1-ВА АГ "Света София"

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: 1-ВА АГ "Света София"

Мнениеот muckata на 03 Май 2010 13:57

здравейте гледам че отдавна няма мнения в тази темичка ...но бих искала да попитам..нещо..на мен ми предстои раждане до няколко седмици..имам и сърдечен проблем поради което ми препоръчват секцио...вече Шейново ми отказа прием..в Майчин дом се отнесоха отвратително с мен все едно..ми е готино да имам проблеми и да искам секциото..имам вече едно раждане преди 2 год в Майчин дом нормално родих с много усложнения за отношение не ми се говори..
Гледам че има много доволни мами от тази болница а на 05 имам преглед там ..и трябва да взема решение дали да я избера за мен важно е да зная дали има кардиологичен екип..и апаратура..?
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
muckata
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот an_na на 03 Май 2010 16:47

muckata написа:здравейте гледам че отдавна няма мнения в тази темичка ...но бих искала да попитам..нещо..на мен ми предстои раждане до няколко седмици..имам и сърдечен проблем поради което ми препоръчват секцио...вече Шейново ми отказа прием..в Майчин дом се отнесоха отвратително с мен все едно..ми е готино да имам проблеми и да искам секциото..имам вече едно раждане преди 2 год в Майчин дом нормално родих с много усложнения за отношение не ми се говори..
Гледам че има много доволни мами от тази болница а на 05 имам преглед там ..и трябва да взема решение дали да я избера за мен важно е да зная дали има кардиологичен екип..и апаратура..?

Здрасти,аз родих в тази болница на 15.04.2010.Останах доволна.Ако имаш възможност и си избереш екип няма да има никакви проблеми. За кардиологи4ен екип оба4е незнам дали има. Аз се вла4а :D в тази болница от април 2009 била съм в по4ти вси4ки отделения и навсякъде персонала са много мили. Ако искаш поразпитай.Желая ти успех.Стикам палци. :D :D :D
Изображение
Изображение
Изображение
an_na
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dimitrova.d на 04 Май 2010 13:00

Здравей,нямам време да пиша,но съм раждала там два пъти-секцио заради проблеми със сърцето.След като знаят за проблема,има човек,който да се погрижи за това.Трето да имам,пак там ще отида.
Аватар
dimitrova.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот DidiTodorova на 25 Юни 2010 20:52

Здравейте мами.Въпреки,че малко ми е рано искам да ви попитам има ли някои от вас,които са раждали в "Св.София" и дали сте доволни от обслужването и отношението.Все още се двуомя между АГ-Шейново и болницата на Мазнейкова и искам да ви помоля ако някой знае нещо и е доволен да го сподели.Лека и спокойна бременност на всички!!!!
[url=http://www.mamaibeb[url=http://www.mamaibebe.com]Изображение[/url]e.com]Изображение[/url]
ИзображениеMake a pregnancy ticker
Аватар
DidiTodorova
Начинаещ
 ---

Мнениеот dimitrova.d на 26 Юни 2010 14:37

Мисля,че като изчетеш темата ще ти стане ясно. :lol:
Между другото сестра ми ражда в клиниката на Мазнейкова и е също много доволна.
Лека бременност ти желая.
Аватар
dimitrova.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот toni-desi на 28 Юни 2010 15:18

здравейте!първото си дете родих в Тина Киркова,а второто в клиниката на Мазнейкова.и от двете болници съм доволна.
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
toni-desi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kiselka на 03 Авг 2010 10:50

Misha благодаря за поздравленията :) Честито юначе и на теб :congratulations: Много здраве и усмивки ви желая :)
А по отношение на лекарите си е много вярно ,че парите играят важна роля , ама то вече къде ли не е така, макар,че е жалко ,че и в здравеопазването е така.
По отношение на раждането ми в I-ва АГ мога да кажа, че не съм доволна, защото мен много време ме мотаха, две смени само отчитаха дейност и чак третата ме изроди, а бяхс изтекли води доста време ,ама какво да се прави късмет или не знам как да го нарека!
Изображение
Изображение
Аватар
kiselka
Пристрастен
 ---

Мнениеот albena_003 на 18 Фев 2011 23:55

Аз съм много доволна от тази болница и най-вече от д-р Константин Петров.Той ми спаси бременността и ми направи секциото,което беше по мое желание.Страхотен човек и голям професионалист е д-р Петров.Препоръчвам ви го.
Аватар
albena_003
 ---

Мнениеот an_na на 19 Фев 2011 10:39

albena_003 написа:Аз съм много доволна от тази болница и най-вече от д-р Константин Петров.Той ми спаси бременността и ми направи секциото,което беше по мое желание.Страхотен човек и голям професионалист е д-р Петров.Препоръчвам ви го.

:oki:
Изображение
Изображение
Изображение
an_na
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Gadinka на 07 Мар 2011 23:26

Аз също родих в тази болница и останах много доволна и безкрайно благодарна на Д-р Константин Маленов! Уникален човек и специалист!!! Ако имам щастието да имам още едно дете, пак при него ще го родя!
Изображение
Gadinka
Отличник
 ---

Мнениеот sisito_21 на 27 Окт 2011 22:08

Боже незнам как да започна но моя съвет е Мамчета не раждайте там.Аз като бях бременна много се чудех къде да родя.Четох много по форуми съветвах се с други мами и реших там да раждам.Но какво се оказа на тези доктори не им пука за един човешки живот.Мотаха ме 27 часа с контракции и не можаха да ме изродят.Смениха се 2 смени и чак на третата явно и дожаля за мен и казаха секцио.И заради това мотаене моето бебче седя 7 дни на антибиотици,защото някои не си е сваршил работата както трябва.Моя съвет е не раждайте там. :shock:
Изображение
sisito_21
Сериозен
 ---

Мнениеот valentina0577 на 14 Ное 2011 00:40

Аз не знам кой нормален човек ще ражда при Мазнейкова! :shock: Тая е изрод долен!Знаете ли,че тоя боклук има 27 дела повдигнати за лекарска небрежност,а пък аз лично познавам 2 очернени семейства.Тя обича фатални диагнози да дава,че още пари да и наливаш.Пък и е фенка номер едно на секциото.Искаш ли нормално-кучета те яли! Извинявам се,ако съм звучала прекалено остро,ама за тази престъпница долна и това е малко!
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Brimka на 21 Юни 2012 17:55

Да побутна малко темичката :roll: Аз раждах (нормално) 07-ма в ТК. Без плащаници, без избор на доктор, единствено засякох гинеколога, който ми следи бременеенето, докато се разхождах из коридора за разкритие.
Отношението беше повече от прекрасно, бях в обща стая с още три мами, а Нова Година посрещнахме с домашни манджички от бабите, една от мамите уреди телевизор :shock: и никой не каза копче, единствено ни помолиха сутринта на 01.01.2008г. да го изключим по време на визитацията.
Останах с много добри впечатления, живот и здраве второто- пак там!
Поздравявам д-р Маленов (страхотен специалист), който ми следи бременеенето, както и д-р Георгиев, който беше на смяна и беше изключително внимателен, и най-вече на д-р Колева, която ме изроди :congratulations: :congratulations: :sm_156: :sm_156:
Изображение
Аватар
Brimka
 ---

Мнениеот ivelina_ на 14 Дек 2012 11:52

Здравейте мами, искам да помоля ако има наскоро раждали в Тина Киркова да споделят актуална информация. Благодаря:)
Изображение
ivelina_
Отличник
 ---

RE: 1-ВА АГ "Света София"

Мнениеот tania83 на 02 Яну 2013 08:59

Zadavqne na bebeto

Sent from my Lumia 800 using Board Express
tania83
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към София