АКУШЕР - ГИНЕКОЛОЗИ - гр.Пловдив

Модератори: ALEKS, Ianitza

Мнениеот batsi на 20 Ное 2007 12:45

Разкажими нещо повече(ако може подробно) за раждането ти в Селена:обстановка, цени, обслужване, достъп на любимия и друго каквото се сетиш.Аз съм съвсем в началото 5г.с. и търсе лекар при който да мине цялата ми бременност и раждането
Моля, дайте ми име и коордимати (ако може)на добър АГ в Пловдив
batsi
 ---

Мнениеот veselata mama на 20 Ное 2007 17:22

Аз родих нормално (580лв.или 590лв.забравих точно),в тази цена се включва всичко за теб и за бебенцето ти! Т.е. трябва да си носиш само тоалетни принадлежности и чехли!В болницата е много чистичко и хубаво(хигиената е на високо ниво!!!) !Първата и втората нощ бях в стая с още едно момиче,после нея я изписаха и останах самичка(бях там общо 3 нощи)!Ако няма мн.родилки може и да си сама!За секцио престоя е 5 дена(ако всичко е ОК) и ако не се лъжа цената е 790лв.(или 780лв.)!Забравих да напиша,че в тази цена е включена и упоиката!!!Бебенцето е при теб когато ти пожелаеш,т.е.може да е в стаята ти 24h a може и да ти го носят само когато ти пожелаеш.Ако имаш желание акушерката ще те вика всеки път когато къпят бебчо и ще те учи как да сменяш памперси да почистваш пъпчето и т.н.!Аз на пр. исках всеки път сама да къпя Гоги,за да мога да се науча:):).А за татковците достъпа е неограничен,бащата на твоето бебче може да идва в стаята при теб и да остава с часове.На една моя позната съпруга беше с нея по време на самото раждане!Роднини и приятели също могат да идват ,в стаята за посещения!Всичко в "Селена" е на ниво,няма жена която да е родила там и да не е останала МНОООГО доволна (все хубави отзиви чувам)!Всички лекари са добри специалисти,така че няма значение кой ще избереш!Не е задължително да ходиш на ЖК там,за да раждаш там!Аз до началото на 8 мес. живеех в София.Др.не се сещам,ако имаш още въпроси аз съм насреща :wink: !Пожелавам ти успех в избора и леко бременеене :wink: :wink: :wink:
Изображение
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=157066&photo=5
[url=http://images23.snimka.bg/004980383-big.jpg][img]
Аватар
veselata mama
Отличник
 ---

Мнениеот veselata mama на 20 Ное 2007 17:23

http://www.agselena.com/
погледни и тук за повече инфо:)
Изображение
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=157066&photo=5
[url=http://images23.snimka.bg/004980383-big.jpg][img]
Аватар
veselata mama
Отличник
 ---

Мнениеот verjito на 22 Ное 2007 01:02

Batsi,мога само да ти кажа едно голямо ДА за д-р Крумов.Невероятен е и е много голям специалист-особено за раждане със секцио.Аз раждах при него нормално и ако имам второ дете пак ще раждам при него.Да не говорим че идваше всеки път когато е на смяна да ме види как съм.Просто е страхотен лекар.Горещо ти го препоръчвам :oki:
Изображение Изображение
Изображение Изображение
verjito
Редовен
 ---

Мнениеот boyana на 13 Дек 2007 15:17

Prepora4vam ti d-r Ion4ev,toi raboti v Okrajna,az rodix pri nego sas sekcio,mnogo sam dovolna,izklu4itelno dovolna i ot doktori i ot personal!!!

Препоръчвам ти д-р Йончев, той работи в Окръжна. Аз родих при него секцио, много съм доволна, изключително доволна и от доктори, и от персонал!!!

Писането на КИРИЛИЦА е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.
Ако нямате кирилизираща програма, моля ползвайте КРЕДОР.
ПОСЛЕДВАЩИ МНЕНИЯ НА ЛАТИНИЦА ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ.

Модератор
Изображение
Изображение
Аватар
boyana
Сериозен
 ---

Гинеколог в Пловдив

Мнениеот puh4eta-ninji на 17 Дек 2007 10:32

molq nqkoi da mi prepora4a dobar ginekolog v plovdiv .po proncip hodih pri doktor topalova ama ne si li plati6 4astno ne te preglejda s vsi4ki uredi to sigurno i drugade e taka .dovolna sam ot neq ob4e trqbva li nqkvi isledvaniq da se pravqt iska pri neq a pri neq e dosta po skapo.ve4e sam sklonna i pri maj da otida za6toto po princip me be6e sram dosega.samo da e dobar i da mi izlekuva proslobutata rani4ka koqto vla4a ot 5 godini. :(

Моля някой да ми препоръча добър гинеколог в Пловдив. По принцип ходих при др. Топалова, ама не си ли платиш частно не те преглежда с вс. уреди, то сигурно и другаде е така. Доволна съм от нея, обаче трябва ли някакви изследвания да се правят, искам при нея, а там е доста скъпо. Вече съм склонна при мъж да отида, защото по принцип ме беше срам досега. Само да е добър и да ми излекува прословутата раничка, която влача от 5 г.

Писането н кирилица е задължително, последващи мнения на латиница се трият без уведомяване.

Модератор
puh4eta-ninji
 ---

Мнениеот jivka на 17 Дек 2007 10:59

Прегледай тази тема
http://www.mamaibebe.com/forum/viewtopic.php?t=6438
Успех в търсенето.
Изображение

Изображение
Аватар
jivka
Фен на Mamaibebe
 ---

Re: Гинеколог в Пловдив

Мнениеот Pepolita на 04 Яну 2008 15:29

puh4eta-ninji написа:molq nqkoi da mi prepora4a dobar ginekolog v plovdiv .po proncip hodih pri doktor topalova ama ne si li plati6 4astno ne te preglejda s vsi4ki uredi to sigurno i drugade e taka .dovolna sam ot neq ob4e trqbva li nqkvi isledvaniq da se pravqt iska pri neq a pri neq e dosta po skapo.ve4e sam sklonna i pri maj da otida za6toto po princip me be6e sram dosega.samo da e dobar i da mi izlekuva proslobutata rani4ka koqto vla4a ot 5 godini. :(

Моля някой да ми препоръча добър гинеколог в Пловдив. По принцип ходих при др. Топалова, ама не си ли платиш частно не те преглежда с вс. уреди, то сигурно и другаде е така. Доволна съм от нея, обаче трябва ли някакви изследвания да се правят, искам при нея, а там е доста скъпо. Вече съм склонна при мъж да отида, защото по принцип ме беше срам досега. Само да е добър и да ми излекува прословутата раничка, която влача от 5 г.

Писането н кирилица е задължително, последващи мнения на латиница се трият без уведомяване.

Модератор

Виж това е много трудно да се каже,всеки има различен поглед и мнение за това кой лекар е добър и кой лош.Аз лично много харесвам Д-р Кръшкова много внимателна,отговорна и отзивчива.Страхотна е .
Моята приятелка например би ти препоръчала Д-р Троянчев ,тя и двете бременности си износи при него и роди при него,но аз лично не съм очарована.Затова мога само да ти кажа да прецениш по това как си върши един лекар работата,като е заинтересован за теб и твоето състояние и при всеки преглед го показва, а не при второ и трето посещение да те претупа на бързо.
:sm_bouquet: :balloons: :eggs:
Pepolita
 ---

Мнениеот m_a_g_i_vs на 07 Яну 2008 23:26

аз препоръчвам д-р Васил Даскалов
Изображение
Аватар
m_a_g_i_vs
Отличник
 ---

Re: Гинеколог в Пловдив

Мнениеот m_a_g_i_vs на 23 Яну 2008 12:59

аз ще ти препоръчам д-р Васил Даскалов много добро отношение и качествен преглед с хубава апаратура :D
Изображение
Аватар
m_a_g_i_vs
Отличник
 ---

АКУШЕР - ГИНЕКОЛОЗИ - гр.Пловдив

Мнениеот tedi_ivanova на 06 Мар 2008 14:58

Тема , в която можете да изкажете мнение , както и да поискате такова относно акушер - гинеколозите в гр.Пловдив
Изображение
Аватар
tedi_ivanova
Модератор
 ---

Re: АКУШЕР - ГИНЕКОЛОЗИ - гр.Пловдив

Мнениеот Jilina на 12 Мар 2008 21:20

Момичета, мнгого ме интересуват цените в клиника Селена, ако някоя от вас е запозната. Имам позната от Д-град, която ме попита и аз сега питам вас, а ако няма койда ми каже ще ида до там да попитам. И ако някоя знае моля ви да ми пишете и за условията там.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Jilina
Жител на Mamaibebe
 ---

Re: Добър АГ в Пловдив

Мнениеот Pepolita на 25 Мар 2008 18:33

Аз харесвам Д-р Кръшкова,много добър гинеклог/и като лекар и като човек,страхотна е /
Но от както напусна окръжна болница не мога да разбера къде работи сега.Много ще се радвам ако някоя знае и ми каже. :emon20: :emon20:
Pepolita
 ---

ДОКТОР КИРЧЕВА-ИМАТЕ ЛИ ИНФОРМАЦИЯ ДАЛИ ПОМАГА ЛЕЧЕНИЕТО И

Мнениеот rumibumy на 05 Апр 2008 16:42

Здравейте!
Искам да попитам дали има момичета ,на които е помогнала доктор Кирчева от Пловдив?Смятам да я посетя!
rumibumy
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Пловдив