Лято,време за море,на годинка става Юлското дете!

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Какво да бъде името на новата тема?

Времето минава,Юлчето все по-големи бели прави!
1
2%
Чака втората годинка,весела Юлска дружинка!
10
24%
И през юни,и през Юли рoдени са дечицата ни,винаги засмени!
2
5%
Юлското дете ни радва,с нови думички ни изненадва!
9
21%
Колко бързо времето минава,Юлчето на две годинки става!
15
36%
През Юли рoдени са ни дечицата,посрещат братчета и сестричета!
0
Няма гласували
Дните си минават,Юлчетата все по-големи стават!
5
12%

Общо гласове : 42

Re: Лято,време за море,на годинка става юлското дете!

Мнениеот ANNI на 08 Юни 2011 14:03

Вале ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН :balloons:
Диле за тестовете за бременност и аз използвах втория път, много лесно и удобно и въобще не съжелявам , тя любовта пак си я има :lol: пък не е казано Димо да знае :wink: Владо незнаеше, ама последния ден му казах че трябва :lol: ако го питаш първия път мнооого се е изморил :roll: :lol: то било много лесно с тез тестове само един път :lol: :lol: :lol: само един път ама друг път трябва да му покажа диаграмата :lol: :wink: на втория месец забременях с Влади, когато ми дойде цикъла първия месец затворих се в банята и си поплаках, че бяхме и в тях точно тогава, та затова реших да си го спестя втория път 8)
за фолиевата започнах около 2 месеца преди бебеправенето :lol:
Марти на мен ми дойде след като пих 1 път хапче за след секс(спукан презерватив) и после около 50 дена нямах и след това ми дойде на 14 ден :shock: и после се регулира :D
Мики , Нинче :sm_fingerscrossed: децата да са оздравели вече
Боко :emon25: браво на баткото :emon25:
Боко за водата на Влади му давах само девин розова още от изписването, а на Иванчо му давам от Аквината направо :nodd:
Нинче ние 2години не сме празнували РД на Влади :oops: ами отивахме на море, миналата година нямаше как :wink: пък и той вече искаше да си го празнува :wink:
Марти радвам се , че телефона ти се е счупил :mrgreen: сега ще имаш по хубав :lol: аз нали моя го бях изпрала :walkk: :emon17:
пускам
Изображение

16.07.2010 3150г., 50см; 06.08.2010 3550г., 51см; 17.08.2010 4050г.; 16.09.2010 5100г., 55см; 19.10.2010 6200г., 57см; 22.11.2010 6900г., 60см; 21.12.2010 7300г., 62,5см; 21.01.2011 7600г., 64см; 17.02.2011 7900г., 65см;
17.03.2011 8000г., 67см; 18.04.2011 8400г.,69см.; 18.05.2011 8400г., 70.5см; 17.06.2011 8950г., 72,5см; 19.07.2011 9100г., 74,5см
Аватар
ANNI
Пристрастен
 ---

Мнениеот Викинце на 08 Юни 2011 15:10

Здравейте,да се разпиша и аз,докато Ясмин спи.
Вале,честит рожден ден! :blow_out_candles:
Изображение

Ние ходихме за малко на разходка,но навън е много задушно и хич не е приятно.Разходихме се час и половина и се прибрахме.Сега Яси спи,но после ще трябва пак да излезем,а така не ми се мърда от вкъщиии...
Боко,браво на вашия батко! :emon25: Дано все така да му върви с английския!Пък за математиката не се притеснявай,то на много малко хора им върви като цяло...Аз като помня колко я мразех тази математика :evil: А той баткото висок,колкото татко си :D
Нашата кака и тя ходи на уроци по английски,в градината също учат по малко.Смятам,че ще й е доста полезен този език и затова съм я записала на уроци.А и на нея й харесва поне засега,ще видим по-нататък. :)
Дилана,ние ще ходим в Гърция на море,ама без каката,само с бебка и ми е малко кофти,но...Да,искаме трето бебче,даже мислим Яси като стане на годинка да правим по-сериозни опити за бебе,но ще видим как ще се развият нещата :) Успех с вашето бебеправене,аз обаче не мога да ти помогна по въпроса,който си задала...Хич не броя дните,пък кога е овулацията и т.н.Само на едно календарче си отбелязвам кога ми е дошъл МЦ.
Боко,аз вода давам на Девин,с розовия етикет. :)
Изображение

Изображение
Аватар
Викинце
 ---

Мнениеот valencia69a на 08 Юни 2011 16:11

:congratulations: Здравейте мами и от нас.Целувки и прегръдки на всички от нас с Кари.Като сме почнали с въпросчетата да попитам и аз Люската-мисля че ти беше давала от перличките на Тошето-Би ли ми казала как ги даваш и по колко броя че от това нощно безсъние ставам вече разноокава-ходя като пиян морков.Искам и ние да ги пробваме белким има ефект.За сега толкова че се събуди.После ще ви надникна пак. :congratulations:
valencia69a
Сериозен
 ---

Мнениеот lusi2607 на 08 Юни 2011 16:46

ето ме и мен :mrgreen:
то горещо но ние хайманосваме :mrgreen: до нас има страхотен парк и е супер прохладно все още ,затова се разхождаме :wink:
Перличките се казват STRAMONIUM 30ch може и 15ch давам ги вечер към 8 часа по 3 перлички разтворени в шишето с водичката около 50 мл ами при нас ефекта си остана спинка си .Вечер си заспиваме към 21.00-21.30 буди се към 3-4 часа пие си мляко и заспива пак до към 7.00-7.30

Честит Рожден Ден, Вале !Бъди здрава и много обичана !

Изображение

Диле благодаря за отговорите :wink: ами как няма да ти се измести цикъла ,то като само притеснения бяха около теб :!: сега като се преместите и ще видиш как ще си дойде всичко на мястото и когато най-малко очакваш ще ни изненадаш с 2 чертички :wink: не съм ползвала ову.тестове ,но си го исках ме бебока , не сме се и потили много за да го направим :lol:
Марти мила всичко при теб се върти около кърменето ,да трудно ще е да я отбиеш Мия ,но някак си трябва да помислиш и за твоето здраве :!:
аз мисля че и при друг АГ да отидеш пак ще ти каже същото ,но ти си преценяваш мила
ами още щях да пиша ама нещо беболина ми подпира и не ми стига въздуха на моменти ще отида да се опъна докато тошето още дреме
за сега чао от нас и бързо всички болнички да се оправят :wink:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
lusi2607
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mikimiki на 08 Юни 2011 17:08

Марти по въпроса дали ми дойде на мен да януари месец за първи път и сега вече пак ми спря :emon15: :emon15: :emon15:
Марти и сега какво ,няма ли да идвате или още не се знае?
Преди малко се върнахме от лекар и Марти е с възпалено гърло и уши и сега сме с капки за уши и антибиотик и вече много се ядосвам с тези болести .
Исе така до кога се ходи на контролни прегледи или след 2 години е последен?
Един важен за мен въпрос ,моля ви ако знаете да ми отговорите.Кога ми свършва едната година майчинство с Марти .От човешки ресурси в моята работа ми казаха че изтича на 11,07 ,а не на 29,06 когато се е родило детето .Дали е така или не са наясно?
Изображение
Изображение

Изображение
mikimiki
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Martina May на 08 Юни 2011 17:25

:mrgreen: Ето ме пак :D
Диле,изобщо не се сърдя :wink: Но наистина ми стана малко неприятно,защото се опитвам за всеки да кажа по нещо,да ободря,да поздравя,и т.н,а и на мен много ми се насъбра последната година,един път ще се опитам да се оплача,и никой не обърна внимание :emon26:
Благодаря ви за отговорите,момичета! :sm_174: Няма как,като свърша визитите при зъболекаря,ще се ходи и на гинеколог. :?
Анни,тук вече си права за новия телефон. :mrgreen: Само че това ми е втори,един вече счупих :sm_yahoo_30: Но си набелязах една Нокия С3(Диле,ако искаш виж я в Интернет,нямам време да я търся),и се оказа,че и милото много го хареса,ноо аз съм с предимство. :munch:
Ох,не успявам да пиша,Мия се катери по мен,ще излизаме на разходка сега...
Вода не съм давала минерална досега,но смятам вече да почна.
Тъй като забременях веднага,след като спряхме да се пазим,никога не съм правила тестове за овулация,и не мога да помогна. :roll:
Люска,тежи ли ти вече беболинка?Ами то и не остана,мила,още малко и ще си я гушнеш. :sm_breastfeeding: Кога ти е термина,забравих :oops:
Боко,баткото да не надмине баща си по височина след някоя година. :D Нека все така хубав и голям да ви расте!
Вале(нсия :D ),пусни малко снимчици на сладурката Кари. :D
Светле,Нинче,Десии...къде сте?
Ето пак не мога да допиша,принцеса Мия пее оперети вече :mrgreen:
Мики,писали сме заедно,но трябва да ставам..Дано му мине бързо на Марти,знам колко е гадно с тия болести и лекарства... :?
Целувки на всички,и на бременелските коремчета! :D
Аватар
Martina May
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот *nin4eto* на 08 Юни 2011 19:21

Лелеее,един денне съм се мяркала и не мога да ви изечета :shock: бравооооо....
Сега сигурно ще забравя някой,но набързо да мина,че имам много работа,а по-късно пак ще се включа.
Диле,аз съм си с нередовен цикъл от началото,не мога да взема отношение по темата с овулацията :oops:
Марти,за зъбите знам,че при кърмене се развалят повече отколкото при самата бременност,а за цикъла не се тревожи,нали докато кърмиш е нормално да не ти идва.И бъди сигурна,че не си четеш сама постовете,аз също понякога си мисля така за моите :oops: силно гуш и цун от нас!
Мики,дано Марти бързо се оправи,ама в това променливо време :evil: Мноо ме разсмя с появата и изчезването на цикъла ти :lol:
Исе,радвам се,че Пепката е добре,трудно ви е било,но вече забравете,важни са резултатите :wink:
Люска,завиждам ти за спящите нощи,скоро и аз ще пробвам.
Вики,къде точно в Гърция и кога ще ходите на почивка :roll:
Вале,мила,Честит Рожден Ден,пожелавам ти здраве и за ди най-обичаната майка,съпруга е жена :blow_out_candles:

Анджи е по-добре,днес ходихме да пазаруваме за РД-то,а следобед направих тортата на сестра ми,сега ще ви я покажа :mrgreen: Оказа се,че доста от поканените ще си дойдат,понеже ще пропуснат язовира :mrgreen: Благодаря ви за милите думи ,става,после пак ще пиша!

Ето я тортата :mrgreen:
Изображение
Аватар
*nin4eto*
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Martina May на 08 Юни 2011 21:34

Аууу,Нинка,страхотна е!!!Сестра ти сигурно ще се влюби в нея! :D Браво! :D
Аватар
Martina May
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот desivanova на 08 Юни 2011 21:39

Здравейте отново,
Вале ЧРД! Да си жива и здрава и много щастлива! Всичко най-най..... :blow_out_candles: :congratulations:
Марти, аз бях като теб преди да спра да кърма. Едно напрежение постоянно, едни хормони, променливи настроения и нерви. Все едно не е моето тяло и като спрях да кърмя след една седмица ми дойде и вече бях нов човек. И килограмите си върнах и настроението и жизнеността. Кърменето сякаш ме изпиваше и не се чувствах АЗ. Като става въпрос за четенето на постове и аз мисля, че понякога само си пиша и никой не ми ги чете и не ми отговаря на въпросите :roll:
Нинка страхотна торта. Време е да се замислиш за малък бизнес и докато се ослушаш и врътнеш някоя друга торта и ще задминеш торти Неделя :wink:
Боко и аз давам на Влади Девин изворен.
ИзображениеИзображение
Аватар
desivanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lusi2607 на 08 Юни 2011 23:01

ей мами сладурани ,
как да не се четем постовете ,я по ведро
май тази жега не ни понася много :wink: ,ами като беше зима и лошо времето пишехме по-често и бързо се намираше някой да ни отговори на въпросите , а сега разходки, бебоците вече по-големи , а и тичането е повече , седнеш да драснеш някой ред , а зад теб се катери едно сладко мишле и те дърпаа и се сърди и иска да се гушка или да си играе :mrgreen:
Марти миличка знам че ти е много трудно ,но както казва и Деси ,като спреш да кърмиш ще си станеш пак ти :D карай по спокойно един живот се живее и не троши толкова нерви още малко и ще се успокойш и ти и сладката боболинка МИЯ :wink:
и от нас имаш много целувки и много гушки за снахичката и готината ми сватя :emon11:
термина ми е на 19.08 ,но все си мисля че няма да го дочакам :oops: то е катерене по мен и все да го взема да се гушка ,на мама големия глезанко :lol:
Нинка разкошотия БРАВО мила :emon25: :emon25: :emon25:
а за РД който иска да заповяда имат си покани :mrgreen: , Анджи ще е с мама и тати и всички който я обичат /за мен това е най- важното/ :!: :!: :!:
Мики бързо да се оправи малкия сладур Марти ,много е кофти :(
сигурно пак съм забравила нещо :oops: ,но отивам да се паркирам в кревата :D
лека нощ и спящи бебоци :wink:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
lusi2607
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Martina May на 09 Юни 2011 07:58

Добро утро,момичета! :D
Изображение
Изображение
Благодаря на всички ви за цунките и гушките,много си ви обичкам! :D :love1:
Трябва да се храним и ще ходя на зъболекар,до скоро! :D
Аватар
Martina May
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dilana на 09 Юни 2011 08:05

Добро утро, мамчета, тук малко се поразсърдихме, затова вместо закуска, хайде на почивка - предлага се на море или планина, който където му се иска.
Изображение

Изображение

Момичета, нека не ставаме като в някои от другите теми, където само се карат. Вече е забравено и всичко си е като преди.
Марти, докато кърмех и аз към края много се бях изнервила и всичко ме дразнеше. Може това да е някакъв знак от организма, че е време бебето да се отбие. Кари също не беше като преди и само седмица след като я отбих започна да спи непробудно. А за отбиването аз ви разказах как ме метнаха и какъв зор беше 4-5 дни. Но сега дори не се сеща какво има под блузата ми. Това е поредния етап от развитието на бебето, който трябва да преодолее. Ще се справиш, но татито ви много трябва да помага в това отношение. Извинявай, ако си се почувствала пренебрегната и голямо гуш от Кари и мен.
Кари тази нощ спа добре, но се събуди в 6, хапна мъничко и сега вече й се спи. Но ще изчакам добре да й се приспи и тогава омаломощена, ще я сложа в кошарата. Ей, не се дава това дете. Голям зор е тази кошара, но докато заспи.
Днес татито ни се прибира и пак може да зачезна, че багаж ще събираме, а във Варна засега нямаме Интернет, да знаете защо не пиша. Трябва и тел да търся, че дори смс няма да мога да ви пращам.
Марти, благодаря за идеята за тел, но сегашния ми е нокиа и е много скапан и съм решила, че нокиа няма да взема повече. Искам пълна промяна.
Люска, дано си изчакаш термина или поне да влезеш в 9-я месец. Не говори така, за никъде не бърза момата. А име мислихте ли?
Нинка, тортата наистина е супер. Глазурата каква е? А торти Неделя изобщо не харесвам. Повечето са сметанови, а аз сметана не слагам в устата си. Затова ако твоята глазура не е сметанова, занчи тортата е още по-хубава. :lol:
Мами, да питам сега е черешово време, давате ли череши или сок от череши?
Охо, Кари заспа на бънджито, ще ходя да я слагам в кошарата.
Ооо, Марти, писали сме заедно.
Лек ден, мамчета
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Аватар
dilana
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ANNI на 09 Юни 2011 10:11

привет и от нас :lol:
Марти мила аз ти писах за тел за да те разведря малко, и другото го четах, но някой не ме остави да си довърша поста( сега пак се опитва да го изтрие :wink: ) ти си самичка там и само нас си имаш, затова :sm_156: и за кърменетя бях писала, че с Влади се чувствах като дойна крава на моменти, а сега е нещо съвсем нормални Ваньо по цял ден да ми е на гърдите :lol:
Деси и за теб :sm_156: ако съм пропуснала нещо :lol:
да похваля Ваньо започна да си хапва по малко :emon22: и аз съм много хепи :lol: да ви кажа голяма игра пада(докато се храни :wink: )с едно бурканче от пщре се опитва да му завие капачката :mrgreen: а после започва да трака с лъжичка :lol:
Диле по-скоро да си прекарвате нет, да не изпуснем двете чертички :lol: сетих се че аз като си купувах тестове за овулация в аптеката имаше само 2 кутии :wink:
Люска то по линийката си личи, че не сте се мъчили много за второ бебче :feater: :sm_yahoo_30:
Нинче тортата отново е страхотна :nodd: пък аз обичам мнооого сметана, даже си купувам само сметанови рула :lol: колко сме различни всички пък колко добре се разбираме :nodd:
чао засега :sm_174:
Изображение

16.07.2010 3150г., 50см; 06.08.2010 3550г., 51см; 17.08.2010 4050г.; 16.09.2010 5100г., 55см; 19.10.2010 6200г., 57см; 22.11.2010 6900г., 60см; 21.12.2010 7300г., 62,5см; 21.01.2011 7600г., 64см; 17.02.2011 7900г., 65см;
17.03.2011 8000г., 67см; 18.04.2011 8400г.,69см.; 18.05.2011 8400г., 70.5см; 17.06.2011 8950г., 72,5см; 19.07.2011 9100г., 74,5см
Аватар
ANNI
Пристрастен
 ---

Мнениеот *nin4eto* на 09 Юни 2011 11:25

Здравейте и от нас!
Мерси за приятното кафе и изгледи,ще им се наслаждавам с кеф докато си пия кафето :mrgreen:
Радвам се,че тортата ви харесва :mrgreen: Диле,сметанова е ,а крема вътрее шоколадов мус,също съдържа сметана,но и ние като Анни много я обичаме :mrgreen:
ДесиИв,мерси за хубавите думи,но съм мнооого далеч от бизнеса с тортите :oops: ми,но не мога и на малкия пръст да стъпя на момичетата,които се хвалят с творенията си из интернет пространството.Има едно момиче пък от Мадан,което има златни ръце,прави вълшебни на вид торти от захарно тесто с какви ли не фигури,постоянно има поръчки,но си признавам,че на вкус не съм очарована :| Докато моите пък на вкус са страхотни :mrgreen: организираме за една форумска среща ще взема да ви направя :mrgreen:
Диле,аз пак нещо изпуснах,кой с кой се е карал в нашата темичка :roll:

Мики,относно въпроса с майчинството,аз си мислех,че е до навършване на годинка на детето,а след това на минимална заплата (е аз съм си на нея де :mrgreen: ),но влязох в майската темичка един ден и ми направи впечетление,че коментират,че м-вото е о датата на термина :? а не на раждането на детето :? Пък в моя случай това е чаааак 22-ри юли :lol: Как е Марти днес?Имате ли проблем с приемането на лекарствата?Че при нас е мнооогооо трудно :(

Вале,не беше ли днес РД-то на вашия бате :? Ако е така да му е честит рождения ден,да е много здравичък и послушен и мноооого да ви радва :blow_out_candles:

Сега да почерпя и аз,днес сестра ми има РД :cake: Да ми е жива и здрава,тя ми е най-близкия човек :cake:
Днес правим и 10г. откакто се загаджихме с Ради :mrgreen:
ИзображениеИзображение

След малко като стане малката отиваме на Мадан,не знам още дали ще останем,че и на мен ми е напечено положението :mrgreen:
Целувки от нас и приятни разходки!
Аватар
*nin4eto*
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот boko19711971 на 09 Юни 2011 13:55

Привет и от нас :P
Нинка,къде отиде тортата :roll: Да не я изядоха :cry: На мен ми излиза ИЗОБРАЖЕНИЕ :roll: :roll: :roll:
Диле,аз ще си избера планината,че имам нужда от спокойствие :emon15: Вчера цял ден говорим за мц и на мен вечерта ми дойде -5 дена по рано,ужас.
Ани,Сашето също много обича да си играе с бурканчета.Браво на Ваньо,да се храни все така добре.
Момичета къде изчезнаха много от нашите мами :?: Деси как е сладура Дани,Меги,а вие с Емо къде сте :?:
Мики,как е днес Марти :?:
Нинка честит рожден ден на сестричката ти :blow_out_candles: да е жива и здрава :cheers2:
Честит празник и на вас с Ради :congratulations: дълъг съвместен живот и много щастие ви пожелавам.
Адашке,целувки за сладураната Мия.
Пиша така разпокъсано,защото ставам да помагам на сладура като се мушне някъде и неможе да излезе.От както почна да лази няма спокойствие.
Люска целувки и за вас с бебо и Тошето :P
ИзображениеИзображение
Аватар
boko19711971
Фен на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив