Коледа е вън на прага,юнчето сурвачка стяга

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: ВРЕМЕТО БЪРЗО ОТМИНА,ПОРАСНА ЮНСКАТА ДРУЖИНА

Мнениеот Инито на 01 Юни 2011 19:06

Честит празник на милите ни дечица и техните майки,ако все още се чувстват деца :D
Честит Рожден Ден на сладката Вики,да е все така красива и талантлива и най-добрата и грижовна леля за Сиянка-сладуранка.
Дарка днес е значително по-добре,антибиотикът явно си върши работата.Кате на вас не ви ли предписаха Фенистил с антибиотика?Дари за втори път пие антибиотик и двата пъти казаха задължително да й давам и нещо противоалергично.
Празникът си го прекарахмне много добре,сутринта ми доведоха племенника(той завърши предучилищната група и вече е ваканция) ,заведох ги с Дарка в едно заведение с люлки и пързалки,там се видях с три приятелки и пихме кафе.После ходихме да пазаруваме,прибрахме се и приспах Дарка,а Боги си игра на компютъра.Накратко -видях на практика как е с две деца,трудничко е,но ако по-голямото се занимава с малкото е предимство.Богомил днес много забавлява Дарка и на мен ми беше супер готино,че не ми виси постоянно в ръцете.Сега обаче е много кисела и сърдита,чудя се как да я забавлявам когато сме си вкъщи-сега съм й надула басейна да си играе в него и съм й пуснала песнички,но тя ми виси на крака и иска да я водя.И ние не сме й купували подарък днес-затрупани сме с играчки и дрешки,а и сега за РД всички ме питат какво да й купят.
Дано Зари и Рали утре да са по-добре,ужасно е с тези болести.
Гале,супер е,че ще се запознаете с Мишето,да не забравите да снимате наборчетата.
Тони,кофти ситуацийка сте преживели,но няма как все някога щеше да се случи,добре е,че сте седнали и поговорили.
Лека вечер момичета!
Изображение
Изображение
Преди да си създадена,аз те исках. Преди да си родена,те обикнах. Когато се роди,видях лицето ти и знаех,че съм влюбена. Преди да си
навършила един час, аз знаех, че ще умра за теб. Това е чудото да бъдеш майка!

Изображение
Инито
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Valery84 на 02 Юни 2011 08:13

:balloons: :congratulations: :blow_out_candles: :cake: :champagne: ЧРД на бебе Даная да е много весела, щастлива, усмихната, послушна, да радва много мама и тати,
Изображение
Аватар
Valery84
Пристрастен
 ---

Мнениеот ivita на 02 Юни 2011 11:21

Здравейте! КАк сте? Честит първи рожден ден на Даная! :balloons: ДА е жива и здрава и да радва много мама и тати. :D
Да ви се похваля Сияна проходи вчера на 1 юни. Пусна се и направи сама няколко крачки без да иска да я държа а сега вече си се разхожда сама, отвреме навреме залита но аз съм винаги до нея,че ме е страх да не падне. Все още обаче стъпва малко на пръсти а не на цяло ходило.Предполагам с времето ще си стъпи добре. :D
И така вчера ходихме на концерт, танцуваха много хубаво, Сияна издържа до края.Е малко и писна по някое време и баща и я изведе за малко.
Днес ще празнуваме РД на Вики и ще има парти с много деца в едно заведение.
Та такива неща покрай нас....
Радвам се че Дари е по добре,дано бързо се оправи.
Аз сега ще използвам че заспа и да се изкъпя.Хайде лек ден от мен. :D
Изображение
Аватар
ivita
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Valery84 на 02 Юни 2011 11:30

Честито прохождане на Сиянка сладуранка. Пожелавам и да обиколи целия свят с крачетата . :balloons:
Изображение
Аватар
Valery84
Пристрастен
 ---

Мнениеот Инито на 02 Юни 2011 14:16

Здравейте и честит празник!Честито прохождане на Сиянка,хиляди километри да обиколи с тези крачета й пожелавам и да я отведат на много красиви и интересни места!
Ние тази нощ не спахме,Цвети се изнесе в другата стая и Дарка остана при мен на спалнята,заспали сме и по едно време тя понеже насън много се върти и падна от леглото :( Тази ситуация ни се случва за втори път-ужасно е да те събуждат с някакъв трясък и последвал рев.Взех я и се опитах пак да я приспя,но всеки път,когато мислех,че е заспала и се опитвах да я преместя в леглото й тя се събуждаше и накрая пак при мен остана,но този път заспа върху мен и така спа до сутринта,а аз почти не успях да дремна,защото ме беше страх да не падне пак.Незнам как да я привикна да си спи в нейното легло,направо се побърквам така.Днес пак ми доведоха племенника,но този път и той не беше така послушен като вчера.Излизахме на една площадка,той скача 1 час на батута,а аз пих кафе с една мама.Сега като се прибрах видях,че сме изгубили преходната чашка(шише) на Дарка,ама то от това недоспиване...та днес ми е кофти ден!
По-късно може да пиша пак,сега ставам,че Дарка заспа и гледам да не я събудя!
Изображение
Изображение
Преди да си създадена,аз те исках. Преди да си родена,те обикнах. Когато се роди,видях лицето ти и знаех,че съм влюбена. Преди да си

Изображение
Инито
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Valery84 на 02 Юни 2011 15:30

много кофти така като си ненаспан ужас, Инче и малкия спеше при нас две седмици се видяхме в чудо слагаш го в кошарата той реве ,и като го вземем пир нас млъква.и една вечер, решихме с мъжа малко да си обърнем внимание, малко ни е подобна историята като при Тонито и ние се гушнахме с мъжа, той ни гледа гледа, и вида,че няма да го вземм и си легна в леглото и заспа, и така да не чуе дявала, вече от една седмица спи на неговото легло.е малко порева, ама свикна,дано не си припомни, че е спал между нас, че ще се чудя кво ще правим.Днес е хладно и дъжд вали и не сме излизали, а пък на мен малко ми е криво, скарах се с една приятелка, тя имаше да ми връща едни пари и беше казала ,че на 10 април ще ми ги върне, щото аз някъде края на март и ги дадох, не са кой знае колко 40лв , и миналата седмица и казах, най-човешки кога ще ми върне парите, тя ми каза, че била фин.затруднена, ама аз и обясних,че достатъчни време съм е изчакал, защото щато дойде датата на която ми беше казал, че ще ги върне нищо не и казах, и още два месеца почти си мълчах, ама като свършихме парите и нямаше и аз си ги поисках, те са си мой, и преди няколко дена и казах, че и давам срок от 24 часа да ми ги върне, върна ми ги, и сега ме изкарва, че съм била злобарка, боже представяте ли си да си искаш собствените пари и злобар да те изкарат, и пише сега по скайпа на една наша позната и кви ли не глусти е казала по мои адрес, и тази наша позната ми ги прати да ги прочета и ми е малко криво сега, боже боже и най-близкия ти приятел да нямаш вяра, 6 год.имах приятелство с това момиче по точно жена де и накрая злобарка да излеза, че искам парити, какви хора има ох оплаках ви се и малко ми олекна .ставам да видя дребния .
Изображение
Аватар
Valery84
Пристрастен
 ---

Мнениеот pepitttooo на 02 Юни 2011 21:32

Здравейте, не мога да се добре до компа.
Честита годинка на Даная, да е жива и здрава и много щаастлива :balloons:
Утре АЛ има ден ден, да не забравите.
Честито прохождане на Сиянка, да е жива и здрава и да припка много с краченцата си. :emon25:
Рали не е болна, слава богу, но пък е адски кисела и се глези много, направо е лигла и половина, докато не стане на нейната реве като магаре без сълзи, днес без малко да изяде шамарите.
Инче, искрено ти съчувствам, като не си спал е чудо, особено като е хронично недоспиване.
Вале, така сме в Бг, на доброто се отвръща със зло.Но по-лошо впечатление ми направи тази, която ти е предала разговора по скайп, ако уважаваш някой, ще се опиташ да го защитиш най-малкото като не го натоварваш с излишно казано-речено.А така и другата ти доказва, че е двулична и иутре може и твоя разговор да копира и да постне.
Аз не давам салам на Рали, това беше инцидентно, понеже гледаше, а и този салам, не беше пикантен, но тя смука само едно парченце и това е.
А за зехтина миналото лято я мажех изцяло със зехтин и нито веднъж нямаше пъпчица дори.
Ами май това беше, лека ви нощ.
Изображение
Изображение
Аватар
pepitttooo
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ivita на 02 Юни 2011 21:47

Ехооо, ето ме и мен отново. Рд на Вики мина, партито стана супер и децата се забавляваха много. Сияна и тя тича подир каките и батковците и ако исках да седнем ревеше, накрая едвам ходеше, но пак нещеше да седне. Уфф! :D
Аз пак да се похваля днес видях че има избило ново зъбче, даже си мисля че това уж настиване да не е било от зъбите.Чувала съм че е възможно.
Пепи и аз не и давам още салам,само веднъж да опита. И днес и дадох малко от тортата,но от блата и кремчето.Много и хареса.
Инче, милата, дано се наспите днес.Много е неприятно така.
Вале, какво да кажа освен че вече хората са се озлобили от това нямане и как да свържат двата края.Може би наистина и е трудно на жената,но в крайна сметка не е трябвало да те обижда. А и другата такава, както каза Пепи.
Айде да ходя да пооправя малко из дома и да си лягам, че утре пак ще търча след малкото цял ден. :D Лека нощ.
Изображение
Аватар
ivita
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Valery84 на 02 Юни 2011 22:58

Оле, оле Иве, представям си като проходи и малкия и аз ще бягам след него. :D Няма да има спирачки, е погледнете го от хубавата страна ще отслабнем хихихих :D :D :D да как се нижат дните, утре е денят на Ал, после на Пламена,Дарка и .т.н .Да са живи и здрави дечицата,ще станат големи няма все след тях да бягаме,но нали знаете малки деца малки ядове,големи деца големи ядове .малкия спи отатаъка с баща му.аз на компа вкарвам ф-ри .Малеееееееее как се ядосвам на тоя нет, имаше няква промоция на близуто една год безплатен нет, по случай рождения ден на кабелната, и ако щете вярвайте днес 100 пъти спира тоя нет и само се ядосвам, ама каква файда мъжо подписа една година договор, и няма да може да го разваи или може пък да плащаме неустойки после, пу българска му работа, нещо като е напромоция и ние българите все сме там, пък съм се убедила,че там дето е намалено или на промоция е некачествено, но на нас българите нали ни е такъв нрава, ох ох, е сега слушам и слави, говорят за гасуването за президента за през есентта, дрън дрън само глупости аз няма да гласувам, че като гласувах за герб, кво се промени нищо,малеееееееее много се улях хайде лека и целувки .А колкото до тая приятелка дето ме ядоса ,че ми вика, че съм злобарка нека си вика хахахха аз нищо не казвам, има господ. хайде чао и лека
Изображение
Аватар
Valery84
Пристрастен
 ---

Мнениеот Valery84 на 03 Юни 2011 00:21

:balloons: :blow_out_candles: :cake: :champagne: :congratulations: Честит първи рожден ден на Алекс,нека бъде живо и здраво дете, жизнерадостно, и весело дете.Да има безгрижно детство, с много игри и приятни мигове, днес е твоят ден рожден, и се весели. :blow_out_candles:
Изображение
Аватар
Valery84
Пристрастен
 ---

Мнениеот Gadinka на 03 Юни 2011 07:41

Честит рожден ден на синеочко Алекс! Да е жив и здрав, много послушен и много шастлив! :balloons: Пожелавам му най-хубавия рожден ден!!! :cake: Ние сме добре, но вчера бяхме цял ден насам натам и вечерта с тати на кръчма и после стана късно. Вале, не и се ядосвай на тая. По-добре, че така е станало, та да си я знаеш каква е за напред. Честито на проходилата ми снахичка. Много безаварийни километри да навърти :lol: Честито и за новото зъбче, да ръфа много пържолки с него. Днес ще правя някаква тортичка, за мойта приятелка, че в събота сме на рожден ден и и обещах, да направя. После ще спретна и една пица, че мъжо му се дояло и така. Да видим как ще се справя, че искам и на разходка да ходим. Хайде стига съм плямпала. Целувки и лек ден!
Изображение
Gadinka
Отличник
 ---

Мнениеот ivita на 03 Юни 2011 08:19

Добро утро! Ние раннобудните станахме в 6.30 пак. :?
Честит рожден ден на Алекс! :balloons: Да е жив и здрав,много щатливо и добро дете и да има най-хубавото детство. :balloons:
Като гледам какво е мрачно днес, а ми се иска да излезем, дано напече по късно. Аз забравих да ви кажа че рокличката за кръщенето пристигна и е точно по мярка. Много хубаво и стои.Бях поръчала и една друга рокличка за Рд на детенцето на мойта приятелка и тя е страхотна. Много са хубави дрехите от сайта, може би ще си поръчам пак нещо от там.
Вчера на рд Сис яде пица, много и хареса и искаше още и още,а аз и носех пюрета,но тя се наяде с пицата. :D
И така....хайде после пак ще намина.Лек ден.
Изображение
Аватар
ivita
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Valery84 на 03 Юни 2011 09:50

Браво,нека е честита роклочкта на сис, и да бъде най-хубавата с нея.Гале приятно правене на торта и пица, малкия не е ял още пица, но в неделя ще ходим с кръстника му и кръстницата, на верди, кръстницата има някви талони за отстъпка, и така може да се пробвам да му дам да яде.Той сега яде кус-кус със захар,масло и сирене и сега играе.Аз продължавам усърдно с вкарването на документи, че времето за ддс наближава.и ТРЯБВА ДА ПУСНА една пералня, че мъжо в неделя сутринтта тръгва за морето, а вчера нали беше спасовден, ден за умрелите и не се переше.Гале, аз не се ядосвам, беше ми малко криво, щото всеки път тая като закъсаше за пари идваше при мен, и дане кажа всеки месец, през месец все идваше,и накрая ,за да си искам парите излезнах лоша, боже даже вчера говорила пак за мен, че съм била неблагодана, защото тая същата ме запозна с миро, тя какво иска звезди да и свалямл и, че ме е запознала, запознала ме е толкова, отатвм нататък, откъде може да се знае,че аз ще имам дете от този човек никой не знае нищо, аз ходех с мъжо 2 години преди да забременея, ама явно не съм е познавала.Ще си накривя шапката на другата стра, малко ми е криво, че 6 г имах приятество с нея ама или не съм е познавал, или дето казва Ивето безпаричието доктака степен е озлобило хората, че стигат и до такива моменти.днес няма да излизаме,че го дават да вали.май ще си откараме у дома хайде целувки и приятно прекарване на празника на малкия принц, днес нека бъде най-веселото дете ,защото му е ден и му се пада. :blow_out_candles:
Изображение
Аватар
Valery84
Пристрастен
 ---

Мнениеот Инито на 03 Юни 2011 14:36

На годинка вече стана ти, весело детенце Алекс,
феята добра ти пожела много здраве, щастие и късмет в живота твой!
Честит първи рожден ден!

Честит празник на мама Ели и на цялото й семейство!Нека винаги са така щастливи,както в този толкова важен ден!
Вал не се ядосвай,винаги ще има такива хора,не можеш да го промениш!И както са ти казали и другите това момиче,което ти е изпратило разговорът също е голяма двуличница.Иначе и ние се включихме в промоцията на Близу и нито веднъж не ни е прекъсвал нета(да чукна на дърво),извикай ги да погледнат,може модемът нещо да не е в ред.
Гале,голяма кулинарка си ти,мъжът ти е щастливец,но добре че е слабичък,че както му готвиш...
Честито зъбче на Сис!
Ние сме добре,снощи спа по-хубаво,но отново цяла нощ при нас,нейното легло го ползваме само за украса :D В неделя и понеделник сме на рожденни дни на малките ни приятелчета,които се родиха преди нас в родилното,после във вторник сме ние и вече нямам търпение да идва.
Хайде целувкииииииии.......
Изображение
Изображение

Изображение
Инито
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот magi87 на 03 Юни 2011 16:42

:balloons: честит рожден ден на Ал-бъди живо и здраво дете,наслади се на всяка минута от детството си.Играй и тичай на воля,бъди усмихнат и весел,дарявай мама и тати с незабравими мигове.Порасни и бъди истински Човек!!! :balloons: -ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!
Ох ние от вчера сме се хванали да правим сок от ягоди :lol: направих го благополучно.Акси само дивее не иска да спи за това че идеално те разбирам Инче-ужасно е и ние ползваме леглото за украса така че....
Тази сутрин сме заспали Иво като отиде на работа от 7 до 8 и това е,после закусихме и с една мама и наборче на Акси отидохме на кафе и така до сега когато се предаде най-сетне та заспа....
Честити рокличка на Сиянка, и честито зъбче да расте беличко и здравичко.
е аз да поошетам малко,че с тоя сок навсякаде се омазахме.До после!!!
ИзображениеИзображение
Аватар
magi87
Сериозен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив