СЕПТЕМВРИЙЧЕ 09 СЛАДКО СРИЧА,ПЪРВИ ДУМИЧКИ ИЗРИЧА!!!

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Re: СЕПТЕМВРИЙЧЕ 09 СЛАДКО СРИЧА,ПЪРВИ ДУМИЧКИ ИЗРИЧА!!!

Мнениеот stela1203 на 11 Апр 2013 08:49

Привет, мамчета! :lol:
Рали, аз пропуснах да кажа (или май не ми се пишеше пак за болести) ама Маги е с бронхит, от понеделник пием антибиотик. Вече и минава.
Росинка, първо - щом не са се получили нещата с таткото на Ванката - имало да става! Важното е, че вече всичко е ок и си щастлива. Поздравления за годежа! Дай да видим щастливеца и Ванката, имаш ли фейсбук? Аз съм Stela Georgieva, Рали е Ралица Дечева...другите ще ги видиш в общите ни приятели.
Ванката е палав :lol: :lol: :lol: от една страна е добре, както казваш - за талията :wink:
Чао, засега от мен! До скоро!
Изображение
Изображение
Аватар
stela1203
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот silvia25 на 11 Апр 2013 14:45

Здравейте сладурки!
Много се радвам,че разписвате :D ,дано и другите момичета наминат да драснат по някой друг ред.
Ние в неделя ще правим погача на бебето и Яна е много развълнувана,всеки ден ме пита-"мамо утре ден ли ще дойдат гостите" :lol: ,направо няма търпение.Иначе започна да свиква,има разлика от преди две седмици :wink: .Щях да ви питам вас педитата викат ли ви за консултация на децата,мен ме учуди че като ходихме за бебето каза да водим и Яна да я премерят,мислех си че вече е веднъж годишно.Иначе сме височки-105см. и 17кг.,даже понякога като сме на градинка и питат я на колко е и тя като им каже те не вярват :lol:.Сигурно по другата седмица ще я пусна на детска,и майка ще си тръгва и мисля че ще ми е трудниичко с двете сама,а и там ще й е по интересно сред децата,само дано не боледува.
Росинка,радвам се че се включи и ти.Доста неща са се случили покрай теб,важното е че вече всичко се е наредило добре и си щастлива.Той Ванката май от много малък си беше палав :wink: .Айде ще чакаме и от теб хубава новина :balloons: .
Стела ,напълно те разбирам за работата покрай къщата,и ние също сме в къща и работа винаги си има,все има какво да се прави.
При нас аз съм лошата а татко й е добрия и нали се сещате като го види и не се отлепя от него,понеже аз повече се карам и я наказвам а на бащи й само я глези,но понякога и той й се кара :wink: .Много й беше мъчно докато бях в болницата,а и доста време изкарах там,даже веднъж на баща си казвала"тате аз ще се оженя за теб,ти няма да се жениш за майки Силвий който ходят в болницата да раждат бебета" :shock: ,и направо щях да падна,имах чувството че ме е намразила защото съм отишла в болницата,а доста сме я подготвяли за този момент и сме й обяснявали,обаче то си е детенце и кой знае какви работи му се въртят в главата.
Много прегръдки от нас.
Хайде мамчета,оставям ви,хубав ден :balloons:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
silvia25
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sisseto на 23 Апр 2013 14:40

Здравейте!!!
Силве, гледах снимките от питката - много сте хубави всички. Със сигурност ще ти е трудничко в началото с 2те дечица, но като си изградиш навици ще се справиш :) . Дано Янчето да я здрава, да ходи на градина а бебчето да е спокойно, за да имаш по мъничко време и за себе си :).
Роси, радвам се че и ти драсна. При теб наистина доста неща са се случили, ама то като се замислиш 4 години минаха...доста вода изтече както се казва...важното е да си щастлива. Поздравявам те за смелостта да търсиш щастието си!!! :)
Стела вие как така решихте да си отидете в Лом? Васко общо взето ходи с желание на градина. Понякога като не ходи по-дълго време и после не му се ходи много, ама като влезне в крачка е добре :). той нали ходи една година на ясла после на градина...
Рали да ти кажа и Васко до скоро беше така с баща си, обаче от около месец насам не знам какво му стана - сега не иска баща си иска само мен :D .
Иначе Васко миналата година в яслата постоянно беше хремав, кашлица, трета сливица... бях се побъркала направо...тази година по-рядко боледува, но за сметка на това прави някой по сериозни заболявания :( . На няколко пъти право бронхоспазми и ходихме на пулмолог, който му изписа да пие постоянно едни лекарства, които са за астма...така и не ми потвърдиха има ли астма или не... направо не ми се говори за тези доктори...но спазмите му да чукам на дърво не са тежки и минават бързо дано да израстне всичко.Сега от една седмица спряхме тези лекарства да видим какво ще стане :(
Изображение

Изображение
Аватар
sisseto
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот stela1203 на 04 Сеп 2013 12:48

Ехооо, здравейтееее! Не пишете, заети сте, рождени дни стягаме тоя месец а? :blow_out_candles: :blow_out_candles: :blow_out_candles:
Изображение
Изображение
Аватар
stela1203
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот rali84 на 05 Сеп 2013 20:47

Ехо,здравейте и от мен! :D
]Искам първо да честитя и от тук изминалите рожденни дни на порасналите ни дечица!Да са живи и здрави,безгрижно детство и само радост да ви носят! :balloons: :sm_174:
Забравихме се момичета!Хайде драсвайте по някой ред!Хайде разпишете се как сте,как са дечицата,всичките са ни много хубави! :D
Ние сме добре,Монито сега не ходи на градина,защото я санират,и общо взето август го изкара отпускарски.Ходихме на море за една седмица,тя беше на върха на щастието,много беше щастлива,обожава да ходи на море. :mrgreen: Изкарахме си прекрасно просто. :D За първи път ходя толкова на юг,и много ми хареса и на мен.Пуснаха ме две седмици отпуска,та и още една седмица после си починах и се гледахме с Монито.От тази седмица съм отново на работа и лудницата е пълна,но много си починах поне преди това.Чакам с нетърпение следващото лято. :mrgreen: Сега активно се подготвяме за рд,тя си избира тортата,много се вълнува.Та такива неща около нас.
Искам да ви попитам давате ли някакъв имуностимулатор и какъв,че отсега се притеснявам за предстоящата зима. :(
Хубава вечер и много поздрави от мен и моят златен ангел! :sm_174:
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
rali84
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот silvia25 на 06 Сеп 2013 21:50

Привет и от мен!
Честито на миналите рожденници,да са живи и здрави и много щастливо детство да имат.
Нашия РД мина добре/кога минаха 4години направо не е за вярване :D /,тази година не сме канили много гости в къщи ,изкарахме скромно само с братовчед й на Яна,иначе я водихме на един малък луна парк да се позабавлява,преди това я водих на фризьор,после купихме и подарък и вечерта се събрахме в къщи.И Яна си избра тортата :D ,сега сме на вълна принцеси :lol: .От 16,09 ще тръгва на детска,сега имат сборна група и не я пуснах,нали съм си вкъщи и се гледкаме,малко си е трудничко с две деца,на моменти ми идва малко в повече умората,но иначе е весело :lol: .Янчето като е на детска ми е малко по леко и мога да си свърша и доста неща в къщи.Мартинка е кротичка,много съм доволна ,че спи по цяла нощ :D .От днес започнахме захранване с картофено пюре,обаче хич не й хареса,даже на няколко пъти й се сгади,но няма как ще трябва да свиква,не може само млекце да яде :wink: .Тази година пропуснахме и морето,нещо не останаха финанси :roll: .Доста често се разхождахме на Витоша и беше много приятно ,купихме си басейн и Яна много му се радва ,доста смела е станала във водата спрямо предната година.Аз я записах и на плуване та ходихме и по веднъж седмично.
Рали,аз засега не съм й давала имуностимуланти защото е лято и тя си хапва доста плодове и зеленчуци,много обича да й нарежа морковче на пръчици и да си хрупа,и като готвя винаги й режа и на нея .Иначе за есента май ще взема нещо за подсилване,преди й бях взимала един сироп АД Ликуид кидс(мисля че така се казваше) и бях доста доволна.
Ние вчера бяхме на консултация и бебето и Яна,и Янчето доста е пораснала,вече е 108см. и 17кг.
Ей,момичета много беше сладко като си пишехме за бебоците как растат....Сега всеки се е завъртял в еждневието си и не остава време,ама все пак от време на време ще е хубаво да се разписваме :D
Ние с Миленка (Гошко) се виждаме поне веднъж годишно и ни е много хубаво :D
Хайде лека вечер и много цунки на всички дечица :D
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
silvia25
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот stela1203 на 07 Сеп 2013 10:17

Здравейте и от мен!
Честит рожден ден на миналите вече! Да са здрави и послушни! :champagne:
Е, Силве, вие с Миленка доста често се виждате - веднъж в годината :lol: :lol: :lol: - честичко си е. Много се радвам за дечицата, за бебенце, че е кротичко, а Яна е голяма сладурана. Да са ти живи и здрави!
Рали, на вас приятно стягане за РД-то. Маги също си избра торта, е само картинките де, защото на нас свеки ни ги прави, тя е сладкарка.
А иначе аз засега не съм мислила за имуностимулант, но при нас проблема е на алергична основа и ще давам противоалергично мисля 6 месеца. Рали, аз също много се притеснявам за предстоящата зима, както и есен и пролет. Направо ужас! При Маги нямаше проблеми само 2 месеца през лятото (като изключиме 2пъти възпаляване на ушите) и сега щом малко захладня веднага започна да покашля, ту сутрин, ту следобяд. Само да не почне пак като пролетта - кашлица със задух, че направо ми става лошо само като си помисля. Нооо, стига за тези неща, този месец трябва да е позитивен. Пожелавам на всички, на които ни предстоят празненствата да ги прекараме чудесно.
Ох, аз да ви се похваля или оплача - предстоят ни 2 кръщанета на най-добрите ни приятели на дечицата, едното тази събота на 14-ти, другото следващата, на Маги рожденият ден, родителите ми се прибират от чужбина (като не сме се виждали 1 година почти) отделно тук в Лом седмицата на 17-ти е панаир и ще има концерти и мероприятия почти всеки ден.....и :roll: все хубави неща и емоции, но мъжо се стресна колко ще олекне бюджета :roll: :roll: :roll: . А пропуснах - и братът на мъжо всеки момент чакат бебе. Този септември направо е разорителен...
Хайде, аз отивам да чистя стаята на наще, да се стягам за посрещане.
Целувки на всички! Чао!
Изображение
Изображение
Аватар
stela1203
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот rali84 на 08 Сеп 2013 20:59

Да ви почерпя скромно за моят златен ангел,който преди 4 години сбъдната най-истинската мечта за една жена- да бъде майка! :cake: :blow_out_candles: :balloons:
Тя е най-хубаво,най-смелото,най-истинското нещо в живота ми. :mrgreen: Желая и само да ми е жива и здрава,да има едно безгрижно детство и да все така усмихната и лъчезарна!
Партито мина повече от прекрасно,децата се забавляваха много,имаше аниматор,балони,детско шампанско,изобщо това беше нейният ден,много се забавлява и беше много щастлива,както и аз. :mrgreen: Утре имаме парти и в градината.
Лека вечер и много цунки от нас! :sm_174:
Ще се включа тези дни по актуалните теми! :wink: И да пишете,ей! :lol:
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
rali84
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот stela1203 на 24 Сеп 2013 12:00

Здравейтеее!
Рали, да ти в жива и здрава куклата! Много се радвам, че партито е било толкова весело!
Хубав ден от мен!
Изображение
Изображение
Аватар
stela1203
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот rali84 на 02 Ное 2013 00:17

Добър вечер! :D
Как сте,драснете по някой ред!
Стела,и при мен септември месец беше направо разорителен-след морето,рожден ден,и ние имаме панаир септември месец,после учебни материали за втора група,моята племеничка,най-голямата, и тя има рожден ден в края на септември,та така си беше трудничко,освен това туршии правих,и изобщо все нещо излиза! :D Хайде похвали се имате ли бебче,ръст,тегло,чакаме инфо! :wink:
Аз но Монито давам Биозин кидс,течна коластра е,педито ми я препоръча.Давах 20дена,през почивката и давах рибено масло на рибчо,и сега пак курс биозин,но като свърши, мисля да давам месец Инфлуцид,и се надявам с това да приключа този сезон. :D От предната седмица я почна лека хрема,ама то как няма,толкова деца кашлят на градината,че косата ми настръхва като ги чуя.Госпожите ми се оплакват,като им кажа,че еди кое си как кашля,а те родителите викали,че у тях не кашля,алепгична кашлица,незнам си какво.Аз го гледам то сопола му виси,зелен,ох че се ядосах. :evil: И така след хремата ни започна и нашият кошмар кашлицата-в петък и в събота през нощта беше ужасна кашлицата,цяла нощ кашляше ужасно. :( Та така в неделя в спешното,в детското за консулт,аз искаш само да я прослушат,иначе нямаше Т,жизнена е,има апетит,и през деня леко прокашляше.Та така тази седмица си е вкъщи,надявам се вече напълно да отшуми кашлицата. :jesus: Та такива неща при нас!
Искам само да ви се похваля,че с мъжото започваме да правим ремонт на къщата,където живееше баща ми. :D На много хубаво място е,и има много за ремонт,но полека лека,ще я постегнем,и живот и здраве догодина се надявам да сме новодомци. :D Най-голямото ми желание е да се продаде апартамента,че да се отървем от този ипотечен заем. :? Оле много дълго стана!
Чакам ви да драснете! :D Хайде Роси,пиши как върви бременността,добре ли се чувстваш?
Лека вечер и много цунки от мен и моят златен ангел! :sm_174:
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
rali84
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Cherryy на 24 Апр 2014 09:40

Как сте ?
Как са децата?
Вече порастнаха и все по малко време имаме за тук....
Вече форумчето ни е пусто!
Много ще се радвам всеки който може да драсне по някой ред .
Ние сме добре Мери расте и лудува.
Изображение
Изображение Изображение Изображение
Родена на 31.08.2009г.-2500кг-45см
Cherryy
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот rali84 на 12 Май 2014 19:47

Здравейте и от мен! :D
Аз влизам от време на време,но никой не пише. :(
Хайде наистина пишете по някои друг ред,че се забравихме,времето толкова бързо мина. Ние сме добре,Монито дивее,много е палава.
Лека вечер и се вкючете,зада стане диалог. :lol:
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
rali84
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот rali84 на 08 Сеп 2015 07:19

:sm_174: Здравейте,мамчета!Да са живи и здрави всички пораснали вече септемврийчета 2009г.Нека бъдат вашата радост и гордост! :D
Днес един ангел става на 6г. :birthday2: :emon27: :cake: :blow_out_candles: :congratulations: Макар и скромничко искам да ви почерпя тук. :champagne:
Така бързо и неусетно мина времето,спомням си всичко все едно беше вчера,и ми става много носталгично-и болката и най-голямата радост,и трудностите,и безкрайното щастие,което започна за мен тогава.
На моето пораснало момиче желая да бъде жива и здрава,все така щура,лъчезарна и усмихната,малко повечеко да слушка! :mrgreen:
Днес ще има купон и в градината и след това,надявам се това да е нейният ден и да бъде най-щастливата! :D
Прекрасен ден и много целувки на всички вече големи сладури! :sm_174:
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
rali84
Жител на Mamaibebe
 ---

Предишна

Назад към 2009