Юли 2009 08:06

Да не те отчайвам и аз, но съм така вече цели 7 години. Почти през цялата нощ се будя да завия дъщеря си, да я чуя как диша, да видя дали е добре....Сигурно докато стане тийнейджърка и започне да си заключва стаята, дотогава ще е така :D
А пък живи и здрави скоро се започва отначало :D
ИзображениеИзображение
Аватар
Spa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kirilka на 10 Юли 2009 11:52

Моята принцеса се върти толкова много че немога да спя с нея - в нейното креватче е но ставам да я завивам и нямам сън от почти 2 години. Свикнала съм но от време на време съм по изнервена. Това че го израстват не е вярно при някои деца защото просто се будят защото са с лек сън. Даже като е горещо моята се буди да иска вода. Зимата и правя калъф за да не настива но вече излиза сама от него и ще видя какво ще предприема като стане пак студено.

Много целувки от нас на бебоци и майчета
Изображение
Аватар
kirilka
Пристрастен
 ---

Мнениеот factory на 25 Юли 2009 12:56

bebeto_83 написа:Здравейте на всички :wink2: ,от доста време ме мъчи едно нещо.От както родих не съм имала една нощ в която да съм заспала спокойно и дълбоко..........с една дума спя много леко.Едната полувина на мозъкът ми спи,а другата е будна и е в очакване,ако малкия се събуди,закашля,мръдне :sm_newsm32: и т.н.......и на сутринта съм като пребита,много ми се спи,но няма начин ставам и започвам със задълженията.Та да ви питам Вие по същия начин ли сте?

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

ИзображениеИзображение

И аз съм по същия начин,вече не мога да се гледам в огледалото дори........
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
factory
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Бебето и детето