мнения за клиниката над-р Ени Лефтеров-Дупница

Модератори: ALEKS, Ianitza

мнения за клиниката над-р Ени Лефтеров-Дупница

Мнениеот desikost на 22 Авг 2009 20:06

Здравейте,наскоро ми предстои раждане и прочетох много добри отзиви за тази частна клиника,мисля да родя там.Има ли някой,който да е раждал там за да ми даде по подробна информация за нея?Мерси предварително :)
desikost
 ---

Re: мнения за клиниката над-р Ени Лефтеров-Дупница

Мнениеот boko19711971 на 09 Мар 2010 14:41

Здравейте :!: Ако някой ражда в тази болница нека пише.
ИзображениеИзображение
Аватар
boko19711971
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот irina123 на 04 Юни 2010 08:28

И мен тази тема ме интересува. Познати са ми казвали, че условията са добри, а екипа- професионален...за разлика от мизерията и тенденциозно лошото отношение в Благоевград. За съжаление вече повечето благоевградчанчета се раждат в Дупница.
irina123
 ---

Мнениеот boko19711971 на 04 Юни 2010 10:13

Аз ще раждам в тази болница.Наистина условията са добри ,а и лекарите професионалисти.Наложи ми се 2 да лежа по време на бременността в болницата и се уверих в това.
ИзображениеИзображение
Аватар
boko19711971
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот krisi2020 на 01 Фев 2011 14:13

Здравейте бременлийки :D На мен не ми предсои да раждам скоро но отдавна следя темата и гледам, че никой не пише.Реших да ви споделя това, което знам от мои близки приятелки раждали там.В тази клиника е доктор Динов, който беше шеф на родилното отделение в Благоевград и на който са благодарни безброй жени.За условията там- с две думи доста добри и най-важното, когато жената роди ще и се покаже как да накърми детето ще и се покаже как да го държи, къпе и пр.... което никой в Благоевград няма да направи :( бебчетата са при майките си, освен ако самите те желаят да си починат.За жени които раждат за първи път сматам, че е особено важно да им се покаже това-онова за да се чувстват уверени с малкото създание.не познавам жена която да е родила там и да не е доволна както от условията, така и от отношението на персонала.Клиниката работи със здравната каса и не се налага да се плаща допълнително.Успех на всички и леко раждане на мамите, които чакат с нетърпение появата на рожбите си :D
Изображение
krisi2020
Пристрастен
 ---

Мнениеот veni_0606 на 12 Юли 2011 18:25

Здравейте! На мен термина ми е на 10 август и съм се насочила към тази болница. Обаче искам да попитам има ли сайт, на който е обяснено например какво трябва да се носи при постъпване в тази болница за майката, за бебето, документи, които се изискват и въобще по-подробни неща. И ако няма, моля някой ако знае , нека ми пише, за да се подготвям вече. Благодаря предварително! :D
Не спирай да следваш мечтите се!
Аватар
veni_0606
 ---

Мнениеот boko19711971 на 12 Юли 2011 22:46

Здравей,Вени.Аз родих преди една година.За болницата носех нощница,чехли,бельо,дам.превръзки,документите,които се дават от консултацията за постъпване в болница.За бебето само амбулаторна карта за дете.Ако те интересува нещо друго питай.ЛЕКА БРЕМЕННОСТ
ИзображениеИзображение
Аватар
boko19711971
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veni_0606 на 13 Юли 2011 09:34

Ами за бебето не трябва ли да нося някакви дрехи, принадлежности? Има ли сайт самата клиника, какво е отношението на лекарите и сестрите кам майките и бебетата, зачитат ли мнението на майката, защото аз мисля да ги помоля да срежат пъпната връв като спре да пулсира и първо да ми го дадат , и след това да го мерят и претеглят. Дали ще се съобразят с искането ми?
Аватар
veni_0606
 ---

Мнениеот boko19711971 на 13 Юли 2011 12:27

Вени,за бебето само дрехите за изписването.Бебето ти го дават преди да го претеглят и измият.Незнам дали има сайт за болницата,но ако намеря ще ти го пратя.Ти от Дупница ли си?Персонала е много добър и всички се отнасят много добре с майките и бебетата.
ИзображениеИзображение
Аватар
boko19711971
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veni_0606 на 13 Юли 2011 21:05

Аз съм от Благоевград, обаче нашето отделението тук е под всякаква критика и за това съм се насочила към Дупница. Много ти благодаря за полезната информация и ако има още нещо, за което да се сетиш - пиши. :D И аз ако се сетя да питам за нещо друго също ще пиша! :wink:
Аватар
veni_0606
 ---

Мнениеот ewka на 26 Дек 2011 17:00

Побут :arrow:
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Aдриан - 21/07/2008 3150,52
Виктор - 10/06/2012 3050,51

Човек не може да намери успокоение нито в работата, нито в удоволствията, нито в манастира, а само в собствената си душа..." (Съмърсет Моъм, "Цветният воал")
"DON'T FORGET TO PRAY TONIGHT BECAUSE GOD DIDN'T FORGET TO WAKE YOU UP THIS MORNING..."
Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zecho на 01 Фев 2012 14:45

Здравейте!
Аз раждах септември месец 2011 в тази клиника при д-р Цанкова. Обстановка, отношение, професионализъм и още много други качества, които притежава болницата и персонала. Има страшно много жени, които избират техния екип, почти свички мои познати избраха да раждат при тях и са страшно доволни от д-р Цанкова. Без значение дали раждането е секцио или нормално.
При мен се наложи секцио по спешност заради високо кръвно, приеха ме в 9 вечерта и в 11.24 на другия ден бебечо беше на лица :) На 2-ия ден ставах без проблем, нямах главоболие и почти не ме болеше операцията. Махнаха ми конците на 10-ия ден, белега е напълно гладък, без уплътнение и проблеми.
Аз просто споделям опита си, всеки трябва сам да реши и да бъде убеден в своето решение. В такъв момент е важно къде и с кого се чувстваш най-сигурен. Аз избрах д-р Цанкова и екипа на тази клиника и не сбърках :)
А още една подробност - за престоя си платих само 14 лв. за кабелна телевизия, пациентите на клиниката са освободени от всякакви такси, няма такса за престой, няма нищо. Не че е много важно това, защото в такъв момент човек не гледа материалната страна на нещата, но все пак това е още един плюс за тях.
Успех на всички и дано съм била полезна!
zecho
 ---

Мнениеот hristinchet0 на 17 Фев 2012 15:40

Здравейте мами, тази клиника има ли сайт? И аз се интересувам доста от нея...
hristinchet0
Пристрастен
 ---

Мнениеот ewka на 18 Фев 2012 02:30

Много жалко за жената! Изброените доктори в статията обаче са доктори във военната болница,а не в тази...да няма грешка?
Последна промяна ewka на 20 Фев 2012 23:46, променена общо 1 път
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Aдриан - 21/07/2008 3150,52
Виктор - 10/06/2012 3050,51

Човек не може да намери успокоение нито в работата, нито в удоволствията, нито в манастира, а само в собствената си душа..." (Съмърсет Моъм, "Цветният воал")
"DON'T FORGET TO PRAY TONIGHT BECAUSE GOD DIDN'T FORGET TO WAKE YOU UP THIS MORNING..."
Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Следваща

Назад към Други градове