Февруарчета послушни, пролетта очакват дружно.

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Re: Февруарчета послушни, пролетта очакват дружно.

Мнениеот chopi на 22 Яну 2013 00:42

Привет, момичета! Как сте?
Ние пак сме болни - течащи бистри сополи този път. Аман! Няма вирус, който да ни пропусне. Обаче пък вчера ходихме на рожден ден на прабабата на Калоян. Стана на 90 години. Да е жива и здрава! Вечерта пък ходихме на гости на една моя леля, която има коте. През нощта Калата го сънува и говори за него (пак на сън). :wink:
Васи, съобщиха за голяма трагедия по тв с това семейство от Пловдив. Казаха, че мъжът работел в авиобазата - колега на съпруга ти ли е? Голяма драма. :(
Изображение
chopi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama_moni_rali на 22 Яну 2013 12:17

Добро утро момичетааа,
пожелавам ви приятен и спокоен ден.
Рали беше мноого болничка 2 дена, голямо повръщане, повдигане, че и температури и разтройство.
Сега вече се оправя, но ме е страх за Мони, че той тоя вирус е много заразен.
Някой от вас получил ли е второ майчинство този месец. Аз днес получих още едно пълно, явно ме уравняват нещо от миналата година.
Мила, Рали има развален кътник. Вижда се, черничко на зъбчето от доста време.
Изображение
Аватар
mama_moni_rali
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот cikloida на 22 Яну 2013 12:46

Как сте, момичета? Вършеете ли? :D
chopi написа:Ние пак сме болни - течащи бистри сополи този път. Аман!

Ох, то май до пет годинки все е така. :cry: И ние сме със сополи и кашлица. За сега я борим с бабини илачи. Дано й се размине, че я натъпкаха с лекарства.
milamama написа:.Аз съм скапана, а Явор как издържа, нямам никаква представа...

Е, как няма да издържи детето? Пропуска ли се такъв купон?
Краси, все се каня да те питам, но забравям. :oops: Подава ли някакви документи, за да ти прекратят изплащането на майчинските, когато Калата навърши две годинки? Или те автоматично ги спират? Че скоро ще се лиша от едните майчински. :D
Ние вече сме готови с креватчето, изгладени дрешки и другите неща за беба. То като се замисля единственото, което купихме е биберон залъгалка, а баба й оплете костюмчето за изписване. Козметиката ще я купувам/по-точно тати ще я купи :lol: / в деня на изписването. Колко е хубаво да си имаш всичко от каката. :lol:
Като докараха кревата и Яна вика: "Адееее, доди бебето пи тука."/ В превод- Айде, да дойде бебето да спи тука."/ :lol: Ще видим после дали ще е толкова ентусиазирана? :wink:
Лиди ме е изпреварила. :D Милата Рали. Дано вече е добре и на Мони му се размине.
Лиди,какви са тези втори майчински? Аз едвам едно получавам. :lol:
Изображение
Изображение
cikloida
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama_moni_rali на 22 Яну 2013 15:53

Привет привет,
супер време е на вън, мноого топло, излизахме с децата тука около блока да не заразим някое дете, поиграха и като тръгнахме да се прибираме на Мони като му прилоша по стълбите, ужас. Устните му станаха като тебешир.
Вики ти чакаш да стане на 5 да спре да боледува, аз пък чакам да тръгне на училище че да спре :wink:
Колко сладкооо, Яна значи се подготвя за бебето. Супер. Ето за тези моменти си струва всичко :D
Не знам за парите защо така, с Мони като бях, все нещо липсваше, все от НОИ бяха виновни, не знам си какво, сега гръм проблеми нямам.
Изображение
Аватар
mama_moni_rali
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот itali на 22 Яну 2013 15:56

chopi написа:Васи, съобщиха за голяма трагедия по тв с това семейство от Пловдив. Казаха, че мъжът работел в авиобазата - колега на съпруга ти ли е? Голяма драма. :(

Здравейте. Да, Краси, колеги са. Работят в различни служби, но се познават добре. Мъжът ми като разбра, че става дума за Георги и загуби говор и картина. Не може да повярва, че толкова позитивен и весел човек, е направил такова нещо. :cry:
Изображение Изображение
itali
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот itali на 22 Яну 2013 16:01

И аз получих второ майчинство през този месец - за ноември и за декември. Мацки, после ще пиша повече, че малката ме подлудява от няколко дни.
Изображение Изображение
itali
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kiki riki на 22 Яну 2013 19:32

На бързичко да надникна да видя как сте. :D
Не ми остава време момичета. Много изморена се чувствам :( И Аничка снощи пак не спа....
Иначе сме добре.Вече спим на яслата без проблем.Здравичка е като изключим запушения нос нос.Вече взех да се притеснявам.Само на вън нищо и няма :)Кумът ние УНГ.Казва че всичко е наред, ама знам ли...........Да не е някаква трета сливица или алергия.Пак ще го карам да я прегледа.
Краси, да минава вече тази зима с тези вируси.Краси аз давам биозин кидс.То е за имунитет.Защо не пробваш и ти нещо такова.Или някакви витамини.......Ама така ще е докато пораснат.
Лиди, къде го видя този кариес..... :D
Вики сигурно много се вълнуваш.То не остана.
Васи, и аз не мога да проумея как може да причиниш такова нещо на децата си :cry:
Мила как си?Свикана ли с новите темпове на работа.Гледах снимките на клиниката.Страхотна е !
Изображение
kiki riki
Пристрастен
 ---

Мнениеот cucka84 на 23 Яну 2013 16:21

Здравейте мами, как сте?
Ние сме добре, тези дни хубаво си поиграхме на хубавото време, яко кал, но пък с гумените ботуши нямаме проблем, даже преди да се приберем умишлено минаваме през няколко локви, за да се поизмият малко.
Аз също съм шокирана от тази трагедия :( , какво им става на тези хора :( .
Лиди, дано Ралката бързо да се оправя, и Мони бързо да му се размине, сега като е по-голям не ги ли кара по-леко болестите.
Лиди, и аз незнам какво е това второ майчинство, аз към 10ти всеки месец получавам, сега незнам като направи 2 каква е процедурата, най-лошото е че не трябва да остана без работа, защото без една точка нямаме никакъв шанс за градина.
Мила, голям купон сте си спретнали вие, супер.
Петя, наистина сигурно ежедневието става много по-разнообразно, но не ти ли е по-разнообразно като ходиш на работа? Мила, а при теб как е?
Краси, бързо оздравяване ви желая.
Васи, вас да не ви мъчи зъбче, или ви мъчи бибата :D . Ние имаме втори кътник. Остават още 2.
Изображение
Изображение
cucka84
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот cikloida на 23 Яну 2013 17:27

Ехооооо......
Първият ми ден с разходка е толкова топъл и слънчев, че ме зареди до дупка. :D
Ходих на преглед и беба вече е 3,000 кг. Стискам до неделя и ако беба реши може да се видим. :lol:
Цвети, какво стана с частните ясли? А и с работата-ще почваш ли от другия месец?
kiki riki написа:Здравичка е като изключим запушения нос нос.Вече взех да се притеснявам.Само на вън нищо и няма Кумът ние УНГ.Казва че всичко е наред, ама знам ли...........Да не е някаква трета сливица или алергия.Пак ще го карам да я прегледа.

Петя, ние сме същите с този нос. Много й се запушва. Водиха я на УНГ и доктора е казал, че трябва да се промива с физ.разтвор и ако се запушва да се тегли с помпичка. Но това при нас засега няма как да стане. :evil:
kiki riki написа:Не ми остава време момичета. Много изморена се чувствам

Като влезеш в някакъв ритъм, всичко ще се нареди.
Лиди, как са децата?
Краси, вие как сте?
Изображение
Изображение
cikloida
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama_moni_rali на 23 Яну 2013 17:31

Привет,
отчета от днес, Ралица бъка от хрема и е кисела, което води на мисълта че нещо я боли :(
Мони пък е ок. А дано с това да се е разминало. Ралушка ще пие сироп и хидрасек, тя как не давааа, с рев съм и дала сиропа и то аз я стискам, мама и тъпче в устата а тя пиши сякаш я колим. Ужас. А е сладък :?:
И аз опитвах да и покажа и Мони и той, не та не.
И кътниците последните са подути, леле мале. Петя виждам че на зъбчето има черничко отгоре, мием го и след хранене пак става черничка, което явно значи дупчица.
itali написа:И аз получих второ майчинство през този месец - за ноември и за декември

Хи хи , Васи явно много сме слушали, та затова 13-то майчинство със закъснение :wink:
cucka84 написа:Аз също съм шокирана от тази трагедия , какво им става на тези хора .

Да на мен дори ми се вижда невъзможно. Като е приписвал на брат си всичко, да беше му прехвърлил и децата, та поне те да живеят. Има нещо гнило там според мен. То заеми кой ли няма.
Да ви кажа, че май и аз ще се разболявам от децата. Стомаха ми не е вред, очите ми тежат, горчи ми...
Вики ме е изпреварила, наистина е много приятно, след дъълго лежане да излезеш на слънце и чист въздух Вики. Ти да видиш ние каква атракция бяхме, сигурно и вие ще сте същите, Рали с триколката, Мони с каска и тротинетка :shock: и не ще да тръгва без тях. Че като му стана зле в един магазин и се обаждахме на мама да ни взема и да ни кара.
Значи скоро ще се видиш с бебка, супер. Божеее на 21 показваха едни бебета по телевизията в родилно, мноого сладкиииии. Направо ти завиждам :)
Изображение
Аватар
mama_moni_rali
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот cikloida на 24 Яну 2013 15:16

Момичетааааа, къде сте в това мрачно и дъждовно време? :D
Поне при нас е такова. :( Чакаме да завали сняг, та да си използваме шейната.
Лиди, как е Рали? И нашата мома някога като се запъне, че не иска да приема сиропи и става страшно.
Краси, вие къде изчезнахте? Как е Калата?
Мила, сигурно е на работа?
Цвети, вие къде вършеете с Вики?
Изображение
Изображение
cikloida
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот cucka84 на 24 Яну 2013 16:40

Ехо, привет.
Вики, много се радвам,че вече са ти позволили да се разхождаш, сигурно е много кофти да лежиш само, амо щом се налага, няма как. Важно е всичко с бебка да е наред, пък нищо чудно да си изкара до термин :D .
Ние си имаме тати вкъщи, реших да излизаме и Вики като се запъна, не искам вкъщи с тати и не поиска да излезне, аз отидох да взема кухнята и всички ме питаха къде е Вики и защо не е излезнал, аз му се обадих и му казах, че ще си играе с дечицата и като се прибрах ме чакаше на вратата и искаше навън, направихме си разходка и сега спинка.
Лиди, много е гадно с тези хапчета, Викито го прилъгвам, казвам му че ще му дам нещо и той отваря уста.
Вики, аз съм си харесала вече градина, но първо трябва да ме вземат на работа, след 2 седмици ще имам интервю и ще се реши, аз не се връщам на старата работа и кандидатствам на ново място.
Изображение
Изображение
cucka84
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот chopi на 25 Яну 2013 00:34

Мацки, здравейте!
Цуци, ще стискаме палци да се представиш блестящо на интервюто. :wink: Страхотно си прекарвате - кални разходки, тати у дома... А каква градина си харесала - частна ли? В Дружба ли? А пък кътниците кога успяха да ви излезнат? Аз все гледам, особено сега като боледува, но няма нищо. :(
Вики, бебето е пораснало, но ти постискай още малко. :wink: Ние в събота и неделя май ще ходиме до Огняново и ако имаме време, а пък ти желание и възможност, може да се видиме да речем в неделя като се връщаме. Ти къде си сега? Предполагам, че не ходите на вилата. Разбира се това е в сферата на вероятностите, но може да предложиш някакво място за срещи, да разменим телефони и евентуално да се чуеме.
Лиди, хайде да се оправяте бързо и вие. Между другото като чета как им давате лекарства на тия момичета и направо ми настръхва косата. Да чукна на дърво ние нямаме такъв проблем. Обаче като знам сестра ми как насилват Дара и я държат трима човека... и си представям и вие какво правите.
Петя, стига с тия хреми бе - разсипа се Аничка. Но пък щом кума ти е казал, че не е притеснително просто не се притеснявай - чистете по-честичко и ще мине. Мерси за предложението, но ние също пием Биозин кидс и то вече 3-та опаковка, но не виждам ефект. Давам и вит. С и едно билково чудо от майка ми...Ще взема да спра всичко накрая, та дано се оправи детето.
Сега да ви разкажа нещо. :wink: Отиваме в Ориндж (книжарниците) и взимаме с Калата един скицник и едни пастели, а той важно-важно съобщава - 6лв. Аз не му обърнах внимание, но като отидохме на касата той пак казва, този път на какичката, че си е купил пастели за 6лв. Маркира момичето и какво мислите - 6 лв. :lol: :lol: :lol: Направо паднахме от смях. :wink:
Изображение
chopi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот cikloida на 25 Яну 2013 09:31

Добро утро!
Красииии, хайде идвайте! :emon28: Ще ти пратя телефона на лични. Може утре да се чуем като пристигнете в Огняново, а когато си тръгнете в неделя от там ще се чуем допълнително и ще се разберем къде да се видим. Дано не съм се разраждала до тогава. :emon15:
Вече съм пазарила мъжа да тича след Яна ако се видим. :lol: Сега ще разпитам за едно място с детски кът, защото аз там още не съм ходила.
chopi написа:Отиваме в Ориндж (книжарниците) и взимаме с Калата един скицник и едни пастели, а той важно-важно съобщава - 6лв. Аз не му обърнах внимание, но като отидохме на касата той пак казва, този път на какичката, че си е купил пастели за 6лв. Маркира момичето и какво мислите - 6 лв. Направо паднахме от смях.

Това направо ме разби. :lol: :lol: :lol: Ето, от малък си знае човека да си прави сметките. :emon17:
cucka84 написа:Вики, аз съм си харесала вече градина, но първо трябва да ме вземат на работа, след 2 седмици ще имам интервю и ще се реши, аз не се връщам на старата работа и кандидатствам на ново място.

Цвети, то не е останало време. И аз ще стискам палци всичко да се нареди, както искаш. Това с градините винаги ме е вбесявало.Да няма къде да си пратиш детето на градина. :evil: :evil: :evil:
Изображение
Изображение
cikloida
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот cucka84 на 25 Яну 2013 16:06

Краси, Калата направо ме изуми :shock: , много е умен, браво. То вече ни растат дечицата, трябва вече да внимаваме какво говорим пред тях, мъжа ми като се прибере от работа и пита Вики дали е идвал някой чичко вкъщи :D , падам от смях.
Ей, каква хубава среща ще си направите, супер, ще чакаме снимки.
Краси, то в Дружба има 2 частни градини, едната е в Цариградски (до нас), другата е звездно кралство (тази е малко по-далече, до Билата), за втората имам по-добри отзиви, познавам майки, които дечица ходят там.
И аз много искам да се представя добре на интервюто, днес ходих до там, да разгледам, да се запозная с обстановката, да си поговорим за работата, която ще върша и условията, много ми хареса :D .
Лек ден мами
Изображение
Изображение
cucka84
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към 2011