страхувам се от отговорността да стана за втори път майка

Екип от психолози

Модератор: ALEKS

страхувам се от отговорността да стана за втори път майка

Мнениеот mamakote на 16 Фев 2011 11:21

Az sam na 37 godini,razvedena i imam sin na 15 godini.V momenta sam bremenna v peti mesec ot drug partnor , s kogoto givea.Izpitvam golamo cuvstvo na vina kam sina mi,sakas go predavam.Sina mi e protiv moiata bremennost kakto i ta ne se priema s gelanie ot roditelite mi.Az zabremenah s gelanie no sega emociite sa mi obarkani-mnogo strahove,vina.Az znam kolko e otgovorno vece da si roditel i prez kakvi etapi se minava i se strahuvam ste moga li vece na tezi godini da premina otnovo prez vsichkite etapi na otglegdane na edno dete. Neka mi pisat hora koito imat podoben opit a ne maiki koito biha me kritikuvali zastoto trudno sa zabremenali.

Аз съм на 37 години,разведена и имам син на 15 години.В момента сам бременна в пети месец от друг партнор , с когото живеа.Изпитвам голамо чувство на вина към сина ми,сакас го предавам.Сина ми е против моята бременност както и та не се приема с желание от родителите ми.Аз забременах с желание но сега емоциите са ми объркани-много страхове,вина.Аз знам колко е отговорно вече да си родител и през какви етапи се минава и се страхувам сте мога ли вече на тези години да премина отново през всичките етапи на отглеждане на едно дете. Нека ми писат хора които имат подобен опит а не майки които биха ме критикували защото трудно са забременали.

Благодарим Ви за участието в нашия форум. Според правилата на форума писането на кирилица тук е задължително. Ако не разполагате с кирилизираща програма можете да ползвате Кредор. Кирилизирах мнението Ви, но ако продължите да пишете по този начин има много голяма вероятност следващите Ви мнения да бъдат изтрити.

Модератор
mamakote
 ---

Re: strahuvam se ot otgovornostta da stana za vtori pat mama

Мнениеот mamakote на 16 Фев 2011 16:25

Mola pone psiholozite vav tozi forum da mi pomognat.

Мола поне психолозите във този форум да ми помогнат.

Благодарим Ви за участието в нашия форум. Според правилата на форума писането на кирилица тук е задължително. Ако не разполагате с кирилизираща програма можете да ползвате Кредор. Кирилизирах мнението Ви, но ако продължите да пишете по този начин има много голяма вероятност следващите Ви мнения да бъдат изтрити.

Модератор
mamakote
 ---

Re: страхувам се от отговорността да стана за втори път майка

Мнениеот cvete_78 на 18 Мар 2011 18:47

Я се стегни малко.Сегашни ти партньор иска ли това бебе?Родителите и сина ти ще омекнат когато видят малкото пухкаво слънчице.При мои познати имаше проблем са баткото(на 16 год)до момента в който се появи бебето.Родителите нямаха право на глас те са далече ,но сега едната баба гледа бебка.
Защо е толкова трудно да се обичаме?
Изображение

Изображение
Изображение

21.03.11р.51 см,т.3.250кг.
21.04.11р.54 см.,т.4.200кг.
19.05.11р.56см.,т.5.200кг.
22.06.11р.59 см.,т.6.000кг.
22.07.11р.61.5см.,т.6.500кг.
30.08.11т.7.000кг.
26.09.11р.63см.,т.7.500кг.
1.11.11р.63см.,т.7.900кг.
2.12.11р.65см.,т.8.300кг.
5.01.12 р.68см.,т.8.750кг.
25.01.12р.70см.,т.8.750
6.03.12r.72см.,т.9.000
Аватар
cvete_78
Фен на Mamaibebe
 ---

Re: страхувам се от отговорността да стана за втори път майка

Мнениеот alemariya на 09 Май 2011 20:48

Здравей !
И аз като теб бях изправена пред шащите въпроси които задаваш ,сблъсках се със същите реакции на роднини , сина ми е почти на 14 и чесно казано интерес към моята бременост -нямаше отношение ,равнодушен непукист ..... До влизането ми в болницата за задържане ,до раждането на дъщеря ни докато не застанаха пред ковчега и за моята свекърва и сина ми тази бременност беше грашка и нежелана объркваше още повече техния живот и когато застанаха лице в лице с това на дъщеря ни разббраха какво са загубили .....
Сина ми плака както никога до сега и до скоро носеше чувството на вина в погледа си ,свеки сахто гузна ... Сега чакат с нетърпение да съм бременна сина ми си е поръчал 2 ...
Не искам да те натъжавам с моята стория и семейно отношения ,но ти гарантирам че всичко ще си дойде на мястото с идвамето на малкото човече...
съвет когато се роди не насилвай сина ти да се занимава , ще видиш че съм ще изяви желание....
Желая ти успех и здраво бебе
а ето и link за кирилица : http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
Изображение
Аватар
alemariya
Отличник
 ---

Назад към Център "Как да...?"