АКУШЕР - ГИНЕКОЛОЗИ - гр.Пловдив

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: АКУШЕР - ГИНЕКОЛОЗИ - гр.Пловдив

Мнениеот milenadim на 14 Фев 2009 14:21

Аз също ходя при Михнев от Торакс. Преглежда ме без да ме "претупва", обяснява винаги с подробностикато го питаш нещо и винаги ще те приеме, по всяко време.С две ръце го препоръчвам .
milenadim
 ---

Мнениеот missrossy на 03 Апр 2009 14:16

За ЖК препоръчвам на всички д-р Г.Тотев.За мен Той е изклучителен професионалист. :superb: :oki:
ИзображениеИзображение
missrossy
 ---

Мнениеот iko на 09 Апр 2009 14:02

здравейте, много е трудно да се попадне на добър специалист в тази криза. Повечето са го ударили на бързо печелене на пари - преглде 25-30лв., който трае най-много 15мин., защото от вън има опашка. Вземане на резултати от цитонамазка или каквото там друго - пак 25-30лв., защото сте отнели време на "ДОКТОРА". Та това, поне аз все още не съм попаднала на добър гинеколог - да не говорим, че лъжат на поразия, дори до там са стигнали, че ми изкараха неверни резултати от цитонамазки и биопсия /впоследствие разбрах това/, ЗА ДА МИ НАПРАВЯТ ОПЕРАЦИЯ СРЕЩУ 250-300ЛВ. Д-Р ТРОЯНЧЕВ - МНОГО ДОБРИЯ СПЕЦИАЛИСТ, КОЙТО ЯВНО Е В КОМБИНА С ЛАБОРАТОРИЯ "ХИСТО 2000" - ПЛОВДИВ. Внимаваййте момичета, когато Ви казват че положението Ви е сериозно, доброто е че навреме са хванати нещата, "че разполагаме с необходимата апаратура" и че по най-бързия начин трябва да се предприемат мерки - операция.... :shock:
iko
 ---

Re:

Мнениеот teya на 22 Апр 2009 19:33

veselata mama написа:Здрасти мила "batsi",аз родох в "Селена" при д-р Топалова и съм много доволна!Тя е добър специалист и много слънчев човек!По здравната каса ходих на ЖК при д-р Вили Муратев,препоръча ми го моя приятелка!Пред кабинета му винаги има опашка,доста добър АГ(и от др.жени чувам много хубави отзиви)!!!

докато още живеех в Пловдив, ходих при д-р В.Муратев. мога само горещо да препоръчам ! пред кабинета ми наистина винаги имаше опашка. преди няколко години беше в поликлиниката на понеделник пазара и работеше със нзок. сега незная
teya
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pecitoni на 29 Апр 2009 15:48

Здравейте.
Искам да попитам за доктор Ямаков.Някой ходил ли е при него и какви отзиви сте чували?
Изображение
Аватар
pecitoni
Жител на Mamaibebe
 ---

Re: Re:

Мнениеот Dandy27 на 12 Май 2009 12:08

teya написа: докато още живеех в Пловдив, ходих при д-р В.Муратев. мога само горещо да препоръчам ! пред кабинета ми наистина винаги имаше опашка. преди няколко години беше в поликлиниката на понеделник пазара и работеше със нзок. сега незная

За съжаление Д-р Муратев вече не практикува поради здравословни проблеми, но в същата Поликлиника препоръчвам Д-р Чавдаров. Изключително лъчезарен и внимателен ... Винаги се смеем много :D
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Dandy27
Сериозен
 ---

Мнениеот megi_hub на 28 Юни 2009 07:26

Аз ви препоръчвам най-горещо д-р Здравко Минев от АГ СЕЛЕНА - Пловдив-един страхотен специалист с огромно сърце. Преди години родих при него и двете си деца.
megi_hub
 ---

Мнениеот elena-19- на 06 Юли 2009 19:36

dr troqn4ev
elena-19-
 ---

Мнениеот fire_girl на 07 Авг 2009 13:58

Кажете ми нещо за едицинския център на бул.България(някъде при хотел"Ленинград").Добра ли е има ли добра апаратура и изобшо всичко за нея.Мисля, че там работи д-р Христодулова.
Изображение

Изображение

Изображение

Ако обичаш някого, напиши името му в кръг, вместо в сърце, защото сърцата биват разбити, но кръговете вечно се въртят!!!
Аватар
fire_girl
Сериозен
 ---

Мнениеот vidka на 27 Авг 2009 10:13

fire_girl написа:Кажете ми нещо за едицинския център на бул.България(някъде при хотел"Ленинград").Добра ли е има ли добра апаратура и изобшо всичко за нея.Мисля, че там работи д-р Христодулова.

За мед. центъра нищо не съм чувала, но за д-р Христодулова имам много неприятни спомени.
Изображение
Изображение
Елхата на Лора: http://elha.dechica.com/?name=loreta[/b]
Аватар
vidka
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот fire_girl на 27 Авг 2009 17:02

Какви са те ако не е тайна разбира се.Разкажи ми, защото аз ходя при нея и за сега съ доволна!!!!
Изображение

Изображение

Изображение

Ако обичаш някого, напиши името му в кръг, вместо в сърце, защото сърцата биват разбити, но кръговете вечно се въртят!!!
Аватар
fire_girl
Сериозен
 ---

Мнениеот vidka на 27 Авг 2009 21:57

fire_girl написа:Какви са те ако не е тайна разбира се.Разкажи ми, защото аз ходя при нея и за сега съ доволна!!!!

Не е тайна разбира се. Ходих преди 3-4 г. при нея на профилактичен преглед с направление. Тогава тя реши :roll: , че като не съм раждала съм нямала нужда от цито и др. подобни изследвания и ме отпрати набързо. Наложи се да отида на частно и да си платя за изследвания които ми се полагат по здравна каса. Държа се и много грубо. Това е.
Изображение
Изображение
Елхата на Лора: http://elha.dechica.com/?name=loreta[/b]
Аватар
vidka
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот viviana777 на 06 Сеп 2009 16:22

Аз ходя по ЗД при Росен Петров. Добър специалист е, но при него винаги има навалици, часове се записват 1 сед. по рано, и доста закъснява с часовете, по някой път претупва нещата, но като цяло съм доволна! На часно ходя при Корсемов, прегледа е доста подробен, но като си плащаш е така обръщат ти внимание! :wink:
Изображение
viviana777
Пристрастен
 ---

Мнениеот danimond на 29 Сеп 2009 10:12

Здравейте на всички мами :D ! Първият си преглед направих при д-р Румяна Христова - Патрикова, тя работи със Здравната каса и съм чувала много суперлативи за нея, но за съжаление няма да може да ме поеме тъй като има прекалено много пациенти :( . Препоръча ми да ида при АГ Марева, МЦ "К. Париж", или при д-р Карагезян, но незнам до колко са добри и дали не ги препоръчва само защото се познават. От всичко прочетено до тук /и при положение, че аз търся АГ- жена/ най-много суперлативи прочетох за д-р Мария Николова- Лилова и на д-р Гинка Атанасова Стоянова. Интересувам се само дали работят със Здравната каса? Ако някой може да ми даде информация ще съм много благодарна, както и мнения за АГ Марева, МЦ "К. Париж", или при д-р Карагезян.
Изображение

Изображение
Аватар
danimond
 ---

мнения за доктор велевски -работи в торакс пловдив и частен

Мнениеот SONQ68 на 19 Окт 2009 15:37

Интересува ме има ли някой впечатление от др Велевси- Пловдив -добър специалист ли е
SONQ68
Сериозен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Пловдив