БЕБЕТА 2014-ОБЩA TEMA

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Re: БЕБЕТА 2014-ОБЩA TEMA

Мнениеот meri siii на 19 Апр 2015 08:07

Е айде и аз да драсна ама то никой не влиза вече :roll:
Добре сме ние,Иван е заковал на 3 зъба и други за сега няма.Апетит голям яде по цял ден все нещо има из ръцете,ходи в хладилника взима си и не го бърка а понечи ли някой да му вземе каквото си е взел става страшно :lol:
Разбира много всичко може да си поиска с ръкомахане, сочене с пръст ,хваща ме води ме ..
Диде,гледах снимки на Габка и как ми се вижда пораснала ,голяма ,момиченце без бебешко изражение :P
Стеф,чакаме снимките от Рди да покажеш къщата :P
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
meri siii
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот TanyaAlex на 22 Апр 2015 00:30

Момичета здравейте! Аз нямам сили тези дни да Ви драсна по някой ред понеже имам много проблеми, а и Алекс отделно ме товари. Има проблем с хемороиди, запекал се е 2 дни се разправях със здравните застраховки и зиобщо нямам думи.Мразя я тази държава от дъното на душата си. Мразя всичките отвратителни индийци със самочувствие до небесата и дрипави китайци които карат скъпите коли, точат държавата и въртят бизнеса.Вярвайте ми ако не дължах нищо и си имах едно местенце ми идва да си грабна шапката и да си сея картофи на село, далеч от грижите и проблемите.Убедена съм че и в България не е лесно, но вярвайте и тук не е.Днес се прибрахме от болницата,че нашия пак не искаше да яде.Вече три дни категорично отказва ядене. Мислех, че са зъби, афти какво ли не, но след като го намерих паднал на земята пресвиващ се и ревящ ми стана ясно, че нещата не са никак добре.Нямам сили да готвя тези дни, спи ми се изморена съм, а и с работата нищо не става. Надявам се поне Ви и децата да сте добре. Това е от мен..
Аватар
TanyaAlex
Редовен
 ---

Мнениеот dilqna_gk на 24 Апр 2015 15:59

Танче,сигурна съм че доста ти се е струпало,но нали знаеш че едно лошо рядко идва само и като ни се насъбере повече падаме духом.Дано скоро се успокоят нещата и малчо да прояде и да те радва поне той.
Мерка,кво разправяш бе-Габка може да ни продаде вече. :mrgreen: Очовечи се доста,доста разбира какво й се казва или иска,но друг е въпроса дали й оттърва.От известно време сме нон стоп на Бау Бау.Де що види куче,там сме и ние.Снощи се пребрах по-рано и я изведох и аз вечерта-ми всички кучета събрахме.Хем я е малко страх някое като лае много-хем пак вика Бау бау,неее и маха с пръста. :D
Как са твоите мъже,слушат ли ти или пак ти ги слушаш?
Юле,как сте вие?Оттърси ли се малко от лошото преживяване?
Стефи,завиждам ти благородно за новия дом и то къща.Чудно! И ние сме в къща,но не е наша, а основното е че не сме сами в нея.Та ще чакаме снимки да ни порадваш малко поне ти.
Хубав ден,мами и спокойни дечица!
Изображение
Аватар
dilqna_gk
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот la_rose_noir на 25 Апр 2015 22:01

Здравейте мами
Охх днес капнах просто.Цял ден съм на крак и чак сега имам малко почивка.Покрай РД и кръщене на Надежда само проблеми,кавги...и ако вече се досещате точно..свекърва ми.Днес сутринта ми звънят за тортата че трябвало още днес да си я взема,тръгнах а колата ми спря просто,чаках да дойде мъжа ми да помогне ей точно дойде и запали тая кола,от там за тортата,аз след това на козметик и точно излизам и ми звъни момичето от което спечелихме ваучер да фотосесия че има свободен час днес и да ходим или утре ама точно по време на кръщенката.Надежда баба и я гледаше като и звъннах да я събужда да я храни направо ми се развика как така щяла да събуди детето..като отидох да взимам дрехите и Надежда,тя още си спи,хранила съм я докато карам,представете си успеха какъв е бил :D Снимаха я,момичето ми обеща до утре да ми ги прати,на едната рокличка се оплюнчи та е с петно,дано да не забрави да го махне на снимките.Ии прибираме се и баба и с цялата си наглост ми заяви че повече няма да гледа детето щом съм и казвала какво да прави когато тя я гледа..полудях :evil: ох съжалявам за оплакването ..
Утре пак много работа,надявам се вечерта да мога да ви кача снимки,пожелайте ми късмет утре да не я убия оная,баба и :mrgreen: :o
Танче...всичко ще се оправи :wink2:
Хайде спокойна нощ от нас
Изображение

Изображение

Изображение
la_rose_noir
Сериозен
 ---

Мнениеот TanyaAlex на 16 Май 2015 23:42

Момичета, здравейте! Къде се изгубиха всички? Запустя ни темичката, както всички други теми тук, жалко много жалко.Надявам се всички да сте добре. Аз си намерих работа не много свястна, но това е положението. Засега Алекс си е в къщи гледат се с баща си и така. Навън времето тези дни е страхотно и само навън ми се иска да съм, а не затворена в офиса. Поздрави на всички! Хубав ден!
Изображение
Аватар
TanyaAlex
Редовен
 ---

Предишна

Назад към 2014