За имунологични и генетични изследвания

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: За имунологични и генетични изследвания

Мнениеот pupi77 на 30 Юни 2011 17:10

здравеите,много четох и се чудя защо няма нито една жена която да е дала по малко от 200лв за имунологични изследвания,уж индивидуално за всеки а всички дажат по 300лв :)и на мен ми предстоят и се чудя каде да ги направя,за сега се насочвам кам плевен но някои да каже после кои ги разчита резултатите
„Да обичаш значи да изпитваш болка, и ако телата се свързват чрез насладата, душите се свързват чрез болката.“

Изображение
Аватар
pupi77
Сериозен
 ---

Мнениеот Mimito_ge на 30 Юни 2011 22:25

pupi77 , ако ти е по близо плевен там, д-р конова дава и препоръки какво трябва да се прави.На мен ми даде и кога какви медикаменти да вземам или да вливам. Пожелавам ти успех и ще стискам палци всичко да е наред :)
Аватар
Mimito_ge
Сериозен
 ---

Мнениеот pupi77 на 27 Авг 2011 23:07

здравеите ,ако има момичета от Сливен които ще ходят в плевен при конова да се организираме да ходим заедно аз така или иначе сам си наумила да ходя,макар че има противоречиви мнения за конова,че изписва едно и сащо на всички и е много скъпо,четах и за лаборатория във варна там правят тестове и са по евтини,така че пишете
„Да обичаш значи да изпитваш болка, и ако телата се свързват чрез насладата, душите се свързват чрез болката.“

Изображение
Аватар
pupi77
Сериозен
 ---

Мнениеот buze123 на 18 Окт 2011 18:40

здравей те и аз имам съштия проблем като вас и искам да питам да ли тези изследжания могат да се направят само в плевен или има и други градове.
buze123
 ---

Мнениеот fifolina на 18 Окт 2011 23:35

Изследванията могат да се направят и в София, във Варна/университетска болница правят част от тях /аз съм от североизточна България/. След разговор с двама гинеколози ми препоръчаха Плевен-доц.Конова-доколкото разбрах и апаратурата в клиниката е на високо ниво. След две неуспешни бременности преди изписаната от Конова терапия сега гушкам една пухкава вечно усмихната бебка :wink:
Ти защо си се насочила към такива изследвания?
Научила съм, че без значение какво се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !

Изображение
Аватар
fifolina
Отличник
 ---

Мнениеот liliyaali на 29 Май 2012 12:46

Здравейте надявам се да помогна някой от вас. По принцип рядко пиша във форуми, но се бях зарекла, че ако изследванията са ми добре ще напиша за моя случай. Преди около година си направих имунологични изследвания за около 600лв в Плевен ИМУНОДИАГНОСТИКА ПЛЕВЕН. Имах положителни резултати за антикардиолипин mpo и scl-70 .Доц. Петрова от лабораторията в която си направих изследванията ми каза, че имам склеродермия. Когато прочетохме с майка ми в интернет какво пише за тази болест и че продължителността на живот е между 10 -15г. , а аз бях само на 30г. и имах две деца, толкова бяхме шокирани.Доцентката беше толкова категорична за болестта дори ми предписа някакви преливания на immunoverin 800лв.Реших, че ще повторя изследванията първо преди да започна каквото и да било лечение ако може да се нарече така, защото лечение всъщност нямаше. Бях заминала за чужбина и неможах да повторя изследванията веднага. Майка ми е мед. сестра и започна да разпитва докторите за това заболяване в държавата в която бяхме, горката жена толкова беше претиснена.След като се завърнах в България повторих изследванията в Александровска болница и се оказа че всичко е наред. Затова реших да пиша и да кажа на всички да невярват толкова на докторите, първо да повторят потретят изследванията и тогава да започнат някакво лечение.
liliyaali
 ---

Предишна

Назад към Други градове