Акушери/ гинеколози във Велико Търново.

Модератори: ALEKS, Ianitza

Мнениеот zvezdi4ka_82 на 19 Окт 2007 11:32

Аз ходя при д-р Калейнски в медицински център "Хера" в поликлиниката. Много съм доволна от него, много е внимателен, обяснява всичко и съм чувала добри отзиви като цяло. Аз не съм по принцип от Велико Търново и се ориентирах към него, защото преди съм ходила на прегледи. Има и частен кабинет срещу хотел "Нептун" по бул. "България".
Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
zvezdi4ka_82
Сериозен
 ---

Мнениеот Desi & Gabi на 26 Окт 2007 00:55

Д- р Витанова! :oki:
Изображение
Изображение
Аватар
Desi & Gabi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот anineykova на 13 Ное 2007 17:18

Аз съм доволна пък от Даря Ганчева тя ме лекува неможех да забременея след това консултациите ми бяха при нея а родих при д-р Сотиров в Горна ,а Ганчева работи с Витанова в един кабинет.
Изображение
Изображение
Изображение
anineykova
 ---

д-р Паньова

Мнениеот space_magie на 23 Ное 2007 19:49

4ух от много добра приятелка за д-р Паньова. Дори гледала на 4 D видеозон. не съм раждала при нея. понеже раждах в Горна и си избрах лекарка, 4ийто кабинет е там.
И при Витанова съм ходила и при Ган4ева. И те са сладурани. А също и Маринова. и трите са в Хера. и много добре обясняват и са внимателни. късмет и успех. и дано вси4ко с бебенцата ви е наред :)
Аватар
space_magie
Начинаещ
 ---

Мнениеот noisy на 03 Дек 2007 10:05

Бременността ми наблюдава д-р Младен Ангелов, има кабинет на "Габровски". Консултациите винаги минават много спокойно, мисля, че е добър. Бях и при Витанова преди седмица на частен преглед и много ми допадна. Предимството е, че има 3D ехограф. Много приятна жена. За съжаление, за раждане не можеш да разчиташ на нито един от двамата, защото извършват единствено наблюдения.
noisy
Редовен
 ---

Акушер-гинеколог във ВТ?

Мнениеот Gall на 31 Юли 2008 14:00

Здравейте мами от ВТ! На мен ми предстои раждане след долу-горе месец и половина.Аз ходя на консултации в поликлиниката, но както знаете там лекарите не израждат.Та моята гинеколжка ме пренасо4и към Цо4ева. Какво ще кажете за нея.Моля за мнения, що за специалист е и дали мога да й се доверя.Благодаря ви предварително.
Изображение
Аватар
Gall
Жител на Mamaibebe
 ---

Re: Акушери/ гинеколози във Велико Търново.

Мнениеот дидка на 01 Сеп 2008 15:15

д-р Ангелов е много добър Той ми водеше консултациите по време на бременността В момонта също е личният ми гинеколог Знам че е специализирал в Австрия
дидка
 ---

Мнение за В.Търново

Мнениеот mimisl на 27 Окт 2008 02:54

Моля някой ако може да помогне с добър гинеколог във В.Търново.От скоро съм тук и нямам никакви впечатления за професионалисти.
mimisl
 ---

Мнениеот vyara на 19 Ное 2008 19:37

mimisl написа: от mimisl на 27 Окт 2008 02:54
Моля някой ако може да помогне с добър гинеколог във В.Търново.От скоро съм тук и нямам никакви впечатления за професионалисти.

Здравей ти откъде си?Аз ходя на консултация при д-р Маринова в поликлиниката на четвърти етаж. Доволна съм от нея и ти я препоръчвам.
Изображениеurl=http://www.mamaibebe.com]Изображение[/url]
vyara
Начинаещ
 ---

Мнениеот Gall на 01 Яну 2009 22:45

Аз през цялата си бременност ходих при Бонева в поликлиниката и съм много доволна.Обясняваше вси4ко с подробности и като и зададях въпрос никога не го пренебрегваше и ми разясяваше.
Изроди ме д-р Цо4ева, тя също е добра, но тя работи в родилно отделение.Има и частен кабинет.
Изображение
Аватар
Gall
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот monique на 13 Юли 2009 17:27

Здравейте! Приисками се и аз да разкажа моя случай - аз съм майка, чието бебе лекарите убиха. Ето и цялата история накратко: преди 2 месеца родих по нормален начин. Имах много лека бременност и никакви данни за секцио. Всъщност лекарката ми каза, че бебето е голямо, но ще го помъчи да се роди по нормален начин и ако не тръгне тогава ще прибягва към цезарово сечение. И уж за щастие то тръгна да се ражда много бързо и лесно, но проблемът дойде в последния момент, когато вече бях в родилна зала... Час и половина продължи моето същинско раждане. Оказа се, че има някакъв проблем и бебето не може да излезе. Започнаха да ме натискат по корема. Настана и едно адско рязане и бебето пак не можеше да излезе. Аз вече нямах сили за нищо. Но те казаха, че няма връщане назад и бебето трябва да излезе "по някакъв начин". Накрая двама лекари ми скочиха едновременно на корема и малката изхвръкна точно като тапа и ме дораздпра. Отнесоха я някъде и нищо не ми казаха. Чух я само че изплака много леко и то не в самото начало. В продължение на 6 часа никой не дойде да ми даде информация за състоянието на детето. Накрая се появи една лекарка от неонатологияката и ми каза, че дъщеря ми е в много тежко състояние. Тя не можеше да си движи крайниците, липсваха й гълтателен и сукателен рефлекс, също така дишаше повърхностно и много трудно, поради което през повечето време беше включена на кислород. Диагноза не получихме, но ни казаха че прогнозите за нейния живот не са добри. Вероятно има счупване на черепа, от което са нарушени и функциите на мозъка й. Дъщеря ми се казваше ВЕЛА и раждах във ВЕЛИКОТЪРНОВСКАТА БОЛНИЦА при д-р Паньова. Аз БЯХ майка само за 5 седмици - моята дъщеричка почина в следствие на родова травма...Има много случаи, при които децата остават увредени физически и психически след нормалното раждане и се мъчат цял живот. Лекарите в подобни случаи препоръчват детето да се даде в дом за отглеждане...Другият вариант е да те обучат как да посветиш живота си на един осакатен и безнадежден живот...В нашия случай ни казаха, че се е случило най-доброто за детето и за нас...Къде видяха доброто в това да погребеш детето си?!
monique
 ---

Мнениеот Gall на 17 Юли 2009 22:09

:sadd: :sadd: :sadd: Настръхнах! Просто нямам думи да опиша колко много ме натъжи тази история.Времето ще излекува раните и ви пожелавам в най-скоро време да си гушните едно здраво и пълноценно дете!
Изображение
Аватар
Gall
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот qnence на 18 Окт 2009 11:38

monique написа:Здравейте! Приисками се и аз да разкажа моя случай - аз съм майка, чието бебе лекарите убиха. Ето и цялата история накратко: преди 2 месеца родих по нормален начин. Имах много лека бременност и никакви данни за секцио. Всъщност лекарката ми каза, че бебето е голямо, но ще го помъчи да се роди по нормален начин и ако не тръгне тогава ще прибягва към цезарово сечение. И уж за щастие то тръгна да се ражда много бързо и лесно, но проблемът дойде в последния момент, когато вече бях в родилна зала... Час и половина продължи моето същинско раждане. Оказа се, че има някакъв проблем и бебето не може да излезе. Започнаха да ме натискат по корема. Настана и едно адско рязане и бебето пак не можеше да излезе. Аз вече нямах сили за нищо. Но те казаха, че няма връщане назад и бебето трябва да излезе "по някакъв начин". Накрая двама лекари ми скочиха едновременно на корема и малката изхвръкна точно като тапа и ме дораздпра. Отнесоха я някъде и нищо не ми казаха. Чух я само че изплака много леко и то не в самото начало. В продължение на 6 часа никой не дойде да ми даде информация за състоянието на детето. Накрая се появи една лекарка от неонатологияката и ми каза, че дъщеря ми е в много тежко състояние. Тя не можеше да си движи крайниците, липсваха й гълтателен и сукателен рефлекс, също така дишаше повърхностно и много трудно, поради което през повечето време беше включена на кислород. Диагноза не получихме, но ни казаха че прогнозите за нейния живот не са добри. Вероятно има счупване на черепа, от което са нарушени и функциите на мозъка й. Дъщеря ми се казваше ВЕЛА и раждах във ВЕЛИКОТЪРНОВСКАТА БОЛНИЦА при д-р Паньова. Аз БЯХ майка само за 5 седмици - моята дъщеричка почина в следствие на родова травма...Има много случаи, при които децата остават увредени физически и психически след нормалното раждане и се мъчат цял живот. Лекарите в подобни случаи препоръчват детето да се даде в дом за отглеждане...Другият вариант е да те обучат как да посветиш живота си на един осакатен и безнадежден живот...В нашия случай ни казаха, че се е случило най-доброто за детето и за нас...Къде видяха доброто в това да погребеш детето си?!

Много съжалявам за случилото се. Не знам какво да кажа освен, че трябва да бъдеш силна и живот и здраве скоро да гушнеш едно здраво и щастливо бебче.
това което исакм да кажа е, че виждам тази история във втора тема... разбирам, че искаш да предупредиш бъдещите майки какво се случва понякога... но вече си е плашещо
гледай напред и всичко да е добре от сега нататък
Изображение

Изображение
Аватар
qnence
Сериозен
 ---

Предишна

Назад към Други градове