Някой има ли да каже нещо за 3та поликлиника Стара Загора?

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Някой имали да каже нещо за 3та поликлиника Стара Загора?

Мнениеот denica33 на 02 Юни 2009 08:27

Въпросът ми е към инж. Колев - кои лекари - акушер-гинеколози - работят при вас и ръководят ражданията?
Изображение
Изображение
Аватар
denica33
Начинаещ
 ---

Мнениеот ivankolev на 02 Юни 2009 13:42

denica33 написа:Въпросът ми е към инж. Колев - кои лекари - акушер-гинеколози - работят при вас и ръководят ражданията?

Д-р Калина Пиперкова
Д-р Пламен Янев
Д-р Мирослав Минчев
Д-р Атам Саркисян

за повече информация: www.bolnicata.com
ivankolev
Редовен
 ---

Мнениеот denica33 на 02 Юни 2009 15:02

ivankolev написа:
denica33 написа:Въпросът ми е към инж. Колев - кои лекари - акушер-гинеколози - работят при вас и ръководят ражданията?

Д-р Калина Пиперкова
Д-р Пламен Янев
Д-р Мирослав Минчев
Д-р Атам Саркисян

за повече информация: http://www.bolnicata.com

Благодаря ви за бързия отговор.
Изображение
Изображение
Аватар
denica33
Начинаещ
 ---

Мнениеот Вили-1983 на 02 Юни 2009 17:21

Г-н Колев, сигурно вече ви писна от нашите питанки, ама такива сме мамите - притеснителни, искаме всичко да е наред. Имам питане, аз имам още време до раждането.....но се оказа, че съм с разкритие.....което може да доведе до преждевременно раждане. Искам да попитам има ли в 3 поликлиника условия за такова раждане.......можете ли да се погрижите за бебето ми, или ще го изпратите в АГ -то, при недоносените? Можете ли да ми кажете как се процедира при вас в такива случаи......изобщо всичко, което сметнете,ч е ще ми е от полза.......Разбира се силно се надявам, да не се стига до преждевременно раждане и доколкото зависи от мен, ще си изчакам до края :) Благодаря ви.
Аватар
Вили-1983
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ivankolev на 02 Юни 2009 17:57

Вили-1983 написа:Г-н Колев, сигурно вече ви писна от нашите питанки, ама такива сме мамите - притеснителни, искаме всичко да е наред. Имам питане, аз имам още време до раждането.....но се оказа, че съм с разкритие.....което може да доведе до преждевременно раждане. Искам да попитам има ли в 3 поликлиника условия за такова раждане.......можете ли да се погрижите за бебето ми, или ще го изпратите в АГ -то, при недоносените? Можете ли да ми кажете как се процедира при вас в такива случаи......изобщо всичко, което сметнете,ч е ще ми е от полза.......Разбира се силно се надявам, да не се стига до преждевременно раждане и доколкото зависи от мен, ще си изчакам до края :) Благодаря ви.

С удоволствие бих отговорил - стига да мога разбира се. Доколкото съм информиран от докторите, нали знаете че аз не съм доктор все пак, нашият неонатологичен сектор като оборудване по нищо не отстъпва на този в АГ-то, напротив имаме си всичко необходимо за грижата за бебетата, както и транспортен кувьоз, с който при необходимост може да транспортираме бебето и в София. При най-недоносените бебета проблем може да се окаже липсата към момента на договор с НЗОК. Както знаете благодарение на нашия 'приятел' Евгени Желев, болница която е създадена след 01.01.2009-та година трябва да чака 6 месеца преди да получи право за акредитация, което пък е условие за сключване на договор с НЗОК. В нашия случай очакваме това да се случи през месец септември, ако разбира се в оставащите дни до края на мандата си той не измисли някоя друга административна бариера, в което признавам е доста добър.
Но най-добрия отговор на всички въпроси би дала доктор Жанета Узунова - завеждащ Неонатологичен сектор - изключително мила и любезна жена, надявам се мамите родили в Св.Иван Рилски да го потвърдят :)
0885888480 - не се колебайте да се свържете с нея, а може и направо в болницата, убеден съм, че ще разсее всички съмнения.
Надявам се всичко да си е спокойно все пак поне до 37-ма седмица
ivankolev
Редовен
 ---

Мнениеот Вили-1983 на 02 Юни 2009 18:16

Благодаря ви много за информацията г-н Колев, разбира се, че не сте лекар, но ние ви третираме като такъв........ :) затова и отнасяте доста критики от името на лекарите, сигурна съм.........Вие разбира се знаете, че всеки иска най- доброто за себе си и за детето си и ако е и без пари :) :) :) или колкото се може по-евтино е добре дошло. Но както се казва безплатен обяд няма........Затова пък всеки има право да избира.....ние със съпруга ми избрахме вашата болница.......и се надявам,че сме направили правилния избор.
Аватар
Вили-1983
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот miroslinka на 02 Юни 2009 18:50

Както обещах, бързам да се отчета..
На 27-ми се уговорихме с Др. Минчев да направим секциото на следващия ден и се съгласи, на 28.05 към 8.30-9 да направим секциото. Приеха ме предишната вечер.. посрещна ме една акушерка, после Др. Пиперкова ме гледа за разкритие, настаниха ме в реанимация, клизма.. и към 12 реших да поспя малко да имам сили за следващия ден. Минах през банята да се измия и изведнъж ми текнаха малко води, ама не им обърнах мн. внимание. Сякаш изведнъж ме хванаха болките и до 4 сутринта вече бях с разкритие и силни болки, че и пориви за напъни. Спешно свикаха екип и в 5 влезнахме в операционна, а в 5:36 е роден бебе Кристиян, 3580гр. и 50см. На 1.06 ни изписаха и сега сме си в къщи.
След "лекции" от съпругата на Г-н Колев, успях да подкарам и кърмата за което съм и мн. благодарна, видях и малката им кукла... в общи линии е това. Всичко е много хубаво наистина, особено съм доволна от чистотата която се поддържа в болницата. Всички са мн мили и усмихнати, а на една от неонатоложките нямам думи да опиша благодарността си, че ми помогна много едната ве4ер, когато бебо ревеше с цяло гърло и аз с него и не знаех какво му е.. просто хората наистина са мн мили и приветливи. Има разбира се и изключения, ама те по скоро от санитарките, така че нямаше кой знае какво значение.
Бъдете спокойни ако раждате там.. в добри ръце сте! :D
Аватар
miroslinka
Редовен
 ---

Мнениеот Вили-1983 на 02 Юни 2009 21:15

Еха Мирослинка, браво, аз видях че се позагуби. Честито, да ти е жив и здрав Кристиян и много радост да ти донесе. Радвам се че вече сте си у дома.........Браво на теб и на екипа....... :emon25: :emon25: :emon25: :sm_171: :sm_156:
А искам да те питам аз като не искам секцио, т.е. няма какво да се уговарям предварително с лекар.......кога трябва да отида до поликлиниката преди раждането или да отивам направо като дойде момента........понеже нямам претенции и определен доктор да ме изражда........Просто искам всичко да мине добре.
още веднъж честито
Аватар
Вили-1983
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bonboni4eto на 02 Юни 2009 22:31

Вили,според мен, когато дойде момента, тогава ще отидеш. Няма смисъл предварително. Ако искаш отиди там да се консултираш да си успокоиш притеснената си главица.
Изображение
Изображение
Аватар
bonboni4eto
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот miroslinka на 03 Юни 2009 09:28

Вили и според мен така, като те почнат болки и отивай. Даже не е нужно да чакаш много за да идеш.
И по - рано да отидеш, даже по добре. Ще ти помогнат по-бързо да мине всичко.
А който и да е на смяна, все ще е мил с теб и ще си знае работата! Аз лично съм очарована от всички Д-ри, може би само Янев ми се стори малко един.. груб да го кажа.
Аватар
miroslinka
Редовен
 ---

Мнениеот Вили-1983 на 03 Юни 2009 10:35

Благодаря ви момичета, ще направя точно така.......като започнат болките ще отида. Целувки на вас и бебчетата ви.
Аватар
Вили-1983
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот georgieva85 на 03 Юни 2009 12:24

:emon25: Мирослинка честито за бебчето ,да ти е живо и здраво и много да ви радва :balloons:
Изображение Изображение
Изображение
Аватар
georgieva85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот miroslinka на 08 Юни 2009 16:19

И Юлия си има бебе, Никита, в събота се е родил големия мъж!
Честито на мама, да са много здрави и щастливи и да се слушкат взаимно! :congratulations: :cheers2:
Аватар
miroslinka
Редовен
 ---

Мнениеот georgieva85 на 10 Юни 2009 11:48

ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ЮЛИЯ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА СЕ РАДВАТ ЕДИН НА ДРУГ Изображение
Изображение Изображение
Изображение
Аватар
georgieva85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот corazon на 10 Юни 2009 12:07

Имам питане към г-н Колев. Мисля да раждам във Вашата болница, но ако искам да избера напр. д-р Пиперкова да е лекарят, който да присъства на раждането ми трябва ли да доплащам 250 лв. от цената за нормално раждане или секцио? Все пак избирам лекар, който работи в тази болница /не избирам някой външен д-р/.Когато ходих да питам в болницата св. Иван Рилски не можаха да ми дадат еднозначен отговор на този въпрос.
И другото нещо, което искам е не може ли свижданията специално за родилното отделение да не са ограничени от 16,00 до 17,00 часа, а да има по голям интервал от време през деня? Все пак бащите или близките искат да видят бебето, когато се роди, а не да чакат на следващия ден чак следобед. Не знам в Б-я, защо има честа практика свижданията да са ограничени до 1 час дневно, докато в по развитите страни даже са по 24 часа в денонощието.
Все пак търся най доброто за мен и се притеснявам от предстоящото раждане, но се надявам да ми отговорите на въпросите, за което ще Ви бъда благодарна.
Изображение
Изображение
corazon
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Други градове