Априлското '2007 човече , много порасна вече

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Априлското '2007 човече , много порасна вече

Мнениеот nikita_perez на 23 Окт 2008 21:17

Изображение

Ние сме 19 мамчета красивиИзображение

Альона ( raketa ) - 22 юни 1976г.
Боряна ( parvinomer ) - 12 февруари 1970г.
Ваня ( kotevania ) - 19.10.1976г.
Даниела ( Diizi ) - 07 август 1978г.
Деница ( deny1104 ) - 25 май 1982
Десислава ( drum4eva ) - 02 май 1981г.
Мария ( MAlena ) - 01 юли 1980г.
Мария ( _dexter_ ) - 14 май 1974г.
Миглена ( megi i bebeto ) - 29.12.1975г.
Милица ( mi6a ) - 23 април 1980г.
Пепа ( pecitoni ) - 31 юли 1976г.
Радка ( radi_hrisi ) - 19 август 1973г.
Таня ( тани ) - 28 декември 1977г.
Силвия ( sisita82 ) - 19 октомври 1982г.
Яна ( nikita_perez) - 17 декември 1984г.
Галя ( Lady Mistik ) - 14 септеври 1979г.

Изображение

на 20 бебчета игриви :
9 Изображение и 11 Изображение

..........Изображение..........

Изображение- Изабела на мама diizi , родена на 02.04.2007г. / 3.050 кг , 52 см /
ИзображениеИзображение- Мартина и Ивайла на мама Пуфа, родени на 06.04.2007г./Марти - 2.400 кг , 47 см ; Ивка - 2.450 кг , 47см /
Изображение - Стоянчо на мама kotevania , роден на 09.04.2007г. / 3.550 кг , 51 см /
Изображение- Христас на мама radi-hrisi, роден на 10.04.2007г. / 3.800кг , 50 см /
Изображение- Калоян на мама sisita82, роден на 10.04.2007г. / 4.000 кг - 53 см /
Изображение- Теди на мама deny1104, родена на 11.04.2007г. / 4.200 кг - 54 см /
Изображение - Владимир на мама raketa , роден на 11.04.2007г. / 3.250 кг , 52 см/
Изображение - Иваянка на мама mi6a , родена на 12.04.2007г. / 3.000 кг , 50см /
Изображение - Николай на мама таня , роден на 12.04.2007г. / 3.200 кг , 51 см /
Изображение - Доброславчо на мама Drum4eva , роден на 12.04.2007г. / 3.050 кг, 48 см /
Изображение - Ангел на мама megi i bebeto , роден на 16.04.2007г. / 3.500 кг ; 50 см /
Изображение - на мама lady Mistick, родена на 16.04.2007г. / 2,700кг , 48 см /.

Изображение - Яна на мама dexter, родена на 20.04.2007г. / 3 .000 кг , 49 см /
Изображение- Марти на мама Vili_Simeonova, роден на 21.04.2007г. / 3.200 кг , 50 см /
Изображение- Радослав на мама nikita_perez , роден на 24.04.2007г. /3.050 кг , 48 см /
Изображение- Александър на мама parvinomer, роден на 25.04.2007г. /3.900 кг , 51см /
Изображение - Тони на мама pecitoni , роден на 27.04.2007г. / 2.760кг , 46 см /
Изображение - Роси на мама MAlena, родена на 29.04.2007г. / 3.20о кг , 50см./

Старите теми:
Втора есен посреща вече АПРИЛското*07 човече
На Априлче*07 Баба Марта бърже чудна мартеничка ще завърже
Априлче 2007 - хлапе и половина , изпраща с усмивка Баба зима
Бебе април * 07 много бърбори, опитва се даже и да проходи
Априлче*07 сладичко лудува , за коледни подаръци жадува
Априлче*07 бърбори сладко , за радост на мама и татко
Бебенце Април*07 расте и хубавей , като малко слънчице грей
Бебенца Април*07 слушкат,при мама се гушкат 2
Бебенца Април*07 слушкат , при мама се гушкат 1
Арилчета*07

Мерките на нашите деца са вече:
Изображение

Изображение

Нашите снимки
Потребител: april4e
Парола: 2007

Изображение
Последна промяна nikita_perez на 30 Яну 2009 16:19, променена общо 26 пъти
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Re: Коледа очаква вече АПРИЛското*07 човече

Мнениеот MAlena на 24 Окт 2008 08:43

Хайде първа да се цопна в новата темичка. Добро утро, момичета! :D :D :D Нека запълваме новата ни темичка само с хубави и позитивни постчета!
Поздравления за Яни, за прекрасното оформление и визия на темичката!
Аватар
MAlena
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kotevania на 24 Окт 2008 08:51

Само хубави неща да пишем в новата темичка Момичета!

Маленче как е Роси днес?
Изображение
Аватар
kotevania
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот megi i bebeto на 24 Окт 2008 09:09

Добро утро :wink: ,понеже съм 3-та да ви поднеса кафето
Изображение
Както сте казали все хубави неща за малчовците да си пишем тук :wink: ,и аз първо да се похваля с новия ни прозорец на детската стая :wink: ,а после да ви разкажа как Ачо вчера за малко не направи пожар-включил той 1 котлон на печката ,която е с керамичен плот и понеже малко използваме котлоните е покрита с парче балатум,та по някое време почва да се носи странна миризма от кухнята :shock: :shock: :shock: ,добре че все пак само 1 кръгче на балатума изгоря. Ама и аз като съм се заплеснала по майсторите дето слагат дограмата :oops:
ИзображениеИзображение
Изображение
megi i bebeto
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pecitoni на 24 Окт 2008 09:18

Добро утро и от мен.Отдавна не съм писала,но от малкото човече не остава време.Използваме докато времето е хубаво да ходим на разходки,а когато сме си вкъщи Тони не ме оставя и за минутка да седна пред компа,сега използвам случая,че е на гърнето да надникна малко из форума.Меги мерси за кафенцето и честито за новия прозорец
Изображение
Аватар
pecitoni
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот megi i bebeto на 24 Окт 2008 09:21

Пеци добре завърнала се в новата ни темичка :wink: ,аз Ачо го сложих пак да спи иначе все ми изключва компа
А нощес пак не спахме :mrgreen:
ИзображениеИзображение
Изображение
megi i bebeto
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kotevania на 24 Окт 2008 09:24

Меги не се опреквай мила, защото на моменти имам чувството, че освен очи на гърба трябва да можем и да се клонираме, че да огреем на всякъде. У нас копчетата на вградените уреди са сложени над фурната, която е на нивото но очите ми /на около 1,50 м./, но миялната машина е под фурната и там копчетата са достъпни - голяма игра пада с тях, а мъжа испада в ужас като види Стоян там. Освен това върти и копчетата на пералната, но нея поне не я включва, защото капака не го затварям. От известно време се мъчи да отваря хладилника /отгоре е хладилник, а отдолу е фризер/ и в най-скоро време очаквам са го намеря размразен. Тогава ще каня гости иначе всичко ще отиде на боклука.
Важно е, че Ачо е добре и не се е изгорило детето. Честито за новата придобивка.
И аз вече може да Ви се похваля, тъй като вчера взехме нотариални акт - купихме си апартамент /2-стаен/ в Русе. Тъй като родителите на мъжа са починали и те с брат си решиха, че няма да се връщат в родния си град /брат му е в чужбина/ продадоха там къщата и част от техниката, която имаха и с тези пари и със заем от банка направихме тази интестиция. Сега провим ремонт за да го дадем под наем и с него да покриваме част от вноската към банката, а ние решихме да продължим да си живеем в къщата. Момичета, който веднъж живее и в къща после трудно се връща в апартамент. Определено съм отвикнала от шума на съседите, автомобилите и др. Свикнах на спокойствие и чист въздух.
Май се поувлякох в писането. Приятен ден. Аз ще съм налиния през почти целия ден, защото днес съм без шеф.
Изображение
Аватар
kotevania
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот megi i bebeto на 24 Окт 2008 09:32

Ваня честита ви придобивка,бързо да си изплатите заема пък и нищо не се знае може да заживеете в апартамента някога :wink: Вярно че в къща на село се живее по-добре по тихо по-спокойно,ама на мен в града ми е по-добре и по-удобно,може би защото съм гражданче от селски произход :wink: (и майка ми ,и баща ми са от село,а пък и аз се омъжих на село :D )
Ей ама много сме активни в новата тема :wink:
ИзображениеИзображение
Изображение
megi i bebeto
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот deny1104 на 24 Окт 2008 09:54

Здравейте,
Честита темичка,много ни е хубава-поздравления за Никита!Наистина дано само за хубави неща споделяме в нея!
Ваня-честито! :D Наистона добра новина-а за живота в къща-аз съм на същото мнение-до преди 2 години живеех в апартамент,сега сме в голяма къща,и наистина няма място за сраврнение,въпреки,че до скоро си мислех,че никога няма да свикна ,но сега тук ми е по-добре!
Иначе и ние боредувахме,първо теди,после аз-но сега сме добре!Започнах да давам на теди клеева тинктура,дано и помага за зимата!
Днес тук е паднала една мъгла и май няма да излизаме, а утре като сменят часа-не ми се мисли-няма излизане следобяд.....
Лек ден момичета!
ИзображениеИзображение

Изображение
Аватар
deny1104
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот megi i bebeto на 24 Окт 2008 10:07

Дени как даваш клеевата тинктура-аз давам така-10капки разредени в 50гр вода-да го пие 3-пъти преди ядене,но много често го изпива на един път :oops:
ИзображениеИзображение
Изображение
megi i bebeto
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nikita_perez на 24 Окт 2008 10:15

Добро утро!
Ама вярно сте много активни в новата тема .Бравос , само така!Предната седем месеца я изписвахме - от 8-ми март та до сега. :roll:
Вани ,честито апартаментче ! Много добра инвестиция сте направили - поздравления!
Дени , радвам се ,че сте добре вече.
Аз за сега не мога да се оплача от фалове с ел.уредите .На високо в всичко.Единственно пералнята може да върти и цъка , но тя постоянно е с включена защита за деца. :mrgreen: И компютъра също .Качва се на стола ( където и да му го дърпам , все ги го добутва до бюрото ) и започва едно цъкане на копчета и блъскане по клавиатурата и мишката .Преди седмица се наложи заради "хакера" Радо да преинсталираме Уиндоуса .Какво беше направил не знам , но компа отказваше да тръгва.
Та такива ви работи .
Днес пак е чудничко времето .Нашето тати си е вкъщи и ще се възползваме да слезем до центъра и Морската градина .Много рядко ходим до там напоследък. :(
Приятен ден на всички!
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Мнениеот megi i bebeto на 24 Окт 2008 10:25

Охоо и радо днес навършва сериозната възраст от 1г и 6м :wink: ,Янче да ти е жив и здрав и многоо послушен :balloons:
ИзображениеИзображение
Изображение
megi i bebeto
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот MAlena на 24 Окт 2008 10:43

Вани, Роската е все така, кашля, педи вчера изписа още едно сиропче и ако до пет дена няма подобрение, минаваме на антибиотици. Лошото е, че и аз се разболявам. Уффф, почнах с лошите новини :D :D :D
А за белите какво да ви кажа, точно преди десет минути, сърцето ми слезе в петите от ужас, имаме един малък скрин с четири чекмеджета, малък малък, ама сякаш не е толкова малък... Росито си беше отворила долното чекмедже и си вадеше разни неща, а аз съм на една ръка разстояние от нея. Е как успя да дръпне другото чекмедженце и целия скрин падна напреде, чекмеджетата се разхвърчаха, как не си потроши главата незная....Добре, че беше седнала леко в страни, иначе всичко това щеше да и се стовари върху главата. Дори помислих , че се е ударила лошо, тъй като се хвана за главата, разплака се, веднага огледах за поражения, кръв или нещо такова, Слава Богу нямаше нищо.
Отделно постоянно ходи и включва копчетата на печката, пералнята /като там се е научила не само да ги върти, ами и да ги изкарва, кога ли ще остана без пералня... :roll: :roll: :roll: /, компа редовно го рестартира....ох, спирам, че ще се сетя за още нещо...
Аватар
MAlena
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот deny1104 на 24 Окт 2008 11:06

Маленче,аз давах на Теди оксцикокцинум(май така се пишеше :oops: ),ама той е сам за в началото на настинката! З кашлица пробвай чай от шилки и лайка-дано го пие,защото моето диване не иска-хем бях сложила доста мед вътре.А вие давате ли мед вече? За хремата на теди и помагат много капките-Тобрин-те са очни,но пък ефекта при нас е порозяващ! Взимай и ти мерки,че лошо като сте болни и двете :( Целувки!!!

Меги-аз и слагам по 5 капки сутрин в млякото за попарката,под друг начин не иска да ги пие-ама те наистина са страшно гадни...
ИзображениеИзображение

Изображение
Аватар
deny1104
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kotevania на 24 Окт 2008 11:34

Нета дойде и бързо с въпросите - за клеевата тинктура съм чувала, но още не съм давала от нея на Стоян - тя се води към хомеопатичните средства за лечение, но въпроса ми е, понеже четох, че за всяко дете количеството и схемата на приемане е индивидуална и се дават след изследвания, докторката на децата ли ви ги предписа или сте ходили при хомеопат? Мразя да обяснавам, защото почти винаги оставам неразбрана, но поне една от вас да е разбрала въпроса ми.
Имам въпрос и към Малена относно детската ясла - изследванията за ДЯ с направление от лекара ли са или се заплащат на 100 % от родителите? какво Ви искаха от ДЯ относно здравето на детето - изследвания, бележка от периатъра и др. такива?

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА РАДО!!!
Да Ви е жив и здрав Яни младежа, да расте весело, щастливо и безгрижно дете. Целувки и прегръдки за празника.
:balloons: : :congratulations: balloons:
Изображение
Аватар
kotevania
Фен на Mamaibebe
 ---

Следваща

Назад към 2007