КАЖЕТЕ НЯКОЙ ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ ОТ ПЕРНИК

Модератори: ALEKS, Ianitza

КАЖЕТЕ НЯКОЙ ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ ОТ ПЕРНИК

Мнениеот superstil на 23 Апр 2009 13:58

Прочетох темите горе долу защото съм нова тук но не открих никъде препоръки за гинеколог в Перник...Чувала съм за някой и със първото ми дете съм ползвала услугите на част от тях но това беше преди 9 г .сега мисля ,че има голяма промяна и ще се радвам на съвет! :emon14: :emon14: :emon14:
Аватар
superstil
Сериозен
 ---

Re: КАЖЕТЕ НЯКОЙ ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ ОТ ПЕРНИК

Мнениеот viktoriia на 26 Апр 2009 10:48

Аз също съм от Перник и ходя при Галева , има частен кабинет в квартала .Много добър специалист е и мног внимателна ,обяснява ,обръща внимание и т.н. водеше ми консултацията с второто и сега пак при нея ходя
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
viktoriia
Отличник
 ---

Мнениеот superstil на 14 Май 2009 17:06

Да за нея зная ,но е много пренаселено там.Тя ми водеше със синът ми но тогава беше по спокойно.Имаше един д-р Василев едно време кабинета му беше на търговска в Кониката надолу по стълбичките той също ме е гледал преди години и беше много добър но незная сега къде се е преместил вообще си нямам на идея.
Аватар
superstil
Сериозен
 ---

Мнениеот alice88 на 18 Юли 2009 01:09

Аз си изкарах консултациите при доктор Грозданов в Трета поликлиника и съм много доволна,за каквото направление го помолих-даде ми,направи ми всички изследвания по здравната каса(казвам го,защото от приятелки съм чувала,че не всички го правят!).Малко му е поостаряла техниката,но той все пак си е специалист.Ако забременея отново и той не се е пенсионирал още :mrgreen: ,пак ще отида при него.
Аватар
alice88
Пристрастен
 ---

Мнениеот Tani на 12 Ное 2009 18:18

На този въпрос всички мои познати отговарят - Лазов.
Аз не ходя при него. Ходя при д-р Крумова и съм много доволна както от нея, така и от сестрата - добре организирани са, отговарят ми на всички питания и въпроси, държат се много добре - още с влизането те питат "Как си? Имаш ли оплаквания?". Лошото само е, че тя не работи и в болницата (става въпрос за раждане).
И при д-р Галева съм ходила - чудесен човек.
Изображение Изображение
Аватар
Tani
Отличник
 ---

Мнениеот superstil на 15 Ное 2009 13:40

Д а и аз ходя при Лазов и съм доволна -И при д-р Галева ходих и от нея съм доволна иначе по здравна каса се насочих към Даниела Христова и тя също си изпълни всички задължения по здравна каса със изследвания и т.н .Сега обаче за раждането ще видим при кого ще се падна и дали вообще ще раждам в Перник ...
Аватар
superstil
Сериозен
 ---

Мнениеот Tani на 01 Дек 2009 15:14

Аз мисля да раждам в Перник, а виждам, че имаме близък термин (моят е на 17.12), ако и ти си в Перник може да се засечем :nodd:
Изображение Изображение
Аватар
Tani
Отличник
 ---

Мнениеот superstil на 01 Дек 2009 23:53

Tani написа:Аз мисля да раждам в Перник, а виждам, че имаме близък термин (моят е на 17.12), ако и ти си в Перник може да се засечем :nodd:

Ами може то никога нищо не се знае божа работа както се казва :D
Аватар
superstil
Сериозен
 ---

Мнениеот steefyy на 30 Сеп 2010 11:00

Здравейте,
Възобновявам темата за да си кажа мнението за бъдещи майки, които се чудят.
Аз раждах при Лазов, много съм доволна. Ходила съм при него и на консултация. Всичко си мина съвсем наред. По ЗК ходих при Емил Иванов, също беше добре. За Галева също мога да кажа само хубави работи.
Родих в Перник и освен хлебарките, други забележки нямам. Персонала е супер, атмосферата е спокойна, само да не бяха хлебарките.
Леко раждане на всички бременни и да се сдобият със здрави и силни бебета.
steefyy
 ---

Мнениеот valentini4ka на 27 Ное 2016 21:34

хора не се залъгвайте Галева за нищо не става от края на пролетта ме болеше много някъде във влагалището и отидох при Галева откри ми "раничка" която ми маза 2 пъти,като на тези прегледа и на намазванията ми се държеше с мен много заядливо ,при положение,че не се познаваме.На прегледа каза че всичко ми е нормално,а не спираше да ме боли.Ето че 2 месеца по-късно от болки не можех да ходя и отидох в спешна помощ иии познайте и двете ми тръби са инфектирани,изписаха ми антибиотици,но ако не се оправя до 5 дена трябва да лежа в болница и защо,защото тя някъде е изпуснала с модерната си апаратура да ми каже,че проблема не е в раничката... Като отношение Галева и мед. сестра като ги питах нещо те въртяха очи и едва ми отговаряха .Може ли да ги питаш колко ще струва и двете да белят очи и да ми отговарят ами чети това на вратата дето сме го залепили е за такива като тебе .Аз от къде да знам какво ми е ?оказа се че доста хора не я харесват.Мойта колежка отишла при нея и Галева и казала че има киста трови я с хапчета и тя отиде при друг и какво се оказа раничка а не киста .Егати шарлатанката е !! Чувала съм добри отзиви за Иванов,Лазов ,също и за Михайлова ако ще ходя ще ходя при тях а не при тази .Ако я видя ще я наплювам !
valentini4ka
 ---

Назад към Други градове