Дайте отзиви за клиника Ева в Сливен

Модератори: ALEKS, Ianitza

Дайте отзиви за клиника Ева в Сливен

Мнениеот daniela80 на 03 Юли 2007 21:46

Клиника ,,ЕВА,,.Ако има раждали мами от Сливен или бременни момичета,които посещават тази клиника-дайте си мнението.Колебая се дали да не ходя да раждам там,но нямам никаква информация за лекарите,за нищо.Благодаря ви предварително!

Заглавието е редактирано от Модератор.
[url=http://www.mamaibebe.com][img]
ИзображениеИзображение
Аватар
daniela80
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот evchok на 04 Юли 2007 11:48

Две познати родиха там и са много доволни. Аз лично смятам да раждам в Бургас-колкото и гадни да са условията/както дочувам/. Притеснява ме пътя. Но ако това за теб не е пречка-ок. Добри са отзивите-и като лекари и като условия :wink1:
Изображение
Аватар
evchok
Редовен
 ---

Мнениеот kloie на 04 Юли 2007 13:24

Здравейте момичета.За клиника Ева съм чувала само хубави неща .Става въпрос за отношение пациент-лекар и за условията също само положитилни отзиви.Единственият негатив ,който всъщност чух е, че не разполагат с детско интензивно отделение и недай боже се случи нещо по-време на раждането с бебето го откарвали до държавната болница.Незнам.
И аз се чудя ,но имам все още време да събирам инфо така,че ще следя с интерес темата.
Изображение
Аватар
kloie
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот neylli на 04 Юли 2007 15:20

daniela80,аз вече съм решила ,че ще раждам в тази клиника.Засега съм чувала само позитивни отзиви.Моята АГ работи там ,а и в ДКЦ-то им(към държавната болница).Има перфектно отношение към пациентките(д-р Дичева),а чух добри отзиви и за Костадинов.И така-аз съм от Карнобат и ме притеснява малко разстоянието,но е за предпочитане пред раждане в Бургас.Съветвам те да отидеш веднъж и да се запознаеш с обстановката в ЕВА!Успех и леко бременеене!! :flowers:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
neylli
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот didi_24 на 06 Юли 2007 09:43

Само хубави неща съм чувала за клиниката,преди време имах една позната която ходи там и беше доволна от лекарите и от всичко като цяло.
Аватар
didi_24
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tianko на 12 Юли 2007 23:53

Хич не се замисляй и отивай да си раждаш там. В Бургас уславията и лекарите са под всякакво критика. Пътя изобщо да не те притеснява- аз ще раждам във Варна и постоянно пътувам за консултации, но честно казано всичко бих направила само и само да не раждам тука.
Изображение

Изображение
Аватар
tianko
Начинаещ
 ---

АГ ЕВА СЛИВЕН

Мнениеот sonia_bs на 07 Апр 2009 17:01

Здравейте!!!!!Може ли някой да ми каже какви са цените в АГ ЕВА за секцио. Предстои ми раждане на 18.05. а чувам че има промяна в цените .200 лв струвало секциото дори да е по здравната каса ,по медецински причини и с талон направление.Има ли такова нещо.Аз съм от Бургас и това ще ми е 2-ро раждане като първото раждане се наложи секцио.Ако има някой който е раждал там скоро ще му бъда много благодарна да ми даде някяква информация.
Благодаря предварително!!!!!!!!! :love1:
Аватар
sonia_bs
Начинаещ
 ---

Re: Дайте отзиви за клиника Ева в Сливен

Мнениеот aleina на 10 Апр 2009 09:35

sonia_bs написа:Здравейте!!!!!Може ли някой да ми каже какви са цените в АГ ЕВА за секцио. Предстои ми раждане на 18.05. а чувам че има промяна в цените .200 лв струвало секциото дори да е по здравната каса ,по медецински причини и с талон направление.Има ли такова нещо.Аз съм от Бургас и това ще ми е 2-ро раждане като първото раждане се наложи секцио.Ако има някой който е раждал там скоро ще му бъда много благодарна да ми даде някяква информация.

Една моя позната роди там на скоро и ще я питам!Днес или утре ще ти пиша да ти кажа.Защо обаче си се насочила точно към болница "Ева"?
Изображение
aleina
Начинаещ
 ---

Мнениеот sonia_bs на 10 Апр 2009 14:46

aleina написа:
sonia_bs написа:Здравейте!!!!!Може ли някой да ми каже какви са цените в АГ ЕВА за секцио. Предстои ми раждане на 18.05. а чувам че има промяна в цените .200 лв струвало секциото дори да е по здравната каса ,по медецински причини и с талон направление.Има ли такова нещо.Аз съм от Бургас и това ще ми е 2-ро раждане като първото раждане се наложи секцио.Ако има някой който е раждал там скоро ще му бъда много благодарна да ми даде някяква информация.

Една моя позната роди там на скоро и ще я питам!Днес или утре ще ти пиша да ти кажа.Защо обаче си се насочила точно към болница "Ева"?

Ами решила съм в "Ева" ,защото първото го раждах тук в Бургас и искам да ти кажа ,че съм възмутена от всичко-от отношение ,от мизерия -хлебарките вървяха по кошарите на бебетата ,тоалетните чинии нямаха седалки,от прозорците духаше вятър и ние ги облепяхме със скоч,циганките пушат из коридора и никой не им прави забелешка и куп още причини.Тук всяка майка ще го потвърди , макар че сега смениха дограмите но гадното отношение на всички принуждава всяка 2-ра майка да не иска да ражда в тази проклета болница.Това бяха най-черните 8 дни в живота ми ,а трябваше да са най-прекрасните :cry: .
Майки от Бургас които са раждали в "Ева" ми препоръчаха да отида там и мисля , че няма да съжалявам.Ще разказвам като мине всичко :D .
Последна промяна sonia_bs на 24 Апр 2009 09:47, променена общо 1 път
Аватар
sonia_bs
Начинаещ
 ---

Мнениеот aleina на 11 Апр 2009 09:09

Обещах да пиша за клиника Ева.Моята позната каза, че по лекарско предписание секциото струва 200 лв.Освен това си плащаш престоя там, както на всякъде.Ето ти линк към сайта им.Там има телефон, може да получиш допълнителна информация:http://www.evahospital.com/
Моя съвет е обаче да се огледаш и за друго място за раждане.Аз съм от Сливен и съм работила извесно време в системата на здравеопазването.От гледна точка на здравето на бебчето това място не го препоръчвам.НО избора си е твой.Каквото и да решиш ти пожелавам леко и безпроблемно раждане и най-сладкото бебче на света! :congratulations: :congratulations:
Изображение
aleina
Начинаещ
 ---

Мнениеот sonia_bs на 11 Апр 2009 15:20

aleina написа:Обещах да пиша за клиника Ева.Моята позната каза, че по лекарско предписание секциото струва 200 лв.Освен това си плащаш престоя там, както на всякъде.Ето ти линк към сайта им.Там има телефон, може да получиш допълнителна информация:http://www.evahospital.com/
Моя съвет е обаче да се огледаш и за друго място за раждане.Аз съм от Сливен и съм работила извесно време в системата на здравеопазването.От гледна точка на здравето на бебчето това място не го препоръчвам.НО избора си е твой.Каквото и да решиш ти пожелавам леко и безпроблемно раждане и най-сладкото бебче на света! :congratulations: :congratulations:

Благодаря ти за информацията!!!Дано всичко мине нормално!!!Ще разказвам после :congratulations:
Аватар
sonia_bs
Начинаещ
 ---

има ли раждали в сливен клиника ева при доктор михаилова ?

Мнениеот tedi_881 на 14 Апр 2009 18:31

аз сащо сам решила да раждам в сливен в частната клиника и ми препорачаха дроктор михайлова някой друг има ли мнение и която мама е раждала там и при михайложа да пише благораря предварително :congratulations: :congratulations: касмет на всички бадещи мами като мен :balloons:
tedi_881
 ---

Мнениеот via на 23 Апр 2009 20:05

михайлова не работи ли в болница " Иван Селимински". Д-р Марчева работи в Ева доколкото знам.
via
 ---

Мнениеот sonia_bs на 15 Май 2009 16:49

Здравейте пак :!:
Аз вече родих , всичко мина добре вече сме си в Бургас и се гледаме с бебчо :D .
Искам да искажа ГОЛЕМИИИИ благодарности на целият екип в болница Ева и най -вече на Д-р Дичева :!: :!:
Екипа е супер любезен ,е имаше и 2-3 мърши но на целият фон те не се забелязват :D .
Ако някой го интересува нещо -насреща съм :D .
Аватар
sonia_bs
Начинаещ
 ---

Мнениеот deriel на 15 Май 2009 17:02

sonia_bs написа:Здравейте пак :!:
Аз вече родих , всичко мина добре вече сме си в Бургас и се гледаме с бебчо :D .
Искам да искажа ГОЛЕМИИИИ благодарности на целият екип в болница Ева и най -вече на Д-р Дичева :!: :!:
Екипа е супер любезен ,е имаше и 2-3 мърши но на целият фон те не се забелязват :D .
Ако някой го интересува нещо -насреща съм :D .

Живо и здраво да ти е бебчето, ЧЕСТИТО, и ти покрай него.
Нормално ли роди или секцио. Чувала съм, че в Сливен са най-добрите специалисти за раждане-секцио.
Изображение
Аватар
deriel
Жител на Mamaibebe
 ---

Следваща

Назад към Други градове